Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań

Poznań

Opinie o Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań

Emma

Pracowałam w jednym z laboratoriów na Pomorzu.Żal,że wiele dobrze prosperujących prywatnych laboratoriów "sprzedało się" Diagnostyce.Zarobki: - Przy przejęciu międzyzakładowym pensje są takie jak kierownik wynegocjuje.Ogólnie bardzo niesprawiedliwe.Technicy dostają nawet 3880zł brutto, a młodzi diagności 2000 brutto, właściciele lab ( Ci którzy sprzedali lab Diagnostyce 6000 brutto.) - Gdy zatrudniasz się jako nowy pracownik dostaniesz na umowę o pracę około 2500 zł brutto, gdy firma ma nóż na gardle,żeby zwabić pracownika zapłaci 3062zł brutto (ja tyle miałam) Moje obowiązki w diagnostyce: obsługa kasy fiskalnej, obsługa pacjentów, odbieranie telefonów, pobieranie krwi, wykonywanie badań, autoryzacja wyników, drukowanie wyników, organizacja wysyłek - tak wyglądał rutynowy dzień pracy. Jakie efekty tej pracy?Ciężka depresja, leczenie farmakologiczne i psychoterapia..Po zmianie pracy jest lepiej,ale pozostałości depresji (lęk napadowy, problemy ze snem)nadal się utrzymują.Żaden szanujący się diagnosta nie powinien tam pracować.Obecnie zmieniłam posadę.Teraz wykonuję tylko badania oraz je autoryzuję, a zarabiam netto tyle, co miałam brutto w Diagnostyce.

w Białymstoku płacą 15 zł brutto :)

anonymous

Tragiczna firma, odradzam kazdemu, kto rozważa rozpoczęcie pracy tutaj. Ciągle bezpłatne nadgodziny, brak możliwości rozwoju, ciężka praca za psie pieniądze - o wiele lepiej iść do Lidla - mniejszy stres i spokojniejsza praca z lepszym socjalem. Zdecydowanie odradzam osobom ambitnym, ktorym zalezy na rozwoju i samorealizacji!

2pack

Region południowo-wschodni masakra,układy,układziki,pomówienia,kierownictwo na każdym szczeblu ma wywalone.Szczerze syf kiła i mogiła.Jedyny pozytyw to menadżer z działu handlowego,super osoba.

Joko40

Też pracowałam nie można powiedzieć nic pozytywnego tym bardziej że jak zawinił w laboratorium często mylą.wyniki to wpieraja to na pracowników punktu pobrań płacą też słaba ogólnie nie można powiedzieć nic dobrego .

LABORANTKA

12 OPINII NEGATYWNYCH NA PONAD 5000 OSÓB ZATRUDNIONYCH - CZY TO JEST WIARYGODNE? CAŁY SZTAB DYREKTORÓW POWINIEN BYĆ ZADOWOLONY. DLACZEGO NIKT SIĘ NIE PRZEDSTAWIA SAME ANOMIMY - CIAGŁY STRACH NAWET PO RZUCENIU PRACY. REALIA W POLSCE PASĄ TAKIE FIRMY, POLAK JAK NIEWOLNIK W SWOIM KRAJU. WYZYSK TAK JAK WSZĘDZIE.

Pracownik- klient

TRAGEDIA !!! Są punkty czynne po 2 godziny - multum pacjentów. Laborantki które są pierwszy raz na stanowisku, zestresowane, nic nie wiedzą, często nawet nie wiedzą jak pobierać krew . Firma traktuje ich jak mięso armatnie, wystawia na rzeź. TRAGEDIA - powtarzam raz jeszcze. Kurierzy nie dowożą wyników na czas- najlepiej że na jedną godzinę zlecają im 15 pkt. Jako pracodawca jak firma - żenada

fooze

Ktoś wie jak wygląda praca kuriera w tej firmie? Od jakiegoś czasu poluję na ogłoszenie, ale nic nie widać : / Z chęcią bym się spróbował w takiej pracy.

Lola

Dołączam się do wszystkich negatywnych opinii. Nie wiem czy jest sens pisać coś więcej, dyrekcja, która z zawodem diagnosty nie ma nic wspólnego wydaje polecenia z kosmosu, a pojęcie jakości w tej firmie nie istnieje.

dooha

Diagnostyka to kiepska firma, co najgorsze wszystkie minusy zostały tu napisane: mała płaca, brak premii lub co gorsza zależna od jakiś warunków (niestety kierownik milczy na ten temat), baaardzo dużo pracy, stres, i nieudolna ekipa przy sterach. To nie tylko moja opinia, że kierownikami są osoby niekompetentne, nieliczące się z pracownikiem, a nawet wulgarne. Nikogo stamtąd nie wyrzucają, bo pracownicy sami odchodzą... a jakieś vouchery, darmowe badania (tak!) i opieka lekarska to mit

Carra

Diagnosta z 16 letnim stażem za 1950 netto to dużo? Soboty i niedziele za odbiór dnia wolnego. Żadnych podwyżek ani premii od 5 lat. Za multisport trzeba zapłacić, natomiast o pozostałych wołczerach nikt u nas nie słyszał. Na początek dla młodego diagnosty -tak- niech spróbuje, później trzeba wiać. Pozdrawiam

elka

Pracowałam tam całkiem niedawno. Na szczęście udało mi się zwiać. Wykorzystują ludzi na maksa nie dając nic w zamian. Śmieciowe umowy i głodowe pensje to znak rozpoznawczy tej firmy w środowisku. Dla diagnosty praca w diagnostyce to raczej powód do wstydu niż dumy. Człowiek który wykonuje tak odpowiedzialny zawód oczekuje w zamian szacunku i godziwego wynagrodzenia. Nie wiem jak prezesi diagnostyki nie wstydzą się szaleć za kasę zarobioną kosztem wykorzystywania wykształconych i inteligentnych ludzi którzy pracują tam tylko z pasji i braku innego wyjścia.

Kasia?

Pracowałam w Diagnostyka pl w Warszawie przez dość długi okres, kilka lat, więc zdążyłam się zapoznać z panującymi tam warunkami. Mała płaca niestety, brak możliwości podwyżek, premie przyznawane uznaniowo według niejasnych reguł, wedle uznania dyrekcji...Nierówne traktowania pracownika, ludzie nieodpowiedni na swoich stanowiskach, szczególnie niemiło wspominam "kierowniczkę" Izę, moim zdaniem osoba działająca na niekorzyść firmy i wprowadzająca niemiły klimat relacji pracownik-kierownictwo. Ogólnie nie polecam, straciłam tam kilka lat swojego życia, ale praca to praca.

bartek1980
@Kasia? 22.09.2015 13:01

@Kasia? kupe lat. Fakt, firma gowniana a Pani Iza mnie denerwowala od poczatku. Dlatego po 6 miesiacach oszedlam. Pozdrawiam

Oskar

ŚMIECIOWE UMOWY. PRACA NIEZGODNA Z TYM CO ZOSTAJE USTALONE NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ. WYNAGRODZENIE TAK NISKIE, ZE WYSTARCZA NA BILET ZEBY DOJECHAC CODZIENNIE DO PRACY. UKLADY. NIEROWNE TRAKTOWANIE PRACOWNIKOW. BRAK PODWYZEK MIMO WIELOKROTNYCH OBIETNIC. WYKORZYSTYWANIE PRACOWNIKOW. NIE POLECAM! OMIJAC TEGO PRACODAWCE SZEROKIM LUKIEM DLA WLASNEGO DOBRA.

AA

Pracownik najmniej ważny. Obiecywane złote góry z czego nic w rzeczywistości się nie dostaje. Wymagania spore a wynagrodzenie najniższe jakie się tylko da. Premie przyznawane wedle kaprysu dyrekcji. A o umowę o pracę to trzeba walczyć bo nawet po jej obiecywaniu można skończyć z UZką taką "tymczasową"(taki tam rok następny i następny i następny...)

Ania

Magazyn, punkt pobrań i kurierzy są traktowani jak śmieci, a to dzięki nim kręci się ten bajzel! Umowa zlecenie przez kilka lat, a coś takiego jak podwyżki, premie nie ma ! Cały czas 1200-300, a prezesi mają kaprysy i kupują helikoptery...

matteo

Bardzo mało płatna robota(nie robota i nie pieniądze) większość pracuje na umowę zlecenie.Jest to praca dla samotnych mieszkających u rodziców ludzi, (usunięte przez administratora)

lilka
@matteo 09.07.2014 18:45

pielęgniarce w Sosnowcu proponuje się 20 zł brutto za godzinę, tyle jest warte zdrowie pacjenta, jak przy pobraniu krwi coś się stanie, lekarz zarabia za 5 minutową konsultację 100-200 zł. Śmieszna firma ........ praca nie warta tego aby stracić prawo wykonywania zawodu, praca ,,samodzielna" więc jak się coś stanie to nie ma lekarza, a przy pobraniu krwi różne rzeczy się dzieją .... dojazd kosztuje 6zł, lepiej w tym czasie pospać sobie dłużej niż w coś takiego się bawić, chyba pro bono, a nie praca,

Zostaw opinię o Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań