Opinie o BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K. w Warszawa

Wojtek

Jako kandydat do pracy w bba transport muszę stwierdzić, że rozmowa jak i cały proces rekrutacyjny przebiegł bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Wszystkie informacje jasno przedstawione dla nowych pracowników. Rekrutacja przebiega w kilku etapach i na każdym z nich mamy dobry kontakt z osobą rekrutującą, która wszystko wyjaśnia

IL

W moim odczuciu firma BBA TRANSPORT SYSTEM cechuje się pełnym profesjonalizmu podejściem do swojej pracy. System rekrutacyjny na najwyższym poziomie. Kandydat od samego początku jest uświadamiany o rodzaju wykonywanej pracy jak i wynagrodzeniu jakie za nią dostanie. Jeśli tak dalej ma to wyglądać to wiadomym jest ze kandydat dostanie wszelkie narzędzia i szkolenia do pracy.

Jako kandydat rozmowę oceniam celująco. Przed każdą stres, a ta przebiegła zupełnie inaczej. Dowiedziałem się wszystkiego i pracy, a jednocześnie z Panem Mariuszem mogłem wymienić spostrzeżenia i uwagi dotyczące transportu. Sama rozmowa przebiegła w miłej atmosferze oraz prowadzona jest niestandardowo. Polecam, bo warto :)

Proces rekrutacji oceniam bardzo pozytywnie, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Rozmowa przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Pierwszym etapem rekrutacji było grupowe spotkanie on-line podczas, którego w rzetelny sposób została przedstawiona działalność firmy, a także dokładnie opisano stanowisko pracy, którego dotyczyła rekrutacja. Dużym plusem była również możliwość zadawania pytań w trakcie spotkania. Podczas rozmowy indywidualnej wszystkie zadawane pytania były konkretne i ściśle związane ze stanowiskiem pracy. Wykazano się pełnym profesjonalizmem, a także pozytywnym nastawieniem na pracownika. Byłam na prawdę mile zaskoczona.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Niestandardowy i ciekawy proce s rekrutacji. Najpierw webinar na którym uzyskałam wszystkie niezbędne informacje dotyczące firmy i stanowiska łącznie z jasno i klarownie przedstawionym systemem wynagrodzeń a to rzadkość. Następnie miła i rzeczowa rozmowa kwalifikacyjna. Ogólnie bardzo ok. Mam nadzieję że mnie zatrudnienią ????

Mateusz

Bardzo mi się podoba profesjonalizm oraz miłe podejście do osoby rekrutowanej. Mam wrażenie ze firma traktuje każdą osobę tak jak sama chce być traktowana za co jest ogromny plus.

Adrian L

Miło, konkretnie i na temat. Towarzyszył mi lekki stres ale w pozytywnej rozmowie szybko zniknął

Dawid

Czy macie ruchome godziny pracy?

@Dawid

Wiele zależy od działu. W niektórych pracuje się w ustalonych godzinach, a w innych chodzi o przepracowanie wymaganej liczby godzin. Niezależnie od tego dopuszczamy sytuacje, w których pracownicy ustalają te kwestie bezpośrednio z przełożonymi, tak, aby obie strony były zadowolone.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.?

BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.

Atmosfera jest jednym z najważniejszych aspektów pracy w firmie – gdy spadają nastroje, spada też efektywność. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasi pracownicy czuli się dobrze jako część zespołu. Wszyscy zwracamy się do siebie po imieniu, dostrzegamy nasze sukcesy i wspieramy się w takim stopniu, w jakim pozwala natłok obowiązków. W niedalekiej przeszłości wspólnie jedliśmy posiłki, regularnie organizowaliśmy wypady integracyjne oraz akcje dobroczynne i świętowaliśmy urodziny pracowników. Obecnie staramy się kontynuować te działania za pośrednictwem Internetu („sto lat” przez komunikatory, każdy z innym łączem – niezapomniane przeżycie!). Atmosfera w firmie jest dobra, a gdy będziemy wreszcie mogli zobaczyć się w komplecie będzie jeszcze lepsza!

Edyta

Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze, uzyskałam informacje odnośnie zakresu obowiązków jak i stanowiska. Jestem pozytywnie zaskoczona.

Jak jest z pakietem medycznym w BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.? Można dołączyć rodzinę?

BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.

Każdy z naszych pracowników otrzymuje bezpłatny dostęp do opieki prywatnej indywidualnej w renomowanej sieci przychodni. Pakiety dzielą się na podstawowy i rozszerzony. Włączenie do pakietu opieki indywidualnej najbliższej rodziny wiąże się z dodatkową, niewielką opłatą pobieraną comiesięcznie z wynagrodzenia.

udział w procesie rekrutacyjnym w BBA to była czysta przyjemność i odskocznia od niezbyt interesujących spotkań ze specjalistami HR z innych firm, którzy szablonowo wałkują "rekrutacyjne pytania" zapisane w książkach o rekrutowaniu.. Panowie Mariusz i Bartłomiej to profesjonaliści - wspólnie skupiliśmy się na priorytetach, celach i możliwościach obydwu stron. Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to jest to - wspólne flow - a po drugim i trzecim spotkaniu sprawa była już 100 % oczywista. Firma daje możliwość realnego rozwoju zawodowego w tych usługach, w których ja się znam i/lub chcę rozwijać. Było mi niezmiernie miło że Panowie potrafili szczerze i na głos wyrazić uznanie moim kompetencjom i umiejętnościom zawodowym. Chapeau bas!

Julia

Rozmowa kwalifikacyjna inna niż dotychczasowe. Uzyskałam konkretne informacje o firmie/ jej działalności oraz o specyfice stanowiska na które aplikuję. Całość przebiegła w miłej atmosferze. Rozmowę oceniam pozytywnie, dziękuję za zaproszenie i poświęcony czas.

@Julia

Również bardzo dziękujemy za poświęcony czas.

MC

Rozmowa odbyła się w sposób zdalny, przy wykorzystaniu intuicyjnej platformy po wcześniejszym przesłaniu instrukcji mailowej. Na początku krotko zaprezentowano firmę oraz stanowisko, na które aplikowałam. Rozmowa była rzeczowa i konkretna, przeprowadzona w miłej atmosferze. Można było uzyskać niezbędne informacje. Na rozmowie zapytano mnie o moje kwalifikacje oraz predyspozycje. Zadane pytania były związane ze stanowiskiem. Ogólnie rozmowę oceniam pozytywnie.

Katarzyna

Rozmowa kwalifikacyjna była bardzo rzeczowa, a przy tym poprowadzona w miłej atmosferze. Ciekawa prezentacja na początku spotkania przybliżyła najważniejsze zagadnienia i specyfikę pracy. Odpowiedź na zgłoszenie była bardzo szybka, co nie jest często spotykanie na rynku pracy. Dodatkowym plusem jest sama platforma, za pośrednictwem której odbywała się rozmowa, pozwoliła na bezproblemową komunikacje, a rejestracja była intuicyjna.

Mateusz

Kontakt ze strony firmy nastąpił bardzo szybko, już po dwóch dniach od aplikacji. Rozmowa rekrutacyjna zupełnie inna od wszystkich pozostałych, przebiegła w bardzo miłej atmosferze, pracodawca przedstawił solidną dawkę ogólnych informacji o firmie i o jej działalności, a zadawane później pytania były bardzo konkretne.

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Dużym plusem jest możliwość dostosowania godziny spotkania do swoich możliwości. Podczas rozmowy została przedstawiona firma, jej działalność, jak i stanowisko pracy oraz obowiązki, które są z nim związane. Zadawane pytania były konkretne i związane ze stanowiskiem pracy. Była też możliwość zadania pytań do pracodawcy, co jest dodatkową zaletą. Rozmowę oceniam pozytywnie.

Kamil

Rozmowa rekrutacyjna odbyła się w trybie zdalnym w bardzo krótkim czasie po przesłaniu CV. Na wstępie była przeprowadzona prezentacja całej firmy w bardzo przejrzysty sposób, następnie informacja o danym stanowisku na które się aplikowało. Na koniec pytania z zakresu doświadczenia, umiejętności i kwalifikacji zawodowych oraz ewentualne pytania do pracodawcy. Cała rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, nie dało się odczuć że jest to rozmowa kwalifikacyjna. Polecam i dziękuję za poświęcony czas.

BK

Rozmowa odbyła się szybko po wysłanej aplikacji. Konkretna dawka informacji na temat działania firmy, stanowiska i obowiązków, przekazana w przystępny sposób. Duże pole do możliwości zadawania pytań i rozwiewania niepewności. Brakował mi może jedynie pytań odnośnie rzeczy zawartych w CV, ale może takie pytania zagwarantowane są na drugi etap.

Oksana

W ciągu 3 dni od aplikacji odbył się pierwszy etap rozmowy kwalifikacyjnej, co świadczy o szybkim i profesjonalnym podejściu. Prowadzenie rekrutacji online nie zmniejsza jej efektywności. Główne pytania były skierowane na określenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Dużo informacji o firmie i danym stanowisku pracy wcześniej otrzymałam na mail, co dało możliwość przy bezpośredniej rozmowie skupiać się na najważniejszych aspektach.

Zostaw merytoryczną opinię o BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K. - Warszawa

• Jak się pracuje w BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 14 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.
4.1/5 Na podstawie 84 ocen.