Opinie o Uam (Uniwersytet Im, Adama Mickiewicza) w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Uniwersytet im, Adama Mickiewicza. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uniwersytet im, Adama Mickiewicza o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniwersytet im, Adama Mickiewicza w Poznań

cok

Jedno wielkie kumoterstwo w zatrudnieniu osób z bliskiego otoczenia, mogą nic nie umieć(usunięte przez administratora) ale i tak zostaną obsadzenia na stanowiskach kierowniczych np. kierownicy domów studenckich i budynków dydaktycznych. Brawo dla kolesia kanclerza Marcina, doszedł do perfekcji.

jotpssssss

no nie wiem, same toksyny - współpraca trudna, toksyczna - połowa kadry profesorskiej do (usunięte przez administratora)- jak mi koleżanka mówiła że ja jakiś pan profesor (usunięte przez administratora), nie uwierzyłam, darcie mordy przez kadrę akademicka na studentów to też tam ciekawe zjawisko. kolejnym ciekawym eksperymentem jest czczenie (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)i nepotyzmu - ale to by się zgadzało - system skostniały nie tylko ale kadrach i administracji

Focuqa
@jotpssssss

Uczelnia z ogromnym potencjałem ale wymaga trochę technologicznego unowocześnienia jeśli chodzi o zdalną nauke również odświeżenia wizerunku stare logo etc i otwarcia się na zagranicznych studentów, bardzo renomowana uczelnia.

Jaka atmosfera jest między działami w Uniwersytet im, Adama Mickiewicza?

Trybik Nowy wpis

Atmosfera zależy od ludzi, a nie od działów. W różnych działach są tak różni ludzie, jak w całym społeczeństwie. Nie da się na to odpowiedzieć jednoznacznie.

Trybik Nowy wpis

Niestety sporo wypowiedzi tu zostawionych, potwierdza rzeczywistość UAM. Trudno tu o wszystkim pisać, dlatego może lepiej dzielić się tym na forum http://www.pracuam.fora.pl, przeznaczonym do tego celu. Problemem pracowników administracji jest to, że nie ma związku zawodowego przeznaczonego dla nich. Jest Solidarność, ale oni niewystarczająco dbają o prawa pracowników. Widać to przy negocjacjach podwyżek. Jakie są dysproporcje. Podwyżka jest w związku z inflacją, ale naukowcy dostają więcej, jakby mieli prawo do np. lepszego jedzenia, a przecież żołądki mamy porównywalne. Podwyżki są procentowe, więc jest coraz większa przepaść między administracją a naukowcami.

Niestety Nowy wpis

Bałagan w Dziale Płac i nieuczciwe wyciąganie pieniędzy od pracowników naukowych.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Uniwersytet im, Adama Mickiewicza? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

jps

(usunięte przez administratora) tam, nie idz. Jedna co byla asyatentem prof, teraz jest prpf, ale nadal ma pensje asystenta prof ????????????????????????

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Uniwersytet im, Adama Mickiewicza? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Księgowa / Księgowy w Sekcji Ewidencji Majątku?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
cok

jotpssssss

Focuqa
@jotpssssss

Uniwersytet im, Adama Mickiewicza poszukuje osoby na stanowisko Konserwator w Poznań. Jeżeli dysponujesz informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji, napisz jak on wyglądał. Takie informacje mogą okazać się cenne dla osób rozważających pracę w firmie.

Czy w Uniwersytet im, Adama Mickiewicza wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Harry

Tak, możliwości są różne w zależności gdzie się pracuje, ale występują różnorakie dodatki do wynagrodzeń łącznie z premią uznaniową, trzynastą pensją, dofinansowanie wakacji.

Bolek

Jedno wielkie (usunięte przez administratora)jeśli chodzi o układy i układziki , prym wiedzie Wysocki i jego otoczenie (usunięte przez administratora) Pewnie wszyscy z jednego kolektywnego (usunięte przez administratora) pozorowanie pracy. Ale tak wygląda cały UAM. Gratulacje .

Gof

Bardzo trudno. Nieodpowiadają na maile a od niższych ranga wymagają natychmiastowych reakcji. Często są niegrzeczni wręcz gburowaci.

SZEREGOWIEC

Biorąc pod uwagę pracę od A do B zapominając o reszcie alfabetu, oraz to, że ludzie narzekają i wymagają a nie chcą wiele dać od siebie, to słabo :) ale ludzie różni są wszędzie...

Teresa
@Gof

Czy staż pracy też ma na to wpływ? tzn. im dłużej pracuje tym cięższa współpraca? :)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Uniwersytet im, Adama Mickiewicza?

SZEREGOWIEC

Brakuje zarządzania zespołem, kierownicy mają swój zakres obowiązków przede wszystkim i go wypełniają, nie zgłębiają tajników współpracy i kierowania ludźmi...:( szkoda. Duża instytucja z potencjałem dla pracowników administracyjnych, niestety potencjał zapewne nigdy nie zostanie wykorzystany ze względu na skostniałe procedury budżetowe oraz mam wrażenie nie dbanie o relacje...

Zalatany

UAM - to jedna wielka RODZINA - córki, synowie, pociotki (Klany) Pań i Panów Profesorów - wystarczy przewertować skład osobowy UAM. Na samym dole są (usunięte przez administratora) a Twoja ranga wzrasta tylko od tego jakie masz literki (tytuł) przed nazwiskiem! Wszelka próba rozmowy na tematy związane ze zmianą organizacji pracy, może skończyć się bardzo nieprzyjemnie!

W kwestii obsadzania stanowisk kierowniczych, to decydujący głos maja układy i kolesiostwo w pracy, bez tego zapomnij o jakimkolwiek awansie, możesz mieć najlepsze wykształcenie, doświadczenie i wiedzę a i tak wybiorą jakieś przygłupa, który ma zero wiedzy i doświadczenia. Takie standardy i już.

Ani

UAM to wielka rodzina. Pensje zarabia ten kto ma władzę, reszta to parobki. Stawki księgowych są nierynkowe. W 2021-3000 tys na rękę i nie ma to znaczenia jaka księgowa jesteś czy starsza czy samodzielna czy referentem. Nic to nie znaczy. Wszystkie parobki mają po równo. Olbrzymi bałagan, gburostwo szefowych, zachowanie w stylu głęboki PRL (zamknij pysk ja tu żądze). Nie polecam. Szukam czegoś ciekawszego, za lepsze pieniądze i w lepszej atmosferze.

chrumek
@Ani

3 koła na rękę dla księgowej (stanowisko specjalistyczne) to jest akurat rynkowa stawka, ale biorąc pod uwagę chaos organizacyjny oraz toksyczną atmosferę dodatek należy się jak najbardziej :-)

@chrumek

To nie jest rynkowa stawka. Starsza księgowa lub samodzielna ze stażem pracy zarabiaja ok 5 k a nie 3.Co to jest 3 k. Wyzysk, nic wiecej.

Mia

To prawda z tym chaosem Szok Taka duza organizacja a taki bałagan w administracji. Pracownicy narzekaja. Przynajmniej w niektorych mocno obciazonych obow.dzialach. Brak organizacji pracy wymusza nadgodziny. Odradzam.

@Mia

To prawda. Szkoda czasu, nerwów, nie opłaconych nadgodzin.

Hania

Hej, mógłby ktoś zorientowany w temacie napisać parę słów na temat pracy w działach księgowości? Ogłoszenia często się pojawiają , aż tak źle że taka rotacja czy po prostu kolejne wolne etaty?

Melo
@Hania

Mnie też ta rotacja ciekawi...wiem jedno ze pracy w tych działach jest naprawdę dużo...może dlatego tyle osob ciagle się szuka

Ziggy
@Hania

Ja wiem, że księgowa to 2 stanowisko w hierarchii stanowisk od dołu, czyli pomoc księgowej, księgowa, samodzielna księgowa, referent, starszy referent, specjalista, starszy specjalista i potem już kadra kierownicza. Obowiazki mogą być podobne, roznica polega tylko na innej kwocie wynagrodzenia i stazu pracy. Wiem tez ze w UAM w działach zw. z finansami ksiegowosci i płacami jest dużo pracy.

Hela
@Ziggy

Pracy bardzo dużo, chaos organizacyjny, ciągłe zmiany i brak procedur. Przetrwasz jeśli trafisz na fajnę ekipę sporo osób tylko to trzyma, płace i dodatki na średnim poziomie.

Magi
@Hela

Płace na średnim poziomie czyli ile może zarobić księgowa?

Zibi
@Magi

To zależy od stażu w ogóle bo w pensje wchodzi stażowe Z maks.20 letnim stażem mczna wypłata na stanowisku ksiegowej to miedzy 2800 do 3000

Rotacja

Lena

Czy uniwersytet prowadzi czasami rekrutacje dla pracowników szczególnie administracyjnych?

MImi
@Lena

Tak, na stronie UAM

@Lena

Prowadzi non stop ponieważ jedni odchodzą drudzy przychodzą.

Czy Uniwersytet im, Adama Mickiewicza zapewnia kartę multisportu?

MImi

Tak, za częściową opłatą.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Uniwersytet im, Adama Mickiewicza?

Ajum

Ale jaki pracownik i jakiego typu narzedzia? Wiadomo że niezbedne do wykonywania pracy ma typu komputer i krzesło w biurze.

Anita

Dołączam się do pytanka Hani i jeszcze proszę o odpowiedz jaki jest zakres obowiązków księgowej?

Zostaw merytoryczną opinię o Uniwersytet im, Adama Mickiewicza - Poznań

• Jak się pracuje w Uniwersytet im, Adama Mickiewicza?

Zobacz opinie na temat firmy Uniwersytet im, Adama Mickiewicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uniwersytet im, Adama Mickiewicza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uniwersytet im, Adama Mickiewicza