WSK PZL Rzeszów

Rzeszów

Opinie o WSK PZL Rzeszów

Znachor

Opinie na gowork piszą tylko ludzie którym jest żle, co narzekać umią. Na maszynach nam jest dobrze więc, nikt tu wam opini nie napisze. Gdyby było źle to by pisali.

Pimpek

Pracowałem przez dwa lata na Zm Wsk. Rok na żeliwie i rol na aluminium. Szczerze powiem ze kierownictwo to same buraki ktorzy nie szanuja pracowników i chca ich zajechac za te marne 2 tys miesiecznie. Praca dodam 3 zmianowa, w pyłe takim ze po 8 godzinach paczka (usunięte przez administratora) to malo zeby to wszystko z nosa usunąć, smrod wali po nosie od tych chemikalii ktorych tam uzywaja, a szatnie i umywalnie pozostawiam bez komentarza. Szczerze odradzam ZM WSK...

Dominika

@Rezz czy zamierzasz może aplikować do firmy WSK PZL Rzeszów? Jakie macie rady dla osób, które chcą zatrudnić się w firmie? Jak wyglądają pierwsze dni w pracy? Warto wspomnieć o tym na jakim jesteście stanowisku, dlatego, że na każdym inaczej wygląda praca.

Rezz

Czy tam można na komórce grac jak maszyny chodzą?

Dominika

@P&WR widzę, że jesteś niezadowolony z pracy w firmie WSK PZL Rzeszów, natomiast bardzo długo tutaj pracujesz. Czy w firmie nie ma szans na podwyżkę? Piszesz, że w firmie panuje mobbing. Czy wiesz, że oznacza on działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Cz ktoś jeszcze też odczuł mobbing w firmie WSK PZL Rzeszów?

Adam

Stanowczo odradzam pracę w WSK Rzeszów !!!

niejestemroboteM

Byłem na rozmowie w P&W na stanowisko operator hamowni. Był test pisemny, test składania części z elementów, rozmowa. Zaproponowali 3,2k brutto z umową na 7miesięcy. Odmówiłem:>

@niejestemroboteM 09.06.2017 09:44

W końcu jakaś konkretna informacja o zarobkach. Dzięki!

Hmmmm, tak sobie czytam i się zastanawiam......... Pracuję w WSK/PWR już ponad 20 lat (nie na stanowisku kierowniczym ani dyrektorskim) i wynagrodzenie jak dla mnie jest naprawę ok (dużo więcej jak średnia krajowa). Może sekretem jest to, że jeśli chcesz dobrze zarabiać to trzeba się postarać i nie da się tego zrobić w 3 miesiące, pokazać umiejętności, kompetencje, samodzielność i zaangażowanie. Faktem jest, że atmosfera z roku na rok jest gorsza, głoszone zasady etyczne nie obowiązują wszystkich a pracy i obowiązków więcej ale takie życie- nigdzie za darmo nie płacą. Gdzie w Rzeszowie i okolicach można liczyć na coroczne podwyżki, darmowe studia, darmową naukę języka angielskiego i niezły socjal- zaryzykuję że nigdzie. Z wieloletniego doświadczenia powiem tyle: większość nowych pracowników do pracy się nie rwie, pracuje bo musi i robi to co się im palcem pokaże- zero inicjatywy i samodzielności ale za to wyznaje zasadę- jaka płaca taka praca- powodzenia.

grechhhhhhhhhhh

Tego nie można opisać słowami to trzeba zobaczyć hahahaha NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buba

Ktoś kto wybiera się na W51 , niech się 3 razy zastanowi, praca fizycznie nie jest może bardzo ciężka ale psychika jest nadwyrężana, "mistrz zmiany Pan Robert L , tylko paluszkiem potrafi wymagać ale jak przychodzi co do czego to starszych pracowników trzeba się o wszystko pytać, chociażby normy planowane były osiągnięte to zawsze jest mało , brud w kiblach na hali takie zadymienie nieraz że na 2 metry nic nie widać i praca na uszkodzonych kokilach gdzie z co 2 wycieka olej bo już naprawy nie pomagają. Totalna porażka

dn70

kto pracował w WSK ,W 68 przy szlifierkach ? Mam tam iść ciekawe jak tam jest.

cljnsdcjlsn
@dn70 10.02.2017 16:04
kto pracował w WSK ,W 68 przy szlifierkach ? Mam tam iść ciekawe jak tam jest.

hahhaha ........ krew łzy smród ból pył drżenie rąk hałas a poza tym niemiła atmosfera :)

tara

Nie wiem jak na produkcji ale w dziale finanansowym placa calkiem dobre pieniądze. Wiadomo ze nia ma co porownywac zarobkow podkarpackich z mazowieckimi. Ale zapewniam ze jak na nasz region i w porowniau z innymi firmami na podkarpaciu zarobki sa naprawdę ok.

ijk

@buba noo ja nie wiem czy tak ciagle. .jest tylko jedna oferta na stanowisko szwaczki i pojaiwla sie ona jakos tak chyba pod koniec lipca jest tutaj zatrudnienie na umowę o pracę, pakiet świadczeń socjalnych (m.in. kartę podarunkową na święta itp.)..

traper

Mam 27 lat pracy na stanowisku operatora obiabiarek w wsk zarobki powyżej średniej krajowej , wypracowane dzięki mojej ciężkiej pracy , I uważam że warto szukać tam pracy

CNC
@traper 29.07.2016 15:47

Artykuł sponosrowany

Vice Prezes

Firma się stacza, szkoda bo to była kiedyś taka perełka Podkarpacia, w sensie nowych technologii. Niestety polityka UTC oraz prezes PWR, dążą albo do likwidacji albo do maksymalnego wyzysku pracowników kosztem jakości. Do tego ciągłe zwolnienia, a związki milczą szukając tematów zastępczych. Pliczkiem jest również dla prezia to że konkurencja, którą sam ściągną do tzw doliny lotniczej płaci lepiej wiec Ci co bardziej zaradni i bardziej ambitni często po wielu kursach na koszt byłego WSK, idą właśnie tam gdzie lepiej płacą. Widać to bo brakach i ogólnie spadku na jakości. Do tego dochodzi nieetyczny wyzysk stażystów i obiecanki o zatrudnieniu co na zdrowy rozsądek przy ciągłych zwolnieniach jest nie realne. Szkoda tylko tych młodych nabitych w butelkę pod przykrywka korporacyjnej etyki ludzi, co jest tak perfidne, że aż niesmaczne. Management board Quo vais ?

xxxx

Praca na w51 to istny koszmar codzienne zastraszanie zwolnieniam, zmuszanie do pracy w soboty a o jakiejkolwiek premi to można zapomnieć bo tymi pieniędzmi płacą pracowniką za nadgodziny i to połowę stawki a jak ktoś się sprzeciwi to gnebią przychicznie, karzą pracować przy niesprawnych maszynach bez zabezpieczeń a kiedy jest wypadek to zastraszającym zwolnieniem kierownictwo wraz z bechapowcami a kontrolę zewnętrzne BHP zawsze są zapowiedziane i ukrywają wszystko pokazują jak to jest wspaniale to jest jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Grand
@xxxx 07.06.2016 05:42

Święta prawda

Zygmunt

w WSK PZL Kalisz podobne zarobki, od 1800 - 3000 zl jako zwykly pracownik na produkcji lub kontroli jakości w zależności od stażu pracy i maszyny na ktorej sie pracuje, nigdzie szalu nie ma ale ogolnie nie ma co narzekac, u nas w WSK w Kaliszu chlać można do woli, byle tylko utrzymac rownowage przy maszynie w razie gdy jest jakiś audyt, z telefonów i innych gadżetów można korzystac i nikt na to nie zwraca uwagi, na nocnej zmianie można spać tylko trzeba nastawić budzik tak żeby obudzić się i wyjść o 6 rano do domu. Każdy dzień pracy należy dokladnie wcześniej sprawdzać kto ma w danym dniu imieniny tak żeby najlepiej w tym dniu nie przyjeżdżać swoim autem do pracy jak ma ktoś znajomy. Niektórzy nawet po 15-20 flaszek wódki potrafią wnieść do zakładu na swoje imieniny

cnc!!

Może i zarobki są tajemnicą ale po latach pracy wszyscy się orientują kto i ile zarabia. Ostatnio analizował em swoje zarobki według rocznego Pita i powiem wam że jestem przerażony. Z roku na rok coraz mniej. Wyobraźcie sobie że po 13 latach pracy moja ostatnia wypłata na rękę to 2500 zl. Jak dla kogo , ale dla mnie po tylu latach to zdecydowanie za mało. A wiem że są koledzy z podobnym stażem azarabiają jeszcze mniej.

olo...a skąd Ty wiesz co jest tajemnicą, nie pracujesz w Firmie bo czekasz na rekrutację i skąd wiesz jakie plotki chodzą;-) ?

hihihi no tak osoby wysoko postawione zarabiają najmniej i nie narzekajcie bo oni mają tyle obowiązków a Wy tego nie doceniacie tylko Wam mało i mało hahahahaha ;-)oni tacy biedni ojojoj pożałowac można:D są osoby które wiedzą, są osoby które się przyznają do swoich zarobków bez tajemnicy. Myślcie, to nie boli:)

pisarz

Witam.Mam 30-letni staż pracy, ciągle na produkcji, poznałem wszystkie maszyny konwencjonalne i numeryki,ale sytuacja na zakładzie jest coraz gorsza.Brak jest poszanowania pracowników z doświadczeniem,liczą się tylko młodzi, ale tyko z plecami, bo takich jak nawet mają lewe ręce i pusty mózg, to da się awansować do działow szędaczy,stosujących metodę spychologi.Rownież zwiazki zawodowe to jedno wielkie bióro turystyczne mające gdzieś byt zwykłego pracownika.Liczą się tylko koneksje,układy i podp.....anie.Mimo tak dużego stażu w wsk jestem zdecydowany z tąd uciekać, gdy znajdę zakład bliżej domu lub otworzę swój biznes.Jedyny plus to tylko wypłata na czas ale okupiona zdrowiem fizycznym i coraz częściej psychicznym.Młodym nie odradzam niech poznają smak porażki wejścia w dorosłe życie zawodowe, może póżniej będą silniejsi.

nario

Witam. Orientujecie się może na jakie zarobki na początek mógłby liczyć operator maszyn cnc i obrabiarek konwencjonalnych w tej firmie?

gds

witam mam pytanie ile czekaliście na pracę po zrobieniu badań wstępnych?

studentka

Czy po Technologii chemicznej na PRz można znaleźć pracę na WSK? Czy ktoś się orientuje jakiego typu mogłaby być to praca, mam na myśli w jakim dziale potrzebni są chemicy? Liczę na jakieś podpowiedzi od czego zacząć, żeby się tam dostać, praktyki, staż? Czy po odbytym stażu można liczyć na zatrudnienie? Jakie są zarobki chemików na początek, dla osoby bez doświadczenia? Z góry dziękuję za odpowiedź.

zm

TRAGEDIA !! NIE POLECAM NIKOMU !! DAJA UMOWE ZLECIENIE O UMOWE O PRACY POMAZYC... WARUNKI PRACY .... W PIWNICY LEPIEJ BY BYLO ... JESLI KTOS JEST ZAINTERESOWANY ODRADZAM LUDZI TRAKTUJA GORZEJ JAK PSY....

cnc!!

Może dla młodego chłopaka lub dziewczyny na zebranie doświadczenia to dobry start. Myśląc jednak o przyszłości typu,dom (kredyt), rodzina, dzieci, to zarobki zdecydowanie za małe na normalne i w miarę bezpieczne pod względem ekonomicznym życie. A co gorsza perspektyw brak.

xxx

Powiem tak, zakład bez przyszłości dla młodych pracowników. Ciągłe nagonki, oglądanie sie przez ramię czy ktoś Cię zaraz nie złapie. Gdy wstajesz rano i idziesz do pracy to nie z uśmiechem, lecz z myślą ,,co dzisiaj wymyślili żeby było pod górkę". Impel nie tak dawno stał i spisywał pracowników za nienoszenie przepustek wyżej pasa, to jest chore. Przypominają mi się brygady SS które karały ludzi za byle przewinienie. Banda kierownicza bardziej skupia się na zasadach BHP niż jeżeli na robocie. Jedyny plus jest taki że można tutaj zdobyć jako takie doświadczenie które można wpisać na CV aplikując do następnej firmy. Pamiętam gdy Darecki poprzyjmował młodych ludzi a później ich za dwa/trzy miesiące pozwalniał marnując ich czas i nerwy. Zdanie zmieniają tu częściej niż bieliznę. Ogółem to ciągłe zastraszanie i nagonka. Chamstwo i brak dobrej atmosfery. Pracownika ma się tutaj za nic. Nie polecam tego zakładu w ogóle nikomu. Jak jesteś młody i nie masz nic do stracenia to wyjedź za granicę. Zarobisz cztery razy tyle a i nie będziesz miał strzaskanych nerwów. Ja uciekam stąd przy pierwszej lepszej okazji. Ocena niedostateczna.

cnc!!

Pracuję na produkcji już ponad 12 lat. Powiem szczerze że odradzał bym każdemu podjęcie tam pracy. Do 2008 roku jakoś w dobrym kierunku to szło. Teraz to równia pochyła. Szukam tylko dobrego momentu i odchodzę póki jeszcze wiek w miarę młody.

olo

Jeżeli się jeszcze nie obudzili to jak dojechali samochodami do pracy? Może na śpiocha ;). Niektórzy dojeżdżają po kilkadziesiąt kilometrów. Przejdź się po parkingu i pooglądaj samochody a sam sobie odpowiesz na swoje pytanie. Oczywiście pewnie zaraz odpowiesz, że to czy koś jeździ nowym samochodem czy starym to jego wybór. Ja osobiście nie znam nikogo kto chciałby jeździć "pełnoletnim" gdyby mógł wybrać nówkę z salonu.

kris

@Abroo Wydział W-51 też od ponad 10 lat nie należy już do dawnej WSK PZL Rzeszów - obecnie Pratt&Whitney Rzeszów. Wydziały W51, W55, W75, W68 to inna firma!

olo
@kris 04.08.2015 21:43

Jak szukasz odpowiedzi na to pytanie to przyglądnij się ludziom idącym do pracy. Większość idzie w milczeniu i patrzy na końce swoich butów albo na chodnik. Gdzie są te uśmiechnięte twarze sprzed 10 lat? Ot i wszystko w tym temacie :(

kubuś

Panie Darecki proszę o opinię dlaczego jak jest tak dobrze jak jest tak źle. Akcje firmy UTX po 124 $ w lutym 2015 spadły w lipcu do 99 $ miało być tak dobrze a jest jak zwykle. Co Pan na to?

krystian

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca inżyniera materiałowego w WSK.? jakie są zarobki? można liczyć na 3500 netto?. Mam 2 lata doświadczenia w tym miedzynarodowego.

Abroo

Witam ,szczerze z pelnym sumieniem odradzam podjecie pracy na wydziale metarulgi,dzial w51. Praca na tym wydziale nie jest ''az'' taka ciezka,lecz w przeciwnym kierunku. Atmosfera która tam panuje schodzi do ostatniego szczebla chamstwa i braku kultury.''Prawie'' caly personel a przede wszystkim ''Mistrz'' linii jest osoba bez zadnych zachamowan i braku kultury,przeklinajac na pracownika w czasie pracy jak i do niego dzwoniac uzywajac obraźliwych slow. praca na dziale w51 jest nie Tyle meczaca co wykonczajaca psychicznie człowieka prze głupie docinki i brak kultury do pracownika. Umowy zlecenie to druga strona medalu o której już chyba wszyscy wiedza i zdaja sobie sprawę żeby dostać umowę o prace trzeba popracować tam minimum ''Rok'' a można i ''wiecej'' jeżeli o to się nie ubiegamy i nie chodzimy do biora. Pozdrawiam

kris

Dlaczego z portalu zostały usunięte wpisy o ZM WSK Rzeszów sp. z o.o.? Przecież W-68 nie należy do WSK PZL Rzeszów od 2004 roku! Którego zakładu w końcu dotyczy ta dyskusja?

Szykuje się kolejna fala zwolnień, w pierwszej kolejności nie przedłużają umów bo to przecież rozsądne szkolić specjalistę cnc 10 miesięcy obiecywać mu cuda po czym na tydzień przed końcem umowy poinformować ze ją wstrzymano odgórnie - to tak etycznie żeby nie było nawet czasu rozejrzeć się za nową pracą. Przykre to jest bo właściwie od 2008 ludzie są co roku zastraszani

pl

niestety w wsk nie przestrzega sie etyki, zero praktyk ktore sie pokazuje na filmikach na szkoleniach np. jest problem z wykonaniem jakiegos detalu nie ma zastosowania praktyka (z USA) konstruktor i technolog na miejscu : nagminne jest zwalanie winny na tego co stoji na samym koncu procesu podzial zadan jest do bani, mozna by napisac doktorat na temat niedoskonalosci w wsk niestety ale prezes nie wie wszystkiego i zle ze opiera sie na opiniach tego kto jest w mowie "miodkiem", i klamca prezes powinien kazdego kierownika skierowac na kurs jak sprawiedliwie dzielic obowiazki, teraz jest z tym tak sobie: na -3 a na punkty do 100 na 27

(Mt 5:33-37)
@pl 07.03.2015 22:46

Jeżeli masz problem i nie można się dogadać to masz narzędzia (np. dialog) i z nich korzystaj. Ile razy zgłosiłeś problem do dialogu? Co ja już nie słyszałem ;). Nieraz sam w to nie wierzę. Jak uzgadniać to tylko na piśmie, bo za jakiś czas usłyszysz, że źle zrozumiałeś, że nie takie były uzgodnienia, że to ty miałeś...itd. itp.

aga
@(Mt 5:33-37) 11.03.2015 16:50

widac , ze w biurze pracujesz , albo miales szczescie i trafiles na mala komorke ...

HP

Chciałbym stwierdzić, iż od pewnego czasu dyrektorów przybywa a brak osoby, która ma podjąć decyzję, wszyscy się boją o wszystko procedury niejasne i nieczytelne zarówno jakościowe, bhp, kontroli eksportu. Trudno jest to wszystko zrozumieć. Procedury miały pomóc w zarządzaniu po to powstały, niezrozumiałym jest jednak trudność, mnogość i brak jasności tych procedur. Z tego też powodu bardzo trudno osobom nowym nie skażonych WSK światem, wejść w to wszystko. Ja nie dałem rady.

EP

Podobno coś naprawdę dużego ma powstać w okolicy, oczywiście z branży lotniczej. Czy ktoś wie co to za firma i od kiedy będzie rekrutacja? Nie interesują mnie jakieś bzdurne wpisy typu "cały czas coś powstaje w dolinie" Wiatr niesie, że ma to być jeden z czołowych producentów lotniczych.

jurand

witam. ile moglbym zarobic na poczatek brutto jako operator cnc? pracowalem juz w korporacji UTC do ktorej nalezy wsk i chcialem zapytac z ciekawosci jesli ktos moze mi odpowiedziec to z gory dziekuje

p

Wszystko zależy od tego z kim się pracuje. Można mieć normalnych przełożonych i wtedy jest normalniej. Ae ogólnie pracuje się wiele, wiele trudniej niż jeszcze kilka lat temu. Praca wkrada się w życie osobiste bardzo mocno, coraz więcej pracowników ma komórki przez co nawet jak mają dzień wolny to co chwilę ktoś im dzwoni. W praktyce taki dzien wolny to porażka. Przybywa procedur, które w praktyce zabierają czas potrzebny na meritum. Ilość kierowników i dyrektorów plasuje WSK cyba w światowej czołówce :-), gdyby co drugiego z nich zamienić na spacjalistę nie byoby takiego balaganu. Są też plusy, można się kształcić, zdobyć wiedzę, tylko , że skoro ostatecznie wiele osób zmienia firmę lub myśli jak to zrobić to jaki to pożytek dla WSK? Obiektywnie trzeba stierdzić, że kierowanie takim molochem to trudna sprawa, także nie osądzam, ale obiektywnie stwierdzam, że klimat w WSK bardzo się pogorszył od 2008 roku. Wtedy nastał sławny kryzys i od tametego czasu pod jego pretkestem, ale i też ealnei z jego powodu robi się różne rzeczy. Pracownik stał się przedmiotem, nie podmiotem, karty multisport i ciagłe lamentowanie na temat BP nie da ludzion spokojnej głowy po pracy, a to jest bezcenne i jak nie ma tego cała reszta staje się wtórna...

Monte Christo
@p 26.01.2015 21:02

Należałoby jeszcze dodać że o wynikach zawodowych i o karierze decyduje to czyim jest się znajomym. Związki zawodowe jedzą z reki dyrekcji i wciskają swoich itd itp.

Janusz

Tak pracowałem na WSK ,W 68, tam niema zarobków tylko kierownictwo zarabia pracownik NIE.

jolo

Witam, chciałabym się dowiedzieć, czy bardzo trudno jest tam dostać się na staż do działu finansowego, jeśli ma się jedynie podstawową znajomość angielskiego?

ekksk
@Matusz 02.04.2016 22:21
Skąd wiesz jaki pensje mają dyrektorzy ? Ja pracuje na maszynie już ponad 10 lat i do dzisiaj nie znam zarobków nawet zmienn...

A skąd wiesz, czy nie rozpruł się ktoś z finansów? Payroll i analitycy finansowi mają dostęp więc może ktoś strzelił z ucha.

ekksk
@Matusz 02.04.2016 22:21

renia

Najlepiej to ma kadra zarządzająca bo każdy dyrektor ma nowe BMW i zarobki z kosmosu a na produkcji tylko szukają oszczędności bo ktoś musi na to wszystko zarabiać żeby Amerykanom opłacało się tu inwestować. Atmosfera na wydziale jest okropna przez zarządzających.

rik

Wszystko było super jakieś 5 lat temu a teraz jest coraz gorzej. Zatrudnili nowego wiceprezesa tylko po to żeby robił czystki poprzez zastraszania i zwolnienia. Szykują się kolejne zwolnienia tylko nikt oficjalne o tym nie mówi. Ludzi traktuje się jak przedmioty. Coraz to nowsze instrukcje i zakazy nie pozwalają normalnie pracowac

byłam widziałam wiem

No zazwyczaj wszędzie zaczyna się od takich ogólnych pytań, jak widac że ktoś sobie radzi to się kontynuuje i zadaje trudniejsze i bardziej szczegółowe pytania. Poza tym jak stanowisko wymaga bardzo dobrej/biegłej znajomości ang. to można wiekszą część przeprowadzić po ang. Jak widac że ktoś sobie kompletnie nie radzi i nawet na pyt. dotyczące zainteresowań średnio odpowiada to się go nie męczy bo szkoda jego i rekrutera czasu

@byłam widziałam wiem 11.12.2014 13:35

najważniejsze w pracy...to hobby hahahahhaha zainteresowania hahahahha i co robisz w wolnych chwilach hAHAHA

jacek

Dziękuję za odpowiedź. A mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym angielskim? Standardowe pytania typu dlaczego chce u nich pracować, o moje zainteresowania, obecną pracę, studia czy jakoś bardziej ten angielski sprawdzają?

edmunt
@jacek 03.12.2014 12:04

kasa jest super ok 4000 a angielski nie wymagany wiem bo robie tam ok 3 lata

Ryszard
@edmunt 21.04.2017 08:26
kasa jest super ok 4000 a angielski nie wymagany wiem bo robie tam ok 3 lata

Edmund kłamie, tak na prawdę zarabiamy po 5500 zł , a po 5 latach każdy dostaje BMW. Angielskiego to nawet prezes nie zna, więc nie wymagane.

jacek

Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na stanowisko inżynieryjne w tej firmie? Wybieram się w tym tygodniu.. Jest jakiś test?Jakie pytania zadają?

@jacek 24.11.2014 18:11

Wiem
@byłam widziałam wiem 01.12.2014 11:48
Na pewno sprawdza znajomość rysunku technicznego i angielski, znajomość branży itp. Jakaś wybitnie skomplikowana nie jest ;)...

Jak nie masz znajomości czyli rodzinka nie pracuje w WSK , Hamilton to nawet nie aplikuj bo tak pomimo doświadczenia i to właśnie w tych firmach zdobytego na bezpłatnych praktykach kilkumiesięcznych , wykształcenia nie będziesz miał/a pracy .Demoralizacja na całej linii.W jakim my kraju żyjemy ?

respawel

Witam Wszystkich. A ja mam pytanie z trochę innej beczki. Chciałbym rozpocząć pracę w zawodzie inżyniera i tu nasuwa się wybór WSK jako potencjalnego pracodawcy. Skończyłem PRZ (WBMiL) 12 lat temu i nie pracowałem w zawodzie do dnia dzisiejszego. Czy jest szansa aby dostać pracę w WSK? Czy może nie ma sensu nawet próbować?

@respawel 08.10.2014 11:58

Moze być ciężko, raczej szukają ludzi zaraz po studiach albo tych co mają rok, dwa trzy doświadczenia i są niedrodzy. jeśli nie pracowałeś w zawodzie to nie liczyłabynm na Twoim mijescu na prace tam bo po 12 latach od zakończenia studiów i braku praktyki większość się zapomina...

zainteresowany

witam mam pytanie jaka jest atmosfera pracy na montazu i jakie sa zarobki mozna zarobi 2500 prosze o szybka odpowiedz czy jest sens zminiac prace

l4
@byłam widziałam wiem 16.10.2014 11:13
Zarobki uzależnione są od widełek płacowych i doswiadczenia, ale powiedzmy, ze gość na stanowisku technologa, inżyniera, konstr...

To cienko jak na swiatowego lidera w branzy lotniczej.

@l4 26.10.2014 09:00
To cienko jak na swiatowego lidera w branzy lotniczej.

Cienko cienko, ale na podkarpaciu ogólnie zarobki nie są "łał" no moze lepsze w Borgu itp. ale tam zazwyczaj szukają ludzi z doswiadczeniem, natomiast w WSK niekoniecznie trzeba mieć kilka lat stażu takze moze z tym to jest związane... a może zarząd nei chce dawać podwyżek

Zostaw opinię o WSK PZL Rzeszów - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WSK PZL Rzeszów