Lisiecki Kadry Konsultacje

Opinie o Lisiecki Kadry Konsultacje

Filtruj opinie po kryteriach:

Halina
 Opinia

@d a jak wyglądają aktualnie warunki umowy oraz zarobków w firmie Lisiecki Kadry Konsultacje? Czy od czasu Twej ostaniej wypowiedzi coś się zmieniło pod tym kątem? Daj znać co wiesz, wielu z Nas na pewno skorzysta z Twoich podpowiedzi.

Pomocna?
TakNie
d
 Opinia

fakt, oferują umowę o pracę i podobno nawet bardzo konkurencyjne wynagrodzenie, przynajmniej tak jest z zatrudnieniem i oferta na stanowisko Przedstawiciel ds. Sprzedaży - Philip Morris, które jak na kędzierzyn koźle jest wręcz luksusowym zatrudnieniem

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Lisiecki Kadry Konsultacje - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lisiecki Kadry Konsultacje

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.