Hydrosolar Sp. zo.o. Sp. k. O/ Kielce

Kielce

Opinie o Hydrosolar Sp. zo.o. Sp. k. O/ Kielce

ala

a przestań, to sieć hurtowni branży grzewczej, instalacyjnej więc nie ważna atmosfera, ważne jest żeby dobrze pracować

... oj co za kłamstwa. a o urlopie to już brednie. Duża pofesjonalna firma i należy się pracownikowi wszystko jak \\\\\\\\\\\\\\\"Psu buda\\\\\\\\\\\\\\\", urlop to urlop, można mieć różne swoje zdanie na temat ludzi tam pracujących ale nie można ich obrażać. Kązdy może mieć zły dzień,

Zostaw opinię o Hydrosolar Sp. zo.o. Sp. k. O/ Kielce - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydrosolar Sp. zo.o. Sp. k. O/ Kielce