Opinie o JY Poland Sp. z o. o. w Skoczów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JY Poland Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w JY Poland Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JY Poland Sp. z o. o. w Skoczów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w JY Poland Sp. z o. o.?

daga Nowy wpis

Jakie są godziny pracy ,jaki system? Bardzo proszę o informacje.

Nadal można się dogadać co do grafiku z kierownictwem? Nic się nie zmieniło w tej kwestii przez rok? Też studiuję i kilka weekendów mi wypada. Chodzi mi o produkcje, chociaż trochę martwi mnie, że ofert żadnych nie widać? Trzeba bezpośrednio z zakładem się kontaktować? Niby te stawki niewielkie oferują, ale może wchodzą jakieś dodatki konkretne? Bo czytam w ofercie, że jest atrakcyjny system premiowy. Dofinansowanie posiłków, na czym polega? W mojej ostatniej firmie obiad był za symboliczną złotówkę, tu podobnie, czy macie jakieś karty?

Gość Nowy wpis

Czy w zakładzie pracownicy są zadowoleni z tego jak są traktowani i jakie panują warunki ?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie JY Poland Sp. z o. o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Urszula

Witam, chciałam się dowiedzieć czegoś odnośnie tej oferty na pracownika kontroli jakości. Ktoś pisał, że ogółem zarobki niskie mają, a jak to na tym stanowisku wygląda? Już pracowałam na quality control, to mam jakieś porównanie myślę.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w JY Poland Sp. z o. o.? Chętnie zatrudniają?

Katarzyna

I Ty studentem jesteś tak? No to jak wyglądają tutaj warunki studenckie w takim razie, skoro dają radę? ;)

CT
@Katarzyna

Ja studiuje zaoczenie, ale jeżeli mam studia w sobotą a trzeba przyjść do pracy to często można się dogadać, nie jest to duży problem.

Czy prowadzone sa aktualnie rekrutacjne na produkcje?

PP

Nie polecam tej firmy. Zarobki są bardzo niskie. W firmie pracuje bardzo dużo pracowników agencyjnych ze wschodu i zarabiają znacznie więcej. Nawet, gdy ostatnio pracowali też po 40h tygodniowo, dostali wyższe wypłaty niż Polacy bo agencja zapewnia im dofinansowanie do mieszkania. Niektórzy śmieją się z Polaków bo ciężej pracują a dostają grosze. Jeśli komuś odpowiada praca za pieniądze bliskie minimalnej krajowej to ok.

Jaka umowa obowiązuje w JY Poland Sp. z o. o. podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę

Blunek

Jaki jest system pracy w tej firmie? Czy pracuje się tam w weekendy? Czy po 8 godzin cz po 12? Jak to wygląda?

@Blunek

Po 8h, raczej nie pracuje się w weekend. Zależy od zamówień i lini :)

@Mati

A przyjmuja aktualnie kogos?

Ogłoszenia są na OX lub OLX

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie JY Poland Sp. z o. o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny płatne. W tygodniu 50% w weekendy 100%

Jl

A może ktoś coś powiedzieć o pracy kontrolerów jakości w firmie?

Livia
@Jl

Nie jest źle, zależy na jaki projekt trafisz.

Bree
@Jl

W tej firmie jest to bardzo ciężka praca. W produkcji jest czasami taka rotacja, że trzeba strasznie uważać. Nikt nie szanuje kontrolerów, każą im robić poprawki po produkcji, nie ma miejsca na ng. Jest bałagan decyzyjny. Jednego dnia coś jest dobre, a drugiego nie (i na odwrót), informacje dotyczące jakości są w 95% przekazywane ustnie, czasami tylko wypisują jakiś trening. To tworzy wiele niejasności. Istnieją możliwości awansu i rozwoju ale tylko dla tych, którzy mają znajomości i dobre układy, bez względu na kompetencje i to jak bardzo się obijają w pracy i ile sobie biorą L4. Jest to bardzo demotywujące dla wszystkich pozostałych. Osoby, które zarządzają jakością w tej firmie na tle pozostałych pracowników biura wypadają bardzo pozytywnie i trzymają wysoki poziom ale nie zmienia to faktu, że też popełniają błędy i często nie radzą sobie z kierowaniem ludźmi.

heheh
@Bree

Dramat organizacyjny - to prawda.. Fizycznie praca nie jest ciężka - ale psychicznie czasem ciężko.. nigdy nie wiesz czy to co wczoraj było ok, dziś też będzie - to prawda.. Jeśli chodzi o awans - błagam.. W jakości jest 2 liderów od zarania dziejów i tak pozostanie.. Awans jest możliwy jeśli lider się zwolni. A podobno dodatek za liderowanie też tyle co kot napłakał. Osoby zarządzające to porażka - nasze kadry są tak cudowne, że nie ma czasu na pomoc pracownikowi ale na papieroska co 5 minut to zawsze :) Na pytania też ci nie odpowiedzą, bo cytuję : " zadzwonię i zapytam".. DRAMAT!

Czy firma JY Poland Sp. z o. o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Czy w JY Poland Sp. z o. o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

odpowiedź

nie, umowa o pracę na okres próbny

Emilia
@odpowiedź

To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż umowa zlecenie na okres próbny. Bardzo chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej a propos warunków pracy, na jakie można liczyć w firmie JY Poland. Jak ma się rzecz z dostępem do prywatnej opieki medycznej? Pracodawca to zapewnia?

Lilly
@Emilia

Nie, pracodawca tego nie zapewnia.

Yeti

Poza podstawowym wynagrodzeniem są takie dodatki jak: -dofinansowanie do obiadów (6zł/obiad), -premia stażowa (30 zł za każdy przepracowany rok), -premia frekwencyjna/uznaniowa 200zł, -premia produkcyjna/jakościowa 200 zł, -ekwiwalent za pranie 10 zł -premia stanowiskowa jeśli jesteś leaderem Z tym, że od czasu covidu wszystkie premie zostały ucięte. Nie wiadomo kiedy wrócą. Ludzie w większości przypadków pracują za minimalną krajową. *Pracownicy biurowi nie dostają premii, mają dofinansowanie do obiadów.

Historyk

A jak oceniacie pracę biura? Prezesa? Jaki jest? Jakie podejście?

Yeti
@Historyk

Prezes jest bardzo osczędny. Z jednej strony to dobrze ale czasami nadmierne oszczędzanie kosztuje więcej... Ogólnie to spokojny człowiek ale jeśli go ktoś zdenerwuje to zamienia się w agresora. Pracownicy biurowi może się starają ale często popełniają głupie błędy, przymykają oczy na nieprzestrzeganie zasad bhp przez pracowników agencyjnych. Generalnie faworyzowani są pracownicy z Ukrainy, zarabiają więcej od Polaków bo pracują po 12 godzin dziennie. Według mnie taki system pracy po 12 godzin, powoduje u nich znaczny spadek poziomu wydajności. Kolejnym problemem według mnie jest brak szacunku pracowników biurowych do zwykłych pracowników - rzucają ludzmi bez opamiętania po wszystkich projektach. Czasami bez powodu.

Mati liniowy

W firmie Jy Poland jest przyjazna atmosfera-dobre warunki pracy. Pracownicy biurowi-są to młode osoby,które mają chęci do pracy-są pomocni i nie ma żadnych problemów z kooperacją(przynajmniej ja nie doświadczyłem takiej sytuacji.) Nastawienie koreańskiego managmentu jest jak najbardziej pozytywne-słuchają i służą radą w każdej sprawie. Są spotkania integracyjne-duży nacisk kładzie się na relacje międzyludzkie.Nie ma mani wyższości. Reasumując kto chce pracować będzie zadowolony z warunków-kto prowadzi koczowniczy tryb i ciągle zmienia pracę będzie narzekał gdyż pracować trzeba jak wszędzie. Pozdrawiam Pracownik JY.

ByłyPracownik09

(usunięte przez administratora) Właśnie męczę się z pitem bo jakiś (usunięte przez administratora) z biura źle wypisał moje dane i muszę sobie z tym radzić sam... W odcinkach z wypłat co chwilę coś pomylone... Za to, że pozwoliłem sobie pracować tam ponad 3 lata jako Team Leader za te pieniądze i te nerwy (usunięte przez administratora) -1 dla całej firmy, bo jedyne co wspominam to PRACOWNIKÓW z LINII. Pozdrawiam.

Stałypracownik09
@ByłyPracownik09

Myślę że ten roz*ebanie z biura nie będzie miał nic przeciwko żebyś przyszedł do niego i poprosił o pomoc, też jestem z tej firmy i nigdy nie miałem z tym problemów, wręcz przeciwnie pracownicy z biura pomogli mi z pitem od mojej Żony.

Emilia
@Stałypracownik09

@Stałypracownik09 Też uważam, że najpierw powinno się spróbować udać po pomoc. Nie wiesz, czy JY Poland zatrudnia bez doświadczenia zawodowego?

AnonimHero
@ByłyPracownik09

Gratuluję poziomu wypowiedzi! Z tego co napisałeś można wyciągnąć bardzo pozytywny wniosek - już nie pracujesz w firmie. Drogi były pracowniku, żyjemy w czasach kiedy każdy może jak na bohatera przystało - anonimowo wylewać wiadra pomyj na każdego, na kogo tylko przyjdzie mu ochota. Mam nadzieję, że chociaż Ci ulżyło. Rozumiem, że Ty w swoim życiu ani pracy nie popełniasz błędów - podziwiam. Jestem pod wrażeniem wysiłku włożonego w sklecony tekst - Tuwim by Ci pozazdrościł, jeśli wziąć pod uwagę masochistyczny wątek samobiczowania - wow, wyjdź z ukrycia kolego. Bądź jednak proszę tak uprzejmy i wyjaśnij jak przy całym swoim geniuszu - po 3 latach pracy w jednej firmie nie potrafisz znaleźć drogi do biura? Jeśli masz też problem z obsługą telefonu - odezwij się chętnie pomogę, nie we wszystkim w końcu można być najlepszym.

ByłyPracownik
@AnonimHero

(usunięte przez administratora) nie muszę za dużo się wypowiadać żeby mieć swoje zdanie o firmie! Nie raz i nie dwa coś zgłaszałem do biura że jest coś nie tak z moją wypłatą itd.. (usunięte przez administratora) :D mam gdzies JY bo sobie siedzę za granicą i za tydzień roboty mam tyle co w polsce za cały miesiąc... I nie mam problemu z biurem, językiem angielskim ani z niczym innym... (usunięte przez administratora) I jeżeli chce ktoś ze mną pogadać na temat firmy to chętnie udostępnie BEZPIECZNE dane do kontaktu! (usunięte przez administratora)

Byly pracownik

Totalny bajzel nawet wypłat trzeba pilnować bo albo o czymś sobie zapomną albo sobie dodaja co chca.Kadry to chyba z przedszkola zatrudniaja nie biora,zadnej odpowiedzialności za wyplacanie wynagrodzeń po prostu śmieszne,a podwyżki hmmm mozna pomażyc!!!!!

@Byly pracownik

Fajnie się marzy przez "z" z kropką? ;)

Co jaki okres czasu w JY Poland Sp. z o. o. można ubiegać się o podwyżkę?

doświadczony

z tego co wiem to nigdy, ale firma co roku ma podwyżki nazwijmy to "inflacyjne" więc zawsze coś więcej jest

Odpowiedź

O podwyżkę można ubiegać się zawsze...

ByłyPracownik09

podwyżkę... jeżeli 50 zł można nazwać podwyżką

Czy istnieje możliwość zatrudnienia na stanowisko produkcyjne ? Jakie są wymagania i rodzaj obowiązków?

doświadczony
@Anonim

firma zatrudnia już głównie pracowników agencyjnych. Polaków ciężko znaleźć, a i tak ci nowi często się zwalniają więc przez agencję łatwiej. Są oczywiście projekty, na których są pracownicy zatrudnieni pod firmą, ale żeby się tam dostać to ktoś najpierw musi się zwolnić, albo przejść na emeryturę. Wymagania i rodzaj obowiązków zawsze są opisane wo ogłoszeniu o pracę

Zostaw merytoryczną opinię o JY Poland Sp. z o. o. - Skoczów

• Jak się pracuje w JY Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy JY Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

JY Poland Sp. z o. o.
3.3/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Górny Bór 27
    43-430 Skoczów