Opinie o Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań w Poznań

pacjent

Punkt pobrań diagnostyka ul. Sikorskiego 31 Świdnica , 09.06.2023 punkt pobrań do czynny 11 .00 , informacja na drzwiach gabinetu pobrań.Na stronie diagnostyki nie było informacji, że punkt czynny do 11:00. Telefon wskazany na stronie internetowej nr 74 8586979 NIKT nie odbiera. Z ciężko chorym mężem ( glejak) dotarłam o 10:30 do punktu pobrań., 3 osoby w kolejce ,pobranie krwi jednego pacjenta trwało 20min!! ) O godz.11:00 przyjechał kurier i otrzymaliśmy informacje, że nie zostaną pobrane wyniki. Chciałam prywatnie badanie krwi kreatynina które potrzebne do badania rezonansu w poniedziałek. Proszę o więcej empatii i zrozumienia dla pacjentów. Nie polecam punktu pobrań , niby mała kolejka a czas czekania bardzo długo, ponieważ pobieranie krwi trwa 20 minut.

Michal Nowy wpis
@pacjent

A co do czasu pobrania krwi ma diagnostyka? Może u danego pacjenta ciężko było pobrać krew bo np pękały żyły? Czy cokolwiek innego było przyczyną? Trzeba przyjeżdżać trochę wcześniej

XYZ2023 Nowy wpis

Konsultant ds. Obsługi Klienta Poznań - rozmowa kwalifikacyjna. Rozmowa polegała przede wszystkim na tym, że pani chwaliła się swoimi własnymi osiągnięciami i warunkami, jakie ma do zaoferowania diagnostyka. Info zwrotne miało być w ciągu tygodnia i niestety nie było nawet informacji zwrotnej o nie przyjęciu do pracy. Pozostał niesmak po takim zachowaniu.

Ile jest zmian w Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań?

Karina Nowy wpis

Diagnostyka to jest jakaś tragedia... Od roku lecze się na bakterie w moczu, za każdym razem wychodzi co innego, Okazało się ze leczyłam się na tą bakterie co nie trzeba.... Tam pracują studenci pierwszego roku? Wpisują sobie co chcą? Jestem zdruzgotana takim podejściem do pracy przez osoby które tam pracują.... Chodzi o zdrowie pacjentów, ludzie oczekują rzetelnych, a nie kłamliwie fałszywych wyników

Aplikowałeś do firmy Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Pacjent

Dlaczego są takie duże różnice w cenach badania w zależności od województwa? Bardzo drogo jest w województwie np. lubuskimi wielkopolskim a znacznie taniej za to samo badanie np. w województwie mazowieckim, dolnośląskim, małopolskim

Jak długo czekaliście na odzew z Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań? Oddzwaniają zawsze?

Tadeusz

Zdecydowanie nie polecam. W poniedziałek o godzinie 08:00 oddałem próbkę moczu do punktu pobrań na badanie posiewu. Do laboratorium próbka trafiła o godzinie 14:20, a badaniu została poddana dopiero następnego dnia o godzinie 11:22. Procedura badania próbki moczu na posiew zakłada, że najlepiej, aby próbka została poddana badaniu w ciągu 4 godzin od pobrania. do dnia dzisiejszego nie mam wyniku, a bardzo zależało mi na czasie gdyż, w poniedziałek mam przyjście na zabieg, a bez wyników posiewu nie będzie możliwe wykonanie tego zabiegu w tym dniu. Na szczęście po przeczytaniu opinii o tym laboratorium, profilaktycznie we wtorek podobną próbkę oddałem w innym laboratorium i już w czwartek miałem wynik. Jeszcze raz nie polecam. Co prawda uprzedzają, że czas oczekiwania na wynik wynosi 5 dni roboczych tylko nie uprzedzają kiedy próbka będzie poddana badaniu.

Ocena negatywna!pobranie w dniu X zwykle nic skomplikowanego, wynik powinien byc w ten sam dzień!po dwóch dniach dzwonię do głównej siedziby Diagnostyki dlaczego wyników brak-ponieważ nie mamy Pani próbki,dam Pani numer do oddziału z Pani miasta -tutaj brak mojego skierowania! Po paru minutach telefon -poświadczyla Pani telefonicznie,ze skierowanie było więc przekazaliśmy aby próbki zostały zbadane...parw minut później email- w pani próbkach jest skrzep musi Pani przyjść ponownie na badanie... Masakra...zdecydowanie nie polecam tego labolatorium

onecki

Uwaga na tę firmę! Kupiłem pakiet badan. Za który zapłaiłem. Nie dostałem vouchera niezbednego do wykonania badan. Nie ma mozliwosci kontaktu telefonicznego w celu zlozenia reklamacji. Wylacznie kontakt mail. Na ktory nikt nie odpowiada. Jest jakas tam infolinia, ktorej pracownik i tak nie potrafi pomoc. Nie wykluczam, ze sa to po prostu (usunięte przez administratora) ktorzy sprzedaja uslugi, ktorych nie swiadcza.

IW

Zrobiłam mocz na posiew w momencie ostrego zapalenia pęcherza (z pełnym obrazem choroby, krwiomoczem, dużą bolesnością i częstomoczem) a nawet rozpoczynającym się zapaleniem stawów. Otrzymałam wynik, że w "próbce moczu bakterii nie wyhodowano".. Podejrzewam, że po prostu nie próbowano ich wyhodować... Nie polecam.

Mmm

Badanie moczu wykonane trzykrotnie w innej przychodni zupełnie inny wynik niż w Diagnostyce, śmiem przypuszczać, że wykonane niedokładnie i na dodatek płatne, także mogą was "uzdrowić" szybko a choroba będzie postępowała

Jolanta
@Mmm

A w jakim odstępie czasowym były robione te badania? Może rzeczywiscie coś się zmieniło przez ten czas?

pacjent
@Mmm

Wyniki badań : cholesterol 300 , robiony ponownie po tygodniu 180 . Badania tam robią chyba sprzątaczki z Ukrainy .

Magdalena
@pacjent

No i co zrobiłeś dalej, ponownie badanie w diagnostyce czy może w innym laboratorium. A może w ogóle dałeś/dałaś spokój. .Pytam bo chcę się dowiedzieć czy jednak mieli jakiś błąd czy takie wyniki i koniec. W poprzednich wpisach bardziej narzekali na czas oczekiwania na wyniki, jak było u Ciebie z terminem wyniku?

Iza

No właśnie, jak nie wiesz to nie polecaj... ;) A tak poważne to jakiś szczególny powód czy odnosisz się do poprzednich negatywnych opinii tutaj?

Niżej dużo osób pisze, że długo czeka się na wyniki badań, a czy ktoś wie, czy to może jest rezultatem braków kadrowych wśród pracowników, laborantów i osób, które wykonują te badania lub opisują wyniki?

Ewelina
@Anna

Pannie już od je ło heheh która nowa ;)

Paulina
@Anna

A czy kogoś obchodzą braki kadrowe w innych firmach? Idziesz do piekarni i chcesz kupić chleb, co Cie obchodzi że nie ma go kto piec. Jeśli jesteś informowana ze wyniki będą dzisiaj to chcesz je dzisiaj. Niech napiszą czas realizacji 10 dni, jeśli w jeden dzień jest ciężko. Zakładam, że za chwilę kazdy pójdzie w inne miejsce. Ja ostatni raz właśnie wykonałam dziś badanie w placówce Diagnostyki i każdemu odradzę.

@Paulina

Dokładnie. Ja również ostatni raz korzystałam z usług. Wykonywałam pilne badania synowi. Wyniki miały być jeszcze wieczorem, czekam od poniedziałku i nic.

nieporozumienie!!

Opieszałość w działaniach jest katastrofalna. Ludzie czekają po kilka dni na wyniki badań, które powinny być w kilka godzin. Odradzam!

Witold
@nieporozumienie!!

Dzwoniłaś zapytać czemu tak długo się czeka? Co ci odpowiedzieli?

mama
@Witold

Ja dzwoniłam bo syn miał pobierany wymaz cały czas nie ma wyników (minęły dwie doby). Dzwoniłam kilka razy na infolinie za kazdym razem czekając po kilkanaście minut, bezskutecznie..

Witold
@mama

I co, po jakim czasie w końcu przyszły te wyniki?

Paulina
@nieporozumienie!!

Dokładnie to samo. Mam badanie. Sprawa życia i śmierci - realizacja w jeden dzień. Badanie zrobione rano, jest 20 nie mam wyników. Kpina. Jeśli min stan zdrowia się pogorszy przez opieszałość tych ludzi to na sądzie się skończy.

Katarzyna

Tragedia. W innych punktach wynik do 8 godzin a ja czekam już 3 dzień. Nie polecam.

Nata

Really rude personal, never again

@Nata

I completely agree.... the worst service I have ever experienced

poznanianka

Fachowa i miła obsługa w Poznaniu przy ul.Boguslawskiego. Mam bardzo cienkie, wręcz niewidoczne żyły. Pani w laboratorium bardzo troskliwie i cierpliwie się mną zajęła. Pomogła także dobrać odpowiedni pakiet badań.

zz

Witam, Nie polecam, wyniki robione aby szybciej i od siebie. Nie róbcie posiewu moczu, bo aby wyrwać więcej kasy od klienta będą stwierdzać że materiał jest brudny, bo znaleźli kilka drobnoustrojów i już ich nie wyizolują a powinien być jeden, co za absurd. Materiał pobrany prawidłowo zgodnie z ich opisem ze strony, do sterylnego pojemnika na mocz, chyba że osoba która robiła posiew na pasek pożywki w pojemniku uromedium naniosła syfu. Prawdopodobnie laboranci mają taki przykaz, aby zakłamywać wyniki bo od tego zależy ich premia. 2 razy robiłem posiew ze wszelką starannością czystości, i to sam twierdzą że brudny materiał- skandal - idźcie lepiej do lekarza rodzinnego i w labolatorium przyszpitalnym wykonać.

Lab
@zz

Tam nie pracują lsboranci! Nie ma takiego zawodu!!!

osłabiona

punkt pobrań Wolbrom ul. Krakowska.Panie laborantki chyba zapomniały że pacjenci czekają na zewnątrz.Ucieły sobie pogawędkę przy kawce przez 40 min a ludzie stali i czekali czekali czekali. To chyba nie tak ma działać

Blabal

Jak się pracuje waga życie na kopanina w poznaniu?

Zostaw merytoryczną opinię o Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań - Poznań

• Jak się pracuje w Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań?

Zobacz opinie na temat firmy Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań?

Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań