Neptun Software It Sp. z o.o.

Rumia

Neptun Software It Sp. z o.o.

Opinie o Neptun Software It Sp. z o.o.

mar

to jedna wielka ściema byłem tam na dniach próbnych, cała ekipa nowa stara niby wyleciała dyscyplinarnie, albo mieli dość czekania na kasę, firma cały czas się teleportuje w inne miejsce, dla zainteresowanych polecam [usunięte przez moderatora]

Zygzak

Nie polecam, firma nie wypłacalna, brak umowy. Obiecują góry złote. Ta pierwsza wypowiedz to jakaś ściema.

Zostaw opinię o Neptun Software It Sp. z o.o. - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neptun Software It Sp. z o.o.