Opinie o Weip Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Weip Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Weip Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weip Sp. z o.o. w Gdynia

Justy
Inne

Witam, To fakt, kontrolerzy urządzają polowanie na klientów i ich dane osobowe !!!. Widać, że firma nastawiona jest na zyski z mandatów, ale jaki interes mają w tym sklepy, gdy potracą klientów, bo ja napewno będę szerokim łukiem omijać CH Marki, bo jeszcze Weip wymyśli coś wrednego i podstępnego. Pa

1
anonim
Inne
@WEIP

Dzień dobry. Ją w trochę innym celu.Jakbym chciał mianowicie zatrudnić się u Państwa na infolinii, to jakie kryteria potrzebowałbym spełniać? Mam już prawie dwa lata praktyki w pracy związanej z telefoniczną obsługą klienta. Choć chciałbym też wiedzieć, w jakich godzinach przyszłoby mi u Was pracować? Gdyż choć podejście na Waszej stronie nr. telefonu na infolinię, to nigdzie nie wyszczególniono, w jakich godzinach ona funkcjonuje.

Ewelina
Inne

Dostałam karę 170 zł za brak biletu przy Prima Marki. Parkometr jak powiedział Pan, który wystawił mi opłatę jest już od miesiąca ale większość go nie widzi. Weszłam do sklepu dosłownie na 5 minut i jak wyszłam kontroler już zdążył mi włożyć informację o opłacie za wycieraczkę. Napisałam reklamację załączając paragon ze sklepu. Po 3 dniach dostałam wiadomość, że jest rozpatrzona pozytywnie. Dziękuję za przychylne podejście.

Kasiek
Inne
@Miron

Również wysłałam odwołanie ze zdjęciem paragonu i także nie została mi uwzględniona reklamacja. I nie rozumiem dlaczego mi czy innej osobie nie uwzględniacie takich reklamacji ,gdzie można przeczytać ze nie jedna osoba bez biletu dostała anulacje reklamacji.

Dorota
Inne

Po raz kolejny na parkingu przy Biedronce Gdynia Rolnicza 2 odbyła się łapanka na samochody wjeżdżające na parking. Idziesz po bilet, wracasz a tam opłata dodatkowa już na Ciebie czeka. Pracownik bardzo opryskliwy, wystawił mi mandat i nie interesowało go, że miałam ważny bilet. Parking zaniedbany, nieodśnieżony, a dziś przeszli już samych siebie… szklanka na całym terenie parkingu, młodsi jakoś sobie radzili, ale starsi ludzie idący do Biedronki mieli poważny problem z pokonaniem niewielkiego odcinka od chodnika do Biedronki. Ja już nie skorzystam z tego parkingu, to nie na moje nerwy. Szkoda, bo parking duży… może jakaś profesjonalna firma mogłaby przejąć pieczę nad tym terenem, bo co się tu obecnie dzieje przekracza wszelkie granice przyzwoitości. Wstyd.

1
Parking
Inne

Czyli nie odpowiadacie za Nic, tylko za pobieranie kasy.. No to Super Prowadzicie Parkingi.. a Może szukacie minuty by tylko się skończył czas i od razu mandat 170PLN a z reklamacją u was to wieczny problem.

Mariusz Nowy wpis
Pracownik

Firma jak najbardziej pozytywnie prze ze mnie odebrana. Przez przypadek nie zauważyłem , że trzeba było pobrać kwit parkingowy ,pomimo że chciałem się tylko o coś zapytać w sklepie. Pani zajmująca się kontrolą wystawiła mi mandat. Opisałem firmie WEIP moją sytuację i po wysłaniu na maila dziś dostałem miłą od nich informację ,że reklamacja została pozytywnie rozpatrzona. Dziękuje że normalnie podeszliście do sytuacji ,która może zdarzyć się każdemu. Pozdrawiam serdecznie rozpatrujących i firmę :)

Nic pozytywnego Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Mariusz

Witam, co w tym pozytywnego, iż posiadam bilet i dostaję mandat. By nie płacić mandatu muszę składać reklamacja i czekać na rozpatrzona i modlić się by było pozytywnie rozpatrzone, dobrze, że zajął się tym UOKiK i muszą uwzględniać reklamacje teraz według prawa, ponieważ pilnuje ich UOKiK i boją się zrobić błędy, mają teraz strach by naginać prawo i naciągać ludzi i ich oszu.. Nie przepraszają i mają klientów głęboko, są nastawieni na niewiedzę ludzi by ci płacili i nie pytali się najlepiej, by nie składali reklamacji a oni na tym żerują i zarabiają. Dlaczego są wystawiane mandaty jeśli są bilety zakupione? Porażka.

Gdańsk ul.Czarny dwór
Inne

Po zgłoszeniu reklamacji otrzymałem pozytywną odpowiedź . Dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy .

Mandat i reklamacja Nowy wpis
Inne
@Gdańsk ul.Czarny dwór

Również złożyłem reklamację i czekam.. Z tego co tu piszą i widać na stronie UOKiK, zwracają pieniądze, bo kazał im urząd. Coś mi się wydaje iż nieźle ich pogonili.. Pytanie tylko czemu nadal wystawiają mandaty niesłusznie i trzeba pisać reklamację. Trzeba po prostu nie wystawiać błędnych mandatów. Po co wystawiają mandaty a potem zwracają pieniądze jeśli wiedzą iż jest to ich Problem i próba wyłudz... i oszus....

kOGUT Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Inne
 Pytanie

Dostałem mandat mimo posiadania biletu kupionego godzinę wcześniej na 12h, Reklamacja rozpatrzona pozytywnie ale nawet małego słowa przepraszam. Tak chamskiej firmy dawno nie widziałem by zawracać głowę, angażować do działania i nawet nie przeproszą w piśmie jakie otrzymałem. Mam skakać z radości rozumiem i cieszyć się,że mimo zapłacenia dostałem mandat i nie musze go płacić...kpicie sobie z ludzi, osoba wysyłająca do ludzi decyzje reklamacyjne jest pozbawiona wszystkich aspektów potrzebnych do pracy z ludźmi. Nie wiem czy ktoś to czyta, czy jakiś szef czy prezes ale i czy komuś zależy by takiej arogancji więcej nie było ? Zobaczymy, czekam na reakcję , mail do mnie: limo69@interia.eu

klient
Inne

Bardzo fajne podejście w momencie zgłoszenia reklamacji naliczonych opłat za brak biletu (w pośpiechu nie wydrukowałem biletu). Po przedstawieniu paragonu za zakupy i przesłanej prośbie, firma uwzględniła odwołanie pozytywnie.

Parkujący i poszkodowany
Inne
@klient

Dzień dobry, tak muszą uwzględniać reklamacje teraz według, prawa ponieważ pilnuje ich UOKiK i boją się zrobić błędy. UOKiK nakazał im zwroty od roku 2020 więc mają co zwracać. Więc boją się teraz naginać prawo i oszuki.... Teraz Będą pozytywne rozpatrzenia.. no może przez pierwsze miesiące...

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Weip Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(38 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(14 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Klara
Inne

Hej, też widziałam oferty pracy dla kontrolera strefy parkowania i widziałam, że już tu ktos o tym wspominał. Ale mnie interesują posady w biurze w firmie. Mają np. infolinię. Czy wiecie, gdzie firma prowadzi rekrutację na takie stanowiska? Nawet na ich stronie nie ma żadnej zakładki z karierą.

Darek
Pracownik
@Klara

Aktualnie nie są prowadzone rekrutacyjne na stanowiska w biurze

Paweł
Inne

Dziekuję za pozytyne rozpatrzenie mojego odwołania za parkowanie bez biletu, po ponownym rozpatrzeniu /dołączyłęm paragon z zakupów/. Prośba tylko jedna ;niech te biletomaty działają bo po paru dniach nieczynnego automatu zapominamy ,że bilet trzeba pobrać.

klient parkingu
Inne
@Paweł

Dzień dobry, tak muszą uwzględniać reklamacje teraz według, prawa ponieważ pilnuje ich UOKiK i boją się zrobić błędy. UOKiK nakazał im zwroty od roku 2020 więc mają co zwracać. Więc boją się teraz naginać prawo i oszuki.... Teraz Będą pozytywne rozpatrzenia.. no może przez pierwsze miesiące...

Klientka
Inne

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona uwzględnieniem złożonej przeze mnie reklamacji na moją korzyść.

klient parkingu
Inne
@Klientka

Cześć, tak muszą uwzględniać reklamacje teraz według, prawa ponieważ pilnuje ich UOKiK i boją się zrobić błędy. UOKiK nakazał im zwroty od roku 2020 więc mają co zwracać.

Justy
Inne

Witam, To fakt, kontrolerzy urządzają polowanie na klientów i ich dane osobowe !!!. Widać, że firma nastawiona jest na zyski z mandatów, ale jaki interes mają w tym sklepy, gdy potracą klientów, bo ja napewno będę szerokim łukiem omijać CH Marki, bo jeszcze Weip wymyśli coś wrednego i podstępnego. Pa

1
WEIP
Pracodawca
@Justy

Kontrolerzy nie polują. Weryfikują pojazdy ale odpowiednio przy każdym czekają i dokumentują czy nikogo nie ma przy parkomacie aby rzetelnie podchodzić do kierowców. Kontrolerzy nie pobierają żadnych danych osobowych (nr rejestracyjny nie jest daną osobową). Parkomaty a właściwie ograniczenie możliwości skorzystania bezpłatnie z parkingu pod centrum handlowym do 2h wymusza rotację pojazdów. Zapewnia to miejsce do parkowania dla innych kierowców dzięki czemu do sklepów może przyjść więcej klientów bądź klienci mogą zaparkować bezpośrednio pod sklepem.

pet
Pracownik
@Justy

polowanie na frajera

1
WEIP
Pracownik
@pet

Kierowcy są zobowiązani do przestrzegania oznakowania. Na szczęście brak przestrzegania przepisów przy płatnych parkingach i tak cechuje się najmniejszymi konsekwencjami z możliwych, które powstają w wyniku nieprzestrzegania oznakowania.

Client
Inne
 Pytanie
@WEIP

Proszę o wyjaśnienie kwestii: w chwili zaparkowania i odejścia od samochodu w celu pobrania biletu i w tym czasie pojawia się wezwanie za szybą... jak nazwiemy takie działania ?

Ona39
Inne
@Client

W moim przypadku tak wlanie było .. i w (usunięte przez administratora) to mają a na Parkinu na Młodzianowskiej w Radomiu to już w ogóle tragedia ,

Miron
Inne
 Pytanie
@WEIP

Skąd to wecie , że nie polują z ich relacji? Raczej nie będą się chwalić działaniem, które mogłoby im szkodzić. Skoro są premiowani za wyniki , to "cel uświęca środki"...

WEIP
Pracownik
@Client

Takie działanie byłoby nieuczciwe. Zabraniamy takiego działania pracownikom naszej firmy oraz wymagamy od pracowników czynności przy wystawianiu wezwania, które uniemożliwiają tego typu zachowania (np. zdjęcia parkometrów lub odpowiednie odczekanie czasu na wypadek gdyby kierowca był w pobliżu). Jeżeli ma Pani możliwość jakkolwiek udokumentowania takiego zdarzenia to prosimy o przesłanie dokumentacji abyśmy mogli wyciągnąć konsekwencje wobec kontrolera.

Krzysztof
Inne
@WEIP

Dzień dobry! Szukacie teraz Państwo kontrolera parkingowego. Ale wśród wymagań do pracy widzę, że jest status ucznia lub studenta. Oferowaną umową zaś, jest umowa zlecenie, płatna 28 zł / godz. Czy to stawka netto i po jakim czasie można przejść na UoP? A co najważniejsze, czy osoba bez statusu ucznia lub studenta również może liczyć na zatrudnienie?

WEIP
Pracownik
@Krzysztof

Jest to stawka brutto. W przypadku osób uczących się stawka brutto będzie też stawką netto czyli tą na rękę. Status ucznia nie jest konieczny ale jest mile widziany. Niestety aktualnie nie proponujemy kontrolerom przejścia na UoP.

Joanna
Inne
@WEIP

A czy jest opcja podwyżki po jakimś stażu pracy? Dlaczego nie można przejśc na umowę o pracę? Chciałabym popracować w państwa firmie na dłużej. Można popracować więcej godzin niż cały etat żeby więcej wyjść z wypłatą?

WEIP
Pracownik
@Joanna

Ilość godzin pracy uzależniona jest od lokalizacji, w której poszukujemy osoby. W większości wypadków można ustalić w pewnych ramach ilość oczekiwanych godzin, która może być wyższa niż cały etat. Z racji, że jest to zajęcie typowo odpowiadające umowie zlecenie (różne godziny i dni pracy, czasami praca w weekendy, brak bezpośredniego nadzoru przełożonego itp.) w przypadku kontrolerów na parkingach nie zawieramy aktualnie umów o pracę (umowa zlecenie umożliwia zaproponowanie wyższego wynagrodzenia niemniej ofertuje mniej dodatkowych benefitów). W niektórych lokalizacjach w zależności od okoliczności istnieje możliwość awansu wiążącego się z dodatkowymi obowiązkami i dodatkowym wynagrodzeniem. Dodatkowe benefity też mogą zależeć od lokalizacji wykonywanej pracy. Na wszystkich lokalizacjach po 2 miesiącach wykonywania umowy istnieje możliwość otrzymania karty multisport dofinansowywanej przez pracodawcę.

Iwona
Inne
@WEIP

To ja rozumiem teraz, o co chodzi z tym zleceniem. A co do tych zmiennych godzin, to czy o grafiku informujecie z odpowiednim wyprzedzeniem? Chciałabym wiedzieć, czy nie dochodzi do takich sytuacji, że pracownik na ostatnią chwilę się dowiaduje, że ma przyjść do pracy następnego dnia o określonej porze?

@weip
Inne
@Justy

Firma urządza polowania na parkujących. Kiedy chce się zgłosić problem np. Że parkomat nie wydał biletu wówczas nie można nigdzie znaleźć osoby do zgłoszenia problemu. Natomiast w momencie kiedy przekroczy się dosłownie o minutę parkowanie odrazu za szybą znajduje się mandat na kwotę 170 zł. W przypadku parkowania np pod szpitalem czasami najzwyczajniej w świecie jest sytuacja że albo lekarz się spoznil albo jest sie fizycznie w gabinecie wtedy gdy kończy się bilet parkowania. Nawet gdy zakupi się bilet odrazu po wyjściu ponownie jako kontynuacjie pierwszegi biletu to andat jest już nałożony. W reklamacji nie ma możliwości wytłumaczenia swoich racji ponieważ z góry jest odrzucana . W momencie kiedy zgłosi się problem że maszyna nie wydała biletu i trzeba było zapłacić jeszcze raz i podaje się w reklamacji ten fakt jako powód że tak na prawdę bilet był opłacony kilkukrotnie A minuta spóźnienia nie powinna byc powowdem nalozenia tak wysokiej kary.... ti w odpowiedzi uzyskuje się informacje " że przecież nie zglaszala Pani że maszyna nie wydaje biletu". Co jest nielogiczne, bo przecież wlzglaszam ten fakt właśnie w reklamacji.

1
WEIP
Pracownik
@@weip

W przypadku awarii parkomatu lub problemu z zapłatą/pobraniem biletu należy niezwłocznie zgłosić ten fakt przez infolinię do działu technicznego. Zgłoszenie problemów po wystawieniu wezwania nie może stanowić podstawy do jego unieważnienia

WEIP
Pracodawca

To bardzo mało prawdopodobna sytuacja, ponieważ nasi kontrolerzy pracują pojedynczo

Co?
Inne
 Pytanie
@WEIP

Rozumiem iż wasz problem zrzucacie na klientów. to każdy klient powinien posiadać telefon i do was zgłaszać niedziałające parkometry? A od czego są pracownicy na parkingach? Oni łapią ludzi co nie pobrali biletu właśnie przez nie działające parkometry. Sami stwarzacie problem a potem wpisujecie za to mandaty. Mega (usunięte przez administratora)

1
anonim
Inne
@WEIP

Dzień dobry. Ją w trochę innym celu.Jakbym chciał mianowicie zatrudnić się u Państwa na infolinii, to jakie kryteria potrzebowałbym spełniać? Mam już prawie dwa lata praktyki w pracy związanej z telefoniczną obsługą klienta. Choć chciałbym też wiedzieć, w jakich godzinach przyszłoby mi u Was pracować? Gdyż choć podejście na Waszej stronie nr. telefonu na infolinię, to nigdzie nie wyszczególniono, w jakich godzinach ona funkcjonuje.

Konrad
Inne

Z całego serca NIE POLECAM, reklamacją nie uwzględniona „w uzasadnieniu brak ważnego biletu uprawniającego do parkowania:))” (7 min po czasie, wezwanie odebrałem od osoby kontrolującej jak podchodziłem do auta właśnie drukował, spotkanie mi się przedłużyło i się spóźniłem z kontynuacją biletu) także podziwiam ludzi którym uznano reklamację. NIE POZDRAWIAM

anonim
Inne

Gdzieś do Osielska potrzeba obecnie Kontrolera parkingowego. Wynagrodzenie to 30 zł/h, jak rozumiem brutto? A tryb pracy 130-160h/na miesiąc. Czy do tego są też jakieś premie, a jeśli tak, to za co? Niektórzy piszący sugerują, że firma i kontroler tylko czekają na okazję, by wystawić jakiś mandat.

Kierowca
Inne

Parkometr zepsuty. Obsługa wystawia mandat w ciągu dwóch minut gdy idziesz kawałek dalej do parkometru. Strona z reklamacja bardzo słaba. Odradzam terenom parkingowym współpracuje z tą firmą.

WEIP
Pracodawca
@Kierowca

Dzień dobry. Chcielibyśmy wyjaśnić pewne kwestie związane z naszymi usługami. Pragniemy zapewnić, że kontrolerzy, przed wystawieniem mandatu, robią zdjęcie parkometrów na dowód, że nikt się przy nich nie znajduje z zamiarem zakupu biletu. Nasi pracownicy nie wystawiają również wezwania w przypadku nie działających parkometrów, o których są informowani Jeśli chodzi o sytuacje, gdy parkometr jest uszkodzony, należy niezwłocznie powiadomić o tym dział serwisu i zakupić bilet w innym dostępnym parkometrze

Problem
Inne
 Pytanie
@WEIP

Rozumiem iż wasz problem zrzucacie na klientów. to każdy klient powinien posiadać telefon i do was zgłaszać niedziałające parkometry? A od czego są pracownicy na parkingach? Oni łapią ludzi co nie pobrali biletu właśnie przez nie działające parkometry. Sami stwarzacie problem a potem wpisujecie za to mandaty. Mega (usunięte przez administratora)

Dorota
Inne

Po raz kolejny na parkingu przy Biedronce Gdynia Rolnicza 2 odbyła się łapanka na samochody wjeżdżające na parking. Idziesz po bilet, wracasz a tam opłata dodatkowa już na Ciebie czeka. Pracownik bardzo opryskliwy, wystawił mi mandat i nie interesowało go, że miałam ważny bilet. Parking zaniedbany, nieodśnieżony, a dziś przeszli już samych siebie… szklanka na całym terenie parkingu, młodsi jakoś sobie radzili, ale starsi ludzie idący do Biedronki mieli poważny problem z pokonaniem niewielkiego odcinka od chodnika do Biedronki. Ja już nie skorzystam z tego parkingu, to nie na moje nerwy. Szkoda, bo parking duży… może jakaś profesjonalna firma mogłaby przejąć pieczę nad tym terenem, bo co się tu obecnie dzieje przekracza wszelkie granice przyzwoitości. Wstyd.

1
WEIP
Pracownik
@Dorota

Nie prowadzimy parkingu przy ul. Rolniczej w Gdyni. Przy parkingach przez nas obsługiwanych przy sklepach typu Biedronka nie odpowiadamy za stan nawierzchni i czystość terenu - za te aspekty odpowiada dany sklep lub centrum handlowe.

2
Dorota
Inne
 Pytanie
@WEIP

W takim razie dlaczego są tam Wasze parkometry ? I kto za Was pobiera opłaty?

M.W.
Inne
@WEIP

Może chodzi o ul. Strażacką 2 w Gdyni bo tam jest adres biedronki a obok jest też ulica Rolnicza w Gdyni. Niestety to Prawda Robią łapanki na parkingach Weip nie tylko w Gdyni ale całej Polsce. Z tego co widać są to nielegalne praktyki i działają na niewiedzy oraz błędach ludzi ale, za to Urzędy już się biorą np. UOKiK, te wszystkie mandaty od 2020r prawdopodobnie muszą zwrócić. Wystarczy wejść na w np. google i wpisać "uokik weip" i wyskoczy strona z decyzją o zwrotach mandatów i poczytać. Prosimy o więcej szczegółów panie Mateuszu, kiedy będą zwracane mandaty i kiedy przestaniecie (usunięte przez administratora)ludzi.

WEIP
Pracodawca
@Dorota

Opłaty na ulicy Strażackiej pobierane są przez WEIP, jednak za nawierzchnię odpowiada właściciel terenu, którym nie jest WEIP

Parking?
Inne
 Pytanie
@WEIP

Za co odpowiada firma Weip? za parkometry nie bo są często zepsute, za czystość parkingu nie, za nawierzchnie nie? Czyli za co? Może tylko za nakładanie kar i mandatów, niestety często bezpodstawnie. Może w końcu Weip zacznie dbać o parkingi i by wyglądały iż są to parkingi a nie jakieś miejsca z postawionymi kilkoma znakami z literką P czy też z parkometrem często zepsutym. Wielka firma Weip to tak zwana wydmuszka a nie firma tworząca parkingi.

1
Parking
Inne

Czyli nie odpowiadacie za Nic, tylko za pobieranie kasy.. No to Super Prowadzicie Parkingi.. a Może szukacie minuty by tylko się skończył czas i od razu mandat 170PLN a z reklamacją u was to wieczny problem.

Gdańszczanin
Inne

Dziękuję bardzo za pozytywnie rozpatrzoną reklamację. Brak biletu parkingowego, ale wysłane paragony ze sklepu poskutkowały pozytywnym rozpatrzeniem reklamacji. Czekam na zwrot uiszczonej opłaty. Jeszcze raz dziękuję za ludzkie podejście do klienta.

Gdynianin
Inne

Rozumiemy iż zostaliście zmuszeni do poprawnego rozpatrywania reklamacji przez urząd, który przypatruje się i nakazał wam zmianę w regulaminie czyli urząd UOKiK. Potwierdzenie macie na swojej stronie i na FB

@ pracodawca
Inne

uważajcie na parkingi weip bo (usunięte przez administratora)firma zaraz wlepi ci niesłusznie mandat omijajcie z daleka (usunięte przez administratora) i nie parkujcie na parkingu o tej nazwie@ pracodawca

Prawda
Inne
@@ pracodawca

Tak to jest Prawda, oni tylko szukają by mandat wpisać za spóźnienie się lub brak widocznego biletu a reklamacja to jakaś katorga. Właściciel to młody cwaniak. Dobrze, że UOKiK zajął się sprawą i teraz zwracają pieniądze. na ich FB i stronie widnieje Informacja, nakazali im umieścić info.

anonim
Inne

Znalazłem ofertę pracy dla kontrolera parkingowego przy szpitalu w Olesnie. Tłustym drukiem zaznaczone jedno z wymagań - status ucznia lub studenta. To znaczy, że to jest czynnik decydujący? Czy bez tego statusu nie ma co aplikować?

WEIP
Pracownik
@anonim

Poszukujemy osoby ze statusem studenta, jednak zachęcamy do wysłania aplikacj

Malwa
Inne

Jak wygląda praca delegacyjna osoby zatrudnionej jako magazynier? Bo widziałam ofertę pracy i poza pensją płacą właśnie delegacje i nadgodziny. Czyli co, taki magazynie nie ma jednego magazynu, na którym pracuje, tylko jeździ po jakimś terenie i w różnych magazynach pracuje? I ile dostaje się za taką jedną delegację?

anonim
Inne

Na olx trafiłem na ofertę pracy dla kontrolera parkingowego. Oferują umowę zlecenie, ale dopytam na wszelki wypadek. Czy umowa o pracę po okresie próbnym jest w ogóle możliwa? Do tego czytam, że wynagrodzenie na poziomie 3500-5500 zł brutto miesięcznie, plus prowizje. Jak dokładnie ten system działa, za co te prowizje się dostaje?

WEIP
Pracownik
@anonim

Cześć, Na stanowisku kontrolera zazwyczaj jest wykonywanie działań w pełni samodzielne w różnych godzinach stąd bardzo rzadko oferujemy umowy o pracę. Premie zależą od dodatkowych zadań wychodzących poza zakres kontroli i serwisu (np. sprzątanie parkingu) oraz od poprawności wykonywanych kontroli (m. in. wezwania nie mogą być wystawiane komuś kto ma ważny bilet lub jest w trakcie jego zakupu oraz muszą mieć wykonaną odpowiednią dokumentację).

anonim
Inne
@WEIP

A jakie to są najczęściej godziny, można zauważyć jakąś regularność? Czy wykonywanie zadań dodatkowych jest dla osób chętnych czy mimo wszystko trzeba je wypełniać? Jak już mowa o premii, to jaki to są kwoty?

anonim
Inne
@WEIP

Odnośnie tych godzin to wcześniej trzeba się zdeklarować w jakich pasuje Nam pracować czy bardziej liczą się efekty pracy? Kto weryfikuje wykonanie tych zadań dodatkowych? Zanim kandydat podejmie pracę to ma wszystko pokazane, jak wykonywać całą dokumentację?

Naciągnięty na mandat
Inne
 Pytanie
@WEIP

Właścicielu Weip proszę o więcej informacji na temat decyzji UOKiKu, ktoś o tym wspominał i czy faktycznie będziecie zwracać pieniądze za źle wystawione mandaty? Czy trzeba wam zapłacić za mandat? Czy rezygnujecie z postępowań egzekucyjnych. Czy potrzeba do was pisać o zwrot mandatu czy sami zwracacie i w jakim czasie? (usunięte przez administratora)

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Darek
Inne

Faktycznie jest coś z Tym UOKiK.. Decyzja zapadła 29.12.2023r. Chyba będą musieli oddać wszystkie mandaty i mają zejść z drogi postepowania egzekucyjnego, mają od roku chyba 2020 robić zwroty. Muszą pozmieniać regulamin itp. Będą sprawdzani co roku przez UOKiK. Informacja jest już na ich stronie KRS, nakazali im również dać informację na swoim FB. itp.

BeZu
Inne

Szybka odpowiedź na wysłaną reklamację. Ludzkie podejście do sprawy. Polecam. Rzetelnie, szybko, sprawnie.

WEIP
Pracodawca
@BeZu

Cieszymy się, że nasza obsługa klienta Państwa zadowoliła. Życzymy miłego dnia!

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Weip Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

WEIP
Inne
@Pytanie

Dzień dobry! Chętnie zatrudniamy osoby ze statusem ucznia i dyspozycyjnością.

Zostaw merytoryczną opinię o Weip Sp. z o.o. - Gdynia

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Weip Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Weip Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Weip Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 14 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Weip Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 134 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Długa 21
  81-622 Gdynia
 • NIP: 5862313811 REGON: 366378746 KRS: 0000659476
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Weip Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii