Auta z Klasą Michał Przybysz

Opinie o Auta z Klasą Michał Przybysz

JA

Witam Od pana Michała ( AUTA Z KLASĄ) zakupiłem trzy samochody , i naprawdę gorąco polecam . Uczciwie i rzetelne .

Krzysztof

Zakupiłem u Pana Michała volvo s60 z 2019 roku, auto piękne, bezwypadkowe w bardzo dobrej cenie porównując z cena nowego auta. Obsługa na wysokim poziomie, zachowane ostrożności epidemiologiczne .Pan Michał polecił mi również człowieka od finansowania, który równie wysoko trzyma poziom co w/w firma.Konkretna firma z ładnymi autami. Zdecydowanie Polecam Pozdrawiam Krzysztof W.

Mlody

Zakupiłem u Pana Michała bmw f10 w czerwcu.super auto.polecsm bardzo

mini5458

Ja również kupiłam auto od pana Michała bmw F3 wszystko zgodnie z opisem i auto zadbane i bezwypadkowe obsługa na poziomie więc jak najbardziej polecam Auta z klasą

Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Czy firma Auta z Klasą Michał Przybysz kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jarek Nowy wpis

Kupiłem od Pana Michała Volvo XC60 w styczniu 2024 . Potwierdzam inne opinie, że profesjonalizm i obsługa firmy pierwsza klasa . Polecam wszystkim.

Stefan Nowy wpis

Czy firma zatrudnia aktualnie jakichś handlowców? Czy raczej jest to działalność jednoosobowa? Nie widziałem u nich od dłuższego czasu żadnych ogłoszeń o pracę, ale może ktoś wie coś więcej na ten temat?

Mazury Nowy wpis

Zakupiłem u Pana Michała Auta z Klasą Audi A6 4G. Bardzo ładne auto zgodne z opisem. Bardzo czyste i zadbane, bardzo dobrze przygotowane wnętrze czyściutko, pachnąco. Lakier odświeżony, nawoskowany, bardzo profesjonalnie zabezpieczony przed zimą. Bardzo dobry kontakt. Reakcja na każdy sms, telefon. Bardzo miła obsługa. Polecam serdecznie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Auta z Klasą Michał Przybysz spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Nela

Czym konkretnie zajmuje się firma? Widzę wpisy odnośnie sprzedaży aut, ale ktoś pytał również o pracę szewca? Firma prowadzi wiele działalności? Mąż szuka czegoś w branży motoryzacyjnej, z zawodu jest mechanikiem. Znajdzie się coś dla niego? Można liczyć na więcej niż najniższa krajowa?

jasiek002-60@wp.pl

Kupiłem auto było zgodne z opisem Polecam sprzedawcę Opinia po 3 latach

Kacha

A co z praca jako Szewc?? W sieci widziałam gdzieś ofertę na takie stanowisko i mam pytanie, jak to jest z godzinami pracy. Jest to praca na jednej zmianie czy na wielu? I jakie są godziny pracy?

Sokołowski

Polecam pana sebiastiana kupiłem ot niego bmw 5 g 30 samochód idealnym stanie tak jak w ogłoszeniu .polecam

Dordro

Solidny, uczciwy sprzedawca, , zachowuje najwyższe standardy, polecam sprzedawcę i samochody które sprzedaje

Ilona
@Dordro

A czy poza samym właścicielem jacyś pracownicy są? Szukam pracy jako sprzedawca i jestem obeznana w branży stąd moje pytanie. A może chociaż do telefonicznej i mailowej obsługi klientów są przydzielone jakieś inne osoby?

andzius

kupiłem u p.Michała audi a4'18 prawie 2 lata temu,super obsługa .auto sprawuje się bardzo dobrze. na pewno wrócę po następne

Darek, Zawiercie

POLECAM, AUTO ZGODNE Z OPISEM, ŁADNIE PRZYSZYKOWANE, GOTOWE DO JAZDY,

Tadeusz

W październiku 2021 zakupiłem w firmie Auta z Klasą piękne Volvo XC60, samochód z bardzo małym przebiegiem w konkurencyjnej cenie do nowego samochodu. Opinię wystawiam po 9 miesiącach użytkowania samochodu .Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Auto nie stwarza żadnych problemów ,w czasie przeglądu w autoryzowanym serwisie nie stwierdzono żadnych usterek. Kontakt ze sprzedającym przebiegał bezproblemowo i profesjonalnie. Gorąco polecam firmę innym klientom. Dziękuję za pomoc w trakcie zakupu auta. Pozdrawiam Panie Michale. Tadeusz - Szczecin

Izabela
@Tadeusz

Dużo zapłaciłeś? Pozdrawiam. Pytam bo nie widzę nigdzie ich cennika

Tadeusz
@Izabela

Jak za samochód 1,5 roczny z przebiegiem 30000km ,to cena była konkurencyjna w stosunku do nowego auta. Zawsze można ponegocjować cenę końcową .Cenniki podane są w aktualnych ogłoszeniach.Pozdrawiam

Jan
@Tadeusz

A jakąś gwarancję dają?

Michael

Niestety ale muszę stwierdzić, że to kolejny Handlarzyna z Pcimia... wystawia auta na aukcjach , następnie nie odbiera telefonów, nie oddzwania, nie odpisuje.. Ktoś kto tak robi jest totalnie niepoważny i niewiarygodny w tym co robi a raczej chce robić. Komentarze typu WOOW kupiłem 3 auta albo 5 aut i jest fajnie to komentarz samego handlującego albo znajomego, który siedzieli i pisali co chcieli.. OCENA. Totalne (usunięte przez administratora) i odradzam jakiegokolwiek kontaktu aby nie złapać się na nieuczciwość sprzedającego.. Od razu uprzedzę, odpowiedź o tym, że byłem zagranicą, nie słyszałem, nie było mnie, spałem, byłem na Karaibach.. Miał Pan 3 dni żeby oddzwonić, więc czas na to był z pewnością...

Właściciel
@Michael

Dzień dobry.Niestety się z Panem nie zgodzę, gdyż zawsze staram się wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów i zawsze odbieram telefon lub oddzwaniam, myślę iż mogą to potwierdzić inni klienci którzy się ze mną kontaktowali.Oczywiście wpis ten potraktujemy jako doświadczenie, aby jeszcze bardziej szanować klientów. Pozdrawiam Michał Przybysz Auta z Klasą

Langus
@Właściciel

Bzdura. Kontakt z Wami pozostawia wiele do życzenia. Mało tego, umawiacie się na info zwrotne po czym cisza !!!

Potencjalny klient

Czekałem tydzień na kontakt z państwa strony a ponoć kontaktujecie się w przeciągu 48 godzin... Pan który zadzwonił do mnie w piątek o 14 powiedział że teraz nie ma czasu rozmawiać i oddzwoni o 17... wysłał sygnał o 17:40 a potem dostałem wiadomość "zdzwonimy się po weekendzie" PROFESJONALIZM 100 % !!!!!! nie chcecie zarobić to nie !!! przynajmniej nie zawracajcie głowy chętnym ludziom którzy chcą spełnić swoje motoryzacyjne marzenie.

Michael

Niestety kolejny Handlarzyna z Pcimia.. Nie odbiera telefonów, nie oddzwania, nie odpisuje.. Ciężko mieć dobra zdanie o kimś kto handluje autami a nie odbiera telefonów od klientów.. Raczej stara się handlować i tylko wśród własnych znajomych ( co widać po komentarzach ) Z takim podejściem można tylko potwierdzić, że sprzedający nie jest poważnym handlarzem... Komentarze typu, kupiłem 3 auta albo 5 i fajnie, powodują tym bardziej myśli, że pisze sobie je sam sprzedający.. ODRADZAM ZAGLĄDANIA NA PROFIL W OTOM>>>>

Właściciel
@Michael

Dzień dobry Niestety się z Panem nie zgodzę, gdyż zawsze staram się wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów i zawsze odbieram telefon lub oddzwaniam, myślę ż mogą to potwierdzić inni klienci którzy się ze mną kontaktowali.Oczywiście wpis ten potraktujemy jako doświadczenie, aby jeszcze bardziej szanować klientów. Pozdrawiam Michał Przybysz Auta z Klasą

KLIENTKA AUDI A4

AUTO BEZWYPADKOWE, DOBRZE WYPOSAŻONE. POZA ODPRYSKAMI NA MASCE AUTO BEZ ZARZUTÓW PO SPRAWDZENIU NA STACJI KONTROLI POJAZDÓW , BEZ LUZÓW, WYCIEKÓW PO DIAGNOSTYCE KOMPUTERA(TROCHĘ SŁABE OPONY).... W KOŃCU ZAKUPIŁAM SWOJĄ WYMARZONĄ AUDI A4.POLECAM FIRMĘ Z OKOLIC GÓRY KALWARII. PATRYCJA.

krzysiek łódż

kupiłem tam audi f10 g30 w odstępach czasowych....nie narzekam...pozdrawiam

Jankesio

Polecam Pełny Profesjonalizm!! Tylko tu kupuje auta!! I Polecam Wszystkim !!!

StanleyGK

Kupiłem u Pana Michała w różnych odstępach czasowych dwa samochody. Za każdym razem było profesjonalnie i przede wszystkim uczciwie. Polecam.

JA

Zostaw merytoryczną opinię o Auta z Klasą Michał Przybysz - Podgóra

• Jak się pracuje w Auta z Klasą Michał Przybysz?

Zobacz opinie na temat firmy Auta z Klasą Michał Przybysz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auta z Klasą Michał Przybysz?

Auta z Klasą Michał Przybysz