Hydrosolar

Rzeszów

Opinie o Hydrosolar

Maja
użytkownik zarejestrowany

Obecnie Hydrosolar poszukuje kandydatów do pracy jako Przedstawiciel Handlowy/ Handlowiec. Praca w Zakopanem. Co jako obecni pracownicy firmy możecie doradzić osobom aplikującym? Jak wygląda praca handlowca w Hydrosolar? Czy różni się w jakiś sposób od pracy na tym stanowisku w innych firmach?

hernoook
użytkownik zarejestrowany

hej! a co powiecie o ofercie od nich jako Specjalista ds. finansowych? bo chyba to trudna jest branza z tego co wiem.

Robert

Ciekawe dlaczego ludzie tak szybko uciekają z tej firmy kto wie ;) KASA KASA KASA i cisnienie

AND
@Robert 03.03.2015, 08:23

Witam. Wybieram sie na rozmowe do tej firmy . wiec jakie są tam zarobki?

dani

ja uważam , że praca w hydrosolarze jest bardzo fajna, regularnie wypłaty, premie za zrobienie obrotu.. atmosfera też nie najgorsza.. Jestem już tu któryś rok i bardzo cenię tą pracę.

AND
@dani 10.02.2015, 13:50

Witam. Wybieram sie na rozmowe do tej firmy. Wiec jakie sa tam zarobki?

Leon

moze w hydro też kiedyś bedzie rodzinna atmosfera http://www.strefabiznesu.nowiny24.pl/artykul/ponad-polowa-pracodawcow-daje-na-swieta-upominek

szukam pracy

Na serio możecie polecić jakąś hurtownię budowlaną, gdzie można dobrze zarobić i szukają ludzi.

heh

Nie macie wrażenia, że to pisze ta sama osoba? Mi nie pasowało w Hydrosolarze, to zmieniłam pracę, teraz nie narzekam, ale i nie marudzę. Niech im idzie jak najlepiej.... :-)

Marko

Dlaczego się wypowiadają osoby które słyszały proszę tam popracować i potwierdzić te wypasy ja tam pracowałem kilka lat bardzo dużo pracy na osobe i minimalne wynagrodzenie za ta prace

"u nich"

hernook, opiniować firmy powinni Ci, którzy znają je od środka - bo na takich opiniach zależy potencjalnym przyszłym pracownikom. Zaproponuj zatem Twojemu koledze, który ma tak świetna sytuację w firmie, żeby sam się podzielił opinią, jak dobrze jest być na stanowisku dyrektora lub kumpla dyrektora w Hydrosolarze w Rzeszowie. :-)

@"u nich" 26.08.2014, 21:46

też tak pomyślałem bo szeregowy pracownik w tej firmie ma inne zdanie niż to co przedstwia hernoook w końcu musza sie opamiętać i zacząć ludziom płacić jak przystało na taka firmę i za tak stresującą i cięzką pracę

N

Dużych pieniędzy tam nie zarobisz, ale na Podkarpaciu trudno o takie. Najgorzej jest jak masz mało i jeszcze opóźnienia w wypłatach, albo na raty. Z tego co mi wiadomo to CHYTRYSOLAR płaci regularnie i warunki pracy tez nie najgorsze.

Marko2

Marko, zawsze możesz zmienić pracę.

Marko

Mówi się CHYTRYSOLAR zarobki na poziomie najniższej krajowej nic na świeta zero pakietu socjalnego goła mizerna wypłata

mmm

Plus to dział techniczny - profesjonaliści, a poza tym fatalne traktowanie pracowników przez przełożonych, brak szkoleń, brak przekazu informacji, organizacja pracy - fatalna. Zarządzanie przełożonych na żenującym poziomie.

maruda

Płacą dostawcom, to mają czym handlować.

Elektryk

Dobra firma, trzeba sobie tylko na początku ustalić warunki i zasady wspolpracy z kierownictwem. przede wszystkim zawsze mają towar.

NIM

Kto narzeka na pracę w Hydrosolarze, niech spróbuje w Solarbinie lub Hitingu to zobaczy różnicę. Tam [racownicy smutni i odezwać się im nie wolno. W sklepie na Boya w Hydroslarze jest ok, robi się szybko zakupy, panowie też się starają.

Erte

mają czasem dziwne zasady, ale z ludźmi można się dogadać, a to najważniejsze.

Tomi

Wspołpracuję z Hydro i po ostatnich zmianach, jest tam normalnie. Może nie super firma, ale uważam, że jeżeli tam ktoś pracuje, to nie ma co zmieniać, bo moze trafić zdecydowanie gorzej.

Zostaw opinię o Hydrosolar - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydrosolar