Depenbrock Polska Sp. z o.o.

Komorniki

Opinie o Depenbrock Polska Sp. z o.o.

Agnieszka

@asia100 i jak, aplikowałaś? Byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej?

były pracownik

Depenbrock na obecną chwile przypomina jabłko gnijące od środka . Z zewnatrz super (zarobki, narzędzia pracy itp.) Natomist środek to atmosfera kumoterstwa i kolesiostwa. Jak nie masz znajomości to o prace raczej ciężko rekrutacje są często ustawiane. To już nie ten sam Depenbrock co w latach 2005-2010.Firma sie już dawno podzieliła na 2 obozy starych i nowych( oczywiście tych gorszych) . Zdecydowanie lepsza atmosfera panuje w konkurencji.Zarobki są niższe ale zarząd myśli zdrowo rozsądkowo a nie przez kabli i kolesiostwo.

były pracownik

Depenbrock na obecną chwile przypomina jabłko gnijące od środka . Z zewnatrz super (zarobki, narzędzia pracy itp.) Natomist środek to atmosfera kumoterstwa i kolesiostwa. Jak nie masz znajomości to o prace raczej ciężko rekrutacje są często ustawiane. To już nie ten sam Depenbrock co w latach 2005-2010.Firma sie już dawno podzieliła na 2 obozy starych i nowych( oczywiście tych gorszych) . Zdecydowanie lepsza atmosfera panuje w konkurencji.Zarobki są niższe ale zarząd myśli zdrowo rozsądkowo a nie przez kabli o kolesiostwo.

Szukasz pracy?

asia100

Witam, jakie zarobki plus/minus przewidywane są dla osoby na stanowisku młodszego księgowego?

asia100

błażej

no i jak wygląda praca u nich tutaj? coś o tym wiecie moze..

t_

a czy zatrudniają absolwentów inżynierii środowiska w charakterze inżyniera budowy ?I czy w ogóle instalatorzy są tam zatrudnieni?

hefez

Na jakie zarobki może liczyć kierownik budowy w firmie depenbrock?

michal

a jak z zarobkami dla młodych inzynierow i wogole jaka atmosfera?

michal

Czy w Depenbrock prace znajdą Instalatorzy czy wyłącznie absolwenci budownictwa?

eugen

intersuje mnie złożenie oferty na wykonawstwo w okolicy wrocka albo warszawy. nie wie ktoś z kim gadać? potwierdzam, że to dobra firma do której się wraca. (usunięte przez administratora)pokaż mi budowę gdzie Kierownik się trochę nie powyżywa... żadna to nowina

damian

kto w depenbrocku jezdzi firmowymi a6?

hades

Malkontenci zawsze się znajdą ale patrząc realnie to naprawdę depenbrock to nowoczesna firma, w której warto pracować. Jak ktoś chce robić przy dużych projektach z dobrymi fachowcami i w przyjaznej atmosferze to miejsce dla niego. Narzędzia do pracy jak ktoś wyżej pisał są na wysokim poziomie. Na pewno warto się tam załapać.

To nie jest tak ze nie moga obsadzic stanowiska. Poprostu wakat jest jeden a lokalizacja budowwy obejmuje cala polske dlatego trzeba byc przygotowanym na delegacje ale przy tym stanowisku to norma. Ogolnie bardzo polecam to firme nie sa najtansi jesli chodzi o cene robot ale pracuja naprawde na porzadnych materialach i realizuja fajne projekty.Co do wynagrodzenia i narzedzi pracy naprawde nie ma co narzekac i naprawde mozna sie wiele nauczyc w czasie pracy ale latwo nie jest.

Eugen

Dobra firma. Godna polecenia.

Ulisses

Qvist, spróbuj może po prostu wysłać im maila z cv i pytaniem, czy szukają kogoś na interesujące Cię stanowisko.

Ulisses

Na pewno dobrze praca w takiej firmie wygląda w cv. Co jak co ale mają na swoim koncie sporo dużych inwestycji, no i ten Amazon przewyższa szalę. Co do warunków pracy to nie pomogę bo nie pracowałem tam.

Adam

Z zewnątrz firma się dobrze prezentuje. Duże kontrakty itd. W budownictwie jeden z nielicznych rzetelnych płatników. Na pewno Twój chłopak Marzena, dobrze zrobi jeśli podejmie tam pracę.

marzena

mój chłopak szuka teraz pracy i chciałam mu coś doradzić w tym zakresie tak naprawdę.. chyba najlepszym pomysłem jest dowiedzenie się wszystkiego od źródła tak naprawdę, wiec mam nadzieje, że znajdzie się tutaj jakaś dobra dusza, która chciałaby mi coś pomóc w te sprawie? Dajcie znać jak to wszystko wygląda w praktyce.

Sid

ciekawy ten profil z wszystkimi komentarzami napisanymi przez jakiegoś "lojalnego" pracownika firmy...

Parys

Plusy: + atmosfera + prestiż firmy + wynagrodzenie + dobre warunki socjalne Minusy: - duża hierarchiczność

Robotnik

Plusy: - dobre zarobki - szacunek do pacownika - umowa - atmosfera między pracownikami Minusy: - stres - goniące terminy - nie zawsze dogodna lokalizacja budowy

Sid

portfolio można sobie ładnie nabić - depenbrock buduje teraz dla amazona te ich centra logistyczne, dużo pracy mamy, ale nauczyć się też można sporo.

Tebeko

Można się tu nauczyć dużo, bo firma realizuje wiele inwestycji i to z wielkimi budżetami. Początkujący pracownicy są pod szczególną "obserwacją", trzeba się wdrożyc,nikt nie przydziela mega waznych projektów na dzień dobry przynajmniej w moim dziale tak jest. Podoba mi się styl ich budownictwa - materiały porządne, technika zachodnia. Minusy - na początku trudno dostać ważniejsze zadania, ptem jest już lepiej, plusy - pensja - naprawdę przyzwoita.

Miki

można tam się szybko rozwinąć zawodowo, ale trzeba chcieć i mieć umiejętność "przebicia". Ja ostatecznie stwierdziłem, że budowlanka to nie moja działka, ale tak poza tym to było Ok.

fj

Na plus za rozwój,pensje i stabilność; zdarzaja sie nadgodziny, dojazd tez ok

gym

Pozytywnie za klimat i warunki także płącowe, na niektorych stanowiskach sporo delegacji ale to każdy swiadomie sie decyduje . Jeśli ktoś chce sie rozwijać moze się wiele nauczyc i ma perspektywy awansu. pzdr

p......

Plusy: +wynagrodzenie +możliwość intensywnej nauki Minusy: - atmosfera - podział na pracowników lepszych i gorszych( nie zależy od jakości pracy) - dużo delegacji - brak wsparcia kadry doświadczonej - dział koordynowania projektów -DNO! Mimo wszystko polecam!

kkk

+ duże możliwosci awansu + ciekawe projekty + pozytywna atmosfera +/- lokalizacja (komorniki) -d la mnie drugi koniec miasta, ale to zalezy gdzie kto mieszka

Zostaw opinię o Depenbrock Polska Sp. z o.o. - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Depenbrock Polska Sp. z o.o.