Depenbrock Polska Sp. z o.o.

Opinie o Depenbrock Polska Sp. z o.o.

anonymous

Firma prześladuje i nęka psychicznie pracowników po odejściu z pracy nawet po długim okresie braku kontaktu

Wątpiący
@anonymous 06.10.2018 01:32

@anonymous - przeczysz sam sobie. To prześladuje i nęka psychicznie czy długo nie utrzymuje kontaktu...

Seba
@anonymous 06.10.2018 01:32

Skoro "Dyrektor do spraw operacyjnych" poszedł w długą . To już komentaż jest zbędny a przecież ją sam Prezes zabrał ze sobą jak odchodził z Golbecka;)Może i w Niemczech ogranizacja spełnia cele i strategie natomiast w Polsce już niekoniecznie. Ciekawe kiedy tzw. "Blachowiak" odejdzie gdzieś tam .... może stołek dyrektorski się grzeje. W każdym razie nie polecam tej firmy w latach jak kształtowała się struktura czyli 2005 to było ok bo się "formowało" wszystko .Potem kto bardziej lizał tyłek to miał lepiej.

@Seba 28.10.2018 14:37

Czy możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Jak rozumiem jesteś już byłym pracownikiem firmy, prawda? Jeśli tak, to czy powiesz nam coś na temat zmian, które zaistniały w Depenbrock Polska na przestrzeni lat? Wnioskuję po Twoim komentarzu, że wiesz coś więcej na ten temat. Zachęcam do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Agnieszka

@Podwykonawca MGI, masz jakieś potwierdzone przypadki takich oszustw? Firma Depenbrock jest legalnie zarejestrowana i prowadzi działalność zbierając wyróżnienia biznesowe. Pisząc takie rzeczy zawsze powinniśmy być w 100% pewni takiego osądu.

Podwykonawca MGI sp z o o

Uwaga na firmę pracują z Dariuszem Huba oszustem i (usunięte przez administratora) na pewno was okradnie przez jedna ze sowich 24 spółek już nawet ma w Czechach jakiś twór pewnie przyszedł jakiś dyrektor z Kaijmy i wyciągaj razem kase

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Depenbrock Polska Sp. z o.o.? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

były pracownik

Na dłuższą metę beznadzieja, tak jak napisał poprzednik, kolesiostwo, częste fuszerki i prowizorki po kosztach (stad tyle zleceń maja, wygrywają ceną) i późniejsze bujanie się z masą bubli na gwarancji,typowa masówka byle się nachapać, humory szefa, polityka włażenia w tyłek w firmie i w stosunku do zleceniodawców, typowy polski rodzinny kołchoz, na początku i zewnątrz ładnie, w środku zgnilizna, szkoda nerwów.

Agnieszka

@asia100 i jak, aplikowałaś? Byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej?

były pracownik

Depenbrock na obecną chwile przypomina jabłko gnijące od środka . Z zewnatrz super (zarobki, narzędzia pracy itp.) Natomist środek to atmosfera kumoterstwa i kolesiostwa. Jak nie masz znajomości to o prace raczej ciężko rekrutacje są często ustawiane. To już nie ten sam Depenbrock co w latach 2005-2010.Firma sie już dawno podzieliła na 2 obozy starych i nowych( oczywiście tych gorszych) . Zdecydowanie lepsza atmosfera panuje w konkurencji.Zarobki są niższe ale zarząd myśli zdrowo rozsądkowo a nie przez kabli i kolesiostwo.

były pracownik

Depenbrock na obecną chwile przypomina jabłko gnijące od środka . Z zewnatrz super (zarobki, narzędzia pracy itp.) Natomist środek to atmosfera kumoterstwa i kolesiostwa. Jak nie masz znajomości to o prace raczej ciężko rekrutacje są często ustawiane. To już nie ten sam Depenbrock co w latach 2005-2010.Firma sie już dawno podzieliła na 2 obozy starych i nowych( oczywiście tych gorszych) . Zdecydowanie lepsza atmosfera panuje w konkurencji.Zarobki są niższe ale zarząd myśli zdrowo rozsądkowo a nie przez kabli o kolesiostwo.

asia100

Witam, jakie zarobki plus/minus przewidywane są dla osoby na stanowisku młodszego księgowego?

asia100

błażej

no i jak wygląda praca u nich tutaj? coś o tym wiecie moze..

t_

a czy zatrudniają absolwentów inżynierii środowiska w charakterze inżyniera budowy ?I czy w ogóle instalatorzy są tam zatrudnieni?

hefez

Na jakie zarobki może liczyć kierownik budowy w firmie depenbrock?

michal

a jak z zarobkami dla młodych inzynierow i wogole jaka atmosfera?

michal

Czy w Depenbrock prace znajdą Instalatorzy czy wyłącznie absolwenci budownictwa?

eugen

intersuje mnie złożenie oferty na wykonawstwo w okolicy wrocka albo warszawy. nie wie ktoś z kim gadać? potwierdzam, że to dobra firma do której się wraca. (usunięte przez administratora)pokaż mi budowę gdzie Kierownik się trochę nie powyżywa... żadna to nowina

damian

kto w depenbrocku jezdzi firmowymi a6?

hades

Malkontenci zawsze się znajdą ale patrząc realnie to naprawdę depenbrock to nowoczesna firma, w której warto pracować. Jak ktoś chce robić przy dużych projektach z dobrymi fachowcami i w przyjaznej atmosferze to miejsce dla niego. Narzędzia do pracy jak ktoś wyżej pisał są na wysokim poziomie. Na pewno warto się tam załapać.

To nie jest tak ze nie moga obsadzic stanowiska. Poprostu wakat jest jeden a lokalizacja budowwy obejmuje cala polske dlatego trzeba byc przygotowanym na delegacje ale przy tym stanowisku to norma. Ogolnie bardzo polecam to firme nie sa najtansi jesli chodzi o cene robot ale pracuja naprawde na porzadnych materialach i realizuja fajne projekty.Co do wynagrodzenia i narzedzi pracy naprawde nie ma co narzekac i naprawde mozna sie wiele nauczyc w czasie pracy ale latwo nie jest.

Eugen

Dobra firma. Godna polecenia.

Ulisses

Qvist, spróbuj może po prostu wysłać im maila z cv i pytaniem, czy szukają kogoś na interesujące Cię stanowisko.

Ulisses

Na pewno dobrze praca w takiej firmie wygląda w cv. Co jak co ale mają na swoim koncie sporo dużych inwestycji, no i ten Amazon przewyższa szalę. Co do warunków pracy to nie pomogę bo nie pracowałem tam.

Adam

Z zewnątrz firma się dobrze prezentuje. Duże kontrakty itd. W budownictwie jeden z nielicznych rzetelnych płatników. Na pewno Twój chłopak Marzena, dobrze zrobi jeśli podejmie tam pracę.

marzena

mój chłopak szuka teraz pracy i chciałam mu coś doradzić w tym zakresie tak naprawdę.. chyba najlepszym pomysłem jest dowiedzenie się wszystkiego od źródła tak naprawdę, wiec mam nadzieje, że znajdzie się tutaj jakaś dobra dusza, która chciałaby mi coś pomóc w te sprawie? Dajcie znać jak to wszystko wygląda w praktyce.

Sid

ciekawy ten profil z wszystkimi komentarzami napisanymi przez jakiegoś "lojalnego" pracownika firmy...

Parys

Plusy: + atmosfera + prestiż firmy + wynagrodzenie + dobre warunki socjalne Minusy: - duża hierarchiczność

Robotnik

Plusy: - dobre zarobki - szacunek do pacownika - umowa - atmosfera między pracownikami Minusy: - stres - goniące terminy - nie zawsze dogodna lokalizacja budowy

Sid

portfolio można sobie ładnie nabić - depenbrock buduje teraz dla amazona te ich centra logistyczne, dużo pracy mamy, ale nauczyć się też można sporo.

Tebeko

Można się tu nauczyć dużo, bo firma realizuje wiele inwestycji i to z wielkimi budżetami. Początkujący pracownicy są pod szczególną "obserwacją", trzeba się wdrożyc,nikt nie przydziela mega waznych projektów na dzień dobry przynajmniej w moim dziale tak jest. Podoba mi się styl ich budownictwa - materiały porządne, technika zachodnia. Minusy - na początku trudno dostać ważniejsze zadania, ptem jest już lepiej, plusy - pensja - naprawdę przyzwoita.

Miki

można tam się szybko rozwinąć zawodowo, ale trzeba chcieć i mieć umiejętność "przebicia". Ja ostatecznie stwierdziłem, że budowlanka to nie moja działka, ale tak poza tym to było Ok.

Zostaw opinię o Depenbrock Polska Sp. z o.o. - Komorniki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Depenbrock Polska Sp. z o.o.