Opinie o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Uber Poland Sp. z o.o.
2 362 944 5 1
JJ

Ministerstwo Infrastruktury w końcu opracowało nowy projekt ustawy o transporcie. Skończy się niedługo wożenie "za pół darmo" i praca "na czarno", U i T będą musiały zmienić się w taxi za inne stawki hehe

wsad
@JJ

Nie skończy się. Takie historię już 10 raz słyszę o jakiejś ustawie.

@JJ

Kolego ale ja po pracy chce mieć. Też dobre. Ceny xd a ty cieszysz się że klienci będą ci więcej płacić . Rozumiem fakt że jesteś taxiarzem ale bez jaj liczycie czasem ludzi jak za zborze

Alicja Nowy wpis
@Lq

Chyba nie pracujesz w Uberze? Ale może wiesz, jak to w ogóle teraz jest, trzeba mieć założoną działalność żeby u nich jeździć? Jak to wszystko jest rozliczane?

Georgiy

Kierowcy zawodowi Ukrainy z doświadczeniem w pracy w Europie Dla pracodawców, którzy mają swoje samochody ciężarowe. Proponuję dla ciebie za darmo stworzyć stronę internetową dla wyszukiwania profesjonalnych kierowców z Ukrainy, Rosji, Białorusi i krajów WNP. Ja za DARMO stworzyć STRONĘ internetową i w przyszłości uderzać redagować, jeśli zdecydujesz się coś dodać. Czekam od was propozycji. Mail: electronicsseg@gmail.com Tel: +38061807377 Jestem z Ukrainy, przepraszam za błędy gramatyczne.

Ospa uktainiec
@Georgiy

Kierowcy zawodowi z Ukrainy. Wolne żarty. Prawa jazdy kupione za 100 euro. Pijacy i brudasy pasujący rynek

Tak11Nie

@Georgiy

Chcącemu nie dzieje się krzywda ja popieram takie działanie. Starają się bo mogą. W Polsce młodych trzyma się za pysk to w Ukrainie otwierają firmy i zarabiają . Więcej biurokracji.. posiadający niech podniosą ceny nieruchomości jeszcze wykorzystując słabości innych będących w tak ci... Sytuacji .. i będziemy mieli Polskę nie do poznania.. okaże się że Ukraińcy będą płacić więcej Polakom w Polsce. Niż Polacy Polakom.. chociaż wiemy jak jest nikt nikomu za (usunięte przez administratora) nie płaci , ludzie wypracowują zysk. Więc forsa się należy ,nie zdziwię się jak właśnie tak będzie. Bo to nie forsa a zasoby pozwalają na posiadanie większej przewagi nad konkurencją. Na Ukrainie mają mniejsze koszta związane z prowadzeniem firm ceny nieruchomości..pod firmy upiec .. gospodarkę. Przez idiotów którzy albo zawyżają.. albo zaniżają..

Pit

Kurs hrywny 0,14 groszy a zatem Ukrainiec zarabiajac 1zl ma na ukrainie 7hrywien, z ukrainy przywiezie pelno jedzenia a mieszkanie wynajmuja i mieszkaja po 6 nawet 8 osob a wiec Polak nie bedzie pracowal bo mu sie nie oplaca Ukraincowi sie oplaca i tyle

znawca
@Pit

ceny też mają większe 7 razy, np. chleb po 15 hrywien, wiem bo pracuje w samych zakładach gdzie większość pracowników stanowią ukraińcy i podczas rozmów dużo sie można dowiedzieć. Przyjeżdzają do polski bo na ukrainie za 160 godzin dostaną 2100 hrywien( najniższa krajowa) a w polsce 2000 zł (najniższa krajowa) czylli 14 tysięcy hrywien ale ceny nu nich są jak w polsce po przeliczeniu a nie 7 razy mniejsze!

Tak6Nie

anonymous
@znawca

2000 to najniższa krajowa? Od kiedy?

Ospa uktainiec
@Pit

Wynajmowalam kiedyś mieszkanie obok Ukraińców smierdzialo na klatce jak się przechodzilo obok drzwi

@anonymous

Serio ? NajnizszA to 1000zl.. ustawowa 1600+ ale widziałem ogłoszenia za tysiaka na umowę ścierna cały etat .. a niby zielona wyspa , później zgania taki na młodych że nie chce się pracować.. pamiętam czasy gdzie robiło się za 2.5 zł na godzinę ale wtedy socjal istniał . Koszta nieruchomości były małe , ceny bardzo niskie w porównaniu do dziś oraz jak ktoś biznes prowadził to się za pysk tak ludzi nie trzymało ,

Aleks

duper to strata czasu, zdrowia i pieniędzy, absolutnie nie warto (brak umów, składek, ubezpieczenia, praca najczęściej na powypadkowych samochodach, ryzyko kar, roszczeniowi klienci którym wydaje się ze za 1,3 z km powinni mieć obsługę jak w limuzynie, brak możliwości poukładania sobie pracy - nie wiesz za ile pojedziesz + blokady za anulowania itp., większość kursów po 10 PLN)

Tak22Nie

Muffin
@Aleks

w 100% racja, zwykły wyzysk i strata czasu, na tym nie da się zarobić normalnych pieniędzy, to jest dobre tylko dla gówniarza na wakacje żeby dorobić

Tak20Nie

mały
@Aleks

roszczeniowi to mało powiedziane - paniusia nawaliła się w zeszłą sobotę i zgubiła telefon co zauważyłem dopiero w niedzielę rano odkurzając autko, zwrotu dokonałem w poniedziałek na mieście dowożąc pod wskazany adres, nie dość że ani dziękuję ani złotówki nie dostałem to jeszcze pretensje że tak długo zwracałem jej telefon haha, ja na to że to nie ja się nawaliłem jak stodoła i chyba powinna mieć pretensje głównie do siebie a ona że jestem (usunięte przez administratora) następnym razem cokolwiek znajdę wyp...lam do śmieci od razu

Tak18Nie

@mały

W moim mieście takich młodych ludzi nie ma. Jest odwrotnie brak kultury ze strony biznesu , kultura że strony młodych a ludzie w pracy ? Jak bydło . Perspektyw 0 a koszta rosną. Brzmi to jak okupacją biznesu xd to biznes jest ostoja wolności nie wszędzie xd posiadający to bydło nie szlachta a nie posiadający owce milczące..dlatego wnosze sprzeciw politykom w Polsce xd przestańcie gnębić ludzi bo zostanie tylko śmierć a nie życie. A do biznesu nie otwierajcie firm kosztem ludzi których przyjmujecie.. przyjmujcie ludzi kiedy macie robotę i bierzcie odpowiedzialność za swoje firmy bo tylko ci którzy mają ogromny zysk mogą sobie pozwolić na urlopy i siedzenie w domach .. a nie golodupcy. Otwierają biznesy później ludzie robią za 8 a ci sobie leza .. widziałem sporo takich akcji. A później ludzie wypłat nie otrzymują..albo poniżej n aj niższej .. kwestia też sytuacji wlascicieli firm.. niektórzy odważni ludzie walczą z pracownikami o forsę a niektórzy golodupcy głupa rżną i kosztami ludzi nastręczają. Zasady muszą być. Biorę pracownika i płace mu najniższą jak nie mogę więcej. W przeciwnym razie nie biorę pracownika i robię sam puki nie będę miał więcej pracy. . Tak robi każdy i niech tak zostanie. .. firmy już zaczynają łapać ludzi umowami żeby z własnej kieszeni płacili na ich firmy. Jak nie przynosi zysku pokryć koszta lub zamknąć. Łatwo mi pisać..nie bo wiem że jest ciężko. Ale nic nie poradzimy na koszta utrzymania dodatkowych urzędników.. czy kolegow polityków.. albo walczcie z pracownikami o forsę albo zamykajcie bo młodych niszczycie.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Juraj16

Zero opłacalności. Pracujesz na Partnera który podpina Cię pod swoją licencję - miesięczny koszt brutto tzn. uwzględniając że do 400zł kosztu netto Partnera + 25 % prowizja dla Ubera + 55% koszt paliwa (benzyna 95) + 19% podatek dochodowy + 23% VAT = 1.100,50zł to jest przy 0 zarobku Twojego. Teraz żebyś mógł zarobić dla siebie 2000zł zasada obliczena taka sama tzn. 2.000zł x 1,25 (25% dla Ubera) x 1,55 (55% koszty paliwa) + 19% podatek dochodowy + 23% podatek VAT Koszt brutto to 5.502,50zł . Tak więc jeżeli chcesz zarobić w Uberze 2000zł miesięcznie to musisz kursów na kwotę 6.603 zł ( 1100,5 koszt licencji partnera + 5502,50zł koszt wypracowania 2000zł). Przyjmując, że w miesiącu pracujesz 23 dni po 12 godzin to oznacza że dziennie musisz wykonać kursy na kwotę 287,10zł co daje na godzinę 23,92zł. Ważną jest sprawą, że według Ubera to nawet , gdy pasażer nie ma racji lub wina jest w źle działającej aplikacji i nawigacji to i tak WINNY JEST KIEROWca. Odpowiedzcie sobie sami na pytanie - JAKI TO ZŁOTY INTERES I DLA KOGO??????????????

Tak13Nie

Artur
@Juraj16

zdjąć a narzucić procent to nie to samo, trochę źle wyliczyłeś przy powyższych założeniach (zdejmując podane koszty i uwzględniając podatki) przy obrocie brutto 6600 PLN zarobisz na czysto około 1550 PLN (a nie 2 koła)

Tak9Nie

Damian
@Juraj16

Średni staż pracy kierowcy w Uberze to 2-3 tygodnie. Na miejsce 1 Ukraińca czeka kolejnych 3 i tak się to kręci od ponad 2 lat. Jedź sobie o dowolnej porze na Inflancką a zobaczysz kolejkę do rejestracji. Jeszcze jakieś pytania ?

Tak8Nie

Aro
@Juraj16

Ja mistrzu ładna wyliczanka dawaj do itd oni pokażą ci jak się podpina.

be
@Juraj16

nie do końca masz rację, że jest tak źle, ale dobrze czy bardzo dobrze nie jest: 1. Uber będzie opłacalny dla kierowców podpiętych pod partnerów, którzy pobierają 40 pln tygodniowo, potrącane z twojego przychodu w aplikacji uber. Więc, jeśli np. przez tydzień przychód wynosi 1000 dostaniesz na rachunek 960 pln. Nie posiadasz żadnej umowy, nie płacisz żadnego podatku. Oczywiście ktoś zapyta, gdzie vat podatek dochodowy itd. nie wiem. Są partnerzy ubera, którzy rozliczą kierowce w ten sposób i są jednoznacznie wiarygodni i wypłacalni. 2. Gdybyśmy przyjęli, że chcemy zapłacić cały vat 8%+ podatek dochodowy, opłacic składki oczywiście w takim wypadku możemy zwinąć interes. Dla kogoś kto chce legalnie wszystko opłacić jest dokładnie jak napisałeś. 3. Cena przejazdu dla pasażera jest w porządku, ale... diabeł tkwi w szczegółach, więc uber pobiera drakońską prowizję 25 % przychodu. Gdyby ją ograniczył do 10 bądź nawet do 15% oznaczałoby rekompensatę 30 - 40% na zużywaną benzynę. Dobremu kierowcy daje to nawet około 600 złotych miesięcznie dodatkowego przychodu. 3. Celem ubera jest popularyzacja usługi na tyle posunięta, by nawet każdy średnio rozgarnięty szympans korzystał z ubera. Dałoby to minimalizacje pustych kilometrów (dalekie dojazdy do klienta, kręcenie bez sensu po mieście). 4. Uber wykorzystuje swoich kierowców w pewnych okolicznościach niemiłosiernie. Zleca przejazdy za 10 pln (7,50 pln dla klienta) z dojazdem nawet 10 km. Gdy zacznie anulować to językiem świadków jehowy napisze do Ciebie, że toje anulacje działają na twoją niekorzyść, bo klient odwraca się od zawodnej usługi i twój przychód się przez to zmniejsza. 5. Aplikacja ubera tak, ale pod pewnymi warunkami: jeździć na wszystkich dostępnych platformach. Dodatkowo przystąpić do mytaxi. Mytaxi jako jedynej platformy dla taksówkarzy nie przeszkadza, że jeździsz dla ubera. W każdym teletaxi zostaniesz prędzej czy później namierzony i usunięty z grona zacnych i prawych taksówkarzy.

@be

ad 1. ludzie podpięci pod partnerów za 40 pln ze swoimi samochodami są najbardziej narażeni na kary ITD (samochody nie wpisane do licencji) oraz skarbówkę (obowiązek odprowadzenia podatku leży na tym który osiąga przychód), dwa muszą zapłacić z tych 960 pln za paliwo i ewentualne naprawy ad 2. czyli cały interes jest nielegalny i o to cały czas się rozchodzi, należy doprowadzić do tego żeby był legalny ad 3. tu się zgadzam ad 4. obecnie już nie widać po akceptacji za ile będzie kurs ad 5. nie znam umowy - nie wypowiadam się

typ
@ktoś

ad 4 Nie widać za ile będzie kurs bo mnóstwo kierowców odrzucalo zlecenia za 10zl gdzie 20 min staliby w korku. Ja jak jeszcze jeździłem to miałem dzień konia.... Na 8 kursów z rzędu wszystkie za 10zl. Podpięty pod partnera w ciągu 4h zarobiłem 24zł. Czyli 6zl na godzinę. Dobrze, że w miarę szybko zrezygnowałem z tego zajęcia i poszedłem do normalnej roboty.

@be

Podatek jest w benzynie xd ale politycy z Wawy i USA nas rypia na kasie a tyle obietnic w sejmie xd

Piotr

Znajoma jechała niedawno z jakimś gruzinem. Mieli wypadek i Gruzin uciekł Okazało się później, że nie miał prawa jazdy. Polecam kierowcow ubera , szczegolnie cudzoziemcow jako solidnych I wykwalifikowanych kierowcow

@Piotr

Ale biznes woli Ukraińców xd co poradzisz . Większą kasę robią .. chyba xdd

TakNie

UBER poznan zamówiłem kurs POZNAń 25.12 godz. około 8,45 UBER ciemny opel vectra o numerac poczatkowych PO 8J ... kierowca Serhii I UWAGA ; KIEROWCA PRZYJECHAL odrazu z zapytaniem czy potrzebny rachunek -w odpowiedxi -że nie koniecznie ale z netu wyszło że za kurs 20PLN i kilka groszy -- on powiedział nie pojedzie --za te pieniadze n i moze bedzie tyle ile mu wyjdzie . po krótkiej roz maliśmy z kursu na telefonie wyswietliło się zę skasował 10 PLN gotówką -co oczywiście było kłamstwem . ostatecznie pojechalismy taksówka z kkorporacji z a 26 PLN i taka łaska UBERA --po co wam tacy kierowcy -niby jakis ukrainiec a moze inny wschodni żle zzzzzzzzzzzzzzzzzzze wam taka opinie robi. UBER steacił klijentów w mojej rodzinie i opinia pójdzie dalej

Tak6Nie1

@4605

Polacy w pracy jak baranki potulnie pracują .. nadgodziny ludzie w marketach robią za najniższą nie laska podnieść im pensji .. a teraz Ukraińcy generują dużo większe koszta Polaków pozwał jaki.. i proszą się żeby wracali młodzi .. a młodzi za granicą xd. Ci co mogą.. nie podnoszą pensji.. a ludzie nieświadomi jaka kasę dla firm robią za najniższą . Nie wiedziałem że tak zpsielismy .sny Polacy. Nie dajemy zarabiać uczciwym pracowitym. A nieuczciwym płacimy ponad miarę..

k6peter

Moje sugestie dla Uber Poland Sp. z o.o.: Jezdze od roku w Ottawie.Tu tez lobby taxowkowe probowalo zatrzymac UBERA,ale od ponad dwoch lat wszystko OK!.Jezdza jedni i drudzy a na dodatek wszedl LYFT,dla ktorego czasami powoze.Pewna dziewczyna raz mi powiedziala ze UBER to jak sasiad ktory Cie podrzuca swoim autem.Taksowkowi baronowie wlasciciele koorporacij robia najwiecej szumu.UBER to globalna dzialalnosc wiadomo ze tam tez Misie co lubia kase.Ale chodzi o wygode,latwosc uslugi i to ze jako klijent moge z niej korzystac w ponad 120 krajach swiata.Kierowcy Taxi niech sie przesiada jaki problem.Netflix to nastepna koorporacja ktora dziala na zasadzie aplikacij na calym swiecie.Tak juz bedzie i nikt tego nie zatrzyma.Ludzie zarabiaja kase czesto nie majac innej mozliwosci pewnie zeby zostac taksowkarzem wymaga to o wiele wiecej zachodu i mula mula.Pozdrawiam sympatykow i przeciwnikow

ferens
@k6peter

A powiedz mi mądralo czy itaci albo mytaxi to też aplikacje i jakoś kierowcy mogą mieć wszystkie papiery. A czy taki Netflix na przykład też nie płaci podatków i kradnie filmy i potem udostępnia ludziom za jakąś opłatą ?

@ferens

Taksiarze mogą się przecież zatrudnić w uberze jak jest gorzej .? Ale żeby komuszki nie chciały dla swoich dzieci jakiejś przyszłości nie rozumiem.. zamiast pić za młodu mogli dbać o dzieci a teraz dzieci chcą móc żyć to mają ginąć .?

b & e

Nie dostarczyli jedzenia pod wskazany adres. Brak kontaktu z dostawca (mowil tylko lamana angielsszczyna). Nie polecam. Moje sugestie dla Uber Poland Sp. z o.o.: zatrudniajcie polakow

wsad
@b & e

A znasz kogoś kto będzie jeździł rowerem po mieście w zimie za 8 pln za godzinę ?

@wsad

Ja mogę xd. Ale w razie jak bym nie dał rady to się zwalniam xd. Znam ludzi co pracują w Polsce na umowę nie wiem jak na produkcjach za tyle i jeszcze po godzinach więc skoro tam skąd pochodzisz ludzie nie chcą się dorabiać chyba w Warszawce mieszkasz przyjacielu ? W moim mieście i nie takim małym nie takie cyrki widziałem .. ale jak się studentów i młodych tak dy... A ci nie mają innych perspektyw co mają robić. Polska zaczyna przypominać Afrykę z tym że z pięknymi budynkami xd. Ładnie wygląda ale pracy dobrej i perspektyw dla młodych wciąż brak znów wyjadą .. a polska sprowadzi no właśnie skąd? Koszta masakryczne ale już Afrykanów że w placach wyprzedzają 2000 dolarów za nurkowanie po złoto , cofamy się przeziębienie koszta jakie generuje warszawka

@Lq

Afrykanie nas w placach wyprzedzają .. to miałem napisać muszę wyłączyć auto korektę tekstu

Dariusz.k.

Tragedia (usunięte przez administratora)ani słowa po polsku Angielski dramat Jedzie z nawigacji Obwodnica 11 km dalej Bo google pokazuje 2 minuty szybciej Gdzie logika Dzwoni telefonem podczas jazdy rozmawia bez zestawu . Dziękuję więcej nie potrzeba Fabia mogła by być w lepszym stanie

@Dariusz.k.

Hahaha aleś trafił .. każdy miał kiedyś przecież jakieś ujowe auto niech zarabiają ludzie

Zula

Witam,chciałam dzisiaj skorzystać z przejazdu uber po raz pierwszy i ostatni. Mam małego psa rasy shih tzu i podróżuje z nim wszędzie i nigdy nie odmówiono mi przejazdu z moim czworonogiem, który jest mały, nie ma sierści tylko włosy na dodatek krótko obcięte, jest bardzo grzeczny i siedzi potulnie na kolanach. Niestety pan stwierdził że nie lubi psów i nie weźmie nas do swojego samochodu bo ma skóry....Pies jest dobrze ułożony i lubi podróżować samochodem, nie sprawia żadnego klopotu w przeciwieństwie do niektórych łudzi. Nie pojadę więcej z Uberem i nie polecę moim znajomym.

Tak28Nie3
pasażer
@Zula

albo Pies ma SIERŚĆ -- ALBO JEJ NIE MA. kRĘCISZ DZIEWCZYNO JAK TYLKO UMIESZ. Włosy to mają Ludzie a nie zwierzęta. a może i TY jesteś właśnie takim ZWIERZĘCIEM. z opisu wynika że tak. a nienawiść masz jak czytam do ludzie. proponuję dobrego lekarza. a jakiego ? hm. ao właśnie , już ty wiesz. pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Tak8Nie7

Zula
@pasażer

Nie będę dyskutować na temat tego jakie zwierzęta oraz co i kogo można przewozić ,po co taka firma która z gory robi selekcję a sama proponuje przewóz zwierząt. ?A tak na marginesie to shit tzu ma włosy i jest bezpieczny dla alergików. Pojechałam z inną firmą i problemu nie było.

Tak17Nie

Kierowca Uber:)
@Zula

Witam. To czy kierowca zabierze pasazera z pieskiem zalezy nie od tego czy jezdzi w Uberze czy w Taxi czy jeszcze gdzies indziej. To zalezy na jakiego czlowieka trafimy, od jego grzecznosci, kultury itd. Ja np nigdy nie odmawiam pasażerom jazdy z pupilem pomimo ze mam silna alergie na siersc zwierząt. Przejazd trwa kilka minut a moze zaoszczędzić komus klopotu. Aczkolwiek decyzja nalezy do kierowcy i nalezy ja uszanowac. Pozdrawiam

Tak21Nie

dionizy
@Kierowca Uber:)

tak tak. Bierz każdego pieska. A potem 2 godziny spędzisz na odkurzaniu.

czytelnik
@Zula

Z całym szacunkiem dla właścicieli wszelkich zwierząt.Ja akurat nie jestem kierowcą żadnej taksówki ale miałem zwierzęta i często woziłem je taksówkami.Przejazd ze zwierzęciem zgłasza się przy zamówieniu żeby podjechał kierowca który nie ma nic przeciwko.Uniknie Pani w ten sposób niepotrzebnych spięć.Kierowca ma prawo odmówić przewozu zwierząt czy też osób pijanych.Każdy ma swoje prawa i proszę przestać się kierować zasadą "ja place to ja wymagam".Pracuje w gastronomii i szczerze dziwię się ludziom którym nie pozwalam wejść do restauracji z psem i zawsze słysze że tam to nie ma problemu - to kuwa idź tam bo mamy demokracje

Tak21Nie
do czytelnik
@czytelnik

coś ci się pomyliło. pani jechała uberem, a nie taksówką

Nick
@do czytelnik

no i co w związku z tym, i to i to przewóz osób, za zwierzęta w taryfie jest dopłata i kierowca musi wyrazić zgodę i tak samo jest w uberze

Tak8Nie

@Zula

mam małego Psa i śmierdzącego - o tym żeś Pasażerze nie napisał. nie wspomnę że kudłaty i gubiący sierść. więc z tym Psem nikt takiego delikwenta nie weźmie . czy to TAXI lub inny przewoźnik.

Caravan

Ale pitolisz ...

@Zula

chłopie kłamiesz jak z nut. tobie może na głowie ten Piesek Nasikać ale inni sobie nie pozwolą. pies czy Kot podróżują w klatce a klatkę wstawia się do Bagażnika. przecież o tym wiesz - jedz TAXI on mają zaśmierdziałe auta . więc pewnie Ciebie wezmą - zapłacisz 100- wkę i bedziesz hepi. a nie w UBER jechać za 25 zł. w czystym i pachnącym aucie.

Tak3Nie4

słuszna uwaga popieram.

Ravo
@pasażer

Haha ale z ciebie gamoń. Te pieski właśnie mają WŁOSY nie sierść.

Zabawni Ci "klienci"
@Ravo

Czyste i pachnące auto w uberze? Chyba za dużo się reklam naoglądałeś. Przecież Ukraińcy nie wiedzą nawet jak z myjki korzystać.

Tak9Nie2

@Zula

Zula to jest śmieszne i mało prawdziwe. wszyscy śmieją się z Ciebie. śmierdzisz TAXI - przestań Palić może będziesz bardziej miała rozjaśniony Umysł. albo zacznij jeździć w UBER lub TAXI FY . a koguta swojego daj żonie - jeśli masz.

oli
@pasażer

mylisz się są psy z włosami np. jeszcze yorki jak nie masz wiedzy to się nie wypowiadaj .

Vv
@pasażer

Proponuję się douczyć, albo trochę poczytać zanim na forum coś się pisze. Na temat czworonogów mała wiedzą. Jeśli natomiast chodzi o lekarza to proponuję przy takiej agresji psychiatra. Pozdrawiam. Uber hm nigdy nie pojadę tym lewym przewozem.

@Vv

to leć z rumunem lewym taxi

NieTwojaSprawa
@ktoś

Rumun to Cię steugał. Nie wiem jakim taxi jeździsz ale większość korporacji dba o porządek w samochodach. Jeździsz Uberem czy innym szajsem więc nie wiem skąd taka opinia o taxi skoro nie korzystasz z ich usług.

Pasażer
@pasażer

Dla twojej wiadomości są rasy psów które mają włosy nie sierść. Ale widzę iż odezwa była od sierściucha dlatego nie umie odróżnić włosów od sierści. Np: York też ma włosy nie sierść.

Hyhu
@pasażer

Co ty (usunięte przez administratora) hahah uber to porażka , A jak nie wiesz że niektóre rasy mają włos nie sierść to lepiej zamknij usta . Zboczence tym jeżdżą ( oczywoscie nie wszyscy ) i tyle w temacie .

@pasażer

A maltańczyk co ma sierść czy włosy xd. Do szkoły bo do mamy zadzwonię :)

Lopez

Witam. Mam pytanie czy jak mam do 3 lat w zawieszeniu to mogę jeździć jako kierowca w uber? Czy firma potrzebuje świadectwa niekaralności? Czy jakoś to sprawdzają? Pozdrawiam

taxify
@Lopez

niczego nikt nie sprawdza na taxify Z uberem bedzie problem

Lopez
@taxify

Aha, no to super. A czy w taxify da się w miarę zarobić? Jako dodatkowa praca. Czy jest zainteresowanie na tą firmę?

Taxify

5 zł na godzinę

pasażer UBER i TAXIFY
@Lopez

co tu piszecie głupoty. lepiej nic nie robić i pisać że źle jest w Polsce. no chyba że piszący negatywnie to (usunięte przez administratora) z TAXI lub zwolennicy z Platformy Obywatelskiej którzy chcą wysadzić Polskę w powietrze.

TakNie6

@Lopez

to TY masz przynieść z Sądu dokument o Niekaralności i im zanieść do biura lub przesłać e-mail.

tomasz
@Taxify

Taa... chyba 50, mój znajomy jeździł rok czasu i sobie po tym Audi A6 kupił za 200 tysiecy, teraz na selekcie jeździ i jeszcze więcej wyciaga

Tak2Nie8
Nick
@tomasz

buahahaha 50 chyba dziennie a 200 tysięcy to ta audiola miała przebiegu, 2-3 na 100 zleceń to selcet reszta to x

wierzyciel
@tomasz

to masz ladnie (usunięte przez administratora) ze w to uwierzyles. A6 za 200tys pod taxify zeby nawalic km za grosze. Przy dobrych wiatrach masz 2 kursy na h. Sredni kurs to ok 13 zł brutto z czego jak masz 50% na czysto to sukces. wiec stawka na h oscyluje w granicach 15 zł. Reasumujac kolega jezdzil chyba 48h na dobe.

Tak8Nie2
Andaluzja
@pasażer UBER i TAXIFY

Przez takich jak Ty, który zachęca do pracy za grosze nigdy w Polsce dobrze nie będzie. To, że ktoś rozgląda się za praca nie znaczy, że jest leniem i fesperatem żeby za 5 zł zadylać. Ogarnij się PISiorku.

Jaro

To chyba nie tylko ludzi woził Jak 300 jest na czysto to jest ok

TakNie2
@Gość i Tyle

Uber nie ma biur podejrzewam że ta cała firma to wałek jest chociaż może za firmę się podszywają niektórzy

KIEROWCA

Fundacja na rzecz wspierania obywatelskich działań prospołecznych "INCOLUMIS CIVIS" im. Wilhelma von Strossenrhauera szukam ludzi pracujących dla tej Fundacji obecnie zawiera umowy nowe od pewnego czasu na firmy ; CarsFleet sp z o.o. oraz Flota Centrum Sp. z o.o. Sp.k. . Poszukuje ponieważ chce sie wypytać czy wy też macie problemy z realizacja umów nowych w szczególności i wymyślaniem zasad przez osoby siedzące i odpisujące w Warszawie . kwesta głównie tyczy ; ilości godzin pracy minimum kwoty 1000zł w tygodniu do zrobienia i innych problemów Ja rozważam umowę zlecenia i umowę flotową tamtej nie podpisałem co zaproponowano na początku gdyż to jest bat na siebie i duże kary finansowe . Był by wdzięczny za kontakt chciał bym sprawdzić czy jest nas więcej bo szykuje się do pozwania i zawiadomienia Prokuratury o popełnionych przestępstwach . Pozdrawiam

Tak6Nie
Byly
@KIEROWCA

Tak i wymyślają ze trzeba robić większe niż w umowie zarobki w tygodniu obecnie zglosilem do urzędu skarbowego Fundacje za przewaly podatkowe i VAT .

@KIEROWCA

Brawo wprowadzanie w błąd klienta czy potencjalnego pracownika jest karalne a już robieniu biznesu wysługujący się ludźmi pracującymi na czarno , nieświadomymi tego to już wiezienie. Jeśli ktoś cię (usunięte przez administratora) i straciłeś forsę powinieneś odzyskać , ale jeśli sądy w Polsce nie zaczną działać prawidłowo i umorzą twoje śledztwo bedzie to dowód że sądy nie funkcjonują normalnie . Ale żeby okradać biednych którzy chcą się dorabiać uczciwą pracą na rzecz klientów czyli nas po pracy którzy zamawiamy usługi.. przydała by sie interwencja jak na Ukrainie bo warszawka już przegina .

@Lq

Ps nie mam na myśli tutaj przedsiębiorców lokalnych miast , produkcji czy firm wytwarzających dobra oraz świadczące usługi.. mam na myśli cwaniaczków z warszawki które okradają ludzi z ich ciężko zarobionych pieniędzy ,

Obserwatorka

Nie pierwszy raz spotykam się z tym, że dostawca ubera jeździ rowerem po chodniku spychając na bok pieszych mimo, że obok jest ścieżka rowerowa. Wjeżdżają na przejście na czerwonym nawet nie patrząc czy coś jedzie. A po zwróceniu uwagi po zwróceniu im uwagi są agresywni i wulgarni. Jak kogoś bez znajomości podstawowych przepisów ruchu drogowego można dopuścić do jazdy po ulicach ?

@Obserwatorka

Taki nacjonalizm to już kures....... Daj zarabiać ludziom na życie. ... Przydało by ci się zwolnienie z pracy może życia się nauczy troszkę bo widocznie rodzice nie nauczyli życia..poglądy twoje, śmierdza komuna a ty co dajesz w zamian ? Tylko narzekasz .. wybacz ale widocznie dobra rodzinę musisz mieć skoro tyle głupot piszesz , raz możesz pracę mieć a raz możesz jej nie mieć .. a jak zacznie się walić to do mamy zapewne pomieszkać? Więcej oleju w głowie mają studenci i dzieciaki sa ludzie którzy mama pomagają...czy rodzeństwu i jeszcze na wynajmie mieszkają. ... chcącemu nie dzieje się krzywda taka w Polsce zasada więc się podporzadkuj bo piszesz jak Stalin , polityka i poglądy jedno... Życie po pracy i w pracy drugie. Pozdrawiam :). Wolę bronić tych którzy pracują niż tych którzy popracowali .. pokombinował i a teraz żrą i narzekają a tak na prawdę forsa nie śmierdzą i chcą by kto inny poświęcał im czas i swoją forsę to wszystko co widzisz dookoła to firmy???pieniądze jednostek .. a nie państwo bo państwo nie tworzy dobrobytu oraz firm .. tylko ludzie odważni i ambitni..!!!! Za swoje pieniądze !! Płacąc w dodatku tym kretaczom i partaczom za ciepłe posadki.. skoro nie odpowiada zawsze możesz wyjechać nie odpowiada że ludzie na rowerach jeżdżą to się wyprowadź na wieś

pasażer

i tu piszący ma 100% racji. problem Policji że nie reaguje na takie blokowanie ulic przez tych '' pseudo Kierowców '' . to jest koszmar i strach jechać z takim - Tym kierowcą który ani słowa nie umie wykrztusić po Polsku.

Tak3Nie1
@pasażer

Pan taxiarz nie wypisuje głupot rozumiem że konkurencja ale nie tylko taxiarzee mają możliwość zarabiania i godnego życia .. cwaniactwo które przeszkadza pracować ludziom bym tempil

Kierowca

Świetny biznes. Uber aby zostać kierowcą wymaga licencji. Dużo roboty aby ja uzyskać A jeżdżąc po 3h dziennie nie opłaca się w nią inwestować. W związku z tym ub wymyślił partnerów pod których można się podpiąć. I tu ich odpowiedzialność się kończy. Polecają tych pseudopartnerow u siebie na www i resztę mają w d...e. partner nie płaci kierowcy pieniędzy A uber odsyła do partnera;) (usunięte przez administratora) Jak zwykle po uszach dostaje wyrobnik i tak najmniej zarabiający...przy okazji uważajcie na Premium Partnera spod Wrocławia, raczej Premium Wał.

@Kierowca

Bo państwo przeszkadza w zarabianiu młodym...pytanie dlaczego..Hitler tak nie robił :). Co mają studenci wcinać i ludzie którzy robotę dostali ? Warszawka przegina , choć przedsiębiorcy pomagają ludziom żyć

Agnieszka

Jak wyglada grafik w takiej pracy?

klient uber i taxi Warszawa

jako klient ubera i taxi dorzuce do kociołka.od zawsze korzystałem z taxi, apke ubera zainstalowałem kilka miesięcy temu z ciekawości pierwszy kurs zamówiłem z wirazowej na odkrytą mowie kierowcy ktoredy ma jechać zwirki,, Banacha, bitwy, prymasa,grota,wisłostrada,północny itd..."trasa prosta" myślałem ze kiero zna Warszawe i pojechaliśmy obwodnicą wspomnę jeszcze ze było po godz16 utknelismy w korku na obwodnicy pierwsze koty za płoty .zauwazyłem ze kierowcy ubera jadą jak nawigacja pokazuje miasta nie znają jeżeli znasz trase szybszą to musisz mowic jak ma jechać w lewo prawo jak na nauce jazdy,czare goryczy przelał kurs z odkrytej do galeonu na huculskiej mowie jedz do północnego,wisłostrada,chełmską do góry dolna ludowa huculska kiero odpowiada ze nie rozumie po Pl jedziemy grota prymasa dalej wawelska puławska dolna i w konduktorską pod prąd.ktos zaraz napisze ze mogłem kontrolować jak jedzie nie zawsze jest czas.teraz znowu jestem klientem taxi korzystam z paru korpo wyznacznikiem jest czas dojazdu pod adres,obiektywnie patrząc złotówiarze znają miasto profeska .czytałem komentarze ze taxi to (usunięte przez administratora) ,zdarzają się ale klient musi znac swoje prawa i zasady przewozu taxi stawki za km w Warszawie na 1taryfie max 3zł dół open,nie wiem czy wiecie ale w taxi macie pierwszy km gratis itd...

treskx

Najgorsza firma. Kiedyś prowizję były 8 procent a dziś są 25 procent. Walić ich na ryja.

byłykierowca

Napiszę to jako pasażer....kierowcy do du... Napiszę to jako były kierowca Ubera...obiecywane zarobki 10k? Chyba w snach... Praca to może być opłacalna jako dodatkowa jedynie! Praca na etacie? Nie polecam...realne zarobki? 2k-3k miesięcznie przy 40h-45h przy 60h w tygodniu ok.4k-5k zależności od miesiąca Zalety: .... ... .... ....poznajesz nowe twarze, można wyrwać na sex xD Wady: praca w różnych porach czasowych, nie prawda że to 12h musi być....pracowałem rano i wieczorem ;) najlepiej kiedy są jakieś eventy wtedy można zarobić, chukowa obsługa kierowców - blokują za coś czego nie zrobiłeś; system oceniania jest katastrofalny, kierowcy nie znają przepisów drogowych; brak badań psychotechniki. Uber olewa w zupełności to mimo, że nakazuję posiadać! Kursy? Uber tak robi, żeby klient był zadowolony...Warszawa-Pruszków...netto za 25-30 zł? Kpiny w nocy? Nie ma korków i drugie tyle muszę sam wrócić bez klienta??????? Ta firma spadła na psy. Polecam Trójmiasto..tam da się zarobić bo Polacy z Warszawy pouciekali.

Oszustwo przez Uber Eats

Zmawianie w promocji 2 w 1 w październiku 2019 W wiadomości email z promocją którą otrzymałem wyraźnie było napisane cyt. ""klikając w banner '1+1 gratis', wybierz, co tylko zechcesz i jedz podwójnie!"" Dokładnie tak zrobiłem, kliknąłem w baner i dokonałem zamówienia. Zamówiłem 2 dania i zapłaciłem normalnie za dwa dania Przy zgłoszeniu do Suport - całkowicie olał mnie, po lakonicznej odpowiedzi dalsza wiadomość wygląda tak ""niestety, ale nie możemy dalej rozpatrywać Twojego zgłoszenia. Przykro nam, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań. Staramy się nieustannie poprawiać jakość naszych usług, dlatego też Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Dziękujemy za wyrozumiałość."" Oszukali mnie na promocji i w odpowiedzi przykro im jest że nie spełnili moich oczekiwań! haha Ale (usunięte przez administratora)

były kierowca

tyrasz o 12 godzin przez 6-7 dni w tygodniu żeby 2-2,5 tyś uciułać (a praca wiąże się z dużą odpowiedzialnością - wozisz ludzi, w twoich rękach jest ich zdrowie i życie), to jest dobre żeby dorobić ale tylko dla emeryta (ten ma pewny dochód - emerytura i dużo czasu żeby zarobić cokolwiek sensownego na tej aplikacji), kompletnie nieopłacalny dla kierowcy biznes, namawiam wszystkich żeby nie jeździli dla tych z....i tym bardziej że dziś jeszcze obniżono ceny za tzw. trzaśniecie drzwiami oraz opłatę za kilometr... niech sobie j...e k...y z zarządu U za te stawki same rozwożą klientów

Tak18Nie
mewa
@były kierowca

popieram, bojkotować i strajkować, nie realizować przejazdów, to jest rozbój w biały dzień i jeszcze piszą że to żeby kursów było więcej jak chcecie obniżyć ceny i walczyć z Boltem to nie kosztem kierowców, prowizję zmniejszcie, 25% za co??? za utrzymanie serwerów??? przecież tam wszystko działa automatycznie, nie macie ani jednego własnego samochodu, nie ponosicie kosztów przeglądów, napraw, za co te 25%

Tom
@mewa

dokładnie w stanach kierowcy Ubera strajkowali i protestowali i w tym tygodniu w stanie Kalifornia zapadł spektakularny wyrok sądu - Uber będzie musiał w przyszłości zatrudnić kierowców na etatach, między innymi po to żeby mieli gwarancję minimalnego wynagrodzenia oraz prawo do płatnego urlopu i chorobowego

Hahahaha
@Tom

Czy was pogrzało? Kto tu ma strajkować? Ukraińcy, co słowa po polsku nie znają? Zresztą sami kradniecie jeżdżąc na czarno i jeszcze narzekacie? Do legalnej roboty!

Tak2Nie4
killemall
@Hahahaha

w większości przypadków wszytko jest zgodne z prawem a jak ci się to nie podoba to idź do osób które ustalają przepisy, dwa uważasz że w stanach to kto strajkował, tylko rodowici amerykanie? i po trzecie wszędzie jest i będzie konkurencja i zawsze ale to zawsze znajdzie się ktoś kto zejdzie z ceny i zrobi coś taniej od ciebie, tak jest w każdej branży i w każdym kraju

Tak1Nie2
Hahaha
@killemall

Po pierwszym zdaniu przestałem czytać. Serio jesteś tak głupi, że wierzysz, że ten szwindel ma coś wspólnego z prawem? Czy może się dowartościowujesz jako klient, by nie wyjść na biedaka, który wsiadłby choćby do ciągnika prowadzonego przez pijanego rolnika, gdyby było jeszcze taniej?

Aga

Oszustwo!!!! Omijać z daleka!!!! Nie polecam!!!!! Kasa pobrana z konta , taksówka nie podjechała. Pobrane także za rezygnację?! Zadzwonił Ukrainiec Andrij , z którym nikagda dogadać się po polsku!! Rozłączył się ,a połączenia które próbowałam wykonać były odrzucane!!!! Przyjeżdżają do pracy bez znajomości języka to najwyżej do łopaty , a nie do wożenia ludzi !!!!! Żenada kompletna !!!

Hahaha
@Aga

To po cholerę zamawiasz? Czyżbyś liczyła na doświadczonego i wykwalifikowanego Polaka, który zarabia miliony przy stawce 1zł za km?

Mirosław Malinowski

Zamówiłem taksówkę f-my Uber i po prostu nie przyjechała. Natomiast z konta zostały pobrane pieniądze za niezrealizowany przejazd. W dodatku aplikacja nie daje możliwości reklamowania takiego zdarzenia ani nie udostępnia żadnych numerów telefonów. Firma "krzak". Absolutnie nie polecam f-my Uber Moje sugestie dla Uber Poland Sp. z o.o.: Proponuję poprawić aplikację tak aby dawała możliwość reklamowania niezrealizowanych przejazdów, zwłaszcza jeśli z konta zostały pobrane pieniądze oraz numery telefonów do kontaktu w sytuacjach awaryjnych.

Tak18Nie19
Ttur
@Mirosław Malinowski

Nie zamówiłeś taksówki, zamówiłeś nielegalnego przewoźnika

Tak49Nie23
@Mirosław Malinowski

głupoty piszesz smrodzie. swąd po całym internecie rozchodzi się. bo takie bzdury piszesz chłopie w gumowcach. nie ma takiej możliwości żeby była tak jak napisałeś w tych wypocin ach .

Tak12Nie7
@Ttur

zamówiłeś Uczciwego kierowcę którego Chciałeś wycyckać i tu ci się nie udało.

Tak10Nie6
Prawdziwy taksiarz, nie oszust
@Mirosław Malinowski

Ludzie otworzcie wreszcie oczy!!!! Uber dziala nielegalnie i tyle na ten temat. Dziwicie sie, ze auto nie przyjechalo, ze kasa z konta ucieka, ze kursy anulowane,ze sa gwalty, ze koles jedzie pod prad itd... tak wlasnie dzialaja przestepcy!!!! Obudzcie sie i wykasujcie z komorek te jakze szkodliwa dla naszego kraju pseudoprzewozowa aplikacje!!!!

Tak31Nie52
@Prawdziwy taksiarz, nie oszust

zgoda a wy zróbcie porządek z tzw. "rumunami" na taryfach i będziemy wtedy kwita

Tak34Nie1
21 wiek człowieku
@Prawdziwy taksiarz, nie oszust

Nie każdy chce jeździć w starym Mercedesie gdzie było tak Kopcone ze wszystko wali faja, poza tym złotówy to są jeszcze gorsi niż kierowcy Ubera. Zmieniają taryfę jak chcą, są niekulturalni. Poza tym taxi przeszło już do lamusa, a was boli fakt ze ktoś może zarabiać tyle samo bądź nawet więcej nie mając licencji. Warto przypomnieć ze taksówkarze pomimo posiadania licencji i „znajomosci” topografii miasta, to i tak korzystają z nawigacji. Wiec o czym my tutaj piszemy, taka licencja można salonie ... podetrzeć

Tak35Nie13
@Ttur

łepek Głupoty piszesz . a Taksówkarz który Ciebie okrada i patrzy tylko jak od ciebie wyłudzić pieniądze to legalne ? tak - napisz ---- chyba że jesteś sam taki który rąbie Pasażerów na potęgę . I tu się pojawił uczciwy Konkurent to co ? -- trzeba protestować i wyeliminować UCZCIWĄ KONKURENCJĘ. ale pasażerowie poznali się na TAXI sztuczkach złodziejskich i szerokim łukiem was omijają. TAXI - STOP . DO LIKWIDACJI TA FORMACJA. a przynajmniej () procent nieuczciwych .

Tak21Nie4
Ten wyżej to pajac
@Twój sąsiad

Ile ci płaci Uber za pisanie tych bredni?

Tak10Nie16
Uber patologia
@21 wiek człowieku

Licencja to nie tylko znajomość miasta. To taksometr u kasa fiskalna która świadczy o odprowadzaniu podatków. To wyższe ubezpieczenie OC aby pasażer był odpowiednio ubezpieczony w taksówce. Że też ludzie nie boicie się jeździć z kierowcami z Pakistanu czy Ukrainy, którzy mają kupione prawa jazdy i nie znają przepisów ruchu drogowego

Tak29Nie10
rychu
@Mirosław Malinowski

no to mapet z ciebie wystarczy wejść w ten przejazd i tam zgłosić, zareklamować sytuację. Kasę dostaniesz najpóźniej na drugi dzień

Tak13Nie6
klient z Bydgoszczy
@Ttur

Nielegalne będzie jak prawo tego zabroni, rozumiem że teraz jest niekorzystne dla "dryndziarzy" A co ma powiedzieć pani która prowadzi sklepik osiedlowy której obok otworzyła się biedronka i lidl - ma iść na skargę że oni są tańsi. A "dryndziarz" który nie wystawia paragonu jest legalny ?????

Tak20Nie9
Głos rozsądku
@klient z Bydgoszczy

Jesteś tak głupi, czy tylko udajesz?

Tak4Nie7
pp
@21 wiek człowieku

taxi to (usunięte przez administratora) tylko legalnie działajacy. kurs z dw centralnego do dw zachodniego prawie 40zl, wiec o czym tu mowic

Tak6Nie5
@Mirosław Malinowski

Kręcisz chłopak. nie ma czegoś takiego. po prostu nie zjawiłeś się w miejscu zamówionym przez Ciebie w ciągu 5 - 7 min w sumie.

Tak5Nie3
taksiarz
@Twój sąsiad

Problem polega tylko na tym ze kierowcy ubera nie płacą zusu i US nie maja działalności gospodarczej a legalnie taxi płacą to wszystko i tyle w temacie

Tak8Nie13
Virus71
Nazwa działu: IT
@Prawdziwy taksiarz, nie oszust

Sam się skasuj pajacu zlotowo

Tak6Nie5

pasażer UBER i TAXIFY
@Mirosław Malinowski

kręcisz w tym co tu napisałeś. nie ma takiej możliwości żeby było to tak. masz u siebie dokładnie gdzie On jest i On wie gdzie Ty jesteś . więc z tego co NapiSałeś wynika że kręcisz i wprowadzasz zamęt tym Twoim (usunięte przez administratora)

Tak8Nie1
panna zażenowana
Nazwa działu: IT
@pp

ja ze złotych tarasów do vitkaca dałam 45 zł (bo powiedziałam że jadę do vitkaca). noooo... taksowkarze to (usunięte przez administratora)

Tak5Nie3
KIEROWCA
@Prawdziwy taksiarz, nie oszust

prawdziwy taksiarzu mam odmienne zdanie o pracach taxi jeśli idę do taksówki wsiadam mowie adres i taksiarz mówi że mu się nie opłaca uruchamiać silnika to chyba jest coś nie tak zrobił to drugi też a trzeci zapytał czemu tamci nie pojechali a ja ze ponoś im się silnika nie opłaca uruchamiać na co on mówi to mnie tym bardziej . nie poddałem się zamówiłem taxi przez telefon przyjechała z postoju nie był to żaden z tych wcześniejszych pseudo taxi wsiadam a tam smród od papierosa włączone radio głośno ( radio Maryja ) dobrze że był to krótki kurs bo na dłuższy bym zrezygnował od tamtego czasu tylko Uber i nigdy nie miałem problemu a dla gościa który napisał że niby nie przyjechała i mu pobrano nie ma takiej opcji bo zęby pobrać kasę musi podjechać pod punkt który jest zaznaczony na mapie wtedy się załączy odmierzanie czasu wiem bo mój telefon zaznaczył inny adres i kierowca tam czekał na szczęście zdążyłem wystarczy tylko patrzeć w telefonie czy adres pod którym stoimy zgadza sie z zamówieniem wysłanym do kierowcy

Tak10Nie7
LADY
@Mirosław Malinowski

A od kiedy w uberze jeżdżą taksówki sam nie wiesz co zamawiasz

Vic
@Mirosław Malinowski

Uber ma Ciebie i wszystkich do okolała w (usunięte przez administratora) A kierowcy okradani za połowę stawki, nie będzie czekał, całował rączek,słodko mówił itd. To że jesteś egoistą I chcesz jeździć za darmo po trupach do celu to nie znaczy że jesteś tutaj królem, poczytaj Posłuchaj kierowców najbardziej doświadczonych a nie idiotów którzy twierdzą że są na tym super pieniądze bo ich nie ma Po dłuższym okresie jeśli ktoś kredytuje auto ma komornika i złom na parkingu lub garażu Po trzech latach pozdrawiam tych mało inteligentny i egoistycznych

Scool
@21 wiek człowieku

Dla mało inteligentnych. zawodowcy mają po trzy cztery aplikacje na inne imię i nazwisko w U..er, aplikacji mamy kilkanaście różnych firm, płacić się najtańsze daniny za (usunięte przez administratora) firmę, a więc (usunięte przez administratora) macie sami, zacznijcie najpierw od siebie a dopiero później od kogoś, bądź Polakiem i weź polską firmę, poczytaj prawdę od doświadczonych kierowców Ubera, A biorąc taksówkę lub korporacją Sprawdź jaki ma taryfikator zawsze jest nalepione na szybie, jeżdżę czwarty rok, bo zaczynałem w uberze złodziejskim, jak 70% kierowców Z ubera przeskakuje na taryfy i na wszystkie możliwe aplikacje jakie są dostępne w danym województwie, generalnie cały ten przemysł się sypie i wszyscy się zabijamy przez Ubera, Uciekam z tego biznesu jak niejeden, odradzam wszystkim a przede wszystkim wchodzących do Ubera ludzie Nie dajcie się oszukiwać, bo wszyscy się pozabijamy weźmy o swoim kraju i o sobie wspólnie, zacznijmy wysyłać dobro, które jest w każdym z nas,a nie tą złość i przyciąganie wszystkich zagranicznych firm które, nas rymbią po głowie, Serdecznie pozdrawiam najbardziej tych inteligentnych, którzy rozumieją tą sprawę

@21 wiek człowieku

Jest coś takiego jak paragon... Bierzesz paragon, szybko zerkasz na jakiej taryfie odbył się kurs i po sprawie. Brak paragonu = brak zapłaty. Stare Mercedesy? Gdzie takie jeszcze występują? Porządne korporacje dbają o wiek auta. Palenie papierosów też jest pietnowane w korporacjach. A z nawigacji korzystamy, ponieważ jadąc po sznurku nikt mi nie powie że kręcę kółka, mogę nawet nie patrzeć na nawigację, wolę jak jest włączona.

ale pierdoły
@Uber patologia

a w jaki to sposób Twoje ubezpieczenie OC chroni pasażera? - Twoje OC chroni kierowcę przez Ciebie poszkodowanego w przypadku spowodowania szkody przez Ciebie, nie w sytuacji kiedy Twój samochód/pasażer jest poszkodowany - w takich sytuacjach to ubezpieczenie OC sprawcy pokrywa wszelkie koszty... Taksometr w wersji elektronicznej - mają wszyscy kierowcy UBERA - właśnie na jej podstawie zbudowana jest aplikacja, do tego koszt szacowany jest z góry, więc nie obwiozą Cię po mieście aby taksometr nabił złotówy jak to bywa w taksówkach. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości pisałem do Ubera i przepraszali i zwracali ewentualnie nieprawidłowo naliczone należności. Podatki wbrew temu co piszesz, również są odprowadzane, bo wystawiasz normalne faktury na działalność

Sylwia
@Gość i Tyle

Dokładnie takie są zasady. Tylko Marian nie zna zasad a ściągając aplikacje Uber kliknal, że zna zasady ale ich nie czytal????????????

Pierdoły hehe
@ale pierdoły

No tak. Usprawiedliwiaj fakt, że jesteś bieda-egoistą i wolisz dać zarobić Ukraińcówi, który dzięki tobie i tobie podobnym zwoła swoich kolegów ze Wschodu, by wszyscy pozbierali swoje kupione prawo jazdy i ruszyli do Polski, bo "praca jest". W jaki sposób taksówki mogą w dzisiejszych czasach jeździć tak, by krążyć dookoła bez konsekwencji? Korpotaxi działają również na aplikacjach, które zapisują trasy przejazdów klientów.

tps
@21 wiek człowieku

jak nie wiesz o czym się rozmawia to się nie wypowiadaj, i nie pisz o swoich odczuciach co do kierowców takiej czy innej aplikacji/firmy bo nikogo to nie obchodzi, ta strona ma za zadanie dać jakąś wiedzę o danej pracy w danej firmie osobom które chciałby spróbować tam swoich sił, twoje wypociny o tym co jest modne albo że jest nakopcone albo że licencją coś tam można nikomu nie pomogą w podjęciu decyzji - zaśmiecasz ten portal bzdurami

Magdalena
@tps

Fajnie, że jesteście tak aktywni na wątku, jednak dyskusja, która tu powstała nie tyczy się tego jakie są warunki zatrudnienia w Uberze. Dużo z Was składa tu swoje reklamacje za przejazdy zupełnie niepotrzebnie - nie jest to strona Ubera, gdzie zostaną one rozpatrzone. Znajdzie się ktoś kto pracuje dla Uber i napisze o warunkach jakie panują w tej firmie?

Natalia
@Magdalena

Uważam, że jest to miejsce na takie opinie, bo osobiście nie chciałabym zatrudnić się w firmie kojarzonej z oszukiwaniem ludzi. Pozdrawiam

@Mirosław Malinowski

piszesz głupoty . i jestem pewien że nigdy nie jechałaś UBEREM . ponieważ tekst nie opisuje prawdy .

Naiwniak

Chyba trochę Cię poniosło kolego

Nata

jakis czas temu zamiwilam taxi powiedziano mi ze za 10minut podjedzie czekalam 40minut w miedzy czasie prubowalam sie dodzwonic nikt nie odbieral. Nigdy wiecej !!

Alicja
@Nata

@Nata Bardzo mi przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Nigdy nie korzystałam z usług Ubera. Ciekawi mnie natomiast, co trzeba zrobić, aby zacząć pracę w tej firmie? Jesteście w stanie mi pomóc?

Wujek dobra rada
@Nata

Zamówiłaś nielegalny przewóz osób, a nie taxi! Ale po tym jak piszesz, to nie ma co się dziwić, że nie odróżniasz.

Naiwniak
@Alicja

Nie polecam strata czasu i paliwa :/

Natalia
Nazwa działu: Finanse

UBER. Widzieliśmy w aplikacji, że kierowca dojeżdża po nas, po czym nie odebrał nas, ale zaczął realizować kurs bez nas! Nie dało się z nim skontaktować, nie odbierał połączeń, ani nie dało się zamówić nowego Ubera, bo rzekomo jechaliśmy z nim. Dopiero jak mąż zmienił trasę w aplikacji, czy coś tam poklikał i był dowód oszustwa w aplikacji to nagle (usunięte przez administratora) kierowca nas wirtualnie wysadził w jednej trzeciej trasy i skasował za to pieniądze z konta. Jawne oszustwo. A my próbowaliśmy ratować sytuację żeby zdążyć na pendolino i łapaliśmy autobusy. Dodam, że jestem prawie w 8.miesiacu ciąży i stres i biegi po Ursynowie, żeby dojechać na centralny nie były wskazane. Oczywiście nie zdążyliśmy na pendolino. Bilety za prawie 300zł przepadły. Musieliśmy kupić bilety za kolejne 120zl i błagać znajomych żeby o północy jechali po nas 100km w dwie strony do Katowic, bo nie było innego pociągu ani autobusu do domu. Plus bilety na komunikację i dodatkowe koszty, stres, koczowanie na dworcu przez oszusta z Ubera. Jednym słowem oszukańcza firma, kasę skasował z konta za przejazd widmo, jak my nawet nie wsiedlismy do taksówki. To na pewno nie jest koniec tej sprawy z naszej strony, bo jesteśmy stratni setki złotych przez Ubera. Mieliśmy zaplanowany dojazd z marginesem czasu, a przez oszusta z Ubera ponieslismy straty. Jednym słowem nie polecam.

Wujek dobra rada
@Natalia

To nie jest koniec z naszej strony :D Jak to zabrzmiało. Chcieliście nielegalnego przewoźnika, to macie. Swoją drogą, to bardzo mądra jesteś, że w 8. ciąży chcesz jechać z Saszą z kupionym prawem jazdy. Czyżby kolejna tępa Karyna?

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Uber Poland Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Marek
Nazwa działu: Handlowy

Nie polecam jako pasazer. Uber dopuszcza i nie tepi praktyk, ze kierowca bierze nasz kurs po czym nie przyjezdza, bierze inny kurs np na taxify i czeka az anulujemy przejazd aby dostac za to kase. Ja przerzucam sie spowrotem na taksowki.

Ukrainian
@Marek

nie "spowrotem" a tylko "z powrotem"!

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Od czego uzależniona jest premia w firmie Uber Poland Sp. z o.o.? Jakie są progi prowizyjne? Widziałem, że dodali 16 września na GazetaPraca.pl ogłoszenie na stanowisko Dostawca.

Gwiazdka

Kierowcy straszni Jeżdżą aż strach tam wsiadać Kiedyś była lepsza jakość Zero gwiazdek

Tak10Nie11
antytaxi
@Gwiazdka

a z której korporacji jesteś taxi ? :D (usunięte przez administratora) jakbyś dobrze znał (usunięte przez administratora) ubera, (usunięte przez administratora) to byś wiedział że każdy kierowca ubera chroni tyłek i jeździ lepiej niż taksówkarz, bo wie że jak go zablokuję (usunięte przez administratora) jeden to już nie ma powrotu (usunięte przez administratora)

Tak5Nie10
banan
@antytaxi

Pffff, średnia długość pracy dryndziarza w Uberze to ok 3 tygodnie... czyli do wypłaty albo jej braku.

Tak11Nie7
Misiek
@banan

A ile wyciągasz na czysto miesięcznie ? A to wypłata jest co 3 tygodnie ???

BlackBoss
@Misiek

Nie wiem jak kolega ale ja na UberBlack w poprzednim miesiącu wykrecilem 6500 na czysto.

Tak4Nie18
Black
@BlackBoss

Za jaki czas pracy Rano wieczór ile godzin dziennie Jak weekendy Soboty niedziele Możesz napisać coś więcej Czy Black musi być podpięty pod partnera czy mogę jakoś sam ??? A7 - 2015r lub A8 2014r

Tak2Nie3
BlackBoss
@Black

6 h rano, 6 h po południu. Powiedzmy 6.30-12.30 i 17.00-23.00

Black
@BlackBoss

Weekend ? Chociaż niedzielę wolne ?

oskar
@antytaxi

kierowca ma centralnie w "czterech literach" twoje gwiazdki i komentarze, po pierwsze średnia kierowcy to średnia z 500 przejazdów więc jedna zła nota niczego nie zmienia po drugie nie masz żadnej możliwości zablokowania kierowcy

kierowca UBER i TAXIFY
@antytaxi

to nie z Korpo TAXI , ja jeżdżę w UBER i to mogę potwierdzić o tych Kierowcach . że nie mają pojęcia jak się jeżdzi w dużym mieście nie mówiąc o ich zachowaniu,. i jeżdzą po kilku na jednym zezwoleniu

Vic
@BlackBoss

Włascicielu aut dla Ubera,Partnerze i tak bedziesz miał komornika i nie spłacisz swoich aut, coraz to więcej ludzi wie że, jest to nieopłacalny biznes, Amber Gold globalny, (usunięte przez administratora) i manipulant taki sam jak ty wypisując te głupoty 6500 na czysto. Pozdrawiam idioto !!!

@BlackBoss

6500 na czysto... Policzyłeś wszystko dokładnie? Poza tym nie ma się z czego cieszyć, ponieważ zrobiłeś grubo ponad 100 godzin więcej niż na etacie ( nie liczyłem niedziel, które chyba masz wolne). Bajeczki piszesz przyjacielu, wyrobiłeś 1,5 etatu, narażając się na karę administracyjną od ITD, na wypadek, przemęczenie, zabijasz swoje auto - jeśli dalej będziesz tak jeździł ( zależy czym jeździsz) może Cię zabić koszt naprawy Twojego cudeńka.

@Black

Pojazdy typu A7 oraz A8 nie nadają się do przewozu osób w tej formie. Zrób licencje na przewóz osób i możesz wozić ludzi do ślubów. Na taxi jeździli takimi autami, teraz jeżdżą np Octavią nową. Dlaczego? Ponieważ nie opłaca się jeździć tak drogim autem ( drogim w eksploatacji, bo Twoje roczniki w zakupie są już znośne cenowo). Do przewozu osób maksymalnie segment D ( zobacz ile superbów jeździ na taxi, duże auto, pełno miejsca) - Superb, Insignia, Mondeo, Talisman. Ja mam hybrydowe Mondeo z którego jestem zadowolony i uważam że jest to za drogie auto do przewozu osób ( nikt nie dba o Twoją własność, a jak z wrócisz uwagę, to powie ci ze to auto użytkowe i dziecko może biegać po kanapie). Dziękuję.

@antytaxi

w d..ie mam twoje oceny bo nimi nie zatankuje ani nie zrobię zakupów, poza tym główna ocena konta to średnia z 500 przejazdów i twoje gwiazdki nic tam nie wnoszą (to zwykły marketingowy chwyt, żebyś się czuł ważny i myślał że masz na coś wpływ), żeby kogoś zablokowali to musi naprawdę grubo od..bać (pobicie, kradzież, wyłudzenie itp.), tak to U nie zablokuje kierowcy bo w jego interesie jest żeby było ich jak najwięcej (dostępność usługi i pokrycie terenu), generalnie wszyscy zapominacie też że nie jeździmy autami U (bo ta firma nie ma żadnego własnego samochodu) tylko swoimi własnymi lub wynajmowanymi i nie jesteśmy pracownikami U ja np. kiedyś wyrzuciłem parę z auta bo zmienili adres (a miałem wpisaną docelówkę w zupełnie innym kierunku) na taki który mi nie pasował (ok dostałem jedynkę ale nikt mnie nie zablokował) tyle w temacie twoich gwiazdek i blokad

Tak7Nie
@BlackBoss

Liczyłeś amortyzacje pojazdu na poziomie zużytego paliwa? Zwykłe auto, które nie nadaje się do uber black kosztuje ok 80 gr za km. Twoje auto jeśli jeździ w black może kosztować więcej. Także usiądź jeszcze raz, weź kalkulator i zacznij liczyć. Wyjdzie Ci że za 12 godzin pracy dziennie, wychodzisz pewnie 2000 na czysto. Ci, którzy jeżdżą w uber X dokładają do interesu.

Zostaw opinię o Uber Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie