Opinie o Jacky Auto Sport sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jacky Auto Sport sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jacky Auto Sport sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacky Auto Sport sp. z o.o. w Wrocław

lu

Jeśli idziesz przez agencje pracy i masz umowe o prace to najdłużej możesz być zatrudniony przez 18 miesięcy, jeśli to umowa zlecenie to w nieskończoność możesz mieć przedłużąną.Z tego co wiem to raczej przez agencje zatrudniają bo jak jest postój to poprostu dziękują ci ż dnia na dzień za prace.

Jarek

Witam ja również tam próbowałem , ale narazie nie ma przyjęć a przez agencję to już zupełnie nie chcą mam próbować na wiosnę !!!! Będę czekał bo słyszałem , że warto

hihi
@Jarek

Obyś się nie rozczarował,bo jeśli pracujesz przez agencje, a sezon się kończy to na sam konieć zmniany usłyszysz żę nie przedłużąją umów....z wieloma tak zrobili.

x2

Wool pisze prawde..to nie zależy od agencji tylko od danej firmy do jakiej rekrutują ile bedziesz pracował...zazwyczaj w agencji o tym wiedża, ale prawdy nie powiedzą bo by nie mieli chętnych no i agencyjki nie zarobią, gdy nie jesteś potrzebny to kop w tyłek i po pracy...Praca przez agencje to po prostu masakra bo w każdej chwili mogą ci podziękowac... i to niestety zazwyczaj tak bywa..Smutne i prawdziwe...

kajko

wiesz kurde tak sie nieraz zastanawiam w czyim interesie takie przepisy uchwalili mam co ze sobą zrobić czy jednak nie iść do tej agencji no bo ile można siedzieć, brzuch mi rośnie! Baba biadoli uszy puchną.

wool
@kajko

Wcześniej założenia były takie że angencje miały raczej pomóc studentom i osobom, które chciały dorobić..a pracowadcy to wykorzystali.W agencji zasze tak asama bajka że jak bedziesz super pracował to firma ciebie przejmie, a nigdy tak nie jest..np w Wabco przez agencje dostajesz umowe co miesiąc i max możesz pracować 18 miesięcy, potem mówili żebym poszedł do drugiej agenci(przejęcie) i kolejne 18 mieścięcy pracujesz bez podwyżek i premii...A po trzech latach dostajesz kopa w tyłek i biorą nastepnych.Praca przez agencje to żaden pweniak ..mi agenja zaoferowała mi prace pakowacza i co tydzień podpisujesz umowe, chciaż pani z agencji nic nie mówiła o przejeciu pracownika przez firme..Jeślis szukasz stałej pracy to agencji nie poleam bo sam przejechałem sie jak Zabłocki na mydle.....

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Jacky Auto Sport sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

woll

Przejdz się do firmy osobiście lub na jej strone...ale w większości zakładów rekrutuje przez agencje po to że jak już nie jesteś potrzebny to z dnia na dzień dostajesz kopa w tyłek i nieważne żę byłes dobrym pracownikem....Ja też z agencjami dałem sobie spokój, zawsze ta sama bujda, że jak bedziesz super pracował to firma ciebie przejmie...a to guzik prawda..Sam kilka razy się tak nabrałem mimo to żę nie chodziłem na l4, pracowałem po godzinach a nawet w soboty..i pewnego razu sms że dziekuje mi za prace..żenada

woll

Niestety teraz o stałe zatrudnienie cięzko , bo 90% prac to przez agencje, z dnia na dzien dostajesz kopa i jestes bez pracy;(

woll

Mi tez dwie agencje proponowały tam prace; jedna na zlecenie, druga umowa o dzieło.Wprost mi powiedzieli że to praca na pewien okres czasu.Niestety większość firm rekrutuje przez agencje pracy, bo jak sie konczy sezon lub nie ma zamówień to takiego pracownika najłatwiej i szybciej zwolnic ;/

były pracownik na zlecenie ;)

Bo nikt nie chce pracować za 9zł brutto a tyle oferuje agencja pracy to i nikt nie pracuje na zlecenie :)

NITRO
@były pracownik na zlecenie ;)

A Ty byś pracowała za takie pieniądze? Ja też nie szukałem pracy przez agencje bo przecież oni są tylko pośrednikiem i na tym nieźle zarabiają. Ja zgłosiłem się osobiście i proszę mam umowę o pracę za dużo większe pieniądze i jestem bardzo zadowolony. Tu z resztą większość załogi pracuje ze stażem ponad 10 lat - to też o czymś świadczy. Musiałabyś mieć bardzo dużo szczęścia żebyś dostała się w ogóle tu do pracy albo musiałby się zwolnić jakiś etat albo mieć super kwalifikacje.

były pracownik na zlecenie ;)
@NITRO

Pracowałam tutaj zbyt długo jak i wiele innych osób ;)

lili

Ja słyszałam żę tam rekrutują przez agencje pracy; (usunięte przez administratora)a kiedy skończą sie zamówienia to poprostu nie przedłużają umowy, a pracuje sie na zlecenie lub o dzieło;widziałam ogłoszenie że szukają na produkcje kołpaków...

NITRO
@lili

To co piszesz to jest zwykłe sianie nienawiści. Radzę dowiedzieć się osobiście, a nie propagować kłamliwe informacje. Wiem bo akurat tam pracuję od 9 miesięcy. W tym czasie nikt nowy nie został przyjęty na produkcję. Chciałem sprawdzić czy to prawda co piszesz: NIKT W TEJ FIRMIE nie pracuje na umowę zlecenie.

lukas

Proponuję ci jechać spełniać swoje marzenia na zmywak do Londynu. Ja właśnie stamtąd wróciłem (na ziemię), może wtedy przestaniesz pluć tym jadem.

lili
@NITRO

PISZESZ, ŻE JA SIEJE NIENAWIŚĆ?! TO POCZYTAJ CO TUTAJ NA TEMAT ZATRUDNIENIA PRZEZ AGENCJE PISZA!!!!!!!!!!!!!PRACUJESZ PRZEZ FIRMĘ??, TO SIE CIESZ BO INNI NIE MIELI TAKIEGO SZCZĘSCIA.A PRZEZ AGENCJE PRACUJESZ NS ZLECENIE I CO, DALEJ UWAŻASZ ŻE JA SIEJE PLOTY CWANIACZKU ;/

Bezrobotny

Obecnie jestem na etapie poszukiwania pracy. Kolega polecił mi firmę Jacky Auto Sport, w której kiedyś pracował. Jak wszedłem na tą stronę to zorientowałem się, że chyba zbytnio szansy na pracę nie mam. Widzę, że jak wszędzie kryzys, ale będę próbował. A co do wpisu "doświadczonego" to całkowicie się z Tobą nie zgadzam. Ja jestem od 6 miesięcy bezrobotny i cały czas szukam pracy. Ty masz prawo być rozgoryczony tym, że czasem pracodawca funduje Ci bezpłatny, ale pomyśl czy wolałbyś, aby po to żeby nie ograniczać czasu pracy, znaleźć się w gronie osób do redukcji? Ciesz się, że to Ciebie nie spotkało. Ja coś mogę na ten temat powiedzieć! Bezrobotny

doświadczony

Odpowiadając na poprzednie pozytywne opinie pytam w jaki sposób zakład gwarantuje ową stabilność finansową? Pracownicy głowią się jak związać koniec z końcem. Zmuszani są do wypisywania wniosków o urlop bezpłatny, czy to jest w porządku? Przecież ludzie mają zobowiązania, muszą żyć. Wygląda to tak, że mając „zatrudnienie” w firmie Jacky Auto Sport - chyba trzeba będzie iść kraść??? Pytam, czy to jest gwarancja stabilności finansowej? Czy poprzednik piszący pozytywną opinię w ogóle zastanawiał się nad tym problemem? Zapewne nie, bo sam takiej krzywdy nie zaznał. Pisząc o zaradności i sumienności miał na myśli swoją drogę „po trupach do celu”? czyli osiągnięcia czegoś kosztem innych. Cóż można się tylko domyśleć kto jest autorem powyższych pozytywnych komentarzy. Firma traci dobrych, sumiennych pracowników. Pracodawca nie jest świadomy , że zmotywowany pracownik czuje się częścią firmy i nie jest mu obojętna jej przyszłość. Ponadto robi więcej niż jest od niego wymagane i nie myśli o zmianie pracy. No cóż pracowników zaangażowanych jest coraz mniej, a urlopów bezpłatnych coraz więcej. Zdecydowanie NIE POLECAM szkoda czasu na angażowanie się.

Ktoś:)

Benefit nie ma czegoś takiego jest tylko wypłata kto i premia ale mało dostaje cala nie oszukujmy się bo zawsze znajdą powód żeby cokolwiek zabrać a te bardzo pozytywne opinie to chyba piszą osoby z biura ;) a nie pracownicy na robią na produkcji

Ktoś :)

Tam każdy mam inną stawkę więc ciężko powiedzieć ile można zarobić miesięcznie a biorąc pod uwagę te dni wolne i to pewnie bezpłatne bo takie też dają to mało ale może lepiej iść samemu i się przekonać bo każdy jak widać ma inną opinię na temat tej firmy ja osobiście nie polecam ale to tylko moje zdanie ;)

No tak zgadzam się jeśli ktoś chce pracować to będzie pracował,ale zawsze tak było jest i będzie, jak ktoś jest przy "korycie" to będzie miał dobrze,może się rozwijać,wyjeżdżać "za nasze" a i owszem,a ty szary pracowniku na montażu,lakierni itp.zaiwaniaj.

Ktoś:)

W pełni się zgadzam jak ktoś chce pracować to pracuję wypłaty są zawsze na czas jedyny minus tej firmy to wolne czwartki i piątki a co do osób co piszą że jest straszna lipa to tak szczerze gdzie teraz jest dobrze wszędzie coś się dzieje pozdrawiam

ochrona

ochronę szefostwo zmienia też jak rękawiczki nikt mu nie pasuje jak by to był skarbiec wymagania wymagania i przetargi ale już im dużo firm nie zostało będą siedzie sami na bramie

jacky

zgadzam się z poprzednikiem w 100%. Właśnie siedzę w domu na przymusowym urlopie, który udzielił mi pracodawca. Oszczędza na pracownikach pod hasłem kryzysu. Jakoś sam kryzysu nie ma, ale guzik obchodzą go pracownicy. Dorabia się na naszej krzywdzie. Powinna dobrać się do niego PIP.

Zostaw merytoryczną opinię o Jacky Auto Sport sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Jacky Auto Sport sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jacky Auto Sport sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Jacky Auto Sport sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Pełczyńska 6
    51-180 Wrocław

Jacky Auto Sport sp. z o.o.