Opinie o M1 Taxi Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie M1 Taxi Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w M1 Taxi Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M1 Taxi Sp. z o.o. w Poznań

Witam, zgadzam się z wcześniejszą opinia z tym że najgorszy pracodawca, mimo że z wcześniejszym komentarzem minął jakiś czas to to się nie zmieniło.Pracowałam w tej firmie i nie polecam nikomu. Jedynie jak ktoś lubi jak się go żle traktuje i pracować w złych warunkach. Centrala to zaniedbana piwnica, kurz ma kilka warstw, często są spotykane pająki, o papier trzeba się prosić jak i o mydło do rąk bo nikt nie zadba aby pracowanik posiadał podstawowe rzeczy, czajnik z kilku centymetrowym kamieniem, nieprzyjemny zapach. Wypłaty w ostatnich miesiącach trzeba było się prosić, dzwoniąc 10 okazało się, że kilku osobom zapomnieli wypłacić i będą mieć dopiero po weekendzie. Osoby wyżej same nie wiedzą co chcą, jednemu pracownikowi mówią kompletnie co innego niż drugiemu i nie wiadomo w końcu jak się powinno pracować poprawnie. W wolnym czasie po pracy może szefostwo zadzwonić z problemem, gdzie takie sprawy powinno się załatwiać w pracy, albo dzwonią czy za godzinę nie przyjdziesz do pracy.

Kierowca
@Anonim

10 lat jeździłem w tej korporacji. Może w latach 90 - tych taka forma działalności miała rację bytu, obecnie to średniowiecze. Pod kazdym względem. Piszę z perspektywy kierowcy, żeby była jasność. Chociaż przez te lata doskonale zrozumiałem wkurwienie klientów. Firma zarządzana przez byłego taksówkarza i jego małżonkę i jeśli Pan Szanowny jako tako rozumie specyfikę tego zawodu to jego szanowna małżonka bladego pojęcia nie posiada. Zarówno o pracy cierpa jak i prowadzenia firmy. Generalnie chaos. Pod każdym względem. Czas w tej korporacji stanął dobre dwie dekady temu i tego już się nie nadrobi. Dziewczyny na centrali z łapanki, na smieciowkach, jeśli miały to szczęście. Kierowcy traktowani jak wrogowie a nie intergalna cześć zespołu, która ten wózek pcha do przodu. Kilka lat temu, w dobie pojawienia się Ubera, Bolta i innych wynalazków, firma nie była w stanie zacząć z nimi konkurować w żaden sposób. Efekt jest dziś taki, że przejedziesz się Uberem, nowym autem z ukraincem nie mającym pojęcia o topografii dwa złote drożej niż zrobił byś to samo korporacyjna taksówką z licencjonowanym kierowca za mniejsze pieniądze, mając pewność, że na Pułaskiego / Cicha nie wjedzie Ci pod tramwaj bo jednak zna przepisy i szanuję własne auto.

A dyspozytorów jeszcze tu szukają? Bo jeśli tak to potrzebuje poznać stawki na ten rok, pisali tu wcześniej o kwocie brutto do 6 000 zł. myślicie, że na spokojnie ponad 7 000 zł wyjdzie? I czy będą teraz w najbliższym czasie szukać?

Lidzia
@Anonim

Słuchaj, z opisu widać, że byłaś dyspozytorką. W przypadku kierowcy w ogłoszeniu firma podaje, że zarobki na umowie zleceniu to 4.000-6.000 brutto. Dyspozytor chyba nie zarabia mniej? A w ogóle tam się często zmieniają dyspozytorzy, pytam, bo ogłoszeń nie ma?

nick
@Lidzia

Dyspozytorzy zmieniają się cały czas przez atmosferę w firmie. Dyspozytor zarabia najniższą krajową czyli teraz to 23,50 jak jesteś studentem do 26 to tyle dostaniesz, a jak nie to odejmują co trzeba. Nie ma ustalonej ilości dni pracy więc to ile zarobisz jest zależne od widzimisię osoby robiącej grafik. Jednego miesiąca masz np. 5 zmian po 4h pracy, a drugiego 25. Ogłoszeń nie widać, bo one mają inne nazwy w stylu, że praca biurowa albo obsługa zamówień i nie jest nic wspomniane, że to praca w taxi. Dowiadujesz się przez telefon albo na miejscu.

Żaklina
@nick

Czy to oznacza, że jak na razie na dyspo będą pakować się sami studenci? Ile na oko jest potrzebnych ludzi na całym dziale? i czy jedynymi podwyżkami zawsze były te aby dorównać do minimalnej stawki? Ciekawa byłam perspektyw na kolejny rok

Kierowca Nowy wpis

Honorka Nowy wpis

Odnośnie tej wypowiedzi w związku ze zmianą kursów mógłby zabrać któryś z pracowników glos? Zastanawia mnie, kto konkretnie tym zarządza i czy to na spokojnie dopuszczalne, że takie zmiany są nagle wprowadzane? Klient na którym etapie jest o tym uświadamiany? Na zarobkach jak to się odbija?

Klient Nowy wpis

Uwaga nie polecam zawyżają kursy o połowę, a reklamacje znikają z systemu. Nigdy więcej nie bedę kożystać.

Aplikowałeś do firmy M1 Taxi Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Zamówiłam dzisiaj taksówkę 2 godziny wcześniej na konkretna godzinę. Taksówka nie przyjechała, Pani nie była w stanie określić kiedy będzie mogła przyjechać

Alex

Taksówkę zamawiałam dziś dla mamy 2 godziny wcześniej ponieważ jechała na dworzec aby wrócić do domu, tuż przed czasem przyjazdu dostałam SMS że kurs będzie opóźniony 30 min a czekałyśmy już na dworze jakiś czas z 2 małych dzieci. Nie polecam nie poważni są

XXX

Witam, pracowalam tam trochę i jestem w pełni przekonana że to najgorszy pracodawca jaki istnieje na tej ziemi, osoby zarządzające ta firmą są nieogarnięte i bez kompetencji. Poprostu dramat jeżeli chodzi o relacje pracownik a pracodawca. Warunki pracy nie lepsze, siedzi się w klitce 4 na 3 metry i to w piwnicy, w totalnym smrodzie i brudzie, nie ma osoby odpowiedzialnej za sprzątanie. Trudno jest się doprosić jakieś środki do czystości czy papier toaletowy czy płyn do wc. Żadnego zaplecza dla pracowników a łazienka to wylengarnia wszystkich chorób tego świata. Wszystko jest stare i zniszczone a po centrali grasują nawet myszy, no poprostu dramat. Nie polecam tam wogule wchodzić ani podejmować pracy bo można nabawić się jakiś chorub. Obchodzić szerokim łukiem.

Grigorjew
@XXX

To calkowita prawda. Bylam tam i widziałam to wszystko. Calkowity zaduch, smród, ciemnosc, nawet zarowki do rej nie ma

Katarzyna
@Grigorjew

O matko, a co na to inspekcja BHP? :O Przecież w takich warunkach nie da się pracować!

peak
@Grigorjew

Potwierdzam

Joanna

Odradzam i ostrzegam. Taksówka zamówiona telefonicznie kilka godzin wcześniej. O planowanym czasie przyszedł SMS z informacją o ok 15 minutowym opóźnieniu. Po 10 minutach kolejny SMS o tej samej treści. Kiedy zadzwoniłam z prośbą o wyjaśnienie i pomoc z uwagi na ważną planową wizytę u specjalisty,pani zbyła mnie mówiąc że to mój problem.

Katarzyna
@Joanna

Co za niemiła obsługa klienta. Nie ma innych, bardziej kompetentnych firm w pobliżu? Na Pani miejscu jadąc do lekarza wolałabym mieć sprawdzony transport.

Jan

W M1 taxi.lepsze zlecenia otrzymują kierowcy z większym stażem a inni kierowcy są pomijani. To jest jakaś kpina.

@Jan

Tak też słyszałem od dwóch innych kierowców z tej korporacji i widzę że się nie myliłem. W biurze oczywiście każdy zaprzeczy. (usunięte przez administratora)

Edyta

Oo, czy to znaczy, że taki młody nowo zatrudniony w ogóle nie wyjdzie na swoje, jeżdżąc? Bo skoro dyspozytornia nie da mu lepszych wyjazdów, to co on będzie robił w tym czasie..

Agnieszka Ratajczak

Niestety po raz kolejny taksówka przyjechała z półgodzinnym opóźnieniem a taksówkarz z całej sytuacji się śmiał. Totalny brak profesjonalizmu. Sytuacja zdarza się nie pierwszy raz. Ogromne problemy z punktualnością. Nie polecam No chyba że ktoś lubi się spóźniać.

Czesław
@Agnieszka Ratajczak

Pół godziny to bardzo dużo. Przecież jak byłeś umówiony na czas to mogłeś się spóźnić i po planach. Powinieneś to zgłosić do centrali. Może w ramach rekompensaty dostaniesz następny darmowy przejazd?

Pola
@Czesław

Podobno tak robią, że można za spóźnienie dostać rabat albo przejazd za darmo. Moja koleżanka tak miała i obniżyli jej cene przy następnym wyjeździe.

Magdalena
@Agnieszka Ratajczak

A czy te opóźnienia są niezależnie odnośnie godziny zamówienia taksówki ? Bo w godzinach szczytu to takie opóźnienia mogą być zrozumiałe przez korki

Shibarus

Ta "firma" to jakieś nieporozumienie. Zlecenie przyjęte telefonicznie - czas oczekiwania około 15 minut A w rzeczywistości stałem godzinę na mrozie... po kolejnym telefonie pani stwierdziła że nie mają wolnych taksówek...

Czesław
@Shibarus

Widzę podobni jak kolega, który pisał wyżej. Godzina spóźnienia to masakra. Ja bym tego tak nie zostawił tylko pisał reklamacje. Niech oddają kasę :)

podróżnik
@Czesław

Masz racje. Klient ma do tego prawo. Jak zamawia się taksówkę to ma być na czas.

Natalia

Koszmar, zamówiłam taksówkę, czekałam 30 minut i nie przyjechała. Już nigdy nie skorzystam z ich usług! Pani w centrali- koszmar!!!!

Patrycja

Czy firma odzywa się po każdej rozmowie ?

anneczka

Jestem klientem kilka lat i nigdy się nie zawiodłam na nich. Zawsze pełna kultura, na czas. Serdecznie polecam.

Mwgi

Witam zamówiłam taksowke dzisiaj dla rodziców wszystko bylo oki za nim rodzice jednak stwierdzili ze wrócą do domu sami autobusem to zadzwoniłam żeby odmówić po czym pani operatorka przez telefonon powiedziala ze za późno i ze nie mam juz nigdy dzwonić hehe normalnie widze ze szacunek do ludzi maja piekny...

d
@Mwgi

ale trzeba sobie też zdawać sprawę, że kierowca błyskawicznie dostaje informacje o kursie i jak jest np w połowie drogi, może być zirytowany, co innego Panie w centrali...

Asia

W dniu wczorajszym zamówiłam taksówke na dzisiejszy dzień wcześnie rano taksówkarz zjechał z górki nie wiadomo w jakim celu skoro droga jest proste musiał zjechać w bok. I jak już z niej zjechał to już nie wjechał po 20 minutach pojechał nie realizując kursu. Po Tej sytuacji więcej nie skorzystam z ich usług. Bo to już przesłali czarę goryczy kolejny raz przez ich niedociągnięcia mama spoznila się do pracy.

Zibi

Tak mało informacji zostawiacie na forum bo jest dobrze? Ja również chciałbym się tu dostać do pracy, coś podpowiecie?

Wilk
@Zibi

Tragedia, kiedy nie zamówisz taxi z m1 to problem, albo walą na licznikach, albo pijany kierowca, nie raz po policję musiałem dzwonic. Z szacunku do siebie nie wybrał bym pracodawcy z taką opinia

Julia
@Wilk

No nie miałam pojęcia, że w M1 Taxi można spodziewać się takich rewelacji. Bardzo mnie zaskoczyłeś, to trzeba od razu otwarcie przyznać. Dobrze, że wtedy zadzwoniłeś na policję. Często zdarzało Ci się korzystać z ich usług?

Licencja

Warto przyjść do nich jeździć? Są kursy?

Kinga

@jan w jaki sposób są oszukiwani?

Jan

Koszmar najgorsze radio taxi w Poznaniu.Stanowczo odradzam.

@Jan

Kierowcy są oszukiwani przez centralę pod względem zleceń. Żenada

Zostaw merytoryczną opinię o M1 Taxi Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w M1 Taxi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy M1 Taxi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M1 Taxi Sp. z o.o.?

M1 Taxi Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Os. Władysława Łokietka 1 lok. E
    61-616 Poznań