Opinie o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Uber Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uber Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Imigrant

Jak czytam komentarze (pomijając te zawiedzionych klientów), to nie dziwię się, że zagranica się z was śmieją. Dobrze, że wyjechałem z tego kraju, bo wstyd w Polsce przebywać w ogóle. Myślałem, że nic mnie bardziej nie rozśmieszy, aniżeli wyniki wyborów i to, le osób sprzedało kraj za 500+, ale trafiłem na to forum. Jak nie kierowcy ubiera, którzy dowartościowują się równając się z taksówkarzami, podczas gdy w istocie są białymi murzynami robiącymi za miskę ryzu u amerykańca, to wielkie paniska klienci, którzy wepachają się nawet do bagażnika, aby jeszcze więcej przoszczędzić. U mnie w kraju (nie będę pisał gdzie) uber też funkcjonuje, ale jeżdżą nim tylko biedacy, którzy się nie chwalą jacy to oni nie są przedsiębiorczy. Ale w Polsce to już sami janusze biznesu, magistrzy ekonomii, którzy policzyli, że na kursie z Ukraińcem przyoszczędzą 2 zł. A to, że jednocześnie narażają siebie i innych na niebezpieczeństwo? Kij z tym. ważne, że tanio. I takim zachowaniem Polska ma się zbliżać do Zachodu? No raczej do Wschodu się zbliża.

Fssb
Inne
@Imigrant

Jakbyś nie wiedział, że prawie wszyscy Polacy pracuja dla zagranicznych koncernów za ułamek tego co zarabiają ich odpowiednicy na Zachodzie, to byś się dopiero zdziwił

Zula

Witam,chciałam dzisiaj skorzystać z przejazdu uber po raz pierwszy i ostatni. Mam małego psa rasy shih tzu i podróżuje z nim wszędzie i nigdy nie odmówiono mi przejazdu z moim czworonogiem, który jest mały, nie ma sierści tylko włosy na dodatek krótko obcięte, jest bardzo grzeczny i siedzi potulnie na kolanach. Niestety pan stwierdził że nie lubi psów i nie weźmie nas do swojego samochodu bo ma skóry....Pies jest dobrze ułożony i lubi podróżować samochodem, nie sprawia żadnego klopotu w przeciwieństwie do niektórych łudzi. Nie pojadę więcej z Uberem i nie polecę moim znajomym.

1
anonim
Inne
@Zula

I bardzo dobrze. Pies to powinien siedzieć w budzie a nie samochód brudzić właścicielowi śmiercią. Dla niektórych przygłupów to już zwierzęta są ważniejsze od ludzi

Natalia

UBER. Widzieliśmy w aplikacji, że kierowca dojeżdża po nas, po czym nie odebrał nas, ale zaczął realizować kurs bez nas! Nie dało się z nim skontaktować, nie odbierał połączeń, ani nie dało się zamówić nowego Ubera, bo rzekomo jechaliśmy z nim. Dopiero jak mąż zmienił trasę w aplikacji, czy coś tam poklikał i był dowód oszustwa w aplikacji to nagle (usunięte przez administratora) kierowca nas wirtualnie wysadził w jednej trzeciej trasy i skasował za to pieniądze z konta. Jawne oszustwo. A my próbowaliśmy ratować sytuację żeby zdążyć na pendolino i łapaliśmy autobusy. Dodam, że jestem prawie w 8.miesiacu ciąży i stres i biegi po Ursynowie, żeby dojechać na centralny nie były wskazane. Oczywiście nie zdążyliśmy na pendolino. Bilety za prawie 300zł przepadły. Musieliśmy kupić bilety za kolejne 120zl i błagać znajomych żeby o północy jechali po nas 100km w dwie strony do Katowic, bo nie było innego pociągu ani autobusu do domu. Plus bilety na komunikację i dodatkowe koszty, stres, koczowanie na dworcu przez oszusta z Ubera. Jednym słowem oszukańcza firma, kasę skasował z konta za przejazd widmo, jak my nawet nie wsiedlismy do taksówki. To na pewno nie jest koniec tej sprawy z naszej strony, bo jesteśmy stratni setki złotych przez Ubera. Mieliśmy zaplanowany dojazd z marginesem czasu, a przez oszusta z Ubera ponieslismy straty. Jednym słowem nie polecam.

9
McAlex
Pracownik
 Pytanie
@kapitan bomba

Chłopie kto ci to naopowiadał ???? Jeżdżę jako kierowca w Poznaniu na UBER i FreeNow i jak pojawia się w aplikacji terminówka (przejazd na określony dzień i godzinę) np. na drugi dzień lub za kilka godzin to znika w kilka chwil bo jakiś kierowca któremu pasuje to bierze... Nie pojawia się to przed planowanym przejazdem tylko w momencie zgłoszenia przez pasażera !!! Nie raz biorę je jak są w odpowiadającym dla mnie czasie i kierunku z dużym wyprzedzeniem, mogę sobie zaplanować dzień... Oczywiście jak zdążę wziąć bo znikają szybko :) Pozdrawiam

anonim Nowy wpis
Inne

Czy dostawca to tam ma jakąkolwiek podstawę zarobków? Żeby było coś pewnego jak będzie mało zamówień czy coś, zastanawiam się, jak firma to rozwiązuje. W ogłoszeniach nawet takich starszych jak to z grudnia nie podawali tego typu stawki tylko jakis spory przedział był godzinowy przynajmniej tak to wyglądało.

Zula

Witam,chciałam dzisiaj skorzystać z przejazdu uber po raz pierwszy i ostatni. Mam małego psa rasy shih tzu i podróżuje z nim wszędzie i nigdy nie odmówiono mi przejazdu z moim czworonogiem, który jest mały, nie ma sierści tylko włosy na dodatek krótko obcięte, jest bardzo grzeczny i siedzi potulnie na kolanach. Niestety pan stwierdził że nie lubi psów i nie weźmie nas do swojego samochodu bo ma skóry....Pies jest dobrze ułożony i lubi podróżować samochodem, nie sprawia żadnego klopotu w przeciwieństwie do niektórych łudzi. Nie pojadę więcej z Uberem i nie polecę moim znajomym.

1
pasażer
@Zula

albo Pies ma SIERŚĆ -- ALBO JEJ NIE MA. kRĘCISZ DZIEWCZYNO JAK TYLKO UMIESZ. Włosy to mają Ludzie a nie zwierzęta. a może i TY jesteś właśnie takim ZWIERZĘCIEM. z opisu wynika że tak. a nienawiść masz jak czytam do ludzie. proponuję dobrego lekarza. a jakiego ? hm. ao właśnie , już ty wiesz. pozdrawiam i życzę miłego dnia.

3
Zula
@pasażer

Nie będę dyskutować na temat tego jakie zwierzęta oraz co i kogo można przewozić ,po co taka firma która z gory robi selekcję a sama proponuje przewóz zwierząt. ?A tak na marginesie to shit tzu ma włosy i jest bezpieczny dla alergików. Pojechałam z inną firmą i problemu nie było.

Kierowca Uber:)
@Zula

Witam. To czy kierowca zabierze pasazera z pieskiem zalezy nie od tego czy jezdzi w Uberze czy w Taxi czy jeszcze gdzies indziej. To zalezy na jakiego czlowieka trafimy, od jego grzecznosci, kultury itd. Ja np nigdy nie odmawiam pasażerom jazdy z pupilem pomimo ze mam silna alergie na siersc zwierząt. Przejazd trwa kilka minut a moze zaoszczędzić komus klopotu. Aczkolwiek decyzja nalezy do kierowcy i nalezy ja uszanowac. Pozdrawiam

dionizy
@Kierowca Uber:)

tak tak. Bierz każdego pieska. A potem 2 godziny spędzisz na odkurzaniu.

czytelnik
@Zula

Z całym szacunkiem dla właścicieli wszelkich zwierząt.Ja akurat nie jestem kierowcą żadnej taksówki ale miałem zwierzęta i często woziłem je taksówkami.Przejazd ze zwierzęciem zgłasza się przy zamówieniu żeby podjechał kierowca który nie ma nic przeciwko.Uniknie Pani w ten sposób niepotrzebnych spięć.Kierowca ma prawo odmówić przewozu zwierząt czy też osób pijanych.Każdy ma swoje prawa i proszę przestać się kierować zasadą "ja place to ja wymagam".Pracuje w gastronomii i szczerze dziwię się ludziom którym nie pozwalam wejść do restauracji z psem i zawsze słysze że tam to nie ma problemu - to kuwa idź tam bo mamy demokracje

1
do czytelnik
@czytelnik

coś ci się pomyliło. pani jechała uberem, a nie taksówką

Nick
@do czytelnik

no i co w związku z tym, i to i to przewóz osób, za zwierzęta w taryfie jest dopłata i kierowca musi wyrazić zgodę i tak samo jest w uberze

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Twój sąsiad
@Zula

mam małego Psa i śmierdzącego - o tym żeś Pasażerze nie napisał. nie wspomnę że kudłaty i gubiący sierść. więc z tym Psem nikt takiego delikwenta nie weźmie . czy to TAXI lub inny przewoźnik.

Caravan
@pasażer

Ale pitolisz ...

Gość i Tyle
@Zula

chłopie kłamiesz jak z nut. tobie może na głowie ten Piesek Nasikać ale inni sobie nie pozwolą. pies czy Kot podróżują w klatce a klatkę wstawia się do Bagażnika. przecież o tym wiesz - jedz TAXI on mają zaśmierdziałe auta . więc pewnie Ciebie wezmą - zapłacisz 100- wkę i bedziesz hepi. a nie w UBER jechać za 25 zł. w czystym i pachnącym aucie.

1
Gość i Tyle
@pasażer

słuszna uwaga popieram.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ravo
@pasażer

Haha ale z ciebie gamoń. Te pieski właśnie mają WŁOSY nie sierść.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zabawni Ci "klienci"
@Ravo

Czyste i pachnące auto w uberze? Chyba za dużo się reklam naoglądałeś. Przecież Ukraińcy nie wiedzą nawet jak z myjki korzystać.

Twój sąsiad
@Zula

Zula to jest śmieszne i mało prawdziwe. wszyscy śmieją się z Ciebie. śmierdzisz TAXI - przestań Palić może będziesz bardziej miała rozjaśniony Umysł. albo zacznij jeździć w UBER lub TAXI FY . a koguta swojego daj żonie - jeśli masz.

2
oli
@pasażer

mylisz się są psy z włosami np. jeszcze yorki jak nie masz wiedzy to się nie wypowiadaj .

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Vv
@pasażer

Proponuję się douczyć, albo trochę poczytać zanim na forum coś się pisze. Na temat czworonogów mała wiedzą. Jeśli natomiast chodzi o lekarza to proponuję przy takiej agresji psychiatra. Pozdrawiam. Uber hm nigdy nie pojadę tym lewym przewozem.

ktoś
@Vv

to leć z rumunem lewym taxi

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
NieTwojaSprawa
@ktoś

Rumun to Cię steugał. Nie wiem jakim taxi jeździsz ale większość korporacji dba o porządek w samochodach. Jeździsz Uberem czy innym szajsem więc nie wiem skąd taka opinia o taxi skoro nie korzystasz z ich usług.

3

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pasażer
@pasażer

Dla twojej wiadomości są rasy psów które mają włosy nie sierść. Ale widzę iż odezwa była od sierściucha dlatego nie umie odróżnić włosów od sierści. Np: York też ma włosy nie sierść.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Hyhu
@pasażer

Co ty (usunięte przez administratora) hahah uber to porażka , A jak nie wiesz że niektóre rasy mają włos nie sierść to lepiej zamknij usta . Zboczence tym jeżdżą ( oczywoscie nie wszyscy ) i tyle w temacie .

Lq
@pasażer

A maltańczyk co ma sierść czy włosy xd. Do szkoły bo do mamy zadzwonię :)

Loopkite
@Nick

Mylisz się. W Uberze nie ma dopłat za przewóz zwierząt itp. Dlatego właśnie kierowcy rzadko godzą się przewozić zwierzęta. Tym bardziej, że większość pasażerów nawet nie poinformuje/zapyta czy może. Najbardziej jednak wkurzają mnie Ci, którzy wsiadają z jedzeniem, napojami itp. i zachowują się jak by siedzieli gdzieś w knajpie. Dla takich podróżowanie ze mną szybko się kończy bo "chamstwa nie zniese".

edii
@Loopkite

w BOLT trudno skontaktować się z pracownikami , blokują swoje konto i nie możesz napisać do nich wybierając opcję pomoc. Przez Tajinnere z BOLT .wchodzę w opcję ;;; skontaktuj się z nami - naciskam w to -- wychodzi komunikat '''' Czy chcesz zgłosić - '' zgłoszenie problem z ceną ''' poniżej naciskam ''' zgłoś i co i nic . Powrót do początku , '''' skontaktuj się z nami . i tak dookoła. czy ktoś ma metodę jak skontaktować się z Pracownikami BOLT - a. ?. jestem kierowcą

Anna
@pasażer

Odwal się od dziewczyny! Tak są rasy psów które mają włos! Poczytaj bo chyba kiepsko z tekstem

Marcin
@Zula

Pojechałaś płacąc 15zl dodatkowo za przewóz psa. Ale o tym ciiiiicho sza... W każdej firmie czy to taxi czy przewóz ktoś może nie chcieć wozić psa do czego ma święte prawo. Zaczynając współpracę w korporacji deklarujesz czy wozisz zwierzęta czy też nie. Jak jest z kurs z psem i deklarowało się że ich nie wożę to nie dostane takiego kursu. Nie każdy chce sprzątać kłaki jeszcze po psie.

Ron
@edii

Przez aplikację nie skontaktujesz się z Firmą Bolt, tylko przez e-mail, w swojej skrzynce musisz mieć ich e-mail z powitaniem gdy uruchomiłeś aplikacje Bolt

killemall
@NieTwojaSprawa

tak dla wyjaśnienia "rumun" to potocznie kierowca taxi bez licencji który jeździ na papierach kogoś innego

risk
@Nick

co ty za glupoty gadasz???? ja tam jezdzie z moim pieskiem z grosik taxi i zadnej doplaty nie ma... albo kierowca chce miec kurs i zarobic i wozi zwierzeta albo nie zadnej doplaty nie ma za zwierze.

1
krismig
@pasażer

jak nie masz pojęcia o zwierzętach, to się nie wypowiadaj, psy też mają włosy, takie jak człowiek.

Jacek
Inne
@Zula

No to miałaś szczęście, trafiłaś na uczciwego, inny by Cię zabrał i doliczyl 150 za czyszczenie tapicerki, ja tylko raz z nimi jechałem po Łodzi za ponad 200pln,

pasażer
Pracownik
@Zula

też nie biorę pasażera z Kundlem śmierdzącym i z wychodzącą sierścią. a tak jak ten jegomość pisze , to wszyscy podobnie mówią . czy zabierze Pan z małym pieskiem , ja podjeżdzam a tu Kundel sięgający wzrostem do kolan. Naturalnie że nie zabiorę , bo po tym kursie trzeba 30 minut sprzątać i odkurzaczen , zbierać ukrytą sierść .

taxi
Pracownik
@Zula

u mnie też byś nie pojechała a klienci z psami są zobowiązani zapytać czy kierowca przewiezie bynajmniej tak jest w mojej korporacji

*****
Pracownik
@Zula

Ale dziadów. Chce zapłacić człowiekowi kilka złotych za kurs z pieskiem. A później kierowca spędza godzinę minimum na dojazd i odkurzanie. Jak chcesz sobie wozić pieska, kup własne auto - nie będziesz miała więcej takich problemów.

pasażer na gapę
Inne
@krismig

pewnie ten Pies ma Twoje włosy przeszczepione , bo sierść Psu zdarłeś .

Aha
Inne
 Pytanie
@Zula

Sam bym nie wziął psa, godzisz się na przewożenie ludzi a nie zwierzaka który może nasrać w każdej chwili, i skąd niby kierowca ma wiedzieć ze piesek z intelektem płodu jest ułożony ?

Ola
Inne
@Zula

Ja tak naprawdę dziwię się ,że nikt nie zrobi porządku z tym Uberem, kierowcy to Gruzini, Ukraińcy lub inni obcokrajowcy nie znający polskiego albo słabo się nim posługują, nie mówiąc już o kulturze jazdy, jechałam raz i to był ostatni raz bo bałam się o swoje życie, kierowca łamał wszystkie przepisy ruchu i nie rozumiał jak mówiłam żeby zwolnił. Nigdy więcej Ubiera nie zamówię,w taxi zapłacę może więcej ale kierowcy kulturalni i jeżdżą przepisowo.

Zatroskany
Pracownik
@Zula

To jeżeli piesek lubi jeździć samochodem to niech prawo jazdy zrobi. Taki grzeczny, ułożony i zdolny. Jak nie chcesz nie jeździj, możesz jeździć tramwajami, a twój shitfu może zostać motorniczym.

Van Maart
Inne
@dionizy

Kierowca zabierając psa/kota naraża innych - następnych klientów na wystąpienie silnej reakcji alergicznej. I tyle w kwestii przewożenia zwierząt.

Nick
Były pracownik
@Van Maart

Byłem kierowcą ubera jak Uber tylko wchodził do Polski. Pamiętam że nie mieliśmy obowiązku przewożenia psów. Jak czasami pasażer dzwonił czy można przewieźć psa ,bo mały, nie będzie przeszkadzał zazwyczaj się zgadzałem. I raz zadzwoniła pani czy może przewieźć małego pieska. Wsiadła do samochodu z psem pies siedział na ziemi między jej kolanami a pysk miał na wysokości mojej twarzy.

kierowca
Pracownik
@Nick

ja nie zabieram żadnego Pasażera z PSEM. czasami prubują przemycić. chowają do Torby. jeśli to wykryję wyrzucam takiego (usunięte przez administratora) razem z PSEM. NATYCHMIAST . Przejazd z Psem jest droższy , ale zazwyczj taki SKUNKSS ŚMIERDZI , PRZEZ 2-a 3-y Dni .

Nicilasx
Inne
@Zula

Istnieje zakładka w aplikacji uber pets, nie rozumiem.

oLT
Inne
 Pytanie
@Zula

Oczywiście zaproponowała mu Pani dopłatę za ewentualną sierść i sprzątanie? I co, odmówił?

Daro
Inne
@Zula

I wcale się nie dziwię że Cię nie zabrał. Nie wyobrażam sobie domu bez psa i kocham psy. Mają one specyficzny zapach, który ja jako miłośnik psów akceptuję. Ale nie każdemu to odpowiada. Przyjdzie kolejny pasażer i powie że w aucie śmierdzi. A co zrobisz gdy jednak Twój zazwyczaj spokojny pies skoczy do okna i zadrapie tapicerkę. Nigdy nie przewidzisz w 100% co Twój pies zrobi. Szkoliłem psy, wiem co mówię

anonim Nowy wpis
Inne
@Zula

I bardzo dobrze. Pies to powinien siedzieć w budzie a nie samochód brudzić właścicielowi śmiercią. Dla niektórych przygłupów to już zwierzęta są ważniejsze od ludzi

Znickł
Pracownik
 Pytanie

W skrócie @uber to wyzysk. Praca na swoim samochodzie, własne paliwo, naprawy, podatki, księgowy, ubezpieczenia, ZUS no i oczywiście mandaty za UWAGA!!! ZA 30ZŁOTYCH na godzinę! TAK, TAK, nie przesłyszeliście się. Trzeba tyrac po 10-12 godzin żeby cokolwiek "zarobić". Praca w @biedronce albo na ochronie wydaje się przy tym luksusem. To są kpiny z ludzi, żeby przy takich kosztach proponować ludziom pracę w XXI wieku za 30złotych na godzine!. To jest współczesne (usunięte przez administratora) Pół biedy jak możesz się z tego urwać w każdej chwili. Nie daj Bóg, jak wziąłeś kredyt na samochód, wtedy już po tobie. Jeździsz za 1zł, no max za 1,50zl za kilometr. Samochód po roku na wióry idzie. Ale co to hamerykanską korporacje obchodzi. Wiadomo, w Polsce mieszkają biali (usunięte przez administratora) A klienci? Placa 15zl za kurs i jeszcze wymagania, że nie podjeżdżasz pod same schody. Napiwki rzadko kto daje, w tygodniu może uzbierasz z 20zlotych extra,haha. Uber zniszczył rynek przewozów taksówkowych w Polsce.

Janusz Nowy wpis
Pracownik
@Znickł

Całkowicie się z tym zgadzam. Wykorzystują nas i mają nas kierowcow gdzieś. Bolt jest jeszcze gorszy bo zabierają aż 1/3. Dxiwie się że polskie prawo nie zrobilo jeszcze z tym porządku

Janusz Nowy wpis
Pracownik

Jako polski kierowca stwierdzam: uber potrafi dać zlecenie za 15 zł na odległość 15 km plus 2 km przejazdu. I takich pseudo zleceń jest multum. Tu się jeżdzi tylko po to by nabijać kasę uberowi. Skandal

logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
(152 opinii)
Wyślij CV
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(14 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Inne

Kochani, ile aktualnie wyciska miesięcznie Junior Marketplace Data Analyst z CEE, bazujący na Inflanckiej? Rok temu pracka zaczynała się od kwoty 8,5 k brutto, jak jest obecnie - chętnie się dowiem. Nieustająco mam nadzieję, że nie tylko kierowcy tutaj zaglądają

Klient
Inne
 Pytanie

Czemu pobieracie pieniądze za niezrealizowane usługi? Czemu nie ma u Was customer service tylko pisze sie z jakims botem, ktore wysyla generyczne odpowiedzi, ze nie uwzgledni sie reklamacji. Nie chcecie rowniez dostarczyc dowodow, ze kurier pojawil sie na miejscu i podjal kontakt. Pilnujcie lepiej swoich kurierow, bo (usunięte przez administratora)zamowienia i o tym wiadomo od lat i nic sie nie poprawia. Tak malo placicie, ze musza jesc zamowienia klientow? Drugi i ostatni raz skorzystalam z uslug ubera i 2 razy zostalam (usunięte przez administratora) Konkurencja jest o wiele lepsza, zal mi was. A potem piszecie do ludzi z ofertami pracy (usunięte przez administratora)XD

anonim
Inne
@Klient

Rozczaruje Cię, to nie ten typ strony, tutaj siedzą ci co się zastanawiają czy warto iść na aplikację, a nie firma :3 Ale na marginesie - Tobie firma oferowała pracę? Z czymś takim się nie zetknąłem jeszcze. Możesz więcej napisać? Jak Ciebie znaleźli

anonim
Inne

Pilnie szukam (z niewielką nadzieją, bo to forum zdominowane przez kierowców i pasażerów) osób, które pracują w stołecznej centrali U. Jakiego rzędu są zarobki kadry średniego szczebla? Czego spodziewać się pod kątem finansowym jako Sr Public Policy Associate? Jeśli ktoś z Krk jest w stanie pomóc, z góry wyrażam wdzięczność.

Pytanie
 Pytanie

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Uber Poland Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Dostawca.

anonim
Inne

Cześć, w ogłoszeniu reklamują się jako bardzo elastyczny pracodawca, gdzie można zarobić nawet do 100 zł za godzine. Pytanie, czy to realistyczne? Ile Wy macie tak średnio dniówki za ile godzin w praktyce? To mi jest potrzebne, bo nie chcę się rozczarować. A naprawdę szukam czegoś, żeby dorobić, i ostatnio w okolicy kiepsko.

Maryśka
Inne

Hej jak się przyjmę jako dostawca, tak jak teraz, co jest ogłoszenie, no to będę miała normalnie odprowadzane stawki do emerytury czy w tej pracy nie ma czegoś takiego? Zwłaszcza, że widzę, że dają UZ. No i to pewnie bez podstawy? Wyjaśnijcie, jak możecie.

Imigrant

Jak czytam komentarze (pomijając te zawiedzionych klientów), to nie dziwię się, że zagranica się z was śmieją. Dobrze, że wyjechałem z tego kraju, bo wstyd w Polsce przebywać w ogóle. Myślałem, że nic mnie bardziej nie rozśmieszy, aniżeli wyniki wyborów i to, le osób sprzedało kraj za 500+, ale trafiłem na to forum. Jak nie kierowcy ubiera, którzy dowartościowują się równając się z taksówkarzami, podczas gdy w istocie są białymi murzynami robiącymi za miskę ryzu u amerykańca, to wielkie paniska klienci, którzy wepachają się nawet do bagażnika, aby jeszcze więcej przoszczędzić. U mnie w kraju (nie będę pisał gdzie) uber też funkcjonuje, ale jeżdżą nim tylko biedacy, którzy się nie chwalą jacy to oni nie są przedsiębiorczy. Ale w Polsce to już sami janusze biznesu, magistrzy ekonomii, którzy policzyli, że na kursie z Ukraińcem przyoszczędzą 2 zł. A to, że jednocześnie narażają siebie i innych na niebezpieczeństwo? Kij z tym. ważne, że tanio. I takim zachowaniem Polska ma się zbliżać do Zachodu? No raczej do Wschodu się zbliża.

Marek
@Imigrant

Jeżdżę z uberem kilka lat i jestem zadowolony. Fakturę wrzucam w koszty firmy, przejazd bezpieczny niz u taksówkarza z brudnym smierdzącym autem. (usunięte przez administratora) Mądra wykształcona osoba potrafi zarobić. (usunięte przez administratora) osoba ucieka.

3
gregor
@Marek

no to da..em jesteś, powinno ci zależeć na droższych przejazdach bo mógłbyś więcej odliczyć od podstawy opodatkowania, dwa ubery też są bardzo często brudne i śmierdzące, według mnie standard gorszy niż w taxi przede wszystkim dlatego że nieprzewidywalny, kiedy korzystam z taxi to wiem czego po jakiej korporacji się spodziewać, uber to loteria btw gratuluję posiadania dużego biznesu (no bo skoro możesz rozliczać koszty to znaczy że prowadzisz pełną księgowość, czyli przychód rocznie min. 2 000 000 euro)

Racjonalny
@Imigrant

A nie masz wrażenia że (usunięte przez administratora) wyżej głowy? Może Ci się wydaje że jesteś taki oświecony ale wygląda na to że jesteś kretynem

Cześek
@Racjonalny

ADMINISTRATOR !!!! prosze nie usuwać ważnych słów w tekście . to jest Esencja OPISU .

Imigrant
@Racjonalny

Typowa polaczkowość. Wcale mnie to nie dziwi. A ten wyżej to jeszcze lepszy: gość coś pisze, że mądra i wykształcona osoba może zarabiać w Polsce... na forum ubera. Dlatego się z tej nacji śmieją w całej Europie. Polak ma taki sam status jak rusek.

Nick
@gregor

Ręce opadają jak płetwy. Co ma rozliczanie kosztów do wielkości firmy? Możesz mieć pełną księgowość na małej działalności, tylko po co. A koszty możesz rozliczać na kpir(usunięte przez administratora)

Aramis
Pracownik
 Pytanie
@Marek

Panie Marku potrafi zarobić ale jakim kosztem jeżdząc po 12-15 godzin przez 7dni w tygodniu ? chciałby Pan tak pracować? a gdzie tu jest w tym wszystkim dobro pasażera?

Kierowca
Pracownik
@Imigrant

Imigrant - z tego co tu Opisujesz - to widać że jesteś jeszcze większym Pachołkiem od tych co jeżdzą w UBER a są z BANGLADESZU . oni przyjechali z biednego Kraju . TY EMIGRANT , uciekłeś z bogatego Kraju i wstydzisz się napisać , w jakim Kraju pomiatają Tobą.

Nile
Pracownik
@Imigrant

Ha ha ha typowy nieudacznik, który wyemigrował na zmywak do UK i teraz odgrywa przed innymi człowieka sukcesu. Jaki to typowe, pewnie za 2 lub 3 lata będzie udawał, ze nie potrafi już mówić bez akcentu po polsku.

taxi
Inne
@Imigrant

uciekają z kraju tchórze i tyle w komentarzu

antykacap
Pracownik
@Imigrant

spadaj na drzewo zakompleksiony imbecylu

Paze
Inne
@Imigrant

Koleś to że wyjechałeś za granicę nie zwalnia cię z prawidłowej pisowni. Za nim co kolwiek wyślesz to 2 razy przeczytaj.

czytelnik
Pracownik
 Pytanie
@Paze

Paze - to Twój skrót od tego że jesteś Pazerny - czy to skrót że jesteś złośliwy ?. wyjaśnij bo się pogubiłem. a przeczytałem to co Napisałeś złośliwie , do innego użytkownika.

Hahaha
Inne
 Pytanie
@Imigrant

Pan biznesmen z zagranicy, proszę powiedz mi mój bogaczu gdzie Uber jest uważany za Taxi niższego sortu? Zawsze wydawało mi się ze korzystałem z Uber przez prostotę w zamawianiu taryfy, ale najwyraźniej byłem w błędzie. Oczywiście najlepiej wrzucać wszędzie kontekst polityczny który nie ma nic do rzeczy, fakt ciężko się żyje ale czasami jak jest się skończonym kretynem i nawet w państwie gdzie pieniądze dostaje się za rodzenie dzieci ktoś sobie nie radzi to lepiej wyjechać i kopać rowy u Niemca i tam przyoszczędzić 2€ Na Uberze czyli jakieś… ulala aż 8zl. Wybacz ale wyjeżdżając za granice szukając pracy nie stajesz się lepszy, jedynie mniej zaradny.

Demon
Pracownik
@Imigrant

Święta racja. Wożenie sfrustrowanych korporacyjnych polskich brudasów za (usunięte przez administratora) pieniądze. Płacąc 1,00 pln za kilometr(usunięte przez administratora) obojga płci raczą fascynować się możliwością wystawienia oceny. Parszywe niepiśmienne brudasy dla których 1 000 Euro to szczyt marzeń i ziszczenie "warszawskiego snu".

Demon
Pracownik
 Pytanie
@Marek

Umiesz liczyć ?

Demon
Pracownik
@Hahaha

kasztanek który nigdzie nie byłeś i niczego nie widziałeś. powiedz mi gdzie na świecie przejazd parszywym Uberem uważany jest za oznakę statusu i powód do dumy. tylko w polszy jeżdzą nim parszywe brudasy

Demon
Pracownik
@Marek

" Wykształcona mądra osaba" nie wsiada do ubera, bolta czy innego "innowacyjnego" (usunięte przez administratora)

Super polaczek
Inne
@Imigrant

Odezwał się super polaczek, ekspert biznesu, Januszek na emigracji, a może migracji...

kibbi
Inne
@Imigrant

Obrażanie i rasizm

kibbi
Inne
@Racjonalny

Dokładnie

pszek
Inne
@Imigrant

Sądzę, że to napisał rozgoryczony "taksówkarz" czekający na klienta na postoju.

Pitt
Inne
@Imigrant

Połowę życia spędziłem za granicą. Ale po samej pisowni śmiało mogę stwierdzić że jesteś debilem i tyrakiem na jakiejś farmie, bez jznajomości ęzyka hahahaha

Jacoby
Pracownik
@Imigrant

Ta firma to jakaś porażka. Nie znajduje samochodu ale każdorazowo pobiera opłatę. Skandal. Wyłudzają pieniądze nie dostarczając usługi. Powinno im się zakazać działalności.

pasażer
Inne
@Jacoby

to napisał na 100% kierowca TAXI . sam opisał swoją metodę działania

Bodylud
Pracownik
@Imigrant

Kierowcy ubiera w Wawie. Łamią wszystkie możliwe przepisy, nie znają znaków, mają ciągle stłuczki ( samochody lepią szara taśmą tak je naprawiają ) nie komunikują się w żadnym znanym w Europie języku i gdyby nie aplikacja na telefon nie dojechaliby nigdzie. Często tak też się dzieje bo jeżdżą na ukraińskim google i błądzą. To nie są kierowcy tylko poganiacze kóz.

Xbc
Inne
@Imigrant

W Polsce rządzą Polacy i Znów wygrają wybory Polacy a nie Niemcy jak byś chciał.

n
Pracownik
@Imigrant

Dokładnie tak jest. Uberem jako kierowcy jeżdżą obcokrajowcy, którzy nie mają innej alternatywy lub Polacy, którzy chcą sprawdzić jak to będzie i za chwilę rezygnują. I ci wszyscy kierowcy są wyzyskiwani jak (usunięte przez administratora) A jako pasażerowie jeżdżą ludzie, których należałoby przeanalizować psychologicznie. Ci którzy z jednej strony wydają w knajpie po 500zł w weekend a z drugiej gól im skacze do gardła jak mają wydać więcej niż wydaliby na samą benzynę swojego samochodu (kierowcy zostanie 30% )

n
Pracownik
 Pytanie
@Bodylud

A kto by jeździł za 10zl na godzinę? Poganiacze kóz wożą poganiaczy owiec. Zbydlęcenie w obu stron. A amerykańska firma ma (usunięte przez administratora) na jednych i drugich.

Fssb
Inne
@Imigrant

Jakbyś nie wiedział, że prawie wszyscy Polacy pracuja dla zagranicznych koncernów za ułamek tego co zarabiają ich odpowiednicy na Zachodzie, to byś się dopiero zdziwił

????
Inne

Zatrudnili kogoś już na to stanowisko Customer Support Representative ? Bo tam pisze że oferta nieaktualna od 11 dni więc w sumie nie tak dużo. Wiadomo, jaką stawkę zaproponowali teraz? Ciężko tu się dowiedzieć czegoś o pracy , ostatnio sami klienci

Kierowca Abbos Numer 2729
Inne

Kierowca Z Numerem Bocznym Taksówki 2729 O Imieniu Abbos Z Marka Samochodu Toyota Prius (usunięte przez administratora) Mnie Na Pieniądze Był Agresywny I Krzyczał że Nie Ma Reszty i Że Jedynie Blikiem Wyda Podałem Nr Blika Dziewczyny A Ze Już Była Późna Godzina To Nie Pytałem Dziewczyny Czy Ta Reszta Doszła Bo Dziewczyna Spała Z Rana Zobaczyłem. że Kierowca Abbos Nie Wysłał Reszty UBER OSZUKAL MNIE NA 75 ZL I Jak Obsługa Uber Sie Ze Mną Nie Skontaktuje To Zgłaszam To Na Policje I Idę To Telewizji Bo To Nie Pierwszy Raz Kiedy Obcokrajowcy Z Ubera (usunięte przez administratora)

Robert
Pracownik

Miesiąc temu zamówiłem Ubera aby wrócić ze szpitala do domu. Kierowca podał mi o 30 zł wyższą niż otrzymałem przy zgłoszeniu. Uber potem przesłał mi sprostowanie i pokazał że mam 30 zł nadpłaty rzadko jeżdżę uberem i chciałem aby pieniądze przelali mi na moje konto. Niestety nie doczekałem się wpłaty. Czyli Uber okradł mnie na 30 zł Nie polecam firmy

anonim
Inne

Senior Technical Support Specialist jaki ma podział pracy na tej hybrydzie? Bo w ogłoszeniu napisali, że istnieje opcja pracy hybrydowej. Ja jestem też ciekaw, czy z czasem pozwalają na przejście na home office w pełni, może ktoś napisze, jak to wygląda.

AA
Inne

Bardzo często brak w telefonie informacji na temat jaki samochód przyjedzie i brak numeru rejestracyjnego pojazdu. Cos aplikacja sie psuje. Konfiguracja aplikacja, zainstalowanie od nowa nic nie pomaga o co proszą w wiadomosciach zwrotnych. Malo powazne, bo tak na prawdę nie zawsze wiem do ktorego mam wsiąścv samochodu skoro nie mam w swoim telefonie informacji na temat kierowcy, a przede wszystkim jaki przyjedzie samochod i z jakimi tablicami.

anonim
Inne

Hejo pracuje ktoś na uberze? Możecie mi powiedzieć czy jest opłacalne? Zastanawiam się nad uberem albo nad zwykłym taksówkarzem. Co byście proponowali? Co jest bardziej opłacalne?? Ile można miesięcznie wyciągnąć ja trasie ?

Podroznik
Inne

Dziś spoźniłem się na pociąg z Warszawy do Bielska. „Zawdzięczam” to Uberowi. Aplikacja pokazała błędna lokalizacje. Nie mogłem dogadać się z kierowca za pomocą rozmowy lub poprzez SMSy. Zatrudnili osoby nie rozumiejących ani po polsku ani po angielsku. Porażka totalna. Zlikwiduje konto w Uberze. Odradzam korzystać.

GK
Inne

Jest miejsce na pobranie faktury, ale to jest tylko paragon, nawet nie imienny. Wielka strona zawiera tylko ogólniki i przekierowania do nich. Jest niby pomoc, ale kieruje mnie właśnie na pobranie dokumentu, właśnie tego paragonu. Nie ma podanego żadnego kontaktu, ani miejsca na reklamacje. Pozostaje tylko kontakt ze ściana - okropne!

Jan
Inne

Wczoraj zamówiłem Ubera Otrzymałem informację o której dojadę na miejsce sprawdziłem gdzie jest samochód kropka samochód mnie olał nie przyjechał cały czas się zmieniała informacja o moim czasie dojazdu a Wreszcie po jakimś czasie Otrzymałem informację że w mojej okolicy nie ma żadnych wolnych samochodów. Sprawa była pilna musiałem wziąć drogą taryfę i już nigdy nie będę liczył na Ubera. Zamówiłem w Mikołowie niby to jest aglomeracja Śląska.

Polecam
Pracownik
@Jan

Polecam nie korzystać z Ubera a z konkurencyjnej firmy. Uber (usunięte przez administratora) kierowców swoimi prowizjami które sięgają nawet 50%. Nikt normalny i o zdrowych zmysłach nie obsłuży takiego kursu (chyba że początkujący polak, człowiek z ćwierć mózgiem albo obcokrajowiec z kaukazu bądź z afryki). Uber wprowadził system rabatów dla pasażerów mocno kosztami obciążającymi kierowców. Więc co z tego że masz u nich rabat jak nikt Ci go z Mikołowa nie zrealizuje. Wszystko się zmieni po 17.06.2024 (nowe przepisy) wtedy albo upadną albo zmienią politykę bardziej Prokierowca :) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Uber Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Uber Poland Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Uber Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Uber Poland Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 4 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Uber Poland Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Uber Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Uber Poland Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii