Opinie o ASK Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ASK Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ASK Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASK Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Ardian

Ile dostaliście w ASK -a na karpia?

No przecież
@Ardian

Dostaliśmy karpia ,1000zł Wejściówki do kina

Miki
@No przecież

Bo tak jest.

fufu
@No przecież

Tyle że karp jest z zeszłego roku.

Lola
@Ardian

Tak zwane fizyczne NIC, Zero. Reszta dostała.

Chętna

Cześć ile można zarobić w Ask?mam zamiar się zatrudnić ale podobno 3 tys ciężko zarobić .bardzo proszę o odp..

Niechętna chyba
@Chętna

Podobno ?to z plotek wiesz czy jak?bo jak "podobno"to może lepiej zostań w domu

ananas

To nie plotka

@ananas

3 tys ciężko? za jaką konretnie pracę? ciekawe czy została w domu po tej odp

LB arbeiter
@Chętna

Tutaj jest wieczny kryzys. Tymczasem niedaleko stąd za odrą płaca minimalna czyli nie musisz nic umieć i masz 2100 euro czyli na rękę 1700 euro co na polskie daje 8000 zł i najlepsze zostawmy na koniec; ceny wszystkiego podobne. Dziękuję i życzę wesołych świąt taniego węgla i paliwa bo po nowym roku mało kogo będzie stać do roboty dojechać.

@LB arbeiter

Jak to nic? Do jakiego stanowiska tam to teraz przyrównujesz i skoro tak to tu jakie są według Ciebie minimalne wymagania?

Beata

Obecnie prowadzą rekrutację na Specjalistę ds. Akustyki. A wiecie jaka jest atmosfera i w całej firmie, i w dziale pomiędzy pracownikami? Jakie są relacje? I czy są jakieś integracyjne spotkania?

Jarek

Czy są przyjęcia mężczyzn na produkcję w ASK w Bielsku-Białej?

Automatyk

Opis

Tomasz jakie zadawali pytania na rozmowie kwalifikacyjnej konkretnie byl jakis test?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Bryza

Czy jest jeszcze Adrian na magazynie w ASK Poland w Bielsku-Białej?

Szary strój

Wreszcie ktoś wpadł na znakomity pomysł i zdegradował Pana Z. Na lidera.

KtośNaP
@Szary strój

Cooo jeśli mowisz o AZ to jestem w szoku. I bardzo dobrze mu tak

Brutus
@KtośNaP

AZ, nie był taki zły. Dopiero zobaczymy jaki bedzie SB. Jak to mówią lepsza stara bieda niż nowa....

Lidl
@Brutus

Z początku napewno będzie miał ciężko ale z czasem napewno wszystko będzie dobrze. Najważniejsza zasada aby słuchał swoich liderów i potrafił się czasem za nimi stawić gdy robią mu dobrą robotę.

ASK
@Brutus

Nowy kierownik wiele czasu pracował na liniach manualnych. Ciężko mu będzie wysłuchać liderów linii automatycznych.Czy będzie umiał stanąć ramię w ramię z nimi???

Nie wiem co Wy na to.

Wilkowice. Dążysz aby było jak najlepiej, udowadniasz to, ale - no właśnie... Osoby co powinny to zauważać, rozważać, wolą brać priorytety dla siebie, bądź nie rozważać czyichś posunięć w stronę gdzie można coś ulepszyć - byle by ktoś nie był lepszy!

Jakośc
@Nie wiem co Wy na to.

Traktuje was jak pioni w firmę!!! ;) a jak się zachowacie to wasz problem !!!

Widze co się dzieje
@Nie wiem co Wy na to.

Aby było jak najlepiej? Maszyny i urządzenia dosłownie rozsypują się w rękach. Stare zamiast na bieżąco naprawiać, serwisować UR wzywane jest dopiero kiedy trzeba zatrzymać proces co jest nie korzystne dla pracowników... Ja rozumiem, że zakład walczy o przetrwanie ale sukcesywna naprawa, wymiana sprzętu lub wyposażenia chyba wiele nie kosztuje.

@Widze co się dzieje

Masz racje. Naprawa sprzętu to priorytet. Przecież trzeba mieć na czym pracować. Zgłaszałeś do przełożonego że słabo się pracuje na takim starym sprzęcie?

Teresa
@Nie wiem co Wy na to.

Czyli między pracownikami jest konkurencja?

@Teresa

Ludzie ludzią zgotowali ten los... nawet bez wojen... Dajcie se spokój z tą pracą szkoda zdrowia pracować trzeba... Karma tym co ma wrócić to wróci

Rafał

To się nie zmieni bo liderów i brygadzistów za parę stów więcej zawsze się znajdzie do podwyższenia swojej wartości...

Madzia
@Rafał

A co to jest wartość

W Bielsko-Biała ASK Poland Sp. z o.o. szuka pracownika na stanowisko Magazynier. Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Chętny

Jaka stawka na produkcji?i magazynie?

Pracownica
@Chętny

Na produkcji 2300 zł a magazynier 3 tys

Jeżeli ktoś chciałby zapytać o pracę w tym zakładzie to ja już odpowiadam. Polecam, ponieważ mamy tutaj ostatnio różne fajne akcje promocyjne. Mogę parę opisać, więc np. zakaz wyjścia do toalety, i to akcja pod tytułem 'żebyś (usunięte przez administratora) nie ruszyła z tego krzesła', kolejna to akcja nic nie wolno, nawet zbyt głośna oddychać bo na zebraniu usłyszysz "co was to już całkiem (usunięte przez administratora) Następna akcja to wypisywanie urlopów z powodu braku komponentów i ona nazywa się "podnosimy wszystkie normy", co oznacza zwiększona produkcję, więc co to ma na celu, do końca nie wiem , ale cóż, jest super i sądząc po tempie rozwoju w różnych promocjach myślę że jeszcze to nie koniec. Polecam więc pracę w tej firmie z całego serducha, zwłaszcza tym co lubią być traktowani jak..............., sam pomyśl

Taka prawda

Można by jeszcze wiele zarzucić pracownikom!

Tak to
@Taka prawda

Powinni się przyjrzeć mechanikom!!

Edyta

I ludzie się na to zgadzają?:( Przecież to niezgodne z kodeksem pracy aby na siłę wysyłać pracownika na urlop...nie musicie tego podpisywać. A czy wypłata chociaż na czas?

Jimi
@Edyta

Zgadzają się, bo osoby z kadr kierowniczych oraz sama Pani derektor, zmuszają do takich urlopów, nie robią tego oficjalnie ale dają jasno do zrozumienia ze tak trzeba zrobić, a gdy później ktoś zadzwoni na pip to się wypierają a po wszystkim osoby, które kozaczyly mają wyciągane konsekwencje,liderzy też nie jednoktotnie dają do zrozumienia ze drugiej opcji nie ma.

Bajki
@Jimi

Taaaa,jasne Co za bzdury

Putin

Chodzi oto że będziecie robić w 4 dni tyle co w 5 a w piatek urlop bezplatny. Pomyśl genialny

No name
@Putin

Jest kryzys w Automotive

@Bajki

Która część? Z tym dzwonieniem do pipu?

Lemur
@Putin

Post z rocznym opóźnieniem aczkolwiek, już nie musisz brać bezpłatnego zapraszamy na soboty :D

@Lemur

To znaczy że w soboty też jest robota? Stawka jak w normalny dzień czy wtedy płacą lepiej?

byly
@Edward

Różnie z tym bywa.

Hanna
@byly

No dobra, ale o tych stawkach powiedz bo mnie ciekawi też czy płacą więcej za weekendy

książę z bajki
@Hanna

za sobotę płacą setki chyba ze jakieś odrabiania

Witold
@książę z bajki

A ile bez nadgodzin mogę zarobić? Pytam, bo jedyne ogłoszenie do jakiego się dokopałem jest sprzed 2 lat, gdzie szukali pracownika na linię produkcyjną. Są teraz w ogóle wolne etaty?

książę z bajki
@Witold

Nie wiem jak na produkcji . O Szczegóły pytać w HR. Ale pewnie jak wszędzie na Podbeskidziu w zakładzie produkcyjno/montażowym. Plusy to 2 zmiany ,wypłata na czas, czysto, brak nadmiernego hałasu ,praktycznie same kobiety i praca raczej dla nich.

Bartek

Czy w ASK Poland w Bielsku-Białej przyjmują mężczyzn na linie produkcyjne?

HR

Widząc co znów się dzieje z covid-nowe ogniska,pytanie, co zarząd na to....? Tzn. Urlopy zabrane od pracowników na dzień dzisiejszy [co prawda postojowe były] jest dopiero lipiec, wkrótce się zacznie Cowid. Pytanie, co dalej? Może niedziela, jeśli ktoś zdrowy za dzień wolny w tygodniu?

@HR

Chyba nikt się na razie nie przejmuje covidem bo pandemia została oficjalnie odwołana i wszyscy się tego trzymają. A co będzie na jesieni i zimą to wielka niewiadoma. Nie ma co na razie gdybać, nie?

kermit
@Edward

Niby tak ale ludzie i tak o tym myślą.

Wedrownik

Dzień dobry. Co się dzieje na przewodach w Wilkowicach? Dlaczego dziewczyny pozwalają liderce tak się traktować i nikt nic z tym nie robi? To jawny mobbing i poniżanie ludzi.

Bzdury gadasz
@Wedrownik

Dlaczego nie zgłosisz mobbingu????????????? Odważna ,bo anonimowa

Tak ?
@Bzdury gadasz

To że ciebie coś nie dotyczy to nie znaczy ze tego nie ma

Helena
@Wedrownik

Co znaczy tak traktować? Krzyczy na nie czy jak? Doprecyzujesz?

Hej, chcę uzyskać merytoryczną opinie na temat pracy na stanowisko lider/brygadzista w ask wyzwolenia? Jestem na etapie rozglądania się za ofertami pracy, tylko opinie na temat tego stanowiska są naprawdę skrajne? Wiadomo ze na rozmowie będą koloryzować ale jak jest naprawdę?

Iwonnna

No P. lider na box.... klasa, za czwartek. Byle tak dalej aby odpocząć a zarobić!ona z uśmiechem, my z uśmiechem. Śmiejmy się, ale obliczenia norm uzasadnij wraz z kolegą co do czasu gdzie materiału nie mieliście z waszego błędu!

Robo mucha

W Wilkowicach słowo dzień dobry, nie istnieje,Pan.S.zawsze kultura, natomiast kierownik r, z małej litery, no cóż, pracuje się ją swoje czyny!

Bądźmy rozsądni
@Robo mucha

To że nie każdemu odpowie się cześć, dzień dobry, nie świadczy o złej kulturze. Mając na głowie,, tysiąc,, innych spraw może to uciec ale szanujmy siebie i innych.... Szanujmy się wzajemnie! Dla mnie S. i R są naprawdę ok-kultura, gdzie w innych zakładach tego brakuje!

Wiesz
@Bądźmy rozsądni

Też uważam że są w porządku!

Wilk
@Bądźmy rozsądni

Bzdury piszesz,każdy ma na głowie jakieś sprawy,problemy ale jak przychodzimy do pracy to mówimy dzień dobry!

@Wilk

No to znaczy, że dystans lekki jest skoro nie jest się szczerym ze swoim samopoczuciem z innymi. Bo jakby serio było coś nie tak i byłby zmęczony i nie chciałby gadać to każdy powinien to po prostu uszanować i wracać do swoich obowiązków. Chyba, że źle piszę?

No tak

Co do urlopów, racja, niby brać, ale nie weźmiesz to czeka cię scieszka do biura..... Kłamstwo kto to obala!

Smerf
@No tak

Ścieżka chyba! Tak trudno zajrzeć w słownik przed napisaniem wypocin?

Wioska smerfuuuuuuffffff:]
@Smerf

Po co patrzeć skoro zrozumiane. Wypociny?, dziwne skoro odpowiadasz więc zrozumiane, a że masz takie ambicje slownikowe, to co tam szukasz? Smerf, szukaj swej wioski, gagamela oraz klakiera.

Były
@Wioska smerfuuuuuuffffff:]

Ta wypowiedź nie ma sensu! Człowieku pisz z lądem i składem . Spróbuj przeczytać to co napisałeś ,zrozumieć z tego nic nie można

Były
@Wioska smerfuuuuuuffffff:]

"Po co patrzeć skoro zrozumiane" Wytłumacz co to znaczy???

Kanndydat

Nie polecam. Miałem przeprowadzone trzy rozmowy rekrutacyjne do tej firmy. Pomimo zapewnienia mi informacji zwrotnej nie otrzymałem jej do obiecanego dnia. Rekrutacja u nich to albo fikcja, albo mają już kogoś przyjętego po znajomości. Zmarnowałem tylko czas i pieniądze na dojazd.

Kamdydat
@Kanndydat

Niestety ale rowniez nie polecam. Nie dosc ze sie umawiali ze mna na rozmowe to 2x nikt na nia nie dojechal. Po 2gim razie zrezygnowalem bo mam lepsze sprawy niz czekanie pod zakladem . Stracilem czas i pieniadze.

Kanndytattty
@Kamdydat

Co do rozmów, to śmieszne jeszcze jest mały profesjonalizm przeprowadzonych rozmów. Mianowicie miałem sytuację gdzie Pani rekruter chciała sprawdzić moją wiedzę z języka angielskiego i sam musiałem ją poprawiać hehe po za tym było jeszcze parę innych smaczków jak np że Pani nie znała odpowiedzi na moje pytania. Finalnie mnie nie zadrudnili (może za słaby angielski) ale tak i tak po tej rozmowie wiedziałem że niechce tam pracować.

Karuzela

Ile czasu musi upłynąć? Ile osób musi się zwolnić? Aby ktoś zrobił porządek z naszym kierownikiem automatów?

Jestem zgorszona.

Lider z boxa to wydepta do tygodnia nową ścieżkę do biura. Po 30 x na dzień z byle problemem który drąży przez kilka dni....współczuje naszym kierownikom-naprawdę.

BZ

Jeb@ć ask

Zostaw merytoryczną opinię o ASK Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ASK Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASK Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASK Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 14 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASK Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ASK Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASK Poland Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 209 ocen.
  • Wyzwolenia 74
    43-300 Bielsko-Biała