Proeko Zarządzamy Energią Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Poznań

Opinie o Proeko Zarządzamy Energią Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

dyskryminacja

firma, która nie zatrudnia kobiet, dlatego nie marnujcie czasu i energii drogie kobiety na wysyłanie tam aplikacji, bo wiem, że i tak Was nie zatrudnią-niestety takie smutne realia tej firmy, seksizm, dyskryminacja i deprecjonowanie kobiet

łysy

Przetrwałem tam bardzo krótki okres, chyba pobiłem rekord w długości czasu zatrudnienia. O ile praca na miejscu w warsztacie na początku na plus, o tyle po jakimś czasie zaczynają Cię gonić terminy, pisząc terminy mam na myśli WEST'a, który nie powie Ci nic wprost tylko przez ludzi, którzy z Tobą pracują. Wyjazdy na delegacje? Koszmar, zapie***lasz jak dziki wół po kilkanaście godzin dziennie i nic z tego nie masz - bo płacone za 8h. Po drodze do/z miejsca docelowego zawsze masz coś do zrobienia. Nie zgadzają się przekazane informacje dot. wykonania prac na miejscu - zawsze coś więcej jest do zrobienia lub pomylone są adresy. Ludzie z warsztatu w okresie kiedy ja pracowałem bardzo fajni. BTW czy Adam nadal was wku..ia? :D Ogólnie nie polecam.

Proeko Zarządzamy Energią Spółka z ograniczoną odp

Zgadzam się z kolegą. Ale co do wypłat nie mogę się zgodzić. Jak się da to zdecydowanie po terminie. Najlepiej dla firmy jest jak 10 wypada w sobotę. Wtedy kasa w poniedziałek lub wtorek. Traktowanie ludzi tak jak poprzednik wspomniał. Dodatkowo kierownik z zapędami mobbingowymi. Wymagania jak w korporacji, tylko kasa nie ta. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

serwisant

Firma taka sobie... NA szczeblu najniższym fantastyczni ludzie, im wyżej tym gorzej. Praca w serwisie w trybie "ciągłym", czyli od 7.00 do jak skończysz, oczywiście bez nadgodzin. Poniedziałek - Przemyśl, wtorek - Świnoujście... i tak w kółko, w domu człowiek jest gościem, a ciągle jest za mało, za wolno i za drogo, zarząd traktuje człowieka jak swoją własność, do tego niekulturalny stosunek do drugiego człowieka idący z góry. Są też dobre strony: wypłaty są zawsze terminowe. można liczyć na bonusy świąteczne itp.

Były inżynier
@serwisant 08.03.2015 10:44

Ciekawi i wartościowi ludzie na niższych szczeblach. Niestety potwierdzam przykłady niekulturalnego stosunku do pracownika, które szły z samej góry. Firma maksymalnie na 2-3 lata zatrudnienia. Dla ludzi o mocnych nerwach. Firma ma potencjał. Niestety ludzie nie wytrzymują złego traktowania i sami odchodzą, dlatego zastanowiłbym się przed złożeniem CV. Zdobyłem wiele cennych doświadczeń, które wykorzystam w przyszłości, ale patrząc wstecz, szkoda czasu. Są inne firmy w branży.

Zostaw opinię o Proeko Zarządzamy Energią Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proeko Zarządzamy Energią Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.