Opinie o Ak Trans Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ak Trans Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ak Trans Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ak Trans Sp. z o.o. w Rzeszów

baner wywiady
RafaTrans Nowy wpis
Klient

Nie płacą, codzienne (usunięte przez administratora), że dziś zapłacą - sprawa zgłoszona do windykacji.

Emilia Nowy wpis
@RafaTrans

Piszesz jako pracownik czy wykonawca usługi? Dużo pieniędzy masz zaległe? Od dawna? Możesz napisać?

Robert Kucharski Nowy wpis
Pracownik

Miejsce wystawienia KIELCE Data wystawienia 03-03-2023 Wierzyciel PT ROBTRANS KATARZYNA KUCHARSKA NIP: 9590327993 Chrobrego 72 25-607 Kielce Dłużnik AK TRANS SP.ZO.O NIP: 5170381015 OFIAR KATYNIA 4 35-209 Rzeszów Wezwanie do zapłaty Wobec bezskutecznego upływu terminu do uregulowania należności wynikającej z poniższego zestawienia, wzywam do zapłaty kwoty 1 008,60 EUR (słownie: jeden tysiąc osiem 60/100 EUR). W przypadku nieuregulowania należności we wskazanym terminie, prosimy traktować niniejsze pismo jako przedprocesowe, ostateczne wezwanie do zapłaty. W takiej sytuacji zmuszeni będziemy skierować sprawę na drogę postępowania sądowego. Pragniemy zwrócić uwagę, iż w takim przypadku oprócz kwoty faktycznego zadłużenia, powiększonego o należne odsetki, firma Państwa obciążona zostanie dodatkowymi kosztami postępowania sądowego (w tym kosztami zastępstwa procesowego) oraz kosztami egzekucji komorniczej, co może nawet dwukrotnie zwiększyć nominalną wartość zadłużenia. Lp. Dotyczy dokumentu Wartość 1 FAKTURA 461/2022. WASZE ZLECENIE 0077/11/2022/AW 1 008,60 Razem 1 008,60 Sposób płatności przelew w terminie 1 dzień Termin płatności 06-03-2023 Do zapłaty 1 008,60 EUR Słownie jeden tysiąc osiem 60/100 EUR Uwagi: WRAZ Z ODSEDKAMI DO DNIA ZAPŁATY Podpis osoby upoważnionej do wystawienia Podpis osoby upoważnionej do odbioru

Emilia Nowy wpis
@Robert Kucharski

Nie wiem czy coś da wklejanie tego tutaj. To forum z opiniami pracowników o pracodawcach... Te zaległości to za wykonanie jakiejś usługi? Czy jednak pracownicy mają tego typu problemy tutaj?

Administrator

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Kierowca Międzynarodowy w Ak Trans Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Dawid Koszela

W firmie pracowałem przed okres 6 miesięcy. Początkowo praca nie była łatwa lecz zespół pomagał mi jak mógł. Po pół roku zrezygnowałem z powodów osobistych. Firme jak najbardziej moge polecić natomiast pracy w spedycji/transporcie niekoniecznie - może zarobki nie najgorsze ale jednak nie jest to bułka z chlebem.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ak Trans Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kierowca międzynarodowy do 3,5 t.
Stanisław z kalisz

polecam

Paweł

Polecam firmę, dobry kontakt, wszystko na czas i jak trzeba. Liczę na dalszą współpracę

Zofia
@Paweł

Nie bardzo jestem w stanie wywnioskować, z czyjej perspektywy piszesz - klienta firmy Ak Trans czy też osoby, która z nią współpracowała na gruncie zawodowym? Dobrze byłoby to zaznaczyć w swojej wypowiedzi, aby nie wprowadzać innych w błąd :)

A

nie polecam

Przewoźnik

Stanowczo nie polecam!! Trzeba się prosić o swoje pieniądze!! Opłacone 60 dni po terminie!! Kolejna dziadowska spedycja!! Mam nadzieję, że szybko upadnie!!

Administrator

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Ak Trans Sp. z o.o. w miejscowości Rzeszów? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od użytkowników na temat Ak Trans Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Ak Trans Sp. z o.o. - Rzeszów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Ak Trans Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Ak Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Ak Trans Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ak Trans Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Przy Torze 1
  35-205 Rzeszów
 • NIP: 5170381015 REGON: 366917887 KRS: 0000671171
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Ak Trans Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii