"Eko-Krak"

Kraków

Opinie o "Eko-Krak"

Chlorochinaldin

Ta firma to jakaś porażka. Ludzie są fajni, to trzeba przyznać, ale tak koszmarnie niezorganizowani, że głowa mała. Jedna osoba ma się zajmować Wszystkim! Żadnych szkoleń, nawet głupiego BHP na początek. To, jaki tam panuje bur*del, to nigdzie nie widziałem. Szefowie sami nie ogarniają swojej firmy i zwalają winę na pracowników. Praca na jakieś śmieszniutkie pseudo umowy, kantowanie ZUSu na całego, nadgodziny, stres, a pieniędzy za mało, żeby sobie łzy nimi otrzeć. Nie polecam.

Słowa kojarzące się z "Eko-Krak": stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako - brak Atmosfera i ludzie tam pracujący są - atmosfera średnia. Najbardziej nie podobało mi się w "Eko-Krak" - podejście do pracownika

Zostaw opinię o "Eko-Krak" - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Eko-Krak"