Opinie o WSK PZL Rzeszów w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WSK PZL Rzeszów. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w WSK PZL Rzeszów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WSK PZL Rzeszów w Rzeszów

Mstii

Chciałbym wiedzieć ile zarabia spawacz tig?

Darek88

Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna na kontrole jakości ? O co mogą pytać i czego sie można spodziwać ?

Czesiek

Panowie mogę prosić o jakieś informacje o firmie CPP ? Jakie są tam średnie zarobki ? Atmosfera ? Firma się rozwija?

Rzeczywisty
@Czesiek

Odradzam pracy w tej firmie. Marne zarobki. Dużo wymagają. Zero podwyżek. Dopiero po roku czasu dostaniesz te parę % i to tyle z podwyżek. Pierwsza umowa na 3 miesiące.

czesiek
@Rzeczywisty

Marne tzn jakie? I na jakim stanowisku ? Da się rozwijać?

Rzeczywisty
@czesiek

W tamtym roku 2550 brutto około teraz dali na 2880 brutto np. Młodszy zaczyszczacz. Rozwijać możliwe napewno jak masz znajomości albo będziesz konfidentem taka to smutna rzeczywistość.

czesiek
@Rzeczywisty

TO ile na rękę wychodzi 1900 ? Przecież to jest nie możliwe żeby takie pieniądze płacili.

Pio

Witam na wsk pracuje 7 lat i o 7 za długo Z miesiaca na miesiąc jest coraz gorzej . Atmosfera gęsta, wiecznie coś nie pasuje (a to wióra znajdą a to w koszu na śmieci coś źle posegregowane ) Kasa nędza 3500 brutto to norma . Podwyżki są raz w roku 80 - 120 zł LOL. Nie dajcie się zbałamucić że dostaniecie 20 % podwyżki przy podpisaniu umowy na stałe. Max 10 % . Awans tylko i wyłącznie jak masz 2 lewe ręce i wujka kierownika!!! Jesli spytasz o podwyżkę dostaniesz odpowiedź że " na twoje miejsce jest 10 osób za bramą " Jednym słowem nie polecam

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

adam

Witam. Chciałbym uzyskać informację/kontakt do firmy zajmującej się transportem na terenie WSK. Chodzi mi panów którzy jeżdżą wózkami widłowymi np i dowożą części itd.

Były podwykonawca

Witam mam pytanie do pracowników odlewni aluminiowych na terenie starego wsk , otóż czy dalej tam poszukują podwykonawców do zaczyszczania odlewów i jeśli tak to jak z wynagrodzeniem ?

Regulator
@Były podwykonawca

Hej ja pracuje dla podwykonawcy i zarabiam 15zl na godzinę netto

Były podwykonawca
@Regulator

Myślałem ze już nikt nie odpowie:) pracujesz tam na terenie zm wsk czy gdzieś indziej?Czy dużo osób pracuje z tobą?

KB

Moje sugestie dla WSK PZL Rzeszów: wymianę maszyn na których widnieje napis republika czecho-słowacka i tych starszych oraz żeby pracownicy nie musieli czekać miesiącami na tak podstawowy sprzęt jak okulary korekcyjno-ochronne bo widzę że jest z tym olbrzymi problem

Maciek
@KB

Nie wiem na jaki wydział trafiłeś bo u nas nie ma z tym problemu. Idziesz do majstra a on bez problemu Ci wszystko ogarnie.

Gratification_monkey

Czesc, ma ktos doswiadczenie z dzialem obliczen wytrzymalosciowych ? Jak warunki pracy i atmosfera ?

Witam . Można zaczerpać opini o W-68 , byłem dziś na rozmowie i od nowego roku mam ruszać ale mam mieszane uczucia i o co chodzi z tymi ukraincami? Można jakieś info co i jak

Cześć. Powiecie mi jakich stawek może spodziewać się spawacz tig ??

Beny123321

Witam mam rozmowę w sprawie pracy na młodszego operatora urządzeń specjalnych telefonicznie zostałem poinformowany że praca będzie dotyczyć obsługi pieców próżniowych. Aplikowałem jeszcze na stanowisko ślusarz oraz operator obrabiarek konwencjonalnych. Moje pytanie brzmi które stanowisko jest lepiej płatne i na którym będą lepsze warunki pracy ?

Tt

Mam iść na rozm na malarza części lotnuczych. Czy ktoś może mi powiedzieć jak tam jest i cz to jest PW czy jakaś inna podfirma

K

Na kuźnię potrzebuja.. Forgex Polska

Obecnie są jakieś przyjęcia do zakładu metalurgicznego i czy dalej rządzi tam pan Aleksander?

Witam jak obecnie wygląda praca w zakładzie metalurgicznym i czy dalej rządzi tam (usunięte przez administratora). ?

Witam ile zarabia sie na stanowisku tokarza konwencjonalnego ?

P&WR
@Adam

Minimum powinieneś dostać 3000 zł brutto. Większe pieniądze zależą od doświadczenia i stażu na danym stanowisku.

Nieznany

Jak wygląda praca na magazynie? I ile oferują brutto?

Koło

Witam jak wygląda sytuacja na wydziale kół zębatych i przekładni (jak dobrze pamietam w54) , na stanowisku młodszy operator co z ludźmi i przełożonymi ?

Kaskader

Siema. Może ktoś powiedzieć jak wyglada praca na stanowisku operator produkcji w P&W? Wiem ze fajne są zmiany 6:30-14:30 i 14:30-22:30. Zastanawiam się między Pratem a CPP jako zaczyszczacz.

Jojaoajo
@Kaskader

Ciężko powiedzieć, operator produkcji tak na prawdę może zajmować się wszystkim po trochu, wszystko zależy gdzie trafisz. Godziny które podałeś wchodzą w życie od nowego roku.

Miły
@Jojaoajo

wchodza od listopada te godziny.

Zostaw merytoryczną opinię o WSK PZL Rzeszów - Rzeszów

• Jak się pracuje w WSK PZL Rzeszów?

Zobacz opinie na temat firmy WSK PZL Rzeszów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WSK PZL Rzeszów?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WSK PZL Rzeszów?

Kandydaci do pracy w WSK PZL Rzeszów napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WSK PZL Rzeszów