Opinie o BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K., oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K. w Warszawa

Andrzej Nowy wpis
Kandydat

Polecam. Rzeczowa rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona w miłej, partnerskiej atmosferze. Bardzo szybka odpowiedź zwrotna. Inne firmy powinny się od BBA uczyć :) Podsumowując pełen profesjonalizm.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.?

Halina

Hej, BBA ma na swojej stronie internetowej zakładkę" kariera":https://bbats.pl/kariera/. Poszukują specjalisty ds. sprzedaży. Może ktoś napisać, jakie zarobki na tym stanowisku i czy w grę wchodzą jakieś premie?

Kandydat Nowy wpis
@Halina

Pół roku temu rekrutowałam się na dane stanowisko. Zapewniam, że zarobki bardzo marne (okolo 2700 zł netto) i nie biorą pod uwagę doświadczenie w branży logistycznej. Przy tym sporo wymagań do kandydata.

Marzena Nowy wpis

Czytałam, że "siłą firmy BBA są właśnie pracownicy" - dlatego starają się każdemu zapewnić najlepsze warunki do rozwoju. I tak się składa, że w chwili obecnej prowadzą rekrutację: https://bbats.pl/kariera/ Jak się do tego odniesiecie? Jak oceniacie to jako pracownicy? Czy rzeczywiście zapewniają tam każdemu godne warunki pracy?

INSIDE SALES
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Firma BBA Transport System to bardzo fajna firma, z przyjazną atmosferą, którą widać już przy wejściu do firmy. Brałam udział w dwóch spotkaniach rekrutacyjnych, oba spotkania bardzo fajne, w sympatycznej atmosferze oraz bardzo profesjonalne. Panowie uczestniczący w spotkaniach rekrutacyjnych tzn, szef firmy Pan Bartłomiej oraz Pan Mariusz i Pan Sylwester są naprawdę bardzo mili z ogromną wiedzą. Bardzo fajna firma na pewno z możliwością rozwoju. Polecam tą firmę jako fajne miejsce pracy.

Pytania

Pytania były bardzo profesjonalne, sprawdzające również wiedzę z zakresu branży TSL.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anna
Kandydat

Obserwuje BBA od dłuższego czasu, przekazują masę wiedzy.

Halina
@Anna

Cześć @Anna, co masz na myśli pisząc, że przekazują masę wiedzy? Masz na myśli ich stronę internetową, oferty pracy? Napisałaś, że obserwujesz ich od dłuższego czasu- jesteś zainteresowana pracą w BBA?

Jakie wartości są cenione w BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.?

Aleksandra
Kandydat

Wszystkie etapy rozmowy kwalifikacyjnej przebiegły super ! Była to zupełnie inna rozmowa rekrutacyjna niż dotychczas miałam- oczywiście pozytywna :) Zdobyłam konkretne informacje o firmie. Było mi bardzo miło, że mogłam wziąć udział w tej rekrutacji. Mam nadzieję, że będę miała możliwość współpracować w tej firmie. Panuje tutaj super atmosfera :)

Wojtek
Kandydat

Jako kandydat do pracy w bba transport muszę stwierdzić, że rozmowa jak i cały proces rekrutacyjny przebiegł bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Wszystkie informacje jasno przedstawione dla nowych pracowników. Rekrutacja przebiega w kilku etapach i na każdym z nich mamy dobry kontakt z osobą rekrutującą, która wszystko wyjaśnia

IL
Kandydat

W moim odczuciu firma BBA TRANSPORT SYSTEM cechuje się pełnym profesjonalizmu podejściem do swojej pracy. System rekrutacyjny na najwyższym poziomie. Kandydat od samego początku jest uświadamiany o rodzaju wykonywanej pracy jak i wynagrodzeniu jakie za nią dostanie. Jeśli tak dalej ma to wyglądać to wiadomym jest ze kandydat dostanie wszelkie narzędzia i szkolenia do pracy.

Paweł
Kandydat

Jako kandydat rozmowę oceniam celująco. Przed każdą stres, a ta przebiegła zupełnie inaczej. Dowiedziałem się wszystkiego i pracy, a jednocześnie z Panem Mariuszem mogłem wymienić spostrzeżenia i uwagi dotyczące transportu. Sama rozmowa przebiegła w miłej atmosferze oraz prowadzona jest niestandardowo. Polecam, bo warto :)

Kandydat

Proces rekrutacji oceniam bardzo pozytywnie, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Rozmowa przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Pierwszym etapem rekrutacji było grupowe spotkanie on-line podczas, którego w rzetelny sposób została przedstawiona działalność firmy, a także dokładnie opisano stanowisko pracy, którego dotyczyła rekrutacja. Dużym plusem była również możliwość zadawania pytań w trakcie spotkania. Podczas rozmowy indywidualnej wszystkie zadawane pytania były konkretne i ściśle związane ze stanowiskiem pracy. Wykazano się pełnym profesjonalizmem, a także pozytywnym nastawieniem na pracownika. Byłam na prawdę mile zaskoczona.

Anna
Klient

Niestandardowy i ciekawy proce s rekrutacji. Najpierw webinar na którym uzyskałam wszystkie niezbędne informacje dotyczące firmy i stanowiska łącznie z jasno i klarownie przedstawionym systemem wynagrodzeń a to rzadkość. Następnie miła i rzeczowa rozmowa kwalifikacyjna. Ogólnie bardzo ok. Mam nadzieję że mnie zatrudnienią ????

Mateusz
Kandydat

Bardzo mi się podoba profesjonalizm oraz miłe podejście do osoby rekrutowanej. Mam wrażenie ze firma traktuje każdą osobę tak jak sama chce być traktowana za co jest ogromny plus.

Adrian L
Kandydat

Miło, konkretnie i na temat. Towarzyszył mi lekki stres ale w pozytywnej rozmowie szybko zniknął

Dawid

Czy macie ruchome godziny pracy?

@Dawid

Wiele zależy od działu. W niektórych pracuje się w ustalonych godzinach, a w innych chodzi o przepracowanie wymaganej liczby godzin. Niezależnie od tego dopuszczamy sytuacje, w których pracownicy ustalają te kwestie bezpośrednio z przełożonymi, tak, aby obie strony były zadowolone.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.?

Rekomendacja
@Pytanie

Atmosfera jest jednym z najważniejszych aspektów pracy w firmie – gdy spadają nastroje, spada też efektywność. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasi pracownicy czuli się dobrze jako część zespołu. Wszyscy zwracamy się do siebie po imieniu, dostrzegamy nasze sukcesy i wspieramy się w takim stopniu, w jakim pozwala natłok obowiązków. W niedalekiej przeszłości wspólnie jedliśmy posiłki, regularnie organizowaliśmy wypady integracyjne oraz akcje dobroczynne i świętowaliśmy urodziny pracowników. Obecnie staramy się kontynuować te działania za pośrednictwem Internetu („sto lat” przez komunikatory, każdy z innym łączem – niezapomniane przeżycie!). Atmosfera w firmie jest dobra, a gdy będziemy wreszcie mogli zobaczyć się w komplecie będzie jeszcze lepsza!

Edyta
 Rekomendacja

Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze, uzyskałam informacje odnośnie zakresu obowiązków jak i stanowiska. Jestem pozytywnie zaskoczona.

Jak jest z pakietem medycznym w BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

Każdy z naszych pracowników otrzymuje bezpłatny dostęp do opieki prywatnej indywidualnej w renomowanej sieci przychodni. Pakiety dzielą się na podstawowy i rozszerzony. Włączenie do pakietu opieki indywidualnej najbliższej rodziny wiąże się z dodatkową, niewielką opłatą pobieraną comiesięcznie z wynagrodzenia.

Michał
Kandydat

udział w procesie rekrutacyjnym w BBA to była czysta przyjemność i odskocznia od niezbyt interesujących spotkań ze specjalistami HR z innych firm, którzy szablonowo wałkują "rekrutacyjne pytania" zapisane w książkach o rekrutowaniu.. Panowie Mariusz i Bartłomiej to profesjonaliści - wspólnie skupiliśmy się na priorytetach, celach i możliwościach obydwu stron. Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to jest to - wspólne flow - a po drugim i trzecim spotkaniu sprawa była już 100 % oczywista. Firma daje możliwość realnego rozwoju zawodowego w tych usługach, w których ja się znam i/lub chcę rozwijać. Było mi niezmiernie miło że Panowie potrafili szczerze i na głos wyrazić uznanie moim kompetencjom i umiejętnościom zawodowym. Chapeau bas!

Julia

Rozmowa kwalifikacyjna inna niż dotychczasowe. Uzyskałam konkretne informacje o firmie/ jej działalności oraz o specyfice stanowiska na które aplikuję. Całość przebiegła w miłej atmosferze. Rozmowę oceniam pozytywnie, dziękuję za zaproszenie i poświęcony czas.

@Julia

Również bardzo dziękujemy za poświęcony czas.

Zostaw merytoryczną opinię o BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.
4.2/5 Na podstawie 73 ocen.