Hydrosolar

Katowice

Opinie o Hydrosolar

robik

szukają w chwili obecnej specjalisty ds finansowych

none

trafiłeś w samo sedno, opinia ok

longin

Kasa na czas, fajni ludzie Organizacyjnie \"dowództwo\" w Żorach leży..ale! leżą w fajnych brykach ATSRA4 ;)

Anonim

Nowe ople i bez GPSu.

Tomek

samochody pewnie z Gps i rozklekotane skody? czy się mylę?

Anonim

Zarobki podobne jak u konkurencji na Śląsku, duże ambicje, możliwość rozwoju. Firma ma plany otworzyć chyba ze 2 hurtownie samoobsługowe na Ślasku. Ogólnie nie najgorzej, duża elastyczność w stosunku do klientów, kadra zarządzająca ok., regularne szkolenia także te podnoszące kwalifikacje i płatne ze strony pracodawcy, bardzo dbają o poziom wiedzy doradców technicznych i przedstawicieli handlowych.

Zostaw opinię o Hydrosolar - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydrosolar