Uber Poland Sp. z o.o.

Opinie o Uber Poland Sp. z o.o.

vin

Czy można uzyskać od was kopię umowy w celu weryfikacji oraz legalności ewentualnej współpracy?

Jacek

Czy ktoś pracuje w "Centre of Excellence" w Krakowie? Na jakie zarobki można liczyć jako Community Support Representative? To bardziej praca na słuchawce czy odpowiadanie na maile itp? I jaki jest stosunek klientów polskojezycznych do innych języków?

Daniel

A jaka masz pewnosc w taxi, ze jedziesz z gosciem ktory ma licencje ? Ostatnio wracalem z Okęcia gosciu nie dosc, ze zapier... jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to 15 letnim zlomem - myslalem, ze mnie zabije a niby taryfiarz z logo etc. Na koniec spytalem sie czy moze mi pokazac licencje to powiedzial mi w prost, ze nie ma. W Uber przynajmniej masz opinie kierowcy, ktory z toba jedzie i nigdy nie pozwoli sobie na takie coś. Kwestia 5/10 lat jak tesla bedzie bardziej rozbudowana i bedzie wiecej aut "bez kierowcy" to taryfiarze znikna na dobre. Dlatego tak produkuja sie na ubera etc. boja sie, ze przestana zarabiac pieniadze na oszukiwaniu i nabijaniu ludzi w butelke

Marcin

Tez pytam kto jeździ w poznaniu hmmm i jak to wygląda aktualnie jestem w trakcie wyrabiania dokumentów pozdrawiam.

Kosiek

Witam serdecznie, Chcialbym zapytac sie kogos kto mial juz okazje wspolpracowac z Uberem jak wyglada kwestia umowy z nimi? Czy ma ktos jeszcze ja zapisana i jest w stanie przeslac ja bez danych osobowych, zeby zobaczyc tylko jak wyglada? Z gory dziekuje Pozdrawiam :)

sala

Widocznie jest szansa na odpowiednie zatrudnienie, ale nie wiem jaka jest szansa, zeby teraz się załapać. Widocznie zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków.

Kudlaty

a o co chodzi z tą datą 19.02? coś zmieniło się w polityce Ubera czy w przepisach?

MIRADZIECIATKO

A czy nie mogą kierowcy korporacji TAXI dorabiać w Uberze kiedy nie mają zleceń?

robertcormick

Pewnie już wiecie, że polskie urzędy skarbowe traktują kierowców UBER jako przedsiębiorców i każą im rejestrować działalność gospodarczą, a co za tym idzie płacić ZUS, prowadzić księgowość i odprowadzać podatki. Ale może nie wiecie, że działalność gospodarczą można prowadzić w formie spółki zarejestrowanej w Wyoming, USA spełniając tym samym wymóg fiskusa ale bez konieczności opłacania ZUS i prowadzenia formalnej księgowości. www.wyoming.com.pl

lexus

do fascynat; coś nie bardzo z twoimi wyliczeniami ,ja spróbowałem z uberem 1 weekend i koniec,to jest nie opłacalne,szczególnie po 19 lutego ,ja zrobiłem 31 kursów w 3 dni ,nie wiem jak można zrobić 30 W jeden dzień,a jestem z wawy,piszesz że średnio 7 km ,a gdzie dojazdy często masz większy dojazd do klienta i przejazd z klientem jak cię wywiżą pasażerowie gdzies na peryferie to możesz czekać i czekać ,czyli musisz jechac w lepsze miejsce,ja zrobiłem na te 31 kursów ok 350 km z aplikacji było 630 zł zarobku po potrąceniu prowizji 25 PROCENT DLA UBERA ,potem minus 100 vat i opłata za rachunek ,potem jeszcze 83 procent z sumy co zostało zgodnie z umową (czyli znów minus 100),no i na koniec zus i podatek skarbowy znowu minus ponad 100zł na koniec na rekę 320 zł minus paliwo ponad 100( 7,5 ropy na 100km) Więc na rękę 200 zł a gdzie amortyzacja auta ,telefonu internetu ,a praca nocą nie jest łatwa,może opłacało się to na lewo ale oficjalnie to brak kalkulacji Uber na czysto ze mnie ma OKoło 250zł to zdzierstwo;pozdrawiam

dw

byłem w gdańsku 11 2015 zapłaciłem za taksówkę 15 zeta mniej niż chciał uber na 10 km

Fascynat.

Wasze anty-opinie budowane są na własnej nienawiści do UBERa. Nie dotknęła mnie kontrola jako kierowcę, raz wiozłem policjanta po służbie, nie ukrywam, że się ciut przestraszyłem ale powiedział, że sam to rozpowszechnia u siebie w pracy :) O kontrolach nie jest głośno a wiedzcie, że urzędnicy mają tysiąc lepszych pomysłów na wlepianie kar. Inna sprawa, że trzeba uniknąć jakiegokolwiek powiązania kierowca-pasażer. Polecam sobie zapłacić prawnikowi 200-300 zł i niech Wam powie co i jak. Da się. Pamiętajcie, że w tym kraju nawet [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] uniknie kary, jak będzie się posługiwał "paragrafami". A co do zarobków - polecam jako dodatek. Jeżdżę w weekendy (18-2) i powiem Wam, że kurs wpada jeden za drugim. W nocy jest bardziej pusto, często pokonuje się tą samą trasę, wielu ludzi jedzie "od klubu do klubu", BARDZO WIELU klientów psioczy na taksówkarzy (i nie tylko na ceny) i właśnie wolą spotkać rówieśnika i dać zarobić młodemu. I mają rację! A taksówkarze? Przesiądźcie się na UBERa, bo psiocząc na niego tak naprawdę doskonale wiecie, że jest taniej, lepiej, prościej. Mowa tu o Warszawie. Jeżdżę 6 miesięcy. Noc to ok 20-30 kursów w weekend. Średnio 7 km. Dla 30 kursów kalkulacja jest prosta - 30*7 za start + 210 km * 1,5 zł. Średni czas jazdy 5 godzin - 300 minut to 300*0,35=105 zł. Liczmy, że średni mnożnik to 1.2. Sumując: 210+315+105=630 zł. Auto mi pali ok 5.5 litra benzyny w mieście. Tankuję na Auchan. Około 3.8 licząc średnią. Robię w nocy ponad 200 km, liczmy 12 litrów paliwa. Ok 46 zł. Płacę połowę bo auto na działalność bez pełnego VATu. 630-46=584. Odliczam dochodowy UCZCIWIE 18% - 105 zł. Ubezpieczenie pojazdu, naprawy, rata leasingowa to moje koszty. Więc rzeczywisty dochodowy jest niższy. Zaokrąglę do 70 zł. Zostaje mi w kieszeni ze średniej nocy ok 520 zł. A i warto pamiętać, że auto używane prywatnie, więc naprawy i tak występują, ubezpieczenie i tak występuje, rata leasingowa i tak występuje. 4 dobre noce - mam 2 tysiące w kieszeni. A popracuj więcej - wyciągniesz więcej. Pracuję jeszcze w trybie 8 godzinnym, wystawiam faktury. Zleceniobiorca ma w fakturę wkalkulowany ZUS. Mam złote podwaliny, żeby tak pracować. I zarabiam dużo sumarycznie - ponadprzeciętną krajową i to sporo :) Żeby nie było kolorowo - wszystko ma swoje minusy, ale ma mnóstwo plusów. Tak samo można cieszyć się życiem a potem zginąć w wypadku. Na nic w tym świecie nie ma reguły.

taksówkarz

strasznie jesteś niedoinformowany.Taksometru nie da się wyzerować a obrót na kasie fiskalnej nie ma znaczenia bo będąc taksówkarzem możesz wybrać rozliczenie w formie karty podatkowej.Jeśli nie wiesz co to takiego to troszkę czasem poczytaj biznesmenie

roman
@taksówkarz 04.02.2016 23:10

a jak to jest z odprowadzeniem VAT-u gdy się nie wystawi paragonu? Wiem, do pewnej sumy w roku nie trzeba. Ale tym sposobem tej sumy nigdy nie przekroczymy

Arra

Moglbys cos wiecej powiedziec o firmie 4w drive ktora ma siedzibe przy ul 4w drive?

Andrzej

Dobrze powiedziane,sfrustrowane złotówy! Ale trzeba przyznać ze taksiarze w Krakowie,choc widzą i domyślają ze moje auto to Uber nigdy nic nie powiedzą, nie zareagują negatywnie. Wczoraj w nocy po towarzystwo wieloosobowe podjechaly 3 auta z 3ch firm: I-car,Barbakan i Uber, i co i nic. Kazdy niech zarobi,jest miejsce dla wszystkich. Można powiedziec że lobby taxi odnioslo pewne zwyciestwo,trzeba bedzie miec wkrotce dzialalnosc gosp. Ja mam firme,ale obecnie zawieszona. Trzeba bedzie odwiesic, wtedy juz nikt nie powie że oszukujemy budżet panstwa. A taksowkarze nie oszukują? ?? Ha,ha,ha

Qwerty
@Andrzej 31.01.2016 13:27

Głupoty opowiadasz ! Kasa jest podpięta pod taksometr . To co wybija jest na kasie.

Uberek
@Andrzej 31.01.2016 13:27

Dokładnie tak ! Płacę podatek za każdy kurs, jadę najkrótszą trasą która klient widzi w smartfonie, nie biorę napiwków. Kasa fiskalna nie jest potrzebna bo nie jest to obrót gotówkowy. Wszystkie płatności trafiają na konto firmowe. NIC DO UKRYCIA !! Nie mam licencji ? A jak wiozę teściową lub babcię to jestem zagrożeniem bo nie ma egzazminu psycho ???? Czasu nie zatrzymamy trzeba iść do przodu. Tym bardziej jeśli klienci tego chcą !!!

uber driver

Ja czasem jeżdżę dla Ubera i bardzo sobie chwalę. Dodam jeszcze, że nie jestem kryminalistą, płacę ZUS bo prowadzę działalność, odprowadzam podatki od moich dochodów, auto moje jest roczne i w pełni ubezpieczone. Płacąc podatki, płacę je od dochodu za każdy kurs (nie da się uniknąć ewidencji). Taryfiarze płacą tylko wtedy, kiedy zafiskalizują transakcję. Dzieje się to tylko wtedy, kiedy na koniec kursu wręczą Wam paragon. W innym przypadku, taksometr jest zerowany, kasa do kieszeni, a kasa fiskalna odpoczywa. Mało który chętnie wręczy Wam paragon na koniec kursu. Więc o czym my mówimy... Pozdrawiam wszystkie sfrustrowane Złotówy :-)

frteas
@uber driver 30.01.2016 20:24

jakie badania chłopie skąd się wziąłeś?

Nick K.
@uber driver 30.01.2016 20:24

Chłopie, najpierw się dowiedz jak działa taksometr i kasa fiskalna. Nie ma możliwości anulowania kursu powyżej 20 minut od jego rozpoczęcia lub po przejechaniu 500 metrów. Nie pisz głupot bo udowadniasz tym że nie masz pojęcia o czym piszesz i cała twoja wypowiedź traci sens. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

nick

Muszę przyznać, że troszkę mnie bawi podejście taksówkarzy do kierowców UBERa. Za parę lat (niedługo) UBER będzie wykorzystywał autonomiczne samochody. Wtedy taksówkarze z kierowcami UBERa spotkają się w pracy przy ich sprzątaniu.

migas

250-300 za weekend czy za noc bo nie zrozumialem , a srednia w ciagu zwyklego dnia tygodnia to ile tak okolo?jest to oplacalne masz doswiadczenie wieksze niz pol roku mozesz sie podzielic Kolego bede wdzieczny Pzdr

gość

do kingkong a wiesz,że jeśli upublicznisz zdjęcie kierowcy to można ci zrobić sprawę cywilną w sądzie o publikację wizerunku bez zgody osoby której wizerunek publikujesz? wtedy ty bekniesz za swoja głupotę.

ja

Wolne robisz kiedy chcesz ale wtedy nie zarabiasz. Dniowka zależy od natężenia zleceń, w piątki i soboty obsługując imprezowiczów można dobić do 250-300 ale to jest "strzał" a nie reguła.

mklo12

mam do was pytanko ile mozna zarobić dniówki? i czy sa jakies dni wolne od pracy w tej firmie ?

Tomek

Jeździłem w Krakowie wszystkimi korporacjami i odkąd odkryłem Uber to nie jeżdżę już niczym innym. Auta nowe, ludzie młodzi i bardzo mili, ceny konkurencyjne, droga najkrótsza(bez oszukiwania), brak problemów z płatnością jak to w taxi(nie mam wydać bo chce napiwek) ani nikt bezczelnie nie powie, że mu się nie opłaca jechać tu czy tam. Jak ktoś chce się przekonać to podaje kod "cch9wue" z którym można się przejechać pierwszy raz Uberem za darmo.

kingkong

to już jest koniec ubera w polsce. W ciągu najbliższych 4tygodni opublikuję zdjęcia kierowców, numery rejestracyjne oraz marki samochodów. Jest ich okolo 350! publikacje będą na bieżąco wysyłane do urzędów i policji a do każdej z nich będzie zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia bądź przestępstwa. Na razie kraków i wawa a na dniach również inne miasta...

Der
@kingkong 26.12.2015 09:02

To ja ci podam swoje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] konfidencie. W Warszawie konfidentow się glanuje.

Warsaw

Ludzie wogole sie tam nie oplaca jezdzic!!!zapierniczasz tam 12h masz z 6 kursow to zenada!!to wychodzi jakies 60zl na 12h!! szkoda czasu!!po prostu jest za malo zlecendla kierowcy!!a iszkoda swojego auta!!!wiecej wydasz na naprawy niz zarobisz!!Powodzenia

bety

a czy jak wieziesz rodzinę też trzeba mieć kurs na przewóz osób?

makej z Uber

Ty to piszesz poważnie? Jeżeli tak, opisz szczegóły kontroli i następstw. Coś mi się wydaje że to opowieść "drzewa sandałowego" :)

makej z Uber

Steven69

Sama aplikacja bardzo fajna, jest jedno ale. UBER potrąca 25% z każdego kursu ... TROCHĘ ZA DUŻO !

pabloCat

pracowałem dla ubera i zostalem skontrolowany przez urzad. niestety konsekwencje sa bardzo powazne gdyz wgre wchodzi wyrok i dwie kary. niech nikt sie nie liczy z tym,ze uber pomoze zalagodzic sprawe. wrecz wystawi kierowce na pozarcie urzedasom aby siebie trochę chociaż oczyscic z zarzutów. Znam przypadek wypadku w krakowie gdzie klient doznał obrazen ciala i uber nawet nie odpisuje mu na maile. kierowcy zostaja na lodzie w kazdej sytuacji. na poczatku bylo inaczej ale teraz to tylko mieso armatnie

uber69
@pabloCat 28.11.2015 11:08

O jakich konsekwencjach karno- skarbowych mówisz, co kontrolowali ...

Pablo
@pabloCat 28.11.2015 11:08

Nie ściemniaj taryfiarzu.

Pasażer

Wiadomo nie od dziś że taksówkarze posiadają dopalacze. Czarodziejski guzik w radio (np. zmiana stacji) i już licznik bije 3 czy 4 razy szybciej. Niejednokrotnie przyjezdni z zagranicy po kilka razy Wisłę różnymi mostami przejeżdżają bo taksiarze tłumaczą że remonty dróg w Warszawie są. Osobiście znam przypadek przejazdu z Okęcia na Okopową (11 km praktycznie jedną ulicą przez 20 min ) po lewej stronie Wisły przez most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, Most Śląsko Dąbrowski co dało przejazd ponad 30 km i 1,5h

pożądek

jesteście nienormalni to nie miało być forum syskusyjne tylko opinia o pracodawcy. dziwie się że gowork na to pozwala.

hmm

no nie zgodzę się jestem klientem Ubera i nie widzę różnicy w dotarciu z punktu a do b między taksówkarzem z licencją a uberem. pozatym uber przyjeżdza w 5 minut taksówka w minimum 15. kolejna sprawa kieroca ubera jest miły taksówkarze w większości to złodzieje przekety i nie mili goście. tylko klikają guziki żeby naliczać dodatkowe opłaty

yzrej

bzdety piszesz kolego - podczas rejestracji kandydat na kierowcę Ubera musi przedstawić potwierdzenie o niekaralności oraz potwierdzenie policji o braku wykroczeń drogowych; każdy kierowca może ( i powinien) albo rejestrować swoją firmę albo wykazywać zarobione pieniążki w PIT

Yazzik1

Są ok . Place za to co przejechałem .z góry wiem ile .nie na napiwków. Oszukiwania na kilometrach itp . Mogli by mieć lepsze samochody ale za te pieniądze ciężko zarobić na lepszy ...

ABC

Taaa, wolny rynek... rozumiem, że kolega Andrzej jest gwarantem nietykalności? Pewnie, każdy może robić co chce, więc po co się pyta? A podatki pewnie - zapłacą się same...

andrzej n.

Przestancie pieprzyc z tym strachem przed Uberem nie placzcie i lamentujcie. Normalnie inny sposob transportu. Nikt nie zaplaci 10 tys.zl! Niech taksiarze przestaną oszukiwac! Wszyscy klienci Ubera mówią :nigdy wiecej taxi! W Uberze klient tez wie z nazwiska kto go wiezie,zna trase przejazdu i ile zaplaci. A kororacje nie umieją sie przestawić. Konkurencja to normalna rzecz a mafia juz nie jest netykalna. Taksiarze jedzcie tez w Uberze nikt wam nie broni a nie srajcie po gaciach.

WRR

Witam, A czy posiadasz licencję na przewóz osób? Przecież wiadomo, jakby tego nie nazwać - będzie to przewóz ludzi, więc skąd to pytanie o legalności? Pewnie, każdy jest dorosły i wie co robi... Jak zwykle ktoś znalazł obejście, a co niektórzy czują chęć zysku. Pewnie, że zawsze jest wybór, tak samo jak i z księgową, też jest wybór (czy biuro z licencją czy też pani, która normalnie pracuje na etacie a sobie dorabia bez żadnej odpowiedzialności bo przecież bez umowy i faktury) - wszystko jest dobrze jak jest dobrze, a jak będzie kontrola to wtedy za późno aby pójść po rozum do głowy... A co w momencie jak będzie wypadek? Co w momencie jak ktoś coś zgubi/zostawi w samochodzie? Czy "korzystający" biorą to w ogóle pod uwagę? Ale po co, zawsze będzie przecież młody i piękny...

bartul

Witajcie. Chciałbym zapytać jedna rzecz. Przymierzam się aby od listopada podjąć współpracę z uberem. Prowadzę działalność i odprowadza podatki jednak w mojej branży sezon kończy się jesienią a zaczyna wiosna. W przerwie zimowej chciałbym trochę pojeździć z uberem. Mam zarejestrowana kasę fiskalna wiec mogę spokojnie wydawać paragony za przejazd. Czy to będzie będzie legalne i czy grożą mi mniejsze kary ?

mhm

jak to nie są ceny atrakcyjne? Ostatnio MUSIAŁAM przejechać się taksówką z korpo (gdańsk) i mało zawału nie dostałam w czasie płacenia. Jednak przewóz osób jest najlepszy i najtańszy...

jaxx666

Kto Ci tak mózg zlasował że takie bzdury piszesz, no chyba że jesteś mafia-taryfiarzem!!!! :)

ulv

Najbardziej cierpią ci co mają dopalacze taxometrów.

bujwhucie

Jeśli kierowca jest świadomy,że ponosi odpowiedzialność, a mimo to chce jezdzić w uberze to jego sprawa. Pasażer ma prawo wyboru: jadę z kierowcą "nielicencjonowanym" i płacę mniej lub z "licencjonowanym" i płacę więcej. A swoją drogą ciekawe,że urzędnicy US wsiedli do samochodu ubera, który działa w Polsce nieco ponad rok i złapali kierowcę na gorącym uczynku, a jakoś od lat nie potrafili wsiąść do "taksówki" mafii lotniskowej i dworcowej i zrobić tego samego.W końcu mafiosi lotniskowi też nie mają licencji, a w dodatku udają taksówki, a cenę za przejazd podają po kursie. W uberze cena znana jest z góry.A na samochodach nie mają emblematów,które upodabniają ich samochody do taksówek.

I

Czyli Blablacar też jest nielegalny, godzi w ustrój, pozbawia pracy itd itp?

Nick K.
@I 21.09.2015 14:11
Czyli Blablacar też jest nielegalny, godzi w ustrój, pozbawia pracy itd itp?

Bla bla car akurat działa zupełnie inaczej. Choćby dlatego że podaje maksymalną stawkę za przejechanie danej trasy. To jest prawdziwy sharing a nie flota samochodów udająca taksówki.

jaxx666

A co będzie jak cię skontrolują???

andrzej n.F

A ja od 3 tygodni jezdze dla Ubera w Krakowie i mnie sie to bardzo podoba, nie da sie z tego utrzymac, ale zawsze cos kasy wpadnie. Nie czuje sie jako kierowca taxi! Przewoze innych ludzi niz taxi, to jest inna klasa. Mam wszystkich co nie lubia Ubera gdzies.

Marta

i co z tego, prawo jazdy, niekaralność i świstek o punktach karnych - wielkie rzeczy.. wsiąść jako kierowca może każdy, taki co jest kierowcą i taki co jest przemieszczaczem miejskim, nie obrażając nikogo. W PL każdy kierowca, który świadczy usługi transportowe zawodowo musi posiadać komplet badań w tym prychotechnikę, a tu? nie bardzo, plus brak licencji - firma w pełni świadomie naraża współpracowników na duże kary finansowe. W PL nie płaci podatków, bo nie jest polską firmą. Prawdą jest również, że odpowiedzialność za kompletnie wszystko obarczony jest kierowca! za grosze co do podatków kto ma je płacić? kierowca, który zarobi 160zł tygodniowo??

ANTY UBER

Uber to symbol gospodarczego trendu, który podmywa wspólne bezpieczeństwo. W zamian za poczucie nowoczesności i iluzję lepszej usługi, osoby korzystające z Ubera nieświadomie sprzyjają rujnowaniu własnego państwa Uber to symbol gospodarczego trendu, który podmywa wspólne bezpieczeństwo. W zamian za poczucie nowoczesności i iluzję lepszej usługi, osoby korzystające z Ubera nieświadomie sprzyjają rujnowaniu własnego państwa. Państwa, które oparte jest na współodpowiedzialności i solidarności społecznej. Filarów jakże wątłych w Polsce. Uber to usługa oferowana od kilku lat w Stanach Zjednoczonych (z USA pochodzi firma, która model wymyśliła i wdrożyła w 2009 r.), w Europie Zachodniej i – od niedawna – także w Polsce. W największym skrócie, jedna z odmian tej usługi (UberPop) polega na tym, że łączy ona kierowców (właścicieli samochodów) z osobami, które chcą przejechać z punktu A do punktu B. Zarówno kierowca jak i potencjalny klient ma zainstalowaną na telefonie odpowiednią aplikację. Korzystanie z Ubera jest bajecznie proste. Jako klienci zainteresowani przejazdem uruchamiamy aplikację. Ona wskazuje nam znajdujących się w pobliżu kierowców, którzy są gotowi nas przewieźć (i też mają odpowiednią wersję oprogramowania). Klikamy, wybieramy kierowcę i czekamy. Po zakończeniu przejazdu nie płacimy gotówką. Aplikacja ściągnie należność z naszej karty kredytowej. Prawie jak w zwyczajnej korporacji taxi. Z kilkoma bardzo, ale to bardzo, istotnymi wyjątkami. Po pierwsze, osoby świadczące usługę przewozu nie płacą podatku, który zgodnie z prawem (obowiązującym prawem!) jest należny. Inaczej niż taksówkarze, kierowcy Ubera nie mają w swoim samochodzie kasy fiskalnej. Po drugie, usługę świadczą przypadkowe osoby. Zazwyczaj nie posiadają zawodowego prawa jazdy (takiego, które w cywilizowanych krajach jest wymagane wobec osób zawodowo przewożących pasażerów). Dalej, nie przechodzą rygorystycz

taxi maxi

Kolego "Nie polecam Ubera" Przede wszystkim państwo ma z tego tytułu ma podatki- widać , że jesteś zorientowany! Po drugie kierowca , który pracuje dla Ubera musi mieć zaświadczenie z sądu o niekaralności i po trzecie musi przedstawić z wydziału drogowego kolejne zaświdczenie o saldzie punktowym i wszystkich wykroczeniach. Po co to rozjątrzanie tematu- no chyba , że jesteś zwykłym taryfiarzem bez znajomości konkurencji.

ciekawe

Nie wiesz o czym piszesz ewidentnie. Podstawą rozpoczęcia współpracy jest zaśw. o niekaralności.

nie polecam ubera

uber to amerykańska firma która tworzy szarą strefę w transporcie drogowym. W kilku krajach rząd zakazał działalności tej firmie chroniąc swoich przedsiębiorców.Nie dość że Polska nie ma żadnych korzyści działalności tej firmy to jeszcze osoby współpracujące z tą firma narażone są na wysokie kary przy pierwszej kontroli. Ceny dla klienta nie są atrakcyjne w porównaniu z obecnymi stawkami jakie proponują korporacje taksówkowe kierowcami mogą być wszyscy którzy nie mogą być taksówkarzami ze względy na wyroki sądowe, nie wspominając o doświadczeniu jako kierowca.Wystarczy odebrać prawko i jutro już można jeździć dla ubera. Jako zorientowany w temacie nie zamówiłbym nikomu z rodziny takiej usługi (no chyba, że teściowej!). Klient nie ma korzyści z ubera a ewentualni kierowcy tylko problemy!!!

Zostaw opinię o Uber Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uber Poland Sp. z o.o.