PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNO BUDOWLANE INFRA SP. Z O.O.

Poznań

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNO BUDOWLANE INFRA SP. Z O.O.

Agata

Witam, Niestety nie mam dobrego doświadczenia z tą firmą od grudnia czekam za pieniążkami, za wykonaną usługę. Telefonów nikt nie odbiera !!!

Praca w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNO BUDOWLANE INFRA SP. Z O.O. nie należy do najprostszych? A może masz o niej dobrą opinię? Napisz komentarz na naszym forum i pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNO BUDOWLANE INFRA SP. Z O.O. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNO BUDOWLANE INFRA SP. Z O.O.