Opinie o Weip Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Weip Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Weip Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weip Sp. z o.o. w Gdynia

Justy

Witam, To fakt, kontrolerzy urządzają polowanie na klientów i ich dane osobowe !!!. Widać, że firma nastawiona jest na zyski z mandatów, ale jaki interes mają w tym sklepy, gdy potracą klientów, bo ja napewno będę szerokim łukiem omijać CH Marki, bo jeszcze Weip wymyśli coś wrednego i podstępnego. Pa

Co?
@WEIP

Czyli uważacie klientów parkingu za takich co nie potrafią obsługiwać parkometru? A może te powinna być informacja o tym co pan tu napisał iż cyt" np. chcą zapłacić monetami nie uiszczając minimalnej wymagalnej opłaty, która jest w cenniku. W takim wypadku parkometr nie wyda biletu jeżeli nie została osiągnięta minimalna opłata i nie jest to awaria urządzenia." Na każdym parkingu macie kontrolera? i w jakich godzinach? Czyli jest kontroler i wystawia mandaty a parkometry nie działają i klienci mają to zgłaszać na infolinię? To jest jakieś dziwne.. macie pracownika na miejscu i to klienci maja zgłaszać wasze awarie?

Ewelina

Dostałam karę 170 zł za brak biletu przy Prima Marki. Parkometr jak powiedział Pan, który wystawił mi opłatę jest już od miesiąca ale większość go nie widzi. Weszłam do sklepu dosłownie na 5 minut i jak wyszłam kontroler już zdążył mi włożyć informację o opłacie za wycieraczkę. Napisałam reklamację załączając paragon ze sklepu. Po 3 dniach dostałam wiadomość, że jest rozpatrzona pozytywnie. Dziękuję za przychylne podejście.

Danuta
@Ewelina

Dostałam mandat w wysokości 170zl za brak biletu. .często parkowałam w tym miejscu samochod i tego feralnego dnia również...popełniłam błąd jadąc na pamięć..niespodziewłam się, że w tym miejscu nagłe powstał płatny parking..dopiero kiedy wchodząc do auta zauważyłam że za wycieraczką mam wezwanie do zapłaty aż 170 zł..nogi mi się ugieły. jestem emerytką w dodatku choruǰe na kręgosłup i zwyrodnienie stawów, jestem po operacji..brakuje pieniędzy na wykupinie lekarstw a tu jeszcze taki wysoki mandat za nie wykupinie biletu..nikt świadomie nie popełniłby takiego przestępstwa nie kupując biletu z parkomatu..zaraz następnego dnia postanowiłam napisać odwołanie, które zostało w moim przypadku załatwione pozytywnie i kara została mi anulowana za co bardzo jestem wdzieczna i serdecznie dziękuję.. Przed wjazdem na plac rozglądajcie się czy na powstał nowy płatny plac..ostatnio powstają takie miejsca w różnych nieoczekiwanych miejscach rosną jak grzyby po deszczu.

Dorota

Po raz kolejny na parkingu przy Biedronce Gdynia Rolnicza 2 odbyła się łapanka na samochody wjeżdżające na parking. Idziesz po bilet, wracasz a tam opłata dodatkowa już na Ciebie czeka. Pracownik bardzo opryskliwy, wystawił mi mandat i nie interesowało go, że miałam ważny bilet. Parking zaniedbany, nieodśnieżony, a dziś przeszli już samych siebie… szklanka na całym terenie parkingu, młodsi jakoś sobie radzili, ale starsi ludzie idący do Biedronki mieli poważny problem z pokonaniem niewielkiego odcinka od chodnika do Biedronki. Ja już nie skorzystam z tego parkingu, to nie na moje nerwy. Szkoda, bo parking duży… może jakaś profesjonalna firma mogłaby przejąć pieczę nad tym terenem, bo co się tu obecnie dzieje przekracza wszelkie granice przyzwoitości. Wstyd.

Parking

Czyli nie odpowiadacie za Nic, tylko za pobieranie kasy.. No to Super Prowadzicie Parkingi.. a Może szukacie minuty by tylko się skończył czas i od razu mandat 170PLN a z reklamacją u was to wieczny problem.

Danuta N Nowy wpis

Po zgłoszeniu reklamacji I uzasadnieniu otrzymałam zwrot pieniędzy

yo Nowy wpis

Na jakie umowy mogą liczyc pracownicy firmy? Sądząc z opisywanych sytuacji o gorliwości w wypisywaniu mandatów przypuszczam ze opierają się one na prowizjach. Duzo można w ten sposob dorobic do podstawy (jesli jest jakas)?

Obywatelka Nowy wpis

Po otrzymaniu mandatu wysłałam formularz reklamacyjny i bardzo szybko został on rozpatrzony pozytywnie. Jestem bardzo zadowolona i czekam na zwrot pieniędzy.

Zohar Nowy wpis

Na parkingu przy placu 1976 r w Warszawie po wyjściu z Urzędu zobaczyłem mandat za wycieraczką. Za parkowanie zapłaciłem aplikacją SkyCash i sprawdziłem że aplikacja ściąga pieniądze za parkowanie a mandat jest. Na parkingu nie było oczywiście parkingowego więc pojechałem do pracy żeby napisać odwołanie. Po drodze zastanawiałem się jaki był powód ukaranie mnie mandatem. Okazało się że kontroler nieprawidłowo odczytał mój nr rejestracyjny bowiem mój numer to ............5ON ( O jak Olga ) a na mandacie było ......50N. Na szybie samochodu mam nalepkę, że rozliczam się aplikacją to tak trudno było sprawdzić numer w dwóch wariantach. Ale to chyba przekracza intelektualne możliwości pracownika. Moje odwołanie oczywiście uznano ale dodano uwagę, żebym starannie wpisywał na parkomacie nr rejestracyjny. Ręce opadają bo z mojej reklamacji jasno wynikało, że ja w ogóle do parkometru nie musiałem podchodzić, Wystarczył mi telefon. Te WOIP to chyba jakiś Zakład Pracy Chronionej bo z myśleniem tam ciężko. Cała ta zabawa kosztowała mnie prawie 4 godziny straconego czasu. Pozdrawiam Załogę !!! (sic)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Weip Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik magazynu - kompletacja zamówień
Piotrków Trybunalski
ESA logistika Polska sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Grodzisk Wielkopolski
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca
Krzysztof Liberadzki Axel
logo firmy Kierowca kat B Transport Mebli do Niemiec
Wrocław
BEJOT E-COM SOLUTION Sp. z o.o.
Mir
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Bardzo nieuczciwa firma. Za 8 min przekroczonego czasu dostałem mandat 240zł. Pomijając sam fakt samochody stojące obok miały również przekroczony czas postoju jednakże Pan się do nich nie przyczepił. Czym się kierował podchodząc tak do sprawy? Bo mu się mój samochód nie spodobał? Czy stał najbliżej parkometru? To po prostu naciąganie ludzi na kasę, chamstwo!

Witek

Cześć. powiecie czy opłaca sie tu pracować? nie widzę zebyscie chwalili podwyżki i mam wątpliwości co do tego czy jakieś w tym roku dali. O swoja kasę trzeba sie prosić?

Tadeusz

W poniedziałek 8 lipca aby odebrać żonę ze szpitala zaparkowałem na parkingu Smoluchowskiego. Wpisując numer rejestracyjny w parkometrze pomyliłem jedną cyfrę. Oczywiście kontroler nie znalazł mojego samochodu w swoich danych i nałożył opłatę dodatkową. Za pomocą strony internetowej złożyłem natychmiast reklamację, a następnego dnia wpłaciłem opłatę dodatkową. Ku mojej radości już 16 lipca otrzymałem informację o uznaniu reklamacji, a po przeslaniu dowodu wpłaty - zwrot wpłaconej sumy.

Dziękuję za anulowanie zapłaty. Logiczne podejście do sprawy

pogromcaoszustów

Firma zarabia głównie na opłatach po 190 zeta. Nie interesuje ich normalny bilet, bo na tym nie zarobią. Pewnie w tym roku dołączą do grona ukaranych przez UOKIK. Generalnie zasada jest prosta, jak nie wkręcą osoby parkującej, to nie zarobią. Zaczyna się od regulaminu, który jest ustawiony plecami do wjeżdżającego. Potem parkomat nie przyjmuje pieniądza papierowego. Kolejny element to płacenie apką, gdzie znikają dane w bazie dot. zakupu biletu. Potem wprowadzanie w błąd stwierdzeniem, że to właściciel auta zawarł umowę parkowania, nawet jak go wtedy nie było w tym miejscu. Następnie wyłudzanie danych osobowych, aby posłużyć się e-sądem i jak ktoś nie oprotestuje w ciągu 7 dni (np. wyjechał na wakacje), to ma problem. Celowo nie umieszczają szlabanów, celowo wprowadzają w błąd ludzi, bo by było znacznie mniej opłat 190zł. Prawnik sobie poradzi, ale 99% społeczeństwa naiwnie daje się wkręcić, i dla świętego spokoju są robieni na prawie 200 zeta. Zgłaszajcie każdy taki przypadek do UOKIK, to w końcu prezes dowali karę i trutnie się wyniosą, bo nikt nie stoi ponad prawe i ma być lege artis, a nie pisząc bardzo delikatnie - na granicy prawa.

do opini parking

UWAGA Jest to wersja podglądowa regulaminu i nie musi być w 100% zgodna z regulaminem dostępnym na parkingu. Tak wygląda wstęp do regulaminu firmy WEIP na ich stronie internetowej https://weip.pl .Regulamin internetowy sobie, miejscowe sobie. Po zapoznaniu się z nimi, czego praktycznie nikt nie robi, najlepszym rozwiązaniem jest nie wjeżdżanie na ich teren. Każdy korzystający z takiej usługi nie wie że są to często parkingi nie strzeżone (jeżeli chodzi o ewentualną odpowiedzialność cywilną), za to mają kontrolerów nagminnie wystawiających przy każdej nadarzającej się okazji opłat dodatkowych. Godzina i pięć minut parkowania może kosztować ok. 200 zł. Wybór tej Firmy zależy tylko od Ciebie. Ciekawa opinia Justy z 20.11. 2022roku. jw.

Franciszek

Cześć.:) jaka macie tam u siebie atmosferę w pracy teraz? u mnie za dużo roboty teraz dają i nie chcą za to więcej zaplacic. Tu nie miałbym takiego problemu?

Jan

Dziękuję za pozytywne załatwienie reklamacji pomimo mojej pomyłki przy wpisywaniu numeru rejestracyjnego do parkomatu. Odpowiedź na reklamacje przyszła szybko, a w treści odpowiedzi widać szacunek do klienta.

Klient parkingu

Dziękuję za wykazane mi zrozumienie że 4 minuty dla inwalidy na zakup biletu czy zalogowanie się na panelu w Biedronce przy Zielonym Rynku w Gdańsku to jest mało i pozytywne rozpatrzenie mojej reklamacji. Powinna być kamera rejestrująca dokładną godzinę wjazdu i kontroler winien patrzyć o której godzinie kto wjechał i dopiero po upływie np. 10-ciu minut nie widząc opłaty wkładać żądanie kwoty 190 zł. Bo tak to wielka głupota i szarpanie nerwów ludziom nic nie winnym. Trzeba dać czas na zakup biletu bo ja byłem trzecim w kolejce a przechodzień poinformował że będzie szybciej i bezpłatnie zalogować się na niższej kondygnacji na panelu. Czterech minut zabrakło abym miał sprawę załatwioną. Zaoszczędziło by to też niepotrzebnego rozpatrywania setek reklamacji z tego powodu. Proszę o skorzystanie z mojej sugestii a będzie lepiej. Stanisław z Łomży.

Ada

Jakby nie patrzeć to monter może zarobić nawet niezłe pieniądze. Bo gdyby przyjąć tą wyższą stawkę 32zł to w ciągu miesiąca ponad 5k można wyjść. Niestety jest też stawka 30zł i pewnie ona jest na początek? Ewentualnie po jakim czasie dają więcej?

@Ada

Stawka zależy przede wszystkim od doświadczenia, umiejętności i zaangażowania stąd staż pracy ma znaczenie w momencie kiedy przekłada się na wzrost umiejętności i sprawnego działania. 30-32zł to zazwyczaj dolna granica stawki dla mało wykwalifikowanego montera

Krzysztof
@WEIP

Jeśli już o stawkach jest tu mowa to jakie warunki mam do spełnienia żeby spokojnie te 40 zł ściągać? Myślę o przeniesieniu sie i nie wiem czy tutaj akurat warto

Ryszard Puzyrewski

Bardzo dziękuję za pozytywne załatwienie mojej reklamacji. Przebiegła on szybko i sprawnie. Co do zwrotu wpłaconej mojej należności to nie była tak sprawnie przeprowadzona i o to miałbym pretensje.

@Ryszard Puzyrewski

Dziękujemy za konstruktywną opinię. Zwroty są dokładnie sprawdzane i rzeczywiście trwają kilka dni (czasem ponad tydzień) zamiast jednego. Wkrótce przyspieszymy i usprawnimy ten proces.

WEIP

Niestety 14.06 ktoś specjalnie uszkodził przewody. Sprawa została zgłoszona na policję oraz do firmy technicznej celem naprawy. Przed końcem czerwca oświetlenie znów powinno być sprawne.

Magda

Podczas wprowadzania numeru rejestracyjnego pomyliłam kolejność cyfr- czeski błąd. Reklamacja rozpatrzona pozytywnie

Ewelina

@Ewelina

Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z obsługi :)

Bet
@WEIP

Praktyka jest nielegalna. Narusza ustawę o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym jak również RODO.

@Bet

Praktyka iż trzeba pobrać bilet z parkomatu na wybranych parkingach funkcjonuje na całym świecie tak samo jak fakt iż kierowcy są zobligowani do przestrzegania oznakowania. Przykro nam, że są Państwo niezadowoleni niemniej zachęcamy do przestrzegania oznakowania aby uniknąć problemów na drodze.

Pit
@WEIP

Szanowni Klienci! W związku z dużą ilością skarg na bezprawne działania firmy zewnętrznej, obsługującej parking, informujemy, że umowa z powyższą firmą jest rozwiązana w trybie natychmiastowym. Nie ma obowiązku pobierania biletu parkingowego, obecność kontrolera na terenie Prima Park Marki jest zakazana i bez zgody zarządu. Dla klientów CH Prima Park Marki parking na terenie jest całkowicie darmowy bez żadnych warunków narzuconych przez firmy trzecie. Administracja Prima Park Marki.

Miron
@Ewelina

O to dziwne, bo moja żona poszła kupić bilet, a że nie miała drobnych weszła do sklepu żeby rozmienić i jak wróciła z biletem już było za wycieraczką wezwanie od zapłaty, było to 7 min. od wystawienia wezwania. Reklamacji nie uwzględniono, dlatego ciężko mi uwierzyć, że Pani uwzględnili skoro nie miała Pani biletu. Myślę, że firma sama robi takie wpisy w celu poprawienia wizerunku. Tak naprawdę czają się za rogiem i jak ktoś odejdzie, to szybciutko wezwanie i chodu.

@Pit

Przedmiotowa informacja jest niezgodna z prawdą niemniej ze względu na niezgodne z prawem działania właściciela terenu wykonywanie niniejszej umowy zostało wstrzymane i nie ma konieczności pobierania biletów na niniejszym parkingu.

Kasiek
@Miron

Również wysłałam odwołanie ze zdjęciem paragonu i także nie została mi uwzględniona reklamacja. I nie rozumiem dlaczego mi czy innej osobie nie uwzględniacie takich reklamacji ,gdzie można przeczytać ze nie jedna osoba bez biletu dostała anulacje reklamacji.

Danuta

BOGUSIA

Moja reklamacja została rozpatrzona pozytywnie choć w świetle czytania poniższych opinii wcale na to nie liczyłam. Tak więc nasuwa się wniosek, że opinie piszą tylko Ci co są niezadowoleni z rozpatrzenia reklamacji.

Violetta

Pierwszy kontakt z Działem Reklamacji absolutnie w porządku. Odpowiedź otrzymałam w czasie, wszystko jak należy.

@Violetta

Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości naszej obsługi. Dokładamy starań aby niebawem czas odpowiedzi był jeszcze krótszy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Weip Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Weip Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Weip Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weip Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 15 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Weip Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 144 ocen.
  • Długa 21
    81-622 Gdynia