counter
3 145 742 5 1
Ogarnijcie się wszyscy!

Jest taki kryzys że wszyscy możemy zostać bez pracy!

Tak41Nie3
PRZYPOMINAM

Przypominam ze z 2 miesiące temu płakaliście żeby zamknąć zakład... FIAT stoi my tez musimy zdrowie ważniejsze, gdy ktoś pisał ze będzie problem z miejscem pracy ze siedzieć cicho i robić to HEJT poleciał ze wybiera prace niż zdrowie,,, teraz narzekacie ze kors robi cały miesiąc a ktoś siedzi w domu LUDZIE ALBO JEDNO ALBO DRUGIE..

Tak70Nie9
Staszek

Ale macie o co się martwić. Na waszym miejscu dawno bym się zwolnił. Byłem kiedyś u was na rozmowie i pani się zdziwiła gdy powiedziałem że za minimalną krajową pracował nie będę. Dziwię się bardzo że skaczecie sobie do gardła za tak marną pracę Teraz jest najlepszy czas na zmianę pracy. 2 lata temu zmieniłem i nie żałuję. Mam 4500 brutto po 2 latach a w tym roku podwyzka będzie. Grupa Kęty zapraszam i pozdrawiam

Tak4Nie7
Głośnik

Prosimy o zajęcie się tymi trolami internetowymi nawołującymi do hejtu i nienawiści !anonimowe nie jesteście drogie panie!

Tak58Nie19
Anita
Kandydat

Czy dziewczyny też przyjmują na spedytorów? Ciężka praca? I jaka stawka?

Expedytor
@Anita

Pewno tylko musisz się nie myć tak jak nasz na boxa

Expedytor

To zależy co konsultantka Avon przyniesie

Korzeniowski
@Anita

Tak tylko trzeba mieć nogi ze stali żeby 15 kilometrów dziennie z paleciakiem krążyć

Był taki
@Anita

Jeśli jesteś smerfetką poniżej 80kg to zapomnij, tyle ile ci przyjdzie się nadźwigać i nosić w te i spowrotem to na drugi dzień nie podniesiesz szminki do ust ;)

@Korzeniowski

15?no chyba razy 3.mowa o wilko

@Haha

Jak nie chcesz chodzić to zrezygnuj z roli ekspedytor a a nie narzekaj. Masz więcej płacone od innych więc wypełniaj swoje obowiazki a nie wylewaj żale na forum. Podpisując umowę wiedziałeś na co się godzisz więc albo robisz swoje albo droga wolna.

@Forest

Hahaha:d czytaj że zrozumieniem, ktoś pisząc 15km trochę zanizyl dystans. Mi to odpowiada, mogę nawet 30kilosow na dzień robić. Bardziej martwię sie o cb-czy podołasz! Już trochę robię na tym stanowisku więc nie ucz czlowieczku który niby coś robiąc jedziesz z jedną pusta paleta dookoła hali:-\

Maja
@Haha

Hej ekspedytorze! Szacun dla Twojego stanowiska, o ile faktycznie się nie obijasz. W tych swoich czerwonych koszulkach przypominacie mi krwinki rozprowadzające tlen po organizmie.

@Maja

Dziękuję w imieniu"Naszym"ze endorfinki wędrują również do Was! Tak ode mnie'niech każdy robi swoje a nie wytyka innym,bo kiedyś to wytykanie dotknie i tych co wytykają.

Maja
@Haha

Święta racja. Tak przy okazji - pozdrowienia dla naszych ekspedytorów z Wyzwolenia - Jasia, Kamila i Mateusza. Może przeczytają????

Warhouse Terminator Nowy wpis
@Był taki

To samo na magazynie trzpienie plus membrany kontenery tylko dla twardzieli. Tylko że paskudnych kurduplowatych chińczyków jest 3 miliardy jak padnie jeden to biorą następnego.

Warhouse Terminator Nowy wpis
@Był taki

Baby mają dużo w gębie. Szacun dla was jesteście jak terminatory tyle palet trzpieni, magnesów przerzucać dziennie. Tego Pudzian razem z Burneikom by nie ogarnęli nawet po chińskiej mecie.

Spejson Nowy wpis
@Anita

Nawet najostrzejszy kebs co pali jak ogień, zmieni się w końcu w (usunięte przez administratora) "Księga Ciecia mówi jasno! Kto po parkingu na ręcznym piłuje, tego stróż gazem potraktuje!" W (usunięte przez administratora) jest doskonały, kto wprowadza w błąd pały Legia Warszawa to najlepszy klub! Kto nie wierzy, to (usunięte przez administratora) mu w dziób!

Personalia

Jak wygląda sytuacja za niechorowanie? Jest garstka jeszcze ludzi którzy z l4nie korzystali a w owych czasach wydaje się mi że należy owy fakt docenić. Pozdrawiam.

@Personalia

Ha ha ha. W tym zakładzie nikt nikogo nie potrafi docenić. Liczy się że pracujesz a jak cię nie będą potrzebować to ci podziękują. Ciekawe czy nasze podwyżki dojdą do skutku

Ruda
@Personalia

Moim zdaniem nagradzanie premia roczna w tym roku byłoby nie sprawiedliwe w stosunku do tych osób co były zmuszone sytuacją iść na opiekę z powodu zamknięcia przedszkola czy też na przymusową kwarantannę z powodu kontaktu z osobą chorą na covid

Tak2Nie2
 Rekomendacja

A może zła interpretacja. Żeby było sprawiedliwie to nikt nie powinien dostać premii w tym roku JEŚLI zakład dotrzyma słowa i da nam podwyżkę wszystkim. Ale tak aby każdy miał i był traktowany uczciwie i sprawiedliwie a niej jak to do tej pory jest że Wyzwolenia ma lepiej a Wilkowice gorzej jeśli chodzi o zarobki.

Bolek Nowy wpis
@Personalia

Z covidem ludzie przychodzą do roboty bo się boją że stracą pół wypłaty. Dramat 3 składki zdrowotne się płaci. (usunięte przez administratora)

Kolega
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Kandydat

Cześć. Chciałem się dowiedzieć jakie pieniądze się u was zarabia. Stawka godzinowa to mniej więcej ile? Pozdrawiam

TakNie4
Zaniepokojona

Box prosi o wymazy. Już dwie Panie na cowid się leczą. Nie rozumie.

Tak1Nie3
Zkl
@Zaniepokojona

Zgłoś do sanepidu tą informację, to za darmo zrobią ci wymaz. Zakładu nie stać na to i wszystko w tajemnicy pozostaje, bo jakby inaczej, przecież nigdy dobro pracownika nie było w ich gestii. Nawet prostej kwestii nie umiał zrobić aby zmiany się nie spotykały. Czyli 1 zmiana zaczyna o 5.45 i kończy o 13.45 a druga zaczyna o 14.15 a kończy o 22.15. l pracownicy z 2 zmiany czekają przed drzwiami aby wszyscy wyszli z pierwszej. Proste ale dla nich nie realne.

Tak3Nie3
Dział HR
@Zaniepokojona

Szanowni Panstwo, proszę nie traktować forum GoWork jako formy komunikacji z Pracodawcą. W każdym z zakładów macie Państwo swoich przełożnych oraz Działy Personalne, do których możecie kierować swoje propozycje czy zapytania.

Tak9Nie1
Szok z inteligentów w durni w
@Zkl

A ja proponuje wziąć rozbieg a filar sam się znajdzie..

Tak7Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nigdy :)

TakNie

Czy można coś zrobić z tym tłumem który tworzy się podczas wyjścia z pracy? Wręcz nienormalne to jest aby tylu ludzi musiało przejść po schodach wchodząc i w międzyczasie wychodząc. Mowa o Wilkowicach. Tam aż prosi się o wypadek a już nie mówię że zapomniano o najważniejszym-covid nadal krąży! Pozdrawiam.

Tak5Nie3
nbv
@19

Prosze zgłosic oficjalnie do działu BHP A nie anonimowo tutaj problemy wypisywac... chyba ze brak odwagi to przepraszam

Tak4Nie1
cxz

napisala Pani tak "Czy można coś zrobić z tym tłumem który tworzy się podczas wyjścia z pracy?" czy jest to zgloszenie?? w internecie Pani prosi o interwencje w tej sprawie?? zaprzecza Pani sobie sama nie wchodze w dalsza dyskuje... Pozdrawiam

Myślę
@19

To jest raczej nie do ogarniecia. Druga rzecz to taka, że nie mamy pandemii tylko naiwni jeszcze w to wierzą.

Jasne
@nbv

Pani pilnuje czy wychodzimy odpowiednimi drzwiami z szatni,ale to że tłoczymy się na schodach to nieistotne

Tak10Nie
Bolek
@19

Dokładnie 20 ludzi na 5 metrach się przebiera.

Tak4Nie

Nowy

Nie jedyna. Oferta na magazyn była ważna od 20.07 do 03.08

Tak2Nie3
?

Czyli jak to jest!!!? Umów wstępnie nie przedłużają po czym ogłoszenie na aplikuj. pl.No mistrze!!!!

E
@?

Aktualnie brak ofert pracy więc chyba cię poniosło....

@E

Nikogo nie poniosło, były dwie oferty... Nawet dość chwilę wisiały na portalach, musiały zniknąć w zeszłym tygodniu. Radzę lepiej się orientować

TakNie3
ask

Jakie oferty?

@ask

Choćby na magazyn

TakNie2
minia

zatrudniaja ukrainki dalej? zwalniaja i beda zwalnia nie patrzac sie na konsekwencje,pytanie kogo na ich miejsce wsadza?zapewne nikogo tylko przytemperuja tempo pracy i podwyzsza normy produkowanych detali.oczywiscie ze kadry twierdza ze jakos to bedzie i ktos sie znajdzie,ze zachwile minie COVID i ukraincy,bialorusini beda walic drzwiami i oknami do nich.ogolnie rzecz biorac jesli masz inne zdanie niz kadry to jestes persona non grata lub do wywalenia,jesli chodzi o pracownikow hali i liderów to wspaniali komunikatywni ludzie z ktorymi fajnie sie pracowalo,jesli chodzi o kadry i kierownikow to nawet tzw. najwiekszemu wrogowi bym nie polecala

lkda
@minia

samemu sie zwolnic a nie czekac na zwolnienie

Będą zwalniać
@minia

No przecież że tak a co myślałeś?

Tak6Nie
Anonimy

Każda opinia lub informacja podawana za pomocą środków masowego przekazu, nie powinna być anonimowa... wy chcecie aby brano was na poważnie?? gdy robicie spuściznę w internecie a w rzeczywistości pracujecie już po kilka lat?? serio?? tak bardzo wam źle a dalej tkwicie w g....?? narzekacie a zmian się boicie? przypuszczam ze większość z was ma jakiś znajomych co mówią jedno a robią drugie i zapewne nie traktujecie tego co mówią na poważnie, po dłuższym czasie przestajecie szanować taka osobę, która robi z gęby du... to teraz zastanówcie się co o was myślą Włosi... Prezesi...Kierownictwo...czy już po prostu sami przestaliście się szanować? to niema większego poniżenia niż anonimowe wypociny których w realu się wypieracie...

Tak7Nie6
Brednie piszesz
@Anonimy

A Pani rozumiem anonimowo nie pisze? Nie ma w mym przypadku czegoś takiego by się zwolnić gdy są robione paskudne rzeczy które mnie bądź Kogoś dotykają. Właśnie dlatego, że może pracuje lata należy mi się szacunek i mam zamiar walczyć ze złym traktowaniem Nas a nie uciekać. Czy dochodzi to do Ciebie? Co myślą Wlosi? To co im kierownictwo powie. A wszystko co prawda pod dywanem leży. To jest jedyne miejsce w którym można cokolwiek poruszyć gdy Ci którzy powinni coś z tym zrobić udawają, że są ślepi. (usunięte przez administratora) Takim językiem władasz, że powinnaś się wstydzić. I nie uważam, że tkwie w bagnie wręcz przeciwnie lubie swoją pracę. Tylko ludzie powinni się zmienić. Tak trudno Ci to pojąć?

Tak5Nie3
Brednie Pani Pisze
@Brednie piszesz

Czy wystosowała Pani oficjalna skargę na dziennik podawczy??

lid
@Brednie Pani Pisze

przypuszczam ze nie ma odwagi zgłosić oficjalnej skargi, może jest to spowodowane strachem albo brakiem odwagi... ale skoro tutaj tyle ma do powiedzenia to w rzeczywistości tylko miedzy koleżankami będzie narzekać...

I tak będzie

Niech poprostu umów nie przedłużają - jak do tej pory i będzie spokój, bo niesprawiedliwe że zakaz przedłużania po czym są wyjątki! Takie rozwiązanie uchroni innych!

@I tak będzie

dlaczego mają zwolnić dobrego pracownika bo kończy mu się umowa, a ktoś kto ma na stałe i nie stara się, chodzi na l4, ma zostać???? Czemu mamy ratować takich ludzi kosztem dobrego pracownika?????

Aud
@Nie

Jest jedna taka pani która bierze długie L4 i co??

Tak11Nie
@Aud

To już nie od nas zależy

Tak11Nie
Waw
@Nie

Lider decyduje. Pamiętajcie. Ma kluczowe zdanie. Wiec jesli będzie dobrym pracownikiem ale w czymś mu przeszkadza to wyleci. W tej firmie nie ma sprawiedliwości. Nikt nawet nie stanie po twej stronie bo każdy trzęsie gaciami. A tutaj też masz rację. Powinny lecieć nieroby i nie ważne z jakimi latami pracy a nie ktoś, kto na wszystko macha ręką.

Tak6Nie5
Waw
@Waw

Przepraszam. "Ktoś, kto się stara"

I nic
@Aud

Fakt nikt się tym nie zajmie

Brr

Okradają? Nie posuwasz się za daleko w swych słowach?

Tak8Nie1
Hmm
@Brr

Ale o tym fakcie wszyscy wiedzą +kto, tylko utajone a dziwię się czemu, gdyż zwalniają bądź nie przedłużają umów ludziom rzetelnie wywiązującym się z obowiązków a Ci "cisi zabójcy" funkcjonują jakby niby nic!

Tak7Nie1
Nie ma slow
@Hmm

I Ty tak normalnie piszesz o tym na forum, że Ktoś kradnie? Czy jesteś poważna? Zastanów się nad skutkami swoich słów. Masz jakieś dowody? W tej firmie plotek od groma. Słyszałaś czy widziałaś na własne oczy? Bo jeśli coś wiesz i zatajasz to możesz za to również odpowiadać.

Tak7Nie
Łeee
@Nie ma slow

Nad skutkami powinny się zastanowić te co mają coś na sumieniu!przecież są kamery. A chyba są takie osobistości ,wszyscy wiedzą

Lid

Jestem liderem pracuje na wyzwolenia i czy wy sądzicie że ja decyduje o tym kogo zwolnią u nas były wypowiedzenia i nie mam w tej kwestii nic do powiedzenia nie podejmuje decyzji i nikt mnie o zdanie nie pyta ?!!! No bzdury straszne tu piszecie !

Kkkkk
@Lid

Chodzi o to, ze ma czasem kluczowe zdanie. Nie we wszystkim ale ma. Nie chce mi się tego rozwijać. Może u Was było i jest inaczej.

TakNie4
Nkwd
@Kkkkk

Czy wy jeszcze nie wiecie ze Wyzwolenia a Wilkowice to dwa rozne swiaty??. Na wyzwolenia liderzy robia co chca, przerwy maja ile chca, nikt ich za bardzo nie kontroluje i nie wytyka bledow a na wilkowicach wiecznie cos, tu przerwa co do minuty, skonczyc za 5 a nie za 20,(usunięte przez administratora) kierownictwo twerdzi ze damy sobie rade i nie potrzebujemy pomocy. Tyle w temacie.

Wypijmy za błędy
@Nkwd

Jedna Pani lider słyszałam zrobila sobie prawie godzinną przerwę pozostawiając cala produkcję :) Ale ja mam być co do minuty na hali. Kiedyś przyjdzie dzień w którym kobiety powiedzą dość i powiedzą górze jak naprawdę jest.

Tak wypijmy
@Wypijmy za błędy

Nie wydaje mi się, żeby góre to interesowało. Póki robota jest zrobiona, póki mogą zabierać nam pieniądze za byle co i najważniejsze póki my się na to zgadzamy to nie kiwną nawet palcem. Po co babrać ręce.

Wypijmy za błędy
@Tak wypijmy

Masz racje. Ciekawe tylko jaką Włosi mają wiedzę na temat tego co się tu dzieje... Chyba żadną.

Co myślicie

Co sądzicie o zw. zawodowych? Przydatne czy nie? Z mych obserwacji to haos!

Tak3Nie2
Ja
@Co myślicie

Z doświadczenia wiem że pracodawca robi co chce jeśli nie patrzy mu się na ręce, więc uważam że ZZ to komórka prawna, która dużo może zdziałać. Opinie są podzielone tak jak nasze charaktery . Więcej nie napiszę, sami sobie przeanalizujcie wcześniejsze lata. Za niedługo postój więc życzę wszystkim pracownikom udanego wypoczynku.

Tak3Nie3
Miodek

Ironia źle odczytana-no ale komuś co ukończywszy 8 klas z rezultatem - mierny nie dziwię się .... - jak wyżej napisane nie rozumie słowa - ironia! I jak tu ludzi nie zwalniać! A pouczając to Ty-zwracając się do kogoś - pisze się z DUŻEJ Litery!

...

No i sie zaczęło. Najpierw (usunięte przez administratora) chcialy zwolnień każda wielce hojrakowala niech zwalniaja a teraz galotami trzepiecie. A niech zwalniaja jak chcialyscie. Trzeba bylo brac mniej a miec gwarancję pracy. Teraz dzioby na klutke i czekać na wypowiedzenie

Tak2Nie2
Trzymaj mnie
@...

Pani się nauczy polskiego języka a potem wypowiada. Po drugie w życiu nie wybiorę pracy za takie grosze. W nowej otrzymam więcej. Za krótko tutaj chyba pracujesz bo od firmy nigdy nie otrzymasz gwarancji pracy a przynajmniej tej. To kombinatorzy którzy szukają tylko zysku dla swoich portfeli.

Tak3Nie2
Ruda

Ale co będą brać pod uwage:jak często się brało l4 czy ilość dni? Bo ktoś może brać często krótkie zwolnienia a druga osoba raz na dwa lata ma jedno długie, np po wypadku czy operacji... To są dwie różne sytuacje..

Ulala
@Ruda

Jeśli Ktoś brał często to prędzej poleci niż ten kto raz na rok czy dwa miał L4 nawet w większej ilości dni.. Zależy ile chcą ludzi zwolnić. Bo może być tak, że nie ważne ile razy brałeś i ile dni to trwało tylko sam fakt, że byłeś. Nasza dyrekcja nie szanuje człowieka wiec można się wszystkiego spodziewać.

Majk
@Ruda

Oczywiście że będą zwalniać tak jak kiedyś po operacji dłuższe L4 i zwolnienie tak samo z opieką

Panie
@Ruda

Panie które wpadły na pomysł aby pracować za 70 procent niech sobie pójdą do Pani dyrektor i za tyle pracują aby je nie zwalniano. Dlaczego Wy jesteście tak ograniczone? Co to za pomysły? Ci którzy maja staż pracy nawet już 20 lat myślicie, że będą pracować za grosze? Stara gadra juz raz przez to przeszła przy innym szefie. Co ciągło się w nieskończoność!!! Już lepiej było szukać nowej pracy.

??
@Panie

jak za 70%?

Tez słyszałam
@??

Są Panie które boją się zwolnienia i chcą pracować za 70% pensji aby je nie zwolniono. W głowach się przewraca! Jak mnie wywala to wywala ale nie będę pracowac za takie grosze tylko dlatego bo Ktoś się boi. Wyobrażasz sobie ile dostaniesz wypłaty? Ja nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem toku myślenia tych kobiet! Dyrekcja powinna jak najszybciej odniesc się do tych rzeczy i powiedzieć jak sprawa stoi a nie za plecami kombinować i robić z ludzi durniow. Należy się im prawda za te lata pracy a nie tylko ściemy, kłamstwa i traktowanie jak margines. Wszyscy mają już tego dość.

Tak5Nie1
@Ulala

Dziś zwolnili osobę która tylko raz była na L4!:(

Ulala
@Nie

Lider tez ma dużo do powiedzenia w sprawie zwolnienia. Opinia Jego mogła mieć na to wpływ a według mnie miała.. Zawsze tak było i jest.

M....
@Ulala

Powinni tez zwalniac tych ktorzy sie przyjmowali, potem im cos nie pasowalo to sie sami zwalniali i wracali z powrotem bo jednak praca byla ok.

Ask

Czy to prawda ze po tarczy beda zwolnienia pracowników??? Ktorzy chorowali lub byli na opiekunczym?? I jak to jest ze robota sie rusza a chca zwalniac?? Kto wogole zarzadza tym zakladem?? Bo chyba nie Włosi??

Rabat
@Ask

Fajna praca tylko rządzący do wymiany. Chodzą po hali raz za czas strugajac wazniakow przed pracownikami nie mając kompletnie pojęcia o produkcji Jeden ważniejszy od drugiego. Polacy są najgorsi zamiast trzymać się razem tylko podkładają nogi swoim A kim wy jesteście??? Takie same pionki jak wszyscy. Żenujące to wszystko. A czy będą zwalniać? Pewnie tak. A przynajmniej jest na to dowód ale nie będę pisać. Myślę, że wiesz. Tylko teraz będzie cicho a potem maszyna ruszy.

Tak
@Ask

Oczywiście że będą zwalniać

Tak5Nie
ej glajdo

czy to prawda ze planuja masowe zwolnienia? chca podobno zwolnic 30% pracownikow...

Tak3Nie1
@ej glajdo

Ja mam tylko wiadomość z 80 na 70% pensji. Może zwalniać nie ale nie będą przedłużać umów. Ciężko powiedzieć.

Ktos
@ej glajdo

Masowo to powinni zwalniac ale niektorych liderów. Nam każą zapierniczac, nie ruszac sie ze stanowisk, podpisywac pisma o przestrzeganiu czasu pracy zeby na papierosa nie wychodzic a tymczasem na wilkowyjach jedna pani pozalsie Boże liderka regularnie codziennie leci na peto i zeby bylo malo bierze sobie koleżankę do tego. Jedna ciagnie a druga trzymie peta.. Jakoś na to to cisza. Zacznijcie od siebie wymagać szanowni szefowie

....
@Lubie ask

Z pisma od P.Nojek wynika o obnizeniu czasu pracy a nie pensji jak na razie. Czyli rozumujac np. Od poniedzialku do czwartku robimy normalnie a np. Piatek jest bezplatny. Wiadome ze po przeliczeniu tego iles procent wynagrodzenia sie zmniejszy ale stawka wynagrodzenia zostaje taka jaka byla z gwarancja zachowania miejsc pracy. A jesli chodzi o szefostwo to rzekoma Pani Lider chyba ma jakies wtyki lub cos ma na przelozonych ze przymykaja na jej zachowanie i postepowanie oko. Poblazaja jej ale nie tylko jej. Innym zalezy na robocie a inni to maja (usunięte przez administratora) bo zalozenie jest ze mnie nie zwolnia bo za co???

@....

Ok. Rozumiem. W każdym bądź razie czekają nas mniejsze wyplaty. Co do drugiego tematu biuro odpowiada za tego typu zachowania. Tym bardziej gdy są Oni świadomi tego co dzieje się na produkcji. Liderzy mają to do siebie, że czują się wyżej ponad innymi pozwalając sobie na więcej. Zapominając o szacunku nawet do starszych osób. Nie traktujmy innych w taki sposób w jaki sami byśmy nie chcieli być traktowani.

Kobieto
@....

Przeczytałaś pismo dokładnie? Bo chyba pominęłaś ostatnie zdanie najbardziej kluczowe

Tak5Nie
...
@Lubie ask

Sory ale nie wszyscy liderzy sa tacy sami. (usunięte przez administratora) Jak w zyciu sa ludzie i ludziska tak tez u nas są liderzy ktorzy nie dorosli do swojego stanowiska i sa tez ci normalni. Chyba mam racje

@...

Oczywiście, że masz racje. Temat dotyczy wyłącznie tych, którzy w sposób rażący przekraczają granice.

Tak1Nie

Czy wiadomo coś o wczasach? Czy będą wypłacane w tym roku?

Smieszek
@Pracownik

O ile sie nie myle to wypisujecie deklaracje na wszasy, to chyba zrozumiale ze beda wyplacone????

@Pracownik

Tak, będą.

No cóż

Po 15 lipca możemy się spodziewać że nam wręczą zwolnienia

Tak3Nie1
Kris

Czy na wyzwolenia też nie przedłużają umów?

Tak1Nie13
@Kris

Po dzisiejszym spotkaniu związki @wladza określę to tak-czas pracy szukać! Ważne by w tym momencie zabrać wczasy które się nam należa i ciał.

Tak1Nie6
ZZS
@Kris

Sejm uchwalił w czwartek późnym wieczorem prezydencką ustawę o dodatku solidarnościowym, przyznawanym w celu przeciwdziałania negatywnym skutkom COVID-19 i o podniesieniu zasiłku dla bezrobotnych. Dodatek w wysokości 1400 zł netto ma być świadczeniem przyznawanym maksymalnie przez trzy miesiące osobom, które utraciły pracę w wyniku pandemii.

Tak1Nie3
Do Kris

Ja znalazłem pracę w Wilkowicach niedaleko was więc głowa do góry na pewno coś znajdziecie.Wiem że jest ciężko tym bardziej jak ktoś tam dłużej pracował,ale szybko się przestawić można

Tak5Nie1
Niestety
@Nie

No to od lipca się zacznie

Tak1Nie5
Smutne to
@Niestety

Ciężkie czasy nastały niestety,przez tego wirusa z kryzysu będziemy długo wychodzić oby tylko pracę znaleźć łatwo było

Tak1Nie4
Tak
@Kris

Też a czego się spodziewałeś

Zostaw merytoryczną opinię o ASK Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ASK Poland Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 145 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wyzwolenia 74