Opinie o Ak Trans Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ak Trans Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ak Trans Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ak Trans Sp. z o.o. w Rzeszów

Szofer Nowy wpis
Były pracownik

'szef' ma duże opóźnienia w wysyłaniu wynagrodzeń, przypominanie się rzadko kiedy skutkuje, nie polecam

Helena Nowy wpis
Inne

Hej szukam pracy na spedycji. Wcześniej pokazała mi się oferta w której było napisane, że Spedytor Międzynarodowy zaczynał od kwoty 7 000 zł. na dzień dzisiejszy od jakiej kwoty się rusza i czy przyjęcia będą możliwe?

RafaTrans Nowy wpis
Inne

Nie płacą, codzienne (usunięte przez administratora), że dziś zapłacą - sprawa zgłoszona do windykacji.

Robert Kucharski
Pracownik

Miejsce wystawienia KIELCE Data wystawienia 03-03-2023 Wierzyciel PT ROBTRANS KATARZYNA KUCHARSKA NIP: 9590327993 Chrobrego 72 25-607 Kielce Dłużnik AK TRANS SP.ZO.O NIP: 5170381015 OFIAR KATYNIA 4 35-209 Rzeszów Wezwanie do zapłaty Wobec bezskutecznego upływu terminu do uregulowania należności wynikającej z poniższego zestawienia, wzywam do zapłaty kwoty 1 008,60 EUR (słownie: jeden tysiąc osiem 60/100 EUR). W przypadku nieuregulowania należności we wskazanym terminie, prosimy traktować niniejsze pismo jako przedprocesowe, ostateczne wezwanie do zapłaty. W takiej sytuacji zmuszeni będziemy skierować sprawę na drogę postępowania sądowego. Pragniemy zwrócić uwagę, iż w takim przypadku oprócz kwoty faktycznego zadłużenia, powiększonego o należne odsetki, firma Państwa obciążona zostanie dodatkowymi kosztami postępowania sądowego (w tym kosztami zastępstwa procesowego) oraz kosztami egzekucji komorniczej, co może nawet dwukrotnie zwiększyć nominalną wartość zadłużenia. Lp. Dotyczy dokumentu Wartość 1 FAKTURA 461/2022. WASZE ZLECENIE 0077/11/2022/AW 1 008,60 Razem 1 008,60 Sposób płatności przelew w terminie 1 dzień Termin płatności 06-03-2023 Do zapłaty 1 008,60 EUR Słownie jeden tysiąc osiem 60/100 EUR Uwagi: WRAZ Z ODSEDKAMI DO DNIA ZAPŁATY Podpis osoby upoważnionej do wystawienia Podpis osoby upoważnionej do odbioru

Emilia Nowy wpis
Inne
@Robert Kucharski

Nie wiem czy coś da wklejanie tego tutaj. To forum z opiniami pracowników o pracodawcach... Te zaległości to za wykonanie jakiejś usługi? Czy jednak pracownicy mają tego typu problemy tutaj?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ak Trans Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Spedytor Międzynarodowy - Handlowiec ds. Transportu.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(48 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Dawid Koszela

W firmie pracowałem przed okres 6 miesięcy. Początkowo praca nie była łatwa lecz zespół pomagał mi jak mógł. Po pół roku zrezygnowałem z powodów osobistych. Firme jak najbardziej moge polecić natomiast pracy w spedycji/transporcie niekoniecznie - może zarobki nie najgorsze ale jednak nie jest to bułka z chlebem.

Stanisław z kalisz

polecam

Paweł

Polecam firmę, dobry kontakt, wszystko na czas i jak trzeba. Liczę na dalszą współpracę

Zofia
Inne
@Paweł

Nie bardzo jestem w stanie wywnioskować, z czyjej perspektywy piszesz - klienta firmy Ak Trans czy też osoby, która z nią współpracowała na gruncie zawodowym? Dobrze byłoby to zaznaczyć w swojej wypowiedzi, aby nie wprowadzać innych w błąd :)

A

nie polecam

Przewoźnik

Stanowczo nie polecam!! Trzeba się prosić o swoje pieniądze!! Opłacone 60 dni po terminie!! Kolejna dziadowska spedycja!! Mam nadzieję, że szybko upadnie!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ak Trans Sp. z o.o. - Rzeszów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Ak Trans Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Ak Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Ak Trans Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ak Trans Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Przy Torze 1
  35-205 Rzeszów
 • NIP: 5170381015 REGON: 366917887 KRS: 0000671171
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Ak Trans Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii