Leartes Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Leartes Sp. z o.o.

..;libu

hej! czy firma Leartes Sp. z o.o. w ogóle istnieje? Pytam bo jestem w fazie poszukiwania pracy i dobrze byłoby to wiedzieć. Z góry dziekuję za informacje

Relax

http://www.krs-online.com.pl/leartes-sp-z-o-o-w-upadlosci-krs-353084.html Proszę to jest link to krs

tina

człowieku ta firma jest w upadłości i wisi mnóstwo kasy swoim pracownikom

syf

to oszuści

byly pracownik

nie polecam, sa niewyplacalni - a jesli placa to w ratach, samochody szroty, planowanie tras - tragedia

andrzej

Ogolnie (usunięte przez administratora),marna kasa i jeszcze na raty,a jak sie upomnisz to wielce szefowa ma pretensje o wszystko,(usunięte przez administratora)auta klamoty totalne

Zostaw opinię o Leartes Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leartes Sp. z o.o.