Hydrosolar

Kraków

Opinie o Hydrosolar

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@dor2możesz powiedzieć co sprawia, że masz tak negatywną opinię na temat firmy? Konkretne informacje będą najbardziej pomocne. Na wątek ten trafiają osoby, które poszukują opinii na temat Hydrosolar. Co powinny wiedzieć o tym pracodawcy?

dor2

Kołchoz !!!! dziwne że w obecnych czasach coś takiego funkcjonuje. NIE POLECAM !!

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@Jaga, dlaczego nie polecasz? Powiedz kilka słów więcej na temat przebiegu Twojej rozmowy kwalifikacyjnej. Jakie pytania usłyszałeś, co konkretnie wzbudziło Twoją niechęć? Przede wszystkim o jakie stanowisko się ubiegałeś? Pamiętajmy, że przebieg rozmowy zależny jest od docelowego stanowiska.

jk
użytkownik zarejestrowany

@Jaga naprawde niewiele mi to mówi :) podaj szczegóły co konkretnie ci sie nie podobało, dlaczego nie polecasz? bo widze ze szukaja nadal np przedstawicieli handlowych do gdańska ale i specjalistów :)

Jaga

Właśnie wróciłem z rozmowy o prace. Nie polecam :)

Till

Pracowałem w Hydrosolar i każdemu polecam. Firma zapewnia bardzo dobre zarobki i zawsze na czas. Polecam każdemu komu chce się pracować.

tomek

hej pytanie do chlopakow z magazynu, ile tam zarabiacie? na slasku u "konkurencji" daja nam 2400 do 2800 brutto w zaleznosci od stazu pracy! a jak u Was?

ciekawy2

A powiedz mi kiedy macie zamiar wybudowac nowy magazyn?? Bo slyszalem ze takowy ma!powstac na Rybitwach, to prawda?? Pozdr

elekto

Jak idziesz do pracy do Hydrosolar to musisz się wysoko sprzedać na rozmowie kwalifikacyjnej.jak nie wynegocjujesz sobie wysokiej podstawy to o podwyzce zapomnij przez długi długi czas.Premia - abstrakcja, owszem jest do zdobycia ale za kolosalne obroty choć mozesz mieć wrażenie ze jest bardziej uznaniowa niz prowizyjna. Firma ma takze swoje plusy, pomimo fuzji z Bims Plus praktycznie struktura pozostała bez zmian, zmienil sie program handlowy/komputerowy, jest trochę bardziej skoplikowany i drukuje multum dokumentów juz przy najprostszych czynnosciach ale umówmy się że mankamenty techniczne wszedzie wystepują. Płacą na czas to pewne, z urlopami nie ma problemu, pracy jest duzo i cisnienie z tym zwiazane jest nie raz bardzo wysokie ale tak jest wszedzie przy obecnym w Polsce agresywnym handlu i marketingu. Ludzie....jest duza rotacja, az tak duza ze nie zdazy się zrobić nawet klimat pracy - ludzie rotują ale kazdy ma też rózne upodobania finansowe.Najwazniejsze - negocjuj jak najwyzszą podstawę, zebyś się potem nie wkur.....ze przerób pracy i zarobki nie chcą się sprowadzić do wspólnego mianownika. to tyle.....

ciekawy

Witajcie, jestem ciekaw jak prezentuje się sytuacja z płacami, atmosferą, kadrą, urlopami, etc. na głównym magazynie spółki w Krakowie, będę wdzięczny za wypowiedzi byłych lub obecnych pracowników. Pozdrawiam.

logan

A jak ksztaltuja sie place, np specjalisty d/s handlu ? Jestem ciekawy bo duzo bylo ofert pracy na to stanowisko.

chyba uciekli do konkurencji z tego co i wiadomo

Wrocław

anonim - 2010-11-24 20:58:32 BARDZO, BARDZO MARNE ZAROBKI A PRACY DUzo. Kolego, co jest grane w oddziale tej firmy we Wrocławiu, [usunięte przez moderatora].. pół firmy czy jak, bo szukają prawie na wszystkie stanowiska ??

anonim - 2010-11-24 20:58:32 BARDZO, BARDZO MARNE ZAROBKI A PRACY DUzo. to dlatego cały czas szukają nowych ludzi do pracy, bo skoro tak nędznie płacą to znaczy, że ludziska wieją stamtąd drzwiami i oknami

BARDZO, BARDZO MARNE ZAROBKI A PRACY DUzo.

Zostaw opinię o Hydrosolar - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydrosolar