Grupa Weba Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Weba Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,
każda opinia zamieszczona w serwisie Gowork.pl jest dla nas bardzo ważna. Cieszymy się, że wykorzystują Państwo portal do poruszenia istotnych kwestii oraz nurtujących Państwo tematów.
Jesteśmy firmą otwartą na merytoryczną dyskusje, dlatego będziemy starali się odpowiadać na Państwa komentarze oraz informować Was o ważnych wydarzeniach w życiu naszej firmy.

Zależy nam na tym, aby dyskusja na forum była merytoryczna i kulturalna. Pragniemy zauważyć, że komentarze, które nie są zgodne z prawem polskim oraz regulaminem Gowork.pl będą usuwane przez Administratora strony, a w skrajnych przypadkach zgłaszane do odpowiednich instytucji.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: rekrutacja@weba.com.pl
Leningrad
@dark

Niestety tak

Jakie wartości są cenione w Grupa Weba Sp. z o.o.?

Xyz Nowy wpis

Hej witam was czy warto iść na magazyn bo jest oferta jaka jest atmosfera kierownictwo, ludzie na magazynie czy jest premia i jaka kasa czy w ogóle iść na rozmowę proszę o odp

Helmut Nowy wpis

Witam. Firma poszukuję kandydata na stanowisko magazyniera. Czy mogę uzyskać jakieś informacje odnośnie firmy i działu magazynu? Zarobki +/- , atmosfera, godziny pracy itp. Z góry dzięki.

Jak często w Grupa Weba Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 30 stycznia na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Grupa Weba Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Inżynier Produktu (instalacje gazowe)? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Aktualność
Szanowni Państwo,

dark

Komentarze które nie są peanami na cześć są usuwane... A z nimi żadna dyskusja nie jest ani rzeczowa ani merytoryczna, tym bardzie kulturalna. Aby było spełnione powyższe - muszą być tam tacy ludzie...

Leningrad
@dark

Niestety tak

Czy kwota 5100 to dobra stawka w firmie Grupa Weba Sp. z o.o.?

Noni

Brutto

Zuzanna
@Noni

No i nawet jak brutto to odnośnie którego stanowiska o tej kwocie piszecie? To sama podstawa, tak? A co z resztą?

Chłopak z produkcji

Praca na produkcji nie jest zła, zależy jakie stanowisko. Generalnie jest kilka klik które pracują w firmie kilka lat ale atmosfera jest pozytywna. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to oscyluje w graniach 16-20 zł. Przełożeni jak w każdej firmie nie będą nikogo głaskać w po głowie ale jeżeli ktoś jest ogarnięty to się odnajdzie i nie będzie miał z nimi problemów.

@Chłopak z produkcji

Potwierdzam atmosfera bardzo w porządku wiadomo jest parę osób które nie są jakoś mega spoko ale też się dogadasz. Kierownika nastrój zależy od dnia ogólnie praca bardzo fajna i zarobki bardzo dobre.

Urszula
@Anonim

Zarobki bardzo dobre? To na jaką pensję można tutaj liczyć, powyżej średniej?

Niedoszły pracownik
@Urszula

Też jestem ciekawa, na procesie rekrutacji nic nie proponują tak jak by po prostu zatrudniali osobę, która najmniej sobie zażyczy, przecież idzie przewidzieć co kolwiek biorąc pod uwagę ilość obowiązków i odpowiedzialności. Rekrutacja była na stanowisko biurowe.

@Niedoszły pracownik

Tak jak wspominałam - potrzebujemy odbyć rozmowy ze wszystkimi kandydatami, aby móc porównać ich kompetencje, wybrać osobę, która w największym stopniu spełnia nasze oczekiwania i przygotować odpowiednią propozycję finansową. Kryterium finansowe oczywiście jest ważne, jak dla każdego przedsiębiorstwa, ale nie najważniejsze. "Przewidywanie czegokolwiek" w kwestii wynagrodzenia, o którym Pani wspomina, w moim odczuciu byłoby mało profesjonalne.

Nicko
@Chłopak z produkcji

Jest nieprawdziwa.

Jaka atmosfera jest między działami w Grupa Weba Sp. z o.o.?

Weronika

Dlaczego? Bardziej chodzi o relacje między pracownikami czy relacje z szefostwem? Nie da się tej atmosfery naprawic?

Niedoszły pracownik

Rekrutacja była, człowiek się przygotował wszystkie karty odkrył co, jak, za ile, a z Firmy nawet nikt nie zadzwonił z odpowiedzią, z całym szacunkiem ale bez szacunku dla kandydata. Miło było by wiedzieć co nie pykłko w szczególności, że na rozmowie żadnych propozycji od siebie nie było na temat warunków, ani warunków wynagrodzenia. Wyciąganie informacji od kandydata a od siebie nic.

@Niedoszły pracownik

Dość trudno odnieść mi się do tego co piszesz, ponieważ nie wiem w jakim procesie rekrutacyjnym brałeś udział, a tym samym z kim z naszej firmy rozmawiałeś. Zachęcam Ciebie do kontaktu telefonicznego lub mailowego (rekrutacja@weba.com.pl) ze mną. Chętnie omówię z Tobą zaistniałą sytuację. Osobiście dbam w Grupie WEBA o to, aby każda osoba, która brała udział w rozmowie kwalifikacyjnej otrzymała informację zwrotną odnośnie jej wyniku (mailowo, telefonicznie, SMSowo). Nie zawsze jest to kontakt telefoniczny, tak jak oczekujesz. Jeśli kandydat chce poznać konkretne powody zazwyczaj prosi o to drogą mailową lub sam dzwoni z zapytaniem, do czego Ciebie również zachęcam. Jeśli chodzi o warunki finansowe - nie składamy żadnych deklaracji podczas rozmów kwalifikacyjnych. Potrzebujemy odbyć rozmowy ze wszystkimi kandydatami, aby móc przygotować odpowiednią propozycję finansową. Informację o proponowanym wynagrodzeniu otrzymują osoby, z którymi chcemy nawiązać współpracę.

erg

Na produkcji jest ok. Ludzie są zadowoleni ze swojej pracy, no i z zarobków. Polecam firmę dla ludzi chcących pracować, tu zawsze znajdzie się miejsce.

Dariusz
@erg

O, to ile się tu zarabia skoro ludzie są zadowoleni? Podaj jakieś kwoty :)

klient

Dobra jakość produktów, cena jak zawsze, mogłaby być niższa :) Pozdrawiam

Dzień Dobry. Poszukuje nowej pracy i interesuje mnie informacja, czy danej firmie istnieje dział informatyczny? Jestem informatykiem z wieloletnim stażem w podobnej branży i chciałbym startować na jakieś stanowisko z tym związane, oczywiście jeśli jest taka możliwość.

@Adam

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Proszę o kontakt mailowy: rekrutacja@weba.com.pl

Jak Grupa Weba funkcjonowała/funkcjonuje w trakcie pandemii? Czy były zwolnienia, redukcja czasu pracy i wynagrodzeń? Czy pracownicy biurowi mieli możliwość pracy zdalnej (home office) ?

HR

Dzień dobry, w Grupie WEBA poza wynagrodzeniem podstawowym oferujemy również premie (w zależności od stanowiska), możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, kartę Multisport oraz ubezpieczenie na życie. Nasi pracownicy mogą również liczyć na dodatkową gratyfikację finansową za różnego rodzaju działania optymalizacyjne. Gdyby pojawiły się kolejne pytania zapraszam do bezpośredniego kontaktu z działem HR.

Z tego co słyszałem to nowi pracownicy ubiegający się o pracę są olewani nawet nie dają odpowiedzi tak czy nie firma tragedia A zwłaszcza pan (usunięte przez administratora) niejolajny przełożony...

HR

@Pracownik Dzień dobry, zajmuje się w Grupie Weba procesem rekrutacji. Informacja zwrotna dla kandydatów, którzy poświęcają swój czas, aby się z nami spotkać jest dla mnie bardzo ważna. Zawsze dokładam wszelkich starań, aby każdy kandydat otrzymał wiadomość z informacją o wyniku rekrutacji. Pan używa stwierdzenia „słyszałem” więc domniemam, że nie brał Pan osobiście udziału w rekrutacji do naszej firmy. Zamieszczenie powyższej opinii bez osobistej znajomosci tematu jest dość krzywdzące dla wizerunku firmy. Jeśli ktoś z Pana otoczenia doświadczył sytuacji, o której Pan wspomina, jako firma przepraszamy i zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem HR.

Hmm

@Pracownik ale to co prowadzą rekrutacje i nikomu nie odpowiadają? To po co rekrutacja?

Czy pracownicy Grupa Weba Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Tak ale dotyczy to tylko pracowników biurowych.

Witam, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy biurowej, w szczególności Dział Handlowy? jaka atmosfera? jakie płace? Z góry dziękuje!

Faraon

Witam.Proszę o szczerą wypowiedz. Jaka płaca jako magazynier, czy jakieś benefity itp

Halina
@Faraon

@Faraon Hej, generalnie polecają pracę w Grupa Weba.Jenak konkretnych stawek nie znam. A Ty z jakiego powodu interesujesz się pracą tam? Firma została Ci polecona za coś szczególnego?

Eryk

Firma jest spoko więc jeśli robimy dobrze swoje to zadowoleni są wszyscy!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Weba Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Grupa Weba Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Weba Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Weba Sp. z o.o.?

Grupa Weba Sp. z o.o.