Opinie o Zrug Toruń S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zrug Toruń S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zrug Toruń S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zrug Toruń S.A. w Toruń

silencio

Wierzyciel - 2012-08-01 15:31:55 Witam, który komornik zajmuje się ZRUG\\\'IEM? Bo chce złożyć nakaz.\"Wybór Komornika. Zgodnie z art. 8 ust 5 i 6 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji (Dz. U. z 2006 r. Nr 167, poz. 1191 ze zm. ) wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polski, z wyłączeniem spraw o egzekucję z niruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio. Wierzyciel, dokonując wyboru komornika, składa wraz z wnioskiem o wszczęcie egzekucji oświadczenie na piśmie, że korzysta z prawa wyboru komornika.\" Nie musisz więc iść do komornika, który aktualnie siedzi w ZRUGu. Powiem więcej, z tego co wiem to siedzi tam kilku komorników. Im więc ich tam więcej tym bardziej pogrąża się firmę. Ale to i dobrze, bo może szanowna pani prezes dostanie w końcu w (usunięte przez administratora) ę (co nie będzie przyjemnością). Ale znając życie to pewnie wszystkie cenniejsze rzeczy wynieśli z biura i firmy. Podobno krążą one na serwisie aukcyjnym (domyślcie się ludzie na jakim). Jeśli ten komentarz zostanie usunięty to wkleję go jeszcze raz, i jeszcze. A żeby wszyscy się mogli dowiedzieć, co się tam dzieje.

Wierzyciel

Witam, który komornik zajmuje się ZRUG\\\'IEM? Bo chce złożyć nakaz.

ciekawy

masz rację, tylko szkoda, że komornik pewnie już zajął wszystko, jeśli miał co zajmować i pomyśleć, że wszyscy dali się nabrać na zapewnienia pani [usuniete przez moderatora], która wszystko ręczyła swoim nazwiskiem i na piękne słowa pani prezes nawet sanok i wszyscy udziałowcy im wierzyli

qwe

pewnie komornik wypłaci ;) chociaż jakby sprzedano nowy samochód [usuniete przez moderatora] prezesowej i telefony, tablety, komputery, laptopy i do tego inne sprzęty, bez problemu byłoby na wynagrodzenia.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Zrug Toruń S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stajenny / pracownik farmy
Lommel
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.
ciekawy

ciekawe a co na to co się dzieje w zrug-u sanok i udziałowcy przecież jednym z dominujących udziałowców jest NGS z sanoka, a drugim spółka skarbu państwa, co na to skarb państwa czy udziałowiec jest tylko po to aby brać zyski a jak jest źle to umywa ręce, jestem ciekawy kto nam wypłaci wynagrodzenia

byłypracownik

Pani prezes to niszczy to co zostało z naszego zrug-u, bo ma takie zalecenia z Sanoka. myślę że należy się przyjrzeć poprzednim prezesom którzy sprzedali za bezcen Lubicką i w tym samym czasie pobudowali domy i kupili mieszkania.

jezus

mów wszystko co wiesz o [usuniete przez moderatora], napisałem Ci emaila. pozdr.

ciekawe informacje

nbvnvnbvnv - 2012-07-21 06:22:39 extravirgin - 2012-07-21 00:00:19 ertyuio - 2012-07-20 22:29:35 figofago - 2012-07-20 17:36:01 zmaz - 2012-07-20 14:26:52 To jakieś bzdury. W dniu wczorajszym Prezesowa mi osobiście szykowała wnioski do ZUS o zasiłek chorobowy. Ciekawe dlaczego uciekła Rada nadzorcza. Nie wypisujcie bzdur. Widać, że jesteście sługusami Nafty z Sanoka.Ta.. bo ona się zna na ZUSowskich sprawach.. prędzej mi kaktus wyrośnie z pewnej części ciała...NA KANTOWANIU ZUSU I NIE PŁACENIU SKŁADEK DO ZUSU TO ONA SIĘ ZNA LEPIEJ NIŻ [usuniete przez moderatora] NA KŁAMANIU :)Zgadza się, [usuniete przez moderatora] to niezłe ziółko. Kłamie jak najęta. Żal tylko tych fizycznych..TEN [usuniete przez moderatora] PREZESOWEJ TEŻ NIEZŁE ZIÓŁKO.Na temat jej [usuniete przez moderatora] dużo można powiedzieć. Ślijcie zapytania na [usuniete przez moderatora]

nbvnvnbvnv

extravirgin

ertyuio

figofago

zmaz

zrugtodług

do zrugtodlug - 2012-07-19 11:52:53 kolego zrugtodlug - daj jakis namiar do siebie. maila, gg, albo cośsam zostaw namiar, a ja się odezwę

do zrugtodlug

kolego zrugtodlug - daj jakis namiar do siebie. maila, gg, albo coś

jarek wodociagi

dokładnie sprawa trwała ok 10 minut sedzia wpożądku, kwota za 3 m-ce plus odsetki mi naliczyli nie zastanawiajcie sie tylko składajcie pozwy na piastowska a nikogo nie było ze zrug-u

hmhm

Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych wchodzi w grę tylko w przypadku niewypłacalności pracodawcy co w rozumieniu ustawy oznacza postanowienie sądu upadłościowego o ogłoszeniu upadłości pracodawcy albo o oddaleniu wniosku o upadłość ze względu na brak majątku pozwalającego na zaspokojenie kosztów postępowania (w dużym skrócie). Oznacza to, że w rozumieniu tej ustawy, że warunkiem skorzystania z funduszu jest wszczęcie postępowania upadłościowego pracodawcy. Dodatkowo Marszałek Województwa (odpowiedzialny za zarządzanie środkami Funduszu) może wypłacić zaliczki w wysokości do minimalnego wynagrodzenia na poczet zaległych wynagrodzeń. Istotne jednak, że może się to stać po złożeniu do sądu upadłościowego wniosku o ogłoszenie upadłości, na WNIOSEK PRACODAWCY wraz ze zbiorczym wykazem niezaspokojonych roszczeń. Po ogłoszeniu upadłości pracodawcy (albo oddaleniu wniosku o upadłość ze względu na brak środków na pokrycie kosztów postępowania) z wnioskiem do marszałka województwa może wystąpić każdy pracownik PO UPŁYWIE miesiąca i dwóch tygodni od postanowienia sądu. Pozdrawiam

7up

ze Zrug\'u nikt się nie pojawia. Przecież prezesowa sama twierdzi, że się zwolniła, a więc nie ma osoby reprezentującej spółkę. Rozprawa trwa 10 minut , wyrok prawomocny po 21 dniach jest. Dalej komornik, albo fundusz gwarantowanych świadczeń pracownika (UP)

zrugtodług

Zdawajcie relacje co tam słychać na tych rozprawach. Ktoś z Zarządców ZRUG-u stawia się na rozprawach? Może zbierzemy się w kupie i jakieś pikiety przed sądem wystawimy, co?

jarek w

ja mam 18.07 o 14.14 na piastowskiej sprawe kolego kogo potrzebuja w towimorze? to moj nr 500828746

Zostaw merytoryczną opinię o Zrug Toruń S.A. - Toruń

Zrug Toruń S.A.