Opinie o Studio Urody i Masażu Twój Styl Paweł Czernicki w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Studio Urody i Masażu Twój Styl Paweł Czernicki. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Studio Urody i Masażu Twój Styl Paweł Czernicki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Urody i Masażu Twój Styl Paweł Czernicki w Rzeszów

Czy zdarzają się nadgodziny w Studio Urody i Masażu Twój Styl Paweł Czernicki?

Anna Nowy wpis

Jest na tyle pracowników ,że nie ma takiej potrzeby chyba że ktoś sam chce zostać dla klienta.

Jaki jest wkład kierownictwa Studio Urody i Masażu Twój Styl Paweł Czernicki w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ja Nowy wpis

Atmosfera jest bardzo dobra zwłaszcza że na codzień kierownictwo pracuje z nami

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Recepcjonistka w firmie Studio Urody i Masażu Twój Styl Paweł Czernicki. Czy mogę liczyć na 3300 , jeśli chcę pracować na Recepcjonistka?

Magda

Niestety wszystkie miejsca na recepcji są obsadzone . Jeśli kiedykolwiek pojawi się ogłoszenie na to stanowisko proszę wtedy ubiegać się o pracę wysyłając CV. Nasi pracownicy są odpowiednio wynagradzani skoro na dłużej zostają w naszym zespole. Pozdrawiamy.

Gabriela

Poszukują kogos na stanowisko masażysty, i to bez doświadczenia :) Rozumiem, ze warto myśleć o tej firmie bo szkolenia o ktorych piszecie tez są na stanowisku masazysty?

Magdalena
@Gabriela

Niestety to jakaś pomyłka nikogo nie rekrutujemy w tym monecie a na stanowisko masażysty tym bardziej Pracują już z nami od lat masażystki i nie mamy żadnych ogłoszeń w tym kierunku. Pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Studio Urody i Masażu Twój Styl Paweł Czernicki na stanowisko Praca dla Technika Masażysty? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Studio Urody i Masażu Twój Styl Paweł Czernicki?

Magda

Jak najbardziej pracuje od wielu lat w tej firmie oferują dużo szkoleń z różnych zakresów.

Grażyna
@Magda

A czy umowa w momencie zatrudnienia jest tak zawarta że po zwolnieniu się trzeba za te szkolenia oddawać jakieś pieniądze?

@Grażyna

Pani Grażyno w umówie zawarte są warunki pracy jakie się ustala a za szkolenia płaci szefowa i wysyła na nie kogo chce jako nagroda za prace i zaangażowanie Trzeba przyjść na rozmowę a nie tak pisać ogólnie na forum bo to nie profesjonalne

Katarzyna

Widzę, że tutaj wisi jakiś czas już ogłoszenie. Aplikował może ktoś już na to stanowisko? Długo czekaliście na odzew? Na czym polegało spotkanie rekrutacyjne? Zastanawiam się żeby wysłać CV i chcę się przygotowac na to, co mnie może czekać

@Katarzyna

Ogłoszenie może i wisi bo jest kilka salonów do nas doszła jakiś czas temu osoba i pracuje w naszym zespole. Nie ma czego się bać bo fajni pracownicy i nasi pracodawcy jeśli ktoś chce pracować to warto

Katarzyna
@Magda

Czyli z pracodawcami można się dogadać np. odnośnie grafiku? :)

@Katarzyna

Jak najbardziej są spoko w tych kwestiach

Bożena
@Anna

dobrze wiedzieć, a czy orientujesz się jakie i iluletnie doświadczenie należy mieć aby się dostać ?

@Bożena

Myśle że najważniejsze jest podejście do pracy i klienta i chęć do podnoszenia kwalifikacji. Wyślij swoje CV ,a na rozmowie zobaczysz co i jak .

Grażyna
@Anna

Hej, a czego się po tej rozmowie spodziewać? Sprawdzają jakoś wiedzę, czy tylko czyste omawianie CV?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Studio Urody i Masażu Twój Styl Paweł Czernicki odbywa się w siedzibie firmy?

Tak raczej zawsze w kameralnym miejscu w salonie

Macie szkolenia cały czas ?

Beata
@Adam

Jak najbardziej szkolimy się

@Adam

Witam jak najbardziej cały czas się szkolimy

Czym Studio Urody i Masażu Twój Styl Paweł Czernicki zachęcają? Jakie mają dodatki?

Jestem wieloletnim pracownikiem i wszystko co ustalone jest wypłacone i przede wszystkim na czas. Polecam salon.

Polecam salon profesjonalne podejście do klienta i usługi na najwyższym poziomie.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Studio Urody i Masażu Twój Styl Paweł Czernicki?

Andżelika

Jestem pracownikiem wieloletnim tej firmy. Jeśli ktoś jest w porządku to i firma też to działa w dwie strony.

Kamila

Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie dawno temu połączyły się nasze ścieżki i wszystko gra. Pracuje nas sporo osób i wiele z nich to pracownicy wieloletni więc to coś znaczy.. Polecam trzeba tylko wysłać CV

@Iza szukacie kogoś do pracy ?

Twój Styl
@ja

Proszę przesłać cv na adres kontakt@instytuttwojstyl.pl Pozdrawiamy

Wiecie może czy w Studio Urody i Masażu Twój Styl Paweł Czernicki szukają chętnych na staż?

Ada

Wyślij im zapytanie na adres kontakt@instytuttwojstyl.pl

Iza

Wyślij CV.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Studio Urody i Masażu Twój Styl Paweł Czernicki?

Iza

Najpierw trzeba wysłać CV. Jeśli osoba która stara się o pracę ma kwalifikacje zostaje zaproszona na rozmowę podczas której sprawdzają kwalifikacje więc trzeba dać siebie na 100% żeby dostać stałą pracę.

Polecam salon

Jadwiga

Polecam salon. Bylam u Pani Magdy na zabiegu i jestem mega zadowolona a moj syn z fryzury. bylam zaskoczona jak moj syn przestal miec siwe wlosy za pomoca czarodziejskiego covera. Mam nadzieje ze szybko ta sytuacja sie uspokoi i wszystko wroci do codziennosci. Duzo zdrowia i wytrzymałości wytrwałości zycze i duzo nadziei bo bedzie lepiej. Jestesmy sercem i myslami zeby salon wrocil z powrotem do pracy. Polecam

Jestem mega zadowolony z usług barberskich i polecam wszystkim którzy potrzebują trochę relaksu. Gorąco polecam super zgrana ekipa fachowców.

Agnieszka

Polecam wszystkim którzy chcą poczuć się wyjątkowo.

Agnieszka

Polecam salon. Rewelacyjne podejście do klienta osoby pracujące bardzo profesjonalnie podchodzą do swoich zadań. Myślę że salon ma najlepszą opinie w Rzeszowie.

Polecam to miejsce. Super atmosfera i zgrany zespół.Od progu witają uśmiechem i do klienta podchodzą profesjonalnie. Miejsce godne polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Urody i Masażu Twój Styl Paweł Czernicki - Rzeszów

Studio Urody i Masażu Twój Styl Paweł Czernicki
  • Al. Józefa Piłsudskiego 44