Opinie o WSK PZL Rzeszów w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WSK PZL Rzeszów. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w WSK PZL Rzeszów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WSK PZL Rzeszów w Rzeszów

Kaz

Witam.Czy ma szansę się dostać do pracy osoba bez wykształcenia metalurgicznego lub obróbki metali?.Jestem po ekonomiku i 2 lewych rąk nie mam.Pozdrawiam

Kaz

To nie te czasy za taką kasę i w takich firmach..

Adixon
@Kaz

Niestety smutna prawda

szukam kogoś kto dojeżdza do pracy na terenie P&W z okolic Sokołowa młp,Górna, Kamienia ,Jeżowego na 2 zmiany do wspólnych dojazdów. Kontakt : igor1191993@o2.pl

Misiekq23

Aplikowałeś? Dostałeś się?

Misiekq23

Witam, widziałem że rekrutują na stanowisko "zdawania detali" ? Czy ktoś orientuję się jaka to praca jak płatna i jakie są tam zmiany, z góry dziękuję za odp

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Młodszy operator CNC

Witam chciałbym aplikować na młodszego operatora CNC, jaki mogę spodziewać się zarobków? i jak przebiega proces rekrutacji?

Ajo
@Młodszy operator CNC

Zarobki na poziomie 2100-2400

@Ajo

Atmosfera za to super!

Młodszy operator cnc
@Ajo

A jakie sa szanse na zostanie na stałe i jakie pozniej zarobki

chłop pańszczyźniany

Praca...jak w "piekle na ziemi"...Jak ktoś szuka wrażeń i nie szanuje zdrowia niech próbuje..umowa zlecenie na 3 miesiące 16 zł brutto za 1h pracy później łaskawie o prace za 2800 zł brutto...

Jaja
@chłop pańszczyźniany

Na którym wydziale ? I czy to napewno p&w czy zm

Biały murzyn
@Jaja

WSK zakład metalurgiczny vel odlewnia...

bazyl

Pracował ktoś na stanowisku magazyniera (Sortowanie i pakowanie małych części maszyn, Kontrolowanie stanów magazynowych) albo był na rozmowie o prace, czego można się spodziewać? -Firma Pratt&Whitney Aeropower Rzeszów/ Hamilton Sundstrand

Cnc

Witam jak wygląda praca na cnc? Zmiany? Kasa? Firma idzie na ilosć czy jakość? Jaki system zmianowy? Dzięki za odp

Igor

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi? Jakie są zarobki?

ERROR

Pracowałem tam 3 lata jako pracownik umysłowy, (usunięte przez administratora) robiłem i nikt się mną nie interesował od samego początku. Dali mi komputer i nawet nie powiedzieli co robić. Przesiedziałem kilka lat, nic nie robiąc prawie - no jakieś tam prace sobie znajdowałem żeby się nie zanudzić, zrobiłem MBA za ich pieniądze i odszedłem. Podobnie ma wielu umysłowych pracowników. Mówię całkiem serio i szczerze. Są oczywiście tacy, którzy pracują ciężko ale ja zostałem jakby zapomniany.

Jatakasobie

A czy można dostać się na taśmę, czyli osoby siedzą i sprawdzają czy dany produkt jest prawidłowych rozmiarów,czy coś w tym stylu. Mam wykształcenie średnie, jakie byłyby zarobki ???

hohoho
@Jatakasobie

w-51 kontrola jakosci ok 3200 brutto

jatakasobie
@hohoho

A czy Ty napisałeś mi o firmie Pratt & Whitney ? Bo widzę,że jedna z osób poruszyła temat,że wypowiedzi forumowicz dotyczą też firmy innej działającej na wsk, metalurgicznej .

@Jatakasobie

ZM produkuje detale dosyć ciężkie - zobacz sobie na ich stronie. Kontrolerzy zajmujący się kontrolą takich detali w ciągu miesiąca przewalają własnymi rękami od kilku do kilkunastu ton. W Pratt&Whitney mógłbyś liczyć na siedzącą pracę przy kontroli np. łopatek.

jatakasobie
@Artur

No i jaka pensja na tej kontroli łopatek ?

@jatakasobie

A kto to może wiedzieć :) P&W Rzeszów chyba już nie produkuje łopatek. Robi to firma CPP (Consolidated Precision Products), która kilka lat temu nabyła od P&W Rzeszów wydziały zajmujące się tą produkcją. Firma CPP też jest zlokalizowana na terenie dawnego WSK PZL Rzeszów. Dawno temu takie sprawdzanie odbywało się m.in. przy pomocy światła ultrafioletowego, zapewne nie obojętnego dla oczu. Może teraz technika jest inna. Czyli nie ma nic za darmo :)

Zbigniew

Ciężko znaleźć pracę z wykształceniem średnim technicznym w firmie pratt&whitney Rzeszów ?

Aaandy

Dość dziwnie piszecie, pracuje tutaj 10 lat i jestem zadowolony, są podwyżki, wczasy pod grusza, dodatki świąteczne, karty podarunkowe dla dzieci, mozna awansować, są rekrutację wewnętrzne, na numerykach ludzie jakoś się też strasznie nie przepracowują. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Odchodza ludzie na jasionke i jakoś wracają z powrotem więc chyba tak źle nie jest. A jeżeli ktoś chce odrazy zarabiać nie wiadomo jaka kasę niech sobie sam odpowie co chce????

@Aaandy

Ja pracowalem tam 5 lat i nikomu nie polecam tej pracy. Brak posznowania dla pracownika, zarobki fatalne jak za tak ciezka fizyczna.

Artur

Ten wątek jest mało użyteczny, przede wszystkim dlatego, że wypowiedzi dotyczą co najmniej dwóch różnych firm. Nie ma już WSK PZL Rzeszów. Część dawnej WSK PZL Rzeszów to obecnie Pratt&Whitney Rzeszów, która zajmuje się wyłącznie produkcją lotniczą. Z reszty dawnego WSK PZL Rzeszów powstało kilka niezależnych spółek, między innymi Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów sp. z o.o. I wypowiedzi o tym zakładzie przeplatają się z wypowiedziami o Pratt&Whitney Rzeszów, zaciemniając obraz sytuacji. Wspomniany Zakład Metalurgiczny (znany jako ZM) _nie_zajmuje_ się produkcją lotniczą. Praca tam, w zależności od wydziału, należy do kategorii ciężkich lub bardzo ciężkich (przede wszystkim ze względu na warunki pracy), za którą niestety nie można liczyć na adekwatne do warunków wynagrodzenie. Zatrudniając się tam nie liczcie na rozwój zawodowy, ani na dobrze zorganizowaną pracę. Pod tym względem ZM jest przeciwieństwem P&W. ZM to dobre miejsce dla ludzi prostych, bez większych zawodowych i życiowych ambicji. Jeśli taki jesteś, to jest miejsce dla Ciebie. W-51 czy W-68 to piekło na ziemi, warte zobaczenia tylko raz, dla przestrogi. Zanim podpiszesz umowę o zatrudnieniu z ZM, najpierw zobacz swoje miejsce pracy. Wszystkiego dobrego!

Jok

Witam, chciałbym zapytać jak się pracuje na narzędziowni? Jest trochę choć nowocześnie czy lata 60 te i proletariat ?

Poszukiwacz

Mam wykształcenie technika mechanika i operatora obrabiarek sterowanych numerycznie, dopiero skończyłem szkołę, czy ciężko mi będzie znaleźć pracę w tej firmie ? Z góry dzięki za odp

Jack de ripper

Witam. A wiecie cos moze czy potrzebowali w tym miesiacu kogos na stanowisko sekretarki?

Dominika

@Aaandy Dziękuję za Twoją wypowiedź. Napisałeś o benefitach, które firma WSK PZL Rzeszów oferuje swoim pracownikom. Czy możesz napisać jeszcze, czy są one dostępne dla pracownika od samego początku współpracy z firmą, czy dopiero po okresie próbnym przysługują one? Informacja ta na pewno będzie cenna, więc zachęcam Cię do wypowiedzi.

Hmmmm, tak sobie czytam i się zastanawiam......... Pracuję w WSK/PWR już ponad 20 lat (nie na stanowisku kierowniczym ani dyrektorskim) i wynagrodzenie jak dla mnie jest naprawę ok (dużo więcej jak średnia krajowa). Może sekretem jest to, że jeśli chcesz dobrze zarabiać to trzeba się postarać i nie da się tego zrobić w 3 miesiące, pokazać umiejętności, kompetencje, samodzielność i zaangażowanie. Faktem jest, że atmosfera z roku na rok jest gorsza, głoszone zasady etyczne nie obowiązują wszystkich a pracy i obowiązków więcej ale takie życie- nigdzie za darmo nie płacą. Gdzie w Rzeszowie i okolicach można liczyć na coroczne podwyżki, darmowe studia, darmową naukę języka angielskiego i niezły socjal- zaryzykuję że nigdzie. Z wieloletniego doświadczenia powiem tyle: większość nowych pracowników do pracy się nie rwie, pracuje bo musi i robi to co się im palcem pokaże- zero inicjatywy i samodzielności ale za to wyznaje zasadę- jaka płaca taka praca- powodzenia.

młody
@1234567890

Jakie to stanowisko ? Na hali czy w biurze? To chyba nie jest tajemnicą?

Pumba40
@1234567890

hmm ... pracuję tu niedługo 2 lata i staram się rzetelnie wykonywać polecenia przełożonych i przez ten czas nie miałem żadnej premii ani podwyżki i zaczynam się zastanawiać czy dalej iść tą drogą...a może wystarczy tylko zmienić wydział?...

Dominika

Z Waszych wypowiedzi wnioskuję, że opinie o WSK PZL Rzeszów są dobre. @Kolos napisz coś więcej o przebiegu rekrutacji: Jak wyglądała rozmowa? Czy sprawdzano w jakiś sposób Twoją wiedzę/umiejętności? Czy zaproponowane warunki pracy mocno odbiegały od Twoich oczekiwań (jeśli w ogóle odbiegały)? A może ktoś jeszcze, kto pracuje w WSK PZL Rzeszów mógłby nam opowiedzieć jak się tam pracuje, jak jest organizacja pracy, jaka atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o WSK PZL Rzeszów - Rzeszów

• Jak się pracuje w WSK PZL Rzeszów?

Zobacz opinie na temat firmy WSK PZL Rzeszów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WSK PZL Rzeszów?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WSK PZL Rzeszów?

Kandydaci do pracy w WSK PZL Rzeszów napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WSK PZL Rzeszów