Opinie o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Uber Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uber Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

PizzaVeloce

Niestety od ponad miesiąca próbujemy nawiązać współpracę jako dwie restauracje, po rozmowie z konsultantem ponad miesiąc temu zero odzewu, miał oddzwonić - zero kontaktu. Piszemy maile skargi, zero kontaktu, zer odzewu. Tak chyba nie powinno to wyglądać ? Raczej jak ktoś szuka klienta i ten się zgłasza to powinien rozpoczynać współpracę a nie prosić się miesiąc o konakt?

Ayo
@PizzaVeloce

Ciekawi mnie to czy dostęp w tym przypadku jest tylko do jednego konsultanta? Nie wiem z jakich przyczyn mogło dojść do takiej sytuacji ale czy można się skontaktować z kimś alternatywnym czy raczej klient jest już na stale przypisany tylko do jednej osoby?

Zawiedziony

Oszusty i naciągacze! Zaczęło się od tego, że zamówiliśmy ubera i przyjechał po nas inny kierowca niż powinien co zostało zgłoszone, a kierowca który nas wiózł nałożył na nas opłatę 100zl na sprzątanie samochodu, jako dowód wysłał zdjęcia samochodu z tym że na zdjęciach wnętrze jest szare materiałowe, a samochód którym jechaliśmy wnętrze miał czarne i skórzane, s dodatku plamy na zdjeciach ewidentnie bylu stare, niestety mimo iż uber przyznał nam że kierowca nie był ten co powinien to i tak chcą od nas na sprzątanie auta którym nie jechaliśmy. Serdecznie nie polecam i odradzam każdemu korzystania z ich usług. Dla mnie jest to złodziejstwo, a tej sprawy tak nie zostawię.

pasażerka
@Zawiedziony

z tego co tu sam napisałeś , wynika że ZABRUDZIŁEŚ AUTO . SZARA TAPICERKA CZY CZARNA NIE MA ZNACZENIA , ZABRUDZIŁEŚ więc trzeba zapłacić za sprzątanie . miałam podobną sytuację . wsiadam a tu tapicerka brudna. zgłaszam Kierowcy a ON ., przeprasza i informuje że nie wyłapał , poprzedniego Pasażera że ten ufajdał jemu tylne siedzenie . więc Kierowca , przy mnie opisał sytuację i zrobił zdjęcia a następnie wysłał do FIRMY UBER . A JA MUSIAŁAM ZAMUWIĆ inną TAXU UBER . A wszystko przez takich jak ty (usunięte przez administratora)ZAWIEDZIONY ++, SPUŻNIŁAM SIĘ DO PRACY .

Ciekawe, jest rekrutacja Senior Marketplace Operations Manager z R i Pythonem, jako atutami. Problem w tym, że oferta urywa się na wymaganiach i cechach kandydata, nie ma side B z tym, co kandydata mogłoby zainteresować, od widełek i formy zatrudnienia po benefity i wartości. Uzupełnicie? Są przynajmniej darmowe dojazdy, jeśli nie home office?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Uber Poland Sp. z o.o.?

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) W dniu dzisiejszym została zamówiona taksówka z aplikacji uber ze szpitala przy ul Żwirki i Wigury 63A do szpitala MSWiA. Gość wywiózł moją partnerkę na lotnisko, powiedziała jemu w czasie jazdy, że ona nie chce jechać na lotnisko, po czym pseudo obcokrajowy taksówkarz zawiózł ją miejsca docelowego, czyli do szpitala MSWiA i powiedział, że nie wypuści jej, dopóki nie zapłaci 20 zł więcej (łącznie naliczono 60 zł). Zapłaciła gościowi te 20 zł, nie wezwała policji, nie było na to czasu, miała przy sobie bardzo ważne wyniki badań, które musiała dostarczyć do szpitala, bała się tego gościa, mówiła, że był jakiś niewyraźny, powiedziała później jemu, że jest (usunięte przez administratora) i że zostanie to zgłoszone, po czym zablokował ją na aplikacji. Na pewno nie darujemy tej sprawy.

Kierowca

Nie pracujcie u tych (usunięte przez administratora)blokuja konta za byle co bo same nie woedza za co bo pierw dostalem odpowoedz ze za zamienione lib sfalszowane dokumenty a Jan napisalem im ze wymienialem dowod to napisali ze zostalo zablokowane ze wzgledu na duza ilosc lamania zasad na uberze . BRAK SLOW

Alan
@Kierowca

To nie mogłeś bezpośrednio wyjaśnić tego w firmie bo oskarżenie o fałszowanie dokumentów jest dość poważne. A o co chodzi z tym łamaniem zasad? Podasz jakiś przykład?

Benjamin Davis

Dziękujemy za udostępnienie linku do (usunięte przez administratora) Zawsze wspaniale jest odkrywać nowe zasoby dla osób poszukujących pracy. Na pewno to sprawdzę i zobaczę, jakie możliwości mają do zaoferowania. Jeśli masz więcej spostrzeżeń lub doświadczeń na temat tej platformy, daj nam znać. Poszukiwanie pracy może być trudnym procesem, a każda informacja jest bardzo cenna. Powodzenia w poszukiwaniu pracy!

Ewelina

Witam dlaczego musiałam dopłacić 12 zł za opłatę poprzedniego kursu który wolgle się nie odbył proszę o zwrot pieniędzy nie jeździjcie uberem to (usunięte przez administratora) zapłaciłam ale nigdy więcej jestem grzeczna jak narazie nie wyzywam ale te 12 zł to moja prawie godzina pracy proszę o zwrot lub darmowy przejazd w tej cenie

Klaudia

Kierowca naliczył mi dodatkową opłatę w wysokości 150 zł za zakurzony dywaniki po czym mnie zablokował, reklamacji nikt nie uwzględnił, zero odpowiedzi, jak można tak bezczelnie (usunięte przez administratora)ludzi, nigdy więcej uberem

Misia

Czy pracę tu można podjąć również w biurze, nie tylko jako kierowca? Na jednym portalu sporo ogłoszeń, ale rozsianych po całym świecie. Na jakie wartości stawia firma żeby dostać zatrudnienie? Praca zdalna też wchodzi w grę?

Poznanianka

Wczoraj zamówiłam taksówkę z tej firmy. Poznań ul. Św Marcin. Przyjechał pan kompletnie nie mówiący po Polsku. Prawdopodobnie Hindus. Z koleżanką musiałyśmy go instruować jak jechać, bo z mylił ulicę, zjazdy na rondach. Nie respektował znaków podporządkowania. Szyby zaparowane. Nie rozumiał ze ma włączyć nawiew, bo padał deszcz i parowało. Do celu nie dojechałyśmy ponieważ pan spowodował wypadek. Nie ustąpił pierszensywa. Czy ktoś sprawdzą kwalifikacje tych osób do prowadzenia samochodu? Uber nie przeprosił za tą osobę. Napisali tylko ze taksówka nie dojechała do celu. Masakra. Pierwszy raz bałam się o swoje życie. Dobrze że drugi samochód zjeżdżający z ronda nie jechał szybko obyło się bez ofiar.

Sławek

Większość komentarzy od klientów a mnie interesuje info o pracy. Żeby jeździć na Uberze trzeb mieć własny samochód? Czy dają jakiś na wynajem i płaci się dodatkową prowizje? Ile teraz płacą z kilometra? To w ogóle jest opłacalne przy obecnych cenach paliwa.

wojciech

14 wrzenia zamówiłem kurs na trasie Warszawa ul. Borowiecka-Bracka Art Dental. Cena przejazdu miała wynosić około 47 zł a zostałem obciązony kwota o 20 zł wyższą. Dlaczego? wojciech.zielinski0@poczta.onet.pl

czlowiek

a dlaczeg ojak buszmen (usunięte przez administratora)nei moze znalezc klienta- mowiacego w kilku jezykach- a budszmen- wrzuca- nei bylo klienta- obciazacie klienta, ze zbuszmen- nei znalazl - musze zaplacic juz którcy raz po ca 10 zl ? a na reklamacje- mzoan isac na berdyczow. a wdlazcgeo nei palcicie podatkow, nei maci etaksometrow, nei placicie zusow itp itd- i okradacie i manipulujecie klientami - i nas legalnei i uczciwie prowadzacych dzilalnosc? - inna branza zeby nei bylo -ale mam kase fiskalna, place zusy, podatki- a wasi kolesie- nie ! nadodatek- neikaroalnosc= fikcja- za granica- gwalcil, kradl, jezdzil po pijaku -i tu rob i to samo - a ale papierek z pl jest- bo tu -jescze go na ty mnei zlapali ubezpieczneieaut na przewoz osob jest ? bo jak cos- nei bedxze zsukal w afha=ganistanei kolesia ktory tu na desce tydzien temu przyplynal, a ubezpiecyzciel- regres i mam se szukac- jak wypadek czy o(usunięte przez administratora)

Katy

Pełno klientów tu pisze, może jednak jakiś pracownik pomoże? Domyślam się, że trzeba mieć własne auto. No ja mam. Ale jak rozliczają jego eksploatację, paliwo? Ktoś zasugerował, że nie da się z tego wyżyć, mimo to fajnie jakby ktoś napisał jak liczą to wynagrodzenie. Za kurs, kilometrówkę czy jeszcze inaczej? Jeżdżąc codziennie ile by można zgarnąć? Jest jakaś minimalna liczba kursów do wyjeżdżenia w miesiącu?

Klient

Czy ktoś powie jak odzyskać pieniądze od Ubera-(usunięte przez administratora)za niezrealizowane zlecenia. Zamawiając kurs , pobrali pieniądze z konta po chwili wyszukiwania odpowiedź , że usługa nie może być zrealizowana , ponawiając drugi raz ściągneli pieniądze z konta i usługa też nie zrealizowana. Przez aplikację nie ma możliwości złożenia reklamacji bo nie było usług. Uber to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) , nie polecam

Hejo, chciałbym pracować jako kierowca dla Ubera, co prawda mam już stałą pracę, ale pojeździłbym trochę wieczorami, więc pytanie ode mnie czy można jeździć tylko porą wieczorową i czy wtedy kursy są lepiej płatne? Wymagają zrobienia na miesiąc jakiejś ilości kursów? No i czy dają jakieś karty paliwowe lub zniżki?

Joanna

Zamówiłam dzisiaj przejazd ba lotnisko Modlin,na aplikacji pojawila sie kwots do zapłaty 101zl,zaakceptowałam, platnosc gotówką, Pan Anatol szybko przyjechał dowiozl mnie i syna na lotnisko,zapłaciłam, wszystko ok,byla godz ok 7 rano.Ok 15 zgłosił do uber ze zapłaciłam mu o 40 zł za mało, potem za godzinę anulował moja płatności, ze mu w ogole nie zapłaciłam, po godzinie zgłosił 141 zł do zaplaty(wszystko jest widoczne na aplikacji)O godz 19 dostalam od ubera informacje ,ze kierowca zgłosił nie uiszczoną płatność 141zll.Ludzie jak można coś takiego zrobić drugiemu człowiekowi, niepojęte. Jestem w szoku,przestrzegam wszystkich.joanna

@uber

Pracując na ul. Mazowieckiej w Warszawie zaobserwowałem ciekawe zjawisko związane z przewoźnikami ubiera. Otóż jak wiemy uber i inni to tzw taksówka na aplikację(ostatnio z wyjątkiem na lotnisku Chopina, gdzie można wsiąść "z ulicy"). Jednak innowacyjnym przewoźnikom aplikacja to mało: najczęściej w weekendy w godzinach zamykania klubów snują się po Mazowieckiej z otwartymi oknami naganiając i wołając na klientów idących po ulicy. Oczywiście wybierają tych najbardziej podchmielonych. W niektórych przypadkach wychodzą z auta, aby wciągnąć potencjalną ofiarę do samochodu. Jest to nagminne i staje się standardem. nie wiem co później dzieję się z takim wciągniętym klientem, jak jest liczony kurs i czy klient nie stracił czegoś w wyniku jazdy z taką osobą. Nawet nie wie z kim jechał, bo zazwyczaj to samochody bez oznaczeń jakichkolwiek, ale dość charakterystyczne (Toyota Prius itp) a kierowca to Gruzin, Kazach, Czeczen. Jeśli ktoś wątpi w te info, to zapraszam na Mazowiecką i okolice w godzinach 4-5 rano w weekend, lub Teatro Cubano czy na Smolną - można zweryfikować w szybki sposób tę informację. Podobne zdarzenia mają miejsce również w ciągu nocy, np. ok 01:00 po koncercie DM kilku podpitych fanów wyszło Kebab Boxa na Świętokrzyskiej i przechodząc przez Jasną zostali zaczepieni przez kierowcę (bez oznaczeń, ale pewnie uber - czarny Prius + śniady kierowca) i zachęceni do jazdy z nim - wsiedli. Czy szanowna firma uber ma jakiś kontrolerów/inspektorów mobilnych, którzy weryfikują realną pracę swoich podopiecznych??? Bo w tym momencie nie jest to już taksówka na aplikację! A co powiecie na panów, którzy we 3-4 w Priusie (panów Czeczeńców/Ukraińców itp) podróżują w kółko po Mazowieckiej w czasie zamykania klubów? I głowy kręcą im się w kółko.... No tak pewnie szukają zagubionego kolegi... hehehe i znajdują nawalonego Kowalskiego a jeszcze lepiej Simtha pozostawiając po chwili z pustymi kieszeniami... BRAVO UBER/BOLT I RESZTA! Niedowiarków zapraszam w wymienione miejsca. Pozdro

Wkurzona

Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego kierowcy Uber nie podjeżdżają na miejsce lokalizacji, tylko gdzieś dwie ulice dalej. Nie po to zamawia się taxi, żeby wędrować z bagażami po okolicznych ulicach. I nie jest to problem, że nie można gdzieś wjechać. Aplikacja pokazuje im inne miejsce, a nie te w którym stoję. Czy ktoś coś z tego rozumie? Może niesłusznie firma ta i im podobne choć tanie to jednak wkurzające wykosiły polskich taksówkarzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Uber Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Uber Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uber Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uber Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 4 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uber Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Uber Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uber Poland Sp. z o.o.