Opinie o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Uber Poland Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uber Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Tomasz
Klient

Witam w dniu wczorajszym tj. 17.07.2021 około 21:20 zamówiłem Ubera, czas oczekiwania był około 20 minut, widać było na mapie jak kierowca zbliża się do punktu odbioru mojej osoby jednak jak pozostało około 8 minut samochód na mapie zniknął, jakaś masakra. Zamówiłem kolejnego około 21:40 miły kierowca i wszystko ok, gdzie mogę sprawdzić tego kierowcę co nie dojechał żeby wystawić mu adekwatną do usługi opinię, pamiętam że wyświetlał się MARCIN samochód HONDA

xxx
@Tomasz

nigdzie nie sprawdzisz i nie wystawisz oceny jak kurs sie nie odbył

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Uber Poland Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Typ

Ja zrobiłem obrót 7000 zł w tydzień. Czekam na pieniądze 2 tydzień od partnera. Gość kończy działalność a ja jeździłem za free. Uber po nowych przepisach szybko się skończy. Jak widzę kursy kilometr czy 2 gdzie dojazd do klienta 20km to mnie skreca....

Haha
@Typ

7000 w tydzień? Gościu nie da się ????

@Haha

Wierz mi, że się da. Potrzebowałem pilnie kasy. Jeździłem w tygodniu ponad 100h Do tego doszedł Sylwester gdzie sam miałem prawie 1900 utargu w 10h.

aleks
@Typ

jak mogłeś jeździć na aplikacji 100 godzin w tygodniu jak po 12 godzinach ona automatycznie wylogowuje kierowcę i potrzeba odczekać żeby móc się w ogóle zalogować, dwa sylwester jest wyjątkowym dniem więc normalnie takiego obrotu nie zrobisz, jak jeździsz w normalnym tygodniu po 12 godzin na dobę przez 7 dni to masz obrotu coś koło 2000 pln i od tego trzeba jeszcze odjąć koszty (paliwo, najem samochodu esploatacja itp.), od twoich wyimaginowanych 7000 też trzeba (obrót to nie zysk) więc nie pisz nie przemyślanych rzeczy bo to nikomu w niczym nie pomaga

Tom
@Typ

"jak widzę kurs kilometr czy dwa gdzie dojazd 20 kilometrów" to powiedz mi jasnowidzu jak bo robisz bo w uberze po akceptacji zlecenia nie wiesz gdzie będziesz jechał, wiesz to dopiero po dojechaniu do klienta i rozpoczęciu kursu piszesz pierdoły wyssane z palca tak jak te twoje 7000

edii
@Tom

akceptuję kurs i przed przyjazdem do Pasażera nie mogę podejrzeć dokąd jadę. kiedyś było tak że widziałem do kąd jadę przed przyjazdem. teraz nie .to jakieś świństwo jakie serwuje nam BOLT . A I JESZCZE JEDNO. u mnie pokazuje czas dojazdu 7-minut a pasażerowi 3 -y. pasażer anuluje przejazd a ja nie mam zapłacone bo spóźniłem się 3-4 min. tak nas rombie BOLT .

uberowiec
@Typ

da się zrobić taka kasę tylko w święta i sywetser godziny realne sam też robię 100 godzi jak to zrobić? normalnie 12 godzin pracy przerwa 8 godzin i tak w kółko i masz 100 godzin w tygodniu liczac ze zaczynasz w poniedziałek od 2400 ja jeden tydzień ostro drugi normalnie

@uberowiec

ja nic o godzinach nie pisałem chociaż uważam że jak ktoś jeździ za długo to zachowuje się mega nieodpowiedzialnie, pisałem że w żadnej aplikacji nie wiesz gdzie będziesz jechał z klientem dopóki go nie odbierzesz, co do kasy tak 2400 jest realne przy 7 dniach jazdy ale obrotu od którego trzeba odjąć koszty (samo paliwo to będzie około 700) a nie zarobku na czysto

Maras
@edii

tak samo rąbie nas kierowców uber, i na uberze i na bolcie nie widać dokąd będziesz jechał dopóki nie dojedziesz do klienta i nie rozpoczniesz przejazdu to raz, dwa nie da się jeździć na aplikacji ubera efektywnie 100 godzin w tygodniu bo po 12 godzinach zalogowania a nie wykonywania przejazdów ona automatycznie wylogowuje kierowcę a ten później musi się przespać liczmy że niech to będzie tylko 6 godzin, dodaj do tego godzinę na jakieś przerwy (jedzenie itp.) czyli około 120 godzin maks. możesz być online (przy założeniu braku jakiegokolwiek prywatnego życia) co nie oznacza wykonywania cały czas przejazdów i nie pisz że zarobiłeś 7000 w tydzień bo nawet z sylwestrem to niemożliwe, mogłeś zrobić obrotu 7000 w miesiącu z sylwestrem łącznie, od obrotu trzeba odjąć koszty

Marco
@edii

Kiedy widzę długi kurs poza miasto, dzwonię do pasażera i mówię, że jadę do pana, ale nie wyświetla mi się dokąd pojedziemy. Pasażer zawsze powie dokąd. Od tego momentu wiem, czy odrzucić kurs czy odebrać pasażera. Robię tak od czasu, gdy odległe zlecenie, ponad 10 km. za miastem, skończył się kursem 1,5 km. jeszcze dalej od miasta.

kierowca z bombowca .

moderatorrr --- nie usuwaj ważnych określeń . one są takie że dodają pikanterii temu stwierdzeniu - lub opisie . aaaaaaaaaaaa jeśli kogoś razi to niech tu nie zagląda.

Obserwator
@Typ

190 zł na godzinę ??? Przy stawce nawet 2zł daje 120 zł przy średniej prędkości 60 km/g ...kompletna bzdura !!! Średnia prędkość w mieście to ok 35-40 km/g poza miastem max 60 , a przecież stawki Uber są niższe niż 2 zł /km .....piszesz bajki !!! A świstak zawija :)

Uprzejmość nic nie kosztuje
Klient

Dla wszystkich pasażerów, którzy będą przeglądać tę stronę: miejcie świadomość, że zamawiacie Ubera, a nie wysokoprestiżowe taxi za milion polskich złotych, więc i jakość przejazdu nie musi być powalająca. Najważniejsze, żeby dotrzeć na miejsce w miarę bezpiecznie oraz bez problemów. Jako pasażer mam zrealizowanych ponad 150 przejazdów z oceną 5.0, wystarczy nie być burakiem i: 1. Witać się i żegnać z kierowca, nawet jak nie mówi po polsku - powitania i pożegnania są podobne w językach z grupy tzw. słowiańskich, więc na pewno zrozumieją 2. Nie być rasistą - umiejętność jeżdżenia nie zależy od rasy, płci czy pochodzenia. Znam Polaków, którzy nie umieją jezdzić, a niby są z danego miasta, i znam Ukraińców, którzy z appką i Google Maps śmigają po mieście. Czasem, niestety, to loteria. 3. Zapinać pasy i zakładać maseczkę. Zawsze. 4. Nie robić syfu, nie palić, nie wymiotować w pojeździe. Pilnować, żeby zabierać swoje rzeczy. Mam za sobą też przejazdy z dziwnych, pijanych imprez, gdzie prosiłam kilka razy kierowcę, żeby się zatrzymał, bo mój kolega potrzebuje zwymiotować na poboczu. Oczywiście dałam po wszystkim większy napiwek, bo czas to pieniądz. 5. Zostawiać napiwek, nawet symboliczny. 6. (Opcjonalnie) Jeśli kierowca chce rozmawiać, to pogadać, i to nie o Uberze, bo pewnie już ma dosyć tego tematu. Można rozmawiać o tym co się dzieje, o zainteresowaniach, nawet o pogodzie. Czasem w czasie rozmowy wypadnie jakiś ciekawy temat, i można spędzić pół godziny ucząc się czegoś nowego, z innej perspektywy. To zwykła uprzejmość. Oczywiście nie trzeba rozmawiać, jak się nie ma ochoty. Niestety Polacy mają podejście 'płacę, więc wymagam', które jest kompletnie roszczeniowe, nierealne, chamskie i buraczane. Kierowcy Ubera to normalni ludzie, często z Ukrainy, którzy muszą się gimnastykować do woli wielkich panów Polaków i spełniać ich każde zachcianki, co jest kompletną bzdurą. Jadąc Uberem mam też świadomość, że płacę mało samemu kierowcy, i dlatego zostawiam zawsze napiwki, które są często podwojeniem kwoty która mu zostaje. Nie stać mnie na napiwek - nie stać mnie na przejazd. Najwyżej odmowie sobie jednej kawy na mieście, a to nic w porównaniu do możliwości normalnego wynagrodzenia człowieka za jego prace. Wszystkich gramatycznych fanatyków z góry przepraszam za brak polskich liter, ale zdarzy się, że słownik czegoś nie wyłapie.

Uprzejmość
@Uprzejmość nic nie kosztuje

A, i najważniejsze: oceny. Jeśli coś jest nie tak, mówię kierowcy o tym i wyjaśniamy to na bieżąco, po wszystkim zostawiam 5, jeśli problem jest rozwiązany. Jeśli wszystko jest ok, też zostawiam 5. Dodaję też komplementy, to mała rzecz, a cieszy. Nie bawię się w żadne raportowanie do Ubera, jeśli mogę rozwiązać problem z kierowcą.

Smok
@Uprzejmość nic nie kosztuje

Od razu widać, że jesteś ukrem.

Smok_Wawelski

Praca wyłącznie dla ciapaków i ukrów, nie da sie zarobić na życie, chyba, że chcesz poświęcić 400 godzin miesięcznie na jazdy, czas tej wykorzystującej korporacji minął.

Praca w biurze
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

3 rozmowy telefoniczne, 2 wideokonferencje, maile z zadaniami. Miałam wrażenie, że cała ta rekrutacja to ściema. Panowie z którymi rozmawiałam oczywiście skażeni korporacyjną angielską nowomową. Średnio rozgarnięci, miałam wrażenie, że prowadzili rekrutację w międzyczasie pracując. Pytania banalne, zadania także. Panowie robili wielkie oczy słuchając o możliwościach marketingowych, które można zaimplementować do "case'ów" które dawali. Mieli się odezwać niezależnie od rezultatu, nie odezwali się więc uważam, iż zachowali się nieprofesjonalnie, ale gratuluje pomysłu na pozyskanie nowych pomysłów na rozruszanie biznesu oraz zabicie nudy w pracy :-)

Pytania

Nacisk na rozwiązanie "case'ów" związanych ze stanowiskiem.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Smok_Wawelski

Robota idealna dla potomków banderowcow, nikt kto ma minimum szacunku dla siebie nigdy nie będzie tak dziadował.

Deny
Klient

(usunięte przez administratora) nic więcej , przedłużali i przedłużali a na koniec anulowali i nie oddali pieniędzy !! Chciałbym ci napluć w twarz

Dissapointed
Klient

Niedość że kierowcy każą siebie szukać zamiast przyjechać pod wskazany adres to jeszcze nie ma jak na to złożyć reklamacji bo linki nie działają!!!To jest żart.

Client123
Klient

Zamówiłam przejazd,niestety kierowca nie dojechał pod wskazany adres tylko parę bloków dalej i stwierdził że to ja mam do niego podejść i go znaleźć.Poczatkowo próbowałam go znaleźć ale okazało się że jest jeszcze w innym miejscu niż powiedział,po czym anulował przejazd i wykasował z historii przejazdów,także nawet nie dało się zrobić na to reklamacji ale mam zapisany nr tel z którego się ze mną kontaktował więc zrobiłam reklamacje przez inny formularz ale niestety odpowiedzi brak.To jest skandal że kierowca może taj traktować klienta a dział reklamacji nic z tym nie robi.

Artur
Klient

Kompletnie niepoważni - szczerze odradzam!

andrzej
Klient

Kurs zamówiony poprzedniego dnia- UBER nie przyjechał.Żadnej informacji o kursie nic kompletnie.Osoba w wieku 86 lat umówiona na szczepienie Covidowe nie dojechała na czas.Dziękuję ci uberze jesteś the best.Nigdy więcej z tym przewożnikiem. Wdzięczny pasażer.

pasażer
@andrzej

andrzej - takie głupoty tylko może wymyśleć Głupi taksówkarz. nikt tobie Kierowco Korpo TAXI czy tam --- MAJ-TAXI --- nie uwierzy . po prost nie realne to w UBER ani BOLT .

bolo
@andrzej

Jeździcie za 20 % normalnej ceny kierowca z tego co płacicie ma 30% i zero napiwku to czego się spodziewacie W restauracji np obiad kosztuje 50 zł płacicie 50 zł ÷ napiwek a w ubierze jedziecie za np 50 zł płacicie 10 zł i dowidzenia. Czyste (usunięte przez administratora).

Anna
@andrzej

Nikt normalny z ubieram nie jeździ to nie taksówka tylko wymysł... Szkoda ze takim kosztem ale nauczka będzie do jazdy na terminy są taxi

*****
Kandydat
@andrzej

A co chciałeś za marne grosze? Żeby limuzyna przyjechała i rozścielono czerwony dywan? Jesteście ludzie łajdakami, zero szacunku dla pracy drugiego człowieka. Rzucić ochłap, kilka złotych bez napiwku. Polska to kraj g*wn*zjadów - sami by chcieli zarabiać jak najlepiej, a swojemu bliźniemu zapłacili by cały ch*j za usługę. A najlepiej uciekli nie płacąc nic. Ot, polski katolicyzm - traktowanie bliźniego tak, że niedługo będziemy zazdrościć (usunięte przez administratora)

I dobrze
@andrzej

Dzieki temu bedzie zylae dluzej

Hahahaha co za im&ec¥l
@andrzej

Straszne można się wzruszyć. Chciałeś jechać za darmo ale się nie udało znaleźć leszcza. Smuteczek haha.

Krzysztof
Klient

Nic dodać nic ująć . Przejazd zamówiony kilka godzin wcześniej, oczywiście anulowano. Firma zasługuje na średnią opinii które ma.

Izabela
Klient

W poneodzialek w ciągu dnia (nie w nocy, nie w sylwestra, nie w nowy rok. Zwykły dzień w środku tygodnia) zamówiłam przejazd. 10 minut oczekiwania i żaden kierowca nie podjął się zlecenia. Wszyscy mnie odrzucali. Powód? Nie wiem i się nie dowiem. Pieniądze z konta zniknęły. Zgłosiłam reklamację jednak firma nie widzi w tym nic złego. Środki zostały zamrożone i jest to według nich standardowa procedura. Obsługa klienta key i kwiczy. W ciągu godizny pisałam z 4 czy nawet 5 różnymi osobami. Tłumaczę że żaden przejazd się nie odbył. Żaden kierowca nie był wyznaczony a środki magicznie zniknęły. Jedna z Pan sugeruje ze potrzeba więcej cierpliwości bo jak się kierowca spóźnia 5minut to może stoi w korku. Pani nawet nie raczyła przeczytać mojej wiadomości lub pomyliły jej się okienka bo nie była w stanie zrozumieć że żaden kierowca nawet nie przyjął zlecenia. Według obsługi nie zasłużyłam nawet na wyjaśnienie i przeprosiny a o zwrocie środkow mogę pomarzyc.

pasażer
@Izabela

Izabela - bajki opowiadasz. nie ma takiej możliwości żeby tak się stało jak tu opisujesz.

Turysta

Jednym się uber podoba innym nie. Kto nie chce nie jeździ, proste? Dla przykładu... Taxi obok Novotelu do Mr Pancake koszt 42 zl, droga powrotna Uber.... 9 zł. Warszawscy cwaniacy przestańcie doić i naciągać turystów to i klientów przybędzie. Jako turysta wolę spożytkować te 30 zł w jedną stronę które zapłaciłem więcej na inne przyjemności niż jazda rozpadającym się Passatem b5 ale przecież z Taxi na dachu. (usunięte przez administratora) i wodorosty.

Rogal
@Turysta

Buraku przestan żerować na innych,kto Ci brudne stopy zawiezie,ten kierowca z ubera,bolta itd. doklada niekiedy do paliwa,aby twoje lleniwe stopy zawieść

brawo ty
@Turysta

Kolejny dziad, który się nie przyzna do tego, że wsiada do samobójcy, bo jest debilem, tylko znów atakuje taksówki. Takich baranów to my nie chcemy. Janusz biznesu :D

Pablo93
@Turysta

won z tego forum to miejsce dla kierowców a nie pasażerów, jako kierowca jak każdy normalny człowiek chce zarabiać jak najwięcej i żyć godnie dlatego po tegorocznej zmianie przepisów dzięki której łatwiej o licencje taxi skorzystałem z sytuacji i przesiadam się już w przyszłym tygodniu na taksówkę i tego życzę wszystkim normalnych chłopakom, róbcie psychotechnikę, licencje i jazda na taryfę, a jak jakiegoś łacha nie stać to ma autobusy i tramwaje

Junior
@Pablo93

dokładnie, nadchodzą czasy w których uber powinien zacząć się martwić nie o to żeby mieć więcej klientów tylko żeby mieć kierowców do wykonywania przewozu, bo bez kierowcy nie będzie kursu i prowizji dla ubera, nie załatwią tego debilne bonusiki typu +10 PLN za 3 kursy z rzędu, albo kretyńskie usługi star (tylko większy dolot dla kierowcy i dłuższy czas oczekiwania dla klienta nie wiem co za (usunięte przez administratora) to wymyślił), bez zmiany cennika w górę żeby druga strona transakcji mogła w końcu zarabiać się nie obejdzie...

ktoś
@Pablo93

100% popieram ja robię dokładnie to samo i od marca przesiadka, w końcu legalnie i za porządne pieniądze

Miś
@ktoś

Hi hi. A gdzie to są te normalne pieniądze

brawo ty!
@Miś

Życzę powodzenia :) Pis zniszczył kolejną gałąź gospodarki, jaką były taksówki. Teraz masz wybór: albo będziesz dymał po 15 godzin na dobę w uberze/bolcie/free now i z ochłapów ubierasz może minimalną krajową, albo będzie na postoju bądź gdziekolwiek indziej spał w aucie czekając kilkadziesiąt min na zlecienie, a finalnie i tak pojedziesz za niewiele więcej niż lewus :) Obecnie "taksówka" to zajęcie albo dla dziadków, którym się nudzi na starość, albo wszelkiej maści przybyszów ze wschodu, którzy nie mogą podjąć legalnej pracy w tym kraju, więc na czarno wożą ludzi.

Łysy
@Miś

to ja ci powiem bo przesiadłem się z przewozu na taryfę w październiku zeszłego roku, na taksówce zarabia się 1,5 do 2 razy więcej niż na przewozie pracując tyle samo (około 12 godzin) albo zarabia się takie same pieniądze co na przewozie ale pracując po około 6-7 godzin, to jest moje doświadczenie, generalnie trzeba też z głową poszukać bo jak wpierdzielisz się tam gdzie nie ma zleceń z miasta i nie ma co robić w nocy to może być wujowo

Do patoli z ubera
@brawo ty!

w koncu normalny czlowiek ze starzem,a nie zolto dzioby,pozdrawiam

wujek
@Miś

hehe dla kogoś kto (usunięte przez administratora) za darmo na duperze to może są normalne i porządne, prawda jest taka ze taryfa się już nie opłaca

antykorpo
@brawo ty

nie ma to jak obrażać potencjalnego klienta, za to że skorzystał z ubera? I gdzie te wasze wysokie standardy taksiarze? Po takim tekscie mam nadzieje, że ludzie zaczną komunikacją miejską jeździć niż z propagandzistami z korporacji taksówkowej. Jesteście buce z wielkim ego i to nie Uber jest powodem waszych problemów, tylko wy sami.

antykorpo
@Rogal

PKP albo MZK. Wszystko lepsze niż butni taksiarze, którzy swoją rzekmą kulturę nawet tutaj pokazują. Obrażając potencjalnych klientów, za to że z Ubera skorzystali lol Janusze

Tom
@antykorpo

czytaj ze zrozumieniem komentarze januszu od grażyny

mewa
@antykorpo

wszystko, każda inna praca, tylko nie jazda na Uberze z butnymi klientami którym się wydaje ze są nie wiadomo kim i swoja rzekomą kulturę pokazują tutaj wpisami jak ten

kierowca
Kandydat
@Turysta

Zaoszczędziłeś 30 zł a dałeś jakiś napiwek ?(usunięte przez administratora)

Dorota

Dużo jest opinii zarówno od klientów, jak i osób pracujących w firmie przewozowej Uber. Na pewno, każdy przed podjęciem pracy musi zgodzić się na warunki umowy. Grunt to uczciwy przewoźnik i dobra komunikacja z ludźmi. Czy bywają rekrutacje do biura firmy, i jak wygląda atmosfera w pracy?

Tomasz
Klient

Aplikacja to jakiś żart. Ciągle pojawia się komunikat, że muszę wysłać SMS o treści Go na numer 827-222. żeby zamówić przejazd. Problem jest taki, że nie da się wysłać wiadomości na ten (usunięte przez administratora)numer.

Pupil
Klient

Chciałem zapytać czy da się jakoś skontaktować z kierowcami ubera Miałem wczoraj kurs z taka (usunięte przez administratora) dziewczyna Chętnie bym ja poznał Pytanie jak

turysta
Klient

Moja opinia z weekendowego korzystania w Krakowie. 2 razy zamówiony kierowca staje sobie 700 metrów dalej niż wskazałem w aplikacji. Oczywiście nie dobiegamy z żoną, kierowca odjeżdża. Opłata pobrana.Składana reklamacja przynosi jakiś zwrot na konto uber, 2 razy po 5 zł pobrane za fatygę kierowcy :D , następny dzień przyniósł poprawne wrażenia. Odebranie ze wskazanego miejsca, dowóz- kwota pobrania ok. Następny dzień - jedziemy na ulicę X, kierowca sugeruje żeby dodać numer domu co też czynimy. W tym momencie kwota spada z 16 zł na 12 zł. Pobrana z konta zostaje oczywiście ta wyższa ( zmiana w aplikacja nastąpiła po 3 minutach). I na koniec the best- pobrane 24 zł za POMOC...domyślam się że to za te składane reklamacje z pierwszego dnia...nosz k....taniej by mnie wyszło jakbym ich nie składał:D teraz mam problem z usunięciem konta w kosmos bo nie chce mieć z uberem już nigdy nic wspólnego!!!

Uber Driver

Po 4 latach pracy (dorabiania do nieskromnej emerytury dla zabicia czasu) na aplikacjach (ostatnio oczywiście z licencją taxi na kilkanaście miast - śląsk) zarówno uber jak i bolt na chwilę obecną są ekonomicznie dla kierowców nieopłacalni - bez wdawania się w nadmierne szczegóły - proste porównanie płacy minimalnej czy średniej 4 lata temu i ceny za przejazd Uberem 4 lata temu, a w chwili obecnej. Ekonomi nie oszukasz, wprawdzie ostatnio coś kombinują z obniżaniem swojej marży po 10 czy 15 kursach ale nie sądzę, że w dłuższej perspektywie się to utrzyma. Jeżeli 4 osoby za nocny weekendowy przejazd autobusem ze wszystkimi wynikającymi z tego niedogodnościami zapłacą 20 pln a za ubera 10 pln jest im to oczywiście na rękę ale na dłuższą perspektywę nie ma szans się utrzymać, nie mogę liczyć cały czas na ekonomiczne podreperowanie opłacalności ew. mnożnikami a nie będę pracował w sobotnią noc za 10 pln na godzinę netto, nawet jeżeli traktuję to hobbystycznie.

Byly pracownik

Wiecznoe problem z system, utrudniony dostep do kogos po pomoc w rozwiazywaniu problemow i wiecej zebrak zarobic moze niz ty. Policzylem u mnie koszt kilometra to 90 groszy a uber po podatku mi dawal 1zl. Za to powinni karac. Zydowska firma

Mirosław Malinowski

Zamówiłem taksówkę f-my Uber i po prostu nie przyjechała. Natomiast z konta zostały pobrane pieniądze za niezrealizowany przejazd. W dodatku aplikacja nie daje możliwości reklamowania takiego zdarzenia ani nie udostępnia żadnych numerów telefonów. Firma "krzak". Absolutnie nie polecam f-my Uber Moje sugestie dla Uber Poland Sp. z o.o.: Proponuję poprawić aplikację tak aby dawała możliwość reklamowania niezrealizowanych przejazdów, zwłaszcza jeśli z konta zostały pobrane pieniądze oraz numery telefonów do kontaktu w sytuacjach awaryjnych.

Ttur
@Mirosław Malinowski

Nie zamówiłeś taksówki, zamówiłeś nielegalnego przewoźnika

@Mirosław Malinowski

głupoty piszesz smrodzie. swąd po całym internecie rozchodzi się. bo takie bzdury piszesz chłopie w gumowcach. nie ma takiej możliwości żeby była tak jak napisałeś w tych wypocin ach .

@Ttur

zamówiłeś Uczciwego kierowcę którego Chciałeś wycyckać i tu ci się nie udało.

Prawdziwy taksiarz, nie oszust
@Mirosław Malinowski

Ludzie otworzcie wreszcie oczy!!!! Uber dziala nielegalnie i tyle na ten temat. Dziwicie sie, ze auto nie przyjechalo, ze kasa z konta ucieka, ze kursy anulowane,ze sa gwalty, ze koles jedzie pod prad itd... tak wlasnie dzialaja przestepcy!!!! Obudzcie sie i wykasujcie z komorek te jakze szkodliwa dla naszego kraju pseudoprzewozowa aplikacje!!!!

ktoś
@Prawdziwy taksiarz, nie oszust

zgoda a wy zróbcie porządek z tzw. "rumunami" na taryfach i będziemy wtedy kwita

21 wiek człowieku
@Prawdziwy taksiarz, nie oszust

Nie każdy chce jeździć w starym Mercedesie gdzie było tak Kopcone ze wszystko wali faja, poza tym złotówy to są jeszcze gorsi niż kierowcy Ubera. Zmieniają taryfę jak chcą, są niekulturalni. Poza tym taxi przeszło już do lamusa, a was boli fakt ze ktoś może zarabiać tyle samo bądź nawet więcej nie mając licencji. Warto przypomnieć ze taksówkarze pomimo posiadania licencji i „znajomosci” topografii miasta, to i tak korzystają z nawigacji. Wiec o czym my tutaj piszemy, taka licencja można salonie ... podetrzeć

@Ttur

łepek Głupoty piszesz . a Taksówkarz który Ciebie okrada i patrzy tylko jak od ciebie wyłudzić pieniądze to legalne ? tak - napisz ---- chyba że jesteś sam taki który rąbie Pasażerów na potęgę . I tu się pojawił uczciwy Konkurent to co ? -- trzeba protestować i wyeliminować UCZCIWĄ KONKURENCJĘ. ale pasażerowie poznali się na TAXI sztuczkach złodziejskich i szerokim łukiem was omijają. TAXI - STOP . DO LIKWIDACJI TA FORMACJA. a przynajmniej () procent nieuczciwych .

Ten wyżej to pajac
@Twój sąsiad

Ile ci płaci Uber za pisanie tych bredni?

Uber patologia
@21 wiek człowieku

Licencja to nie tylko znajomość miasta. To taksometr u kasa fiskalna która świadczy o odprowadzaniu podatków. To wyższe ubezpieczenie OC aby pasażer był odpowiednio ubezpieczony w taksówce. Że też ludzie nie boicie się jeździć z kierowcami z Pakistanu czy Ukrainy, którzy mają kupione prawa jazdy i nie znają przepisów ruchu drogowego

rychu
@Mirosław Malinowski

no to mapet z ciebie wystarczy wejść w ten przejazd i tam zgłosić, zareklamować sytuację. Kasę dostaniesz najpóźniej na drugi dzień

klient z Bydgoszczy
@Ttur

Nielegalne będzie jak prawo tego zabroni, rozumiem że teraz jest niekorzystne dla "dryndziarzy" A co ma powiedzieć pani która prowadzi sklepik osiedlowy której obok otworzyła się biedronka i lidl - ma iść na skargę że oni są tańsi. A "dryndziarz" który nie wystawia paragonu jest legalny ?????

Głos rozsądku
@klient z Bydgoszczy

Jesteś tak głupi, czy tylko udajesz?

pp
@21 wiek człowieku

taxi to (usunięte przez administratora) tylko legalnie działajacy. kurs z dw centralnego do dw zachodniego prawie 40zl, wiec o czym tu mowic

Gość i Tyle
@Mirosław Malinowski

Kręcisz chłopak. nie ma czegoś takiego. po prostu nie zjawiłeś się w miejscu zamówionym przez Ciebie w ciągu 5 - 7 min w sumie.

taksiarz
@Twój sąsiad

Problem polega tylko na tym ze kierowcy ubera nie płacą zusu i US nie maja działalności gospodarczej a legalnie taxi płacą to wszystko i tyle w temacie

Virus71
@Prawdziwy taksiarz, nie oszust

Sam się skasuj pajacu zlotowo

pasażer UBER i TAXIFY
@Mirosław Malinowski

kręcisz w tym co tu napisałeś. nie ma takiej możliwości żeby było to tak. masz u siebie dokładnie gdzie On jest i On wie gdzie Ty jesteś . więc z tego co NapiSałeś wynika że kręcisz i wprowadzasz zamęt tym Twoim (usunięte przez administratora)

panna zażenowana
@pp

ja ze złotych tarasów do vitkaca dałam 45 zł (bo powiedziałam że jadę do vitkaca). noooo... taksowkarze to (usunięte przez administratora)

KIEROWCA
@Prawdziwy taksiarz, nie oszust

prawdziwy taksiarzu mam odmienne zdanie o pracach taxi jeśli idę do taksówki wsiadam mowie adres i taksiarz mówi że mu się nie opłaca uruchamiać silnika to chyba jest coś nie tak zrobił to drugi też a trzeci zapytał czemu tamci nie pojechali a ja ze ponoś im się silnika nie opłaca uruchamiać na co on mówi to mnie tym bardziej . nie poddałem się zamówiłem taxi przez telefon przyjechała z postoju nie był to żaden z tych wcześniejszych pseudo taxi wsiadam a tam smród od papierosa włączone radio głośno ( radio Maryja ) dobrze że był to krótki kurs bo na dłuższy bym zrezygnował od tamtego czasu tylko Uber i nigdy nie miałem problemu a dla gościa który napisał że niby nie przyjechała i mu pobrano nie ma takiej opcji bo zęby pobrać kasę musi podjechać pod punkt który jest zaznaczony na mapie wtedy się załączy odmierzanie czasu wiem bo mój telefon zaznaczył inny adres i kierowca tam czekał na szczęście zdążyłem wystarczy tylko patrzeć w telefonie czy adres pod którym stoimy zgadza sie z zamówieniem wysłanym do kierowcy

LADY
@Mirosław Malinowski

A od kiedy w uberze jeżdżą taksówki sam nie wiesz co zamawiasz

Vic
@Mirosław Malinowski

Uber ma Ciebie i wszystkich do okolała w (usunięte przez administratora) A kierowcy okradani za połowę stawki, nie będzie czekał, całował rączek,słodko mówił itd. To że jesteś egoistą I chcesz jeździć za darmo po trupach do celu to nie znaczy że jesteś tutaj królem, poczytaj Posłuchaj kierowców najbardziej doświadczonych a nie idiotów którzy twierdzą że są na tym super pieniądze bo ich nie ma Po dłuższym okresie jeśli ktoś kredytuje auto ma komornika i złom na parkingu lub garażu Po trzech latach pozdrawiam tych mało inteligentny i egoistycznych

Scool
@21 wiek człowieku

Dla mało inteligentnych. zawodowcy mają po trzy cztery aplikacje na inne imię i nazwisko w U..er, aplikacji mamy kilkanaście różnych firm, płacić się najtańsze daniny za (usunięte przez administratora) firmę, a więc (usunięte przez administratora) macie sami, zacznijcie najpierw od siebie a dopiero później od kogoś, bądź Polakiem i weź polską firmę, poczytaj prawdę od doświadczonych kierowców Ubera, A biorąc taksówkę lub korporacją Sprawdź jaki ma taryfikator zawsze jest nalepione na szybie, jeżdżę czwarty rok, bo zaczynałem w uberze złodziejskim, jak 70% kierowców Z ubera przeskakuje na taryfy i na wszystkie możliwe aplikacje jakie są dostępne w danym województwie, generalnie cały ten przemysł się sypie i wszyscy się zabijamy przez Ubera, Uciekam z tego biznesu jak niejeden, odradzam wszystkim a przede wszystkim wchodzących do Ubera ludzie Nie dajcie się oszukiwać, bo wszyscy się pozabijamy weźmy o swoim kraju i o sobie wspólnie, zacznijmy wysyłać dobro, które jest w każdym z nas,a nie tą złość i przyciąganie wszystkich zagranicznych firm które, nas rymbią po głowie, Serdecznie pozdrawiam najbardziej tych inteligentnych, którzy rozumieją tą sprawę

@21 wiek człowieku

Jest coś takiego jak paragon... Bierzesz paragon, szybko zerkasz na jakiej taryfie odbył się kurs i po sprawie. Brak paragonu = brak zapłaty. Stare Mercedesy? Gdzie takie jeszcze występują? Porządne korporacje dbają o wiek auta. Palenie papierosów też jest pietnowane w korporacjach. A z nawigacji korzystamy, ponieważ jadąc po sznurku nikt mi nie powie że kręcę kółka, mogę nawet nie patrzeć na nawigację, wolę jak jest włączona.

ale pierdoły
@Uber patologia

a w jaki to sposób Twoje ubezpieczenie OC chroni pasażera? - Twoje OC chroni kierowcę przez Ciebie poszkodowanego w przypadku spowodowania szkody przez Ciebie, nie w sytuacji kiedy Twój samochód/pasażer jest poszkodowany - w takich sytuacjach to ubezpieczenie OC sprawcy pokrywa wszelkie koszty... Taksometr w wersji elektronicznej - mają wszyscy kierowcy UBERA - właśnie na jej podstawie zbudowana jest aplikacja, do tego koszt szacowany jest z góry, więc nie obwiozą Cię po mieście aby taksometr nabił złotówy jak to bywa w taksówkach. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości pisałem do Ubera i przepraszali i zwracali ewentualnie nieprawidłowo naliczone należności. Podatki wbrew temu co piszesz, również są odprowadzane, bo wystawiasz normalne faktury na działalność

Sylwia
@Gość i Tyle

Dokładnie takie są zasady. Tylko Marian nie zna zasad a ściągając aplikacje Uber kliknal, że zna zasady ale ich nie czytal????????????

Pierdoły hehe
@ale pierdoły

No tak. Usprawiedliwiaj fakt, że jesteś bieda-egoistą i wolisz dać zarobić Ukraińcówi, który dzięki tobie i tobie podobnym zwoła swoich kolegów ze Wschodu, by wszyscy pozbierali swoje kupione prawo jazdy i ruszyli do Polski, bo "praca jest". W jaki sposób taksówki mogą w dzisiejszych czasach jeździć tak, by krążyć dookoła bez konsekwencji? Korpotaxi działają również na aplikacjach, które zapisują trasy przejazdów klientów.

tps
@21 wiek człowieku

jak nie wiesz o czym się rozmawia to się nie wypowiadaj, i nie pisz o swoich odczuciach co do kierowców takiej czy innej aplikacji/firmy bo nikogo to nie obchodzi, ta strona ma za zadanie dać jakąś wiedzę o danej pracy w danej firmie osobom które chciałby spróbować tam swoich sił, twoje wypociny o tym co jest modne albo że jest nakopcone albo że licencją coś tam można nikomu nie pomogą w podjęciu decyzji - zaśmiecasz ten portal bzdurami

Magdalena
@tps

Fajnie, że jesteście tak aktywni na wątku, jednak dyskusja, która tu powstała nie tyczy się tego jakie są warunki zatrudnienia w Uberze. Dużo z Was składa tu swoje reklamacje za przejazdy zupełnie niepotrzebnie - nie jest to strona Ubera, gdzie zostaną one rozpatrzone. Znajdzie się ktoś kto pracuje dla Uber i napisze o warunkach jakie panują w tej firmie?

Natalia
@Magdalena

Uważam, że jest to miejsce na takie opinie, bo osobiście nie chciałabym zatrudnić się w firmie kojarzonej z oszukiwaniem ludzi. Pozdrawiam

@Mirosław Malinowski

piszesz głupoty . i jestem pewien że nigdy nie jechałaś UBEREM . ponieważ tekst nie opisuje prawdy .

Naiwniak

Chyba trochę Cię poniosło kolego

aleks
@KIEROWCA

ale ty farmazony piszesz, po pierwsze opinia o wszystkich taksówkach na bazie jednego przejazdu to mocne nadużycie, po drugie co w tym dziwnego że komuś się coś nie opłaca (nie wszystko w życiu zawsze jest po naszej myśli, ludzie mają różne interesy i to też trzeba uszanować, nie każdy będzie dla ciebie mamusią żeby lizać ci jajca) ja też odmówiłem kilka razy wykonania usługi na uberze, po trzecie bez problemu można stanąć kawałek za punktem odbioru i skasować cię na opłatę anulacyjną, każdy kto jeździ dłużej jako kierowca tej apki wie jak to zrobić, a co do radia/muzyki to różni ludzie słuchają różnych rzeczy też na uberze

killemall
@pp

uber to sku....two bo za kurs z dw centralnego na zachodni taka k...a jak ty płaci mi 10 PLN i tyle

sąsiad Twój

ten obrzępała o niku '' do patroli z ubera to jakichś nieuk z Bydgoszczy . znam tam ludzi i są to osoby na poziomie , ale ten to pół-analfabeta

Robert
@Mirosław Malinowski

Dajesz do dyspozycji swoją kartę to się nie dziw że ci kasę z niej pobierają no i dobra

Karolina
@Mirosław Malinowski

Miałam indentyczną sytuację. Z konta zostały pobrane moje pieniądze, po czym dostałam informacje o braku kierowców w pobliżu.

edel
@Karolina

czytam to i widzę w tym (usunięte przez administratora) co pisze Mirosław Malinowski . ponieważ z tym zjawiskiem spotkałem się w UBER nie ma takiej Opcji . sprawdzone na własnej skórze . więc nie kłam kierowco z KONKURĘCJI .

Icotam
@Mirosław Malinowski

Slusznie. Nalezy strzyc Januszy chcacych przyoszczedzic 3zl.

bolek
@Mirosław Malinowski

Korzystacie z usług Łajdackiej firmy za grosze. Usługa warta 40 -50 zł - płacicie 10 zł kierowca z tego zarobi 2,5 zł na czarno Wystarczyłoby zachowywać się przyzwoicie i dawać parę zł kierowcy to poczekają Stać was na 12 zł za kurs to ze 3 zł górką dla kierowcy chyba też .Okradacie nas kierowców na równi z pośrednikami co nas zatrudniają -to też jest łajdactwo

Ja
@21 wiek człowieku

Ale pier,dolenie. Problem z uberem nie jest o to, że ma aplikację i cenę z góry. Chodzi o zaniżanie cen i nieprzestrzeganie prawa. Niech sobie uber jeździ ze swoimi kasami wirtualnymi, tylko niech ma normalne ceny: tj 8zł na wejście plus minimum 2zł za kilometr. Wtedy jest sens jeździć, a nie 3zł na wejście i 80gr za kilometr. Dychę to można dać dzecku w podstawówce na drożdzówkę i napój do szkoły, a nie kierowcy za podwózkę 10 km. Ale w cebulandii mamy większość społeczeństwa gów,nozjad,ów, podejście "liczę się tylko ja, a mój bliźni niech haruje jak czarn,uch za 3zł/h. Jeszcze nas'ram mu w aucie i pojdę bez zapłaty". Dlatego właśnie jesteśmy 100 lat za afryką.

edwaedo
@Ja

100 procent masz racji, a nawet 1000 procent . popieram wpis. pasażerowie żadnego kierowcy nie szanują .

LoL
@Mirosław Malinowski

Jest taka możliwość, ale proponował bym zerknąć gdzie się pisze. To portal zbierający uwagi dotyczące pracy, nie produktu. Ale nie dziwi mnie to jak nie wiedziałeś gdzie napisać reklamacje

Zostaw merytoryczną opinię o Uber Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Uber Poland Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 432 ocen.
Uber Poland Sp. z o.o.