ORSK im. W. Degi

Poznań

Opinie o ORSK im. W. Degi

Weronika

@wszechwiedzącą mówiąc szczerze czytając Twój komentarz (nigdy nie byłam pracownikiem ORSK im. W. Degi) nie do końca rozumiem wszystkiego, co chciałaś przekazać. Chcesz powiedzieć, że sekretarka niszczyła to miejsce pracy? W jakim sensie? Teraz już nie jesteś związana z firmą?

Wszechwiedząca

byłam pracownikiem wiele lat temu, na przełomie zmiany dyrektorów, z bardzo dobrego na kolesia nieudacznika (całe szczęście podobno przebywa w areszcie). Ludzie byli za jego czasów doceniani za donosicielstwo i trzymanie palca w d...Rodzina zwłaszcza w ochronie - prawda, pewna sekretarka i jej rodzina z "interesującą "przeszłością, rozpoczęła niszczenie tego, co prof. Dega założył. Zniszczyła świetnego ortopedę i niszczy nadal innych - ma kobieta moc . Za pensję sekretarki i rencisty męża dorabiającym w ochronie, nie można było kupić domu na drogim gruncie i wysyłać paczek ekspresowych do uczącej się córki w koszcie dwukrotnego miesięcznego wynagrodzenia adiunkta. Cieszę się, że ktoś w końcu dopatrzył się błędów, martwych dusz i kłamstwa i zaczyna robić porządek. Nowy p.o. dyrektora świetny lekarz i organizator, może szpital stanie na nogi

Weronika

@AS, jakie zmiany nastąpiły? Warto powiadomić o nich przyszłych kandydatów.

A

Szpital pozostał jeszcze w PRL, układy, układziki, mobbing. Czekam na zmiany już od paru lat i nic, może samemu trzeba coś zmienić. Z drugiej srtony wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Płace słabe, dodatki za dodatkowe kwalifikacje, tzw zębalowe - płatne obok podstawy, a ta 13 pensja to nie średnia zarobków z całego roku(z dodatkami) tylko goła podstawa.

aaaanna
@AS 22.02.2017 16:50
Bardzo proszę o opinię kogoś z administracji. Złożyłam aplikację i jestem po wstępnej rozmowie ale z tego co Państwo tu piszą...

hej, a aplikowałaś na jakieś konkretne ogłoszenie czy ogólnie przesłałaś e-mail do kadr?

AS
@aaaanna 04.03.2017 16:01

Rekrutowałam na konkretne stanowisko ale zrezygnowałam. Chociaż wiem, że dyrektor już jest inny i wiele się zmieniło.

Ira

Pracował ktoś tam jako pielęgniarka na oddziale? Jak było? Jak Was traktowano?

Ala
@Ira 31.10.2016 02:16
Pracował ktoś tam jako pielęgniarka na oddziale? Jak było? Jak Was traktowano?

Całkiem nieźle. Nawet za 2016 r. wypłacono wszystkim 13-tą pensję jako premię. :-)

Bella
@Ala 06.01.2017 17:06

Nie wszystkim....

kazik

zapewne pytasz z tej okazji, że pracownika administracyjnego teraz poszukują i jak widzę wisi ogłoszenie

ewka

hej a jakie macie opinie o pracy w administracji szpitala - kadry, działa finansowy, prawny, sekcja ruchu chorych? chodzi o atmosferę i zarobki?

Marzena

Dzień dobry, obecnie poszukują pracownika na stanowisko salowej. Mam pytanie warto spróbować? Prosze o szczere porady

Piotrek Ferens.

Najlepszy szpital ze wszystkich, W których byłem dotychczas. Zalety to: dobra opieka medyczna (badania, życzliwość, uprzejmość, zainteresowanie pacjentem, informowanie pacjenta. Czasami zdarzy się ze któryś pracownik ma trudny dzień, czy trudną chwilę, ale zazwyczaj to nie trwa długo.), życzliwość i uprzejmość, i delikatność pracowników (od pani sprzątające czy podające jedzenie - po profesora), tv bezpłatne w sali, łazienka z prysznicem w sali, pielęgniarki interesujące się stanem pacjentów, stołówka (gdzie można normalnie usiąść i zjeść a nie garbić się i gimnastykować siedząc na łóżku - jak w innych szpitalach), w tym samym budynku są: kaplica + Msze Św., bufet ofiarami, sklepik, fryzjer, sala operacyjna, badania typu np. rtg, usg. Jestem tutaj pierwszy raz w życiu i polecam

kosmos

W szpitalu zła atmosfera,korupcja i kolesiostwo, metody komunistyczne,prosto z więzienia,KGB,latające czarownice,niektóre są już na emeryturze i zabierają młodym pracę.Takich osób jest dużo.Układy i układziki.Aktorstwo co niektórych wyśmienite od pierwszych chwil w ORSK.Nie polecam pracy w tym szpitalu,szkoda zdrowia i czasu.

marekwie

Wiem że to jest forum o pracodawcach ,ale kto jak nie pracownicy mogą wiedzieć który z lekarzy jest odpowiedzialny za listę oczekujących-ja tylko chcę wrócić do swojej kolejki.Pisałem już gdzie się dało ,ale wiem że to nic nie da.A może inaczej -czy to jest któryś z dorabiających w Rehasport-Clinic na Góreckiej-wystarcz mi odpowiedz tak/nie -ze stawem skokowym męczę się od 1999 roku!!! A tak poza tym szpitale to jedna wielka mafia !!!

marekwie

Mam pytanie gdzie przyjmuje(oczywiście prywatnie) lekarz ,który rządzi listą oczekujących na oddział II a ,chcę wrócić na swoją kolejkę .W dniu 27. 04.2015 W miałem być przyjęty na oddział-przybyłem w wyznaczonym terminie i co? i się dowiedziałem ,że przesunięto mnie na sierpień 2016 roku.Niełaskaw było mnie nawet powiadomić o tym telefonicznie.Czekałem półtora roku na operacje stawu skokowego i każą czekać kolejne 16 miesięcy,mało tego na kolano zapisywałem się w tym samym czasie co ze stawem skokowym i na kolano mam termin 14.10.2019. Obawiam się że jeśli tak będę przesuwany to może być to rok 2030 .Proszę o namiary do lekarza ,który pomoże mi wrócić do kolejki.Na prywatne leczenie mnie nie stać,1 kwietnia zostałem zwolniony z pracy-a planowałem wziąć kredyt aby się ratować w razie czego w Rehasport -Clinic. Panie z pokoju 53 wejście G -mistrzynie świata w kłamaniu ,wszystkie trzy podały inną wersje tego co mnie spotkało.Co jest grane w tym szpitalu?? .Lekarz rodzinny nie chcę dawać mi zwolnienia L4 -proponuje mi rejestrować się na bezrobocie.POWIEM TYLE -WKU....NIE MOJE SIĘGA ZENITU.(W środę jestem umówiony z prof.Jankowskim w sprawie operacji kręgosłupa)

@marekwie 04.05.2015 11:03

to jest forum z opiniami o pracodawcach... takie problemy to proszę kierować do NFZ oddział w Poznaniu na Piekarach, a jak nie pomogą to do rzecznika praw pacjenta, podadzą namiary

hmmm

nie jestem pracownikiem szpitala. pytam o rzetelną opinię, bo myślę o złożeniu dokumentów.

@hmmm 23.02.2015 23:05
jakiego konkretnie działu administracji dotyczą te opinie?

Nie działu administracji ale całego szpitala.Ten zna tego,ten jest rodziną tego....administracja jest powiązana z innymi jednostkami szpitala.Ale to już nie mój problem.....niech się kotłują,niech im dobrze będzie....

hmmmmmm
@hmmm 23.02.2015 23:05
jakiego konkretnie działu administracji dotyczą te opinie?

Kto pyta? Dyrektor czy kadrowa?

Powodzenia !!!!

ann

hej, nie sugeruje tego - po prostu szukam teraz pracy, a nigdy nie widziałam na ich stronie internetowej/BIP ofert pracy. Takze nie wiem czy np. można u nich w kadrach złożyć podanie i czekać na telefon... ale zazwyczaj aplikuje się na konkretne stanowisko czy ds. kadr czy finansowych czy rejestratorki a takiego ogłoszenia u nich nigdy nie widziałam Pozdrawiam

Smiechu warte,tak się nisko cemić!!!!1
@ann 07.02.2015 21:00
a ja nadal zastanawiam się jak zdobyć pracę w administracji tego szpitala? czy możliwy jest nabór bez tzw. pleców?...

Tak,na pewno nie! Musisz mieć plecy,mamę,tatę ,teścia...itp. Jak nie masz to wylot-za nie wykonywanie poleceń przełożonej! I to bez dyskusji,bez tłumaczeń etc. Tam jest wielka klika,pracują całymi rodzinami,nie wiadomo kto z kim jest spokrewniony....Trzeba bardzo uważać co się mówi i do kogo.Dobrych pracowników ma się gdzieś,liczą się koneksje,latanie z prezencikami do szefowej np.w rocznicę zatrudnienia.Tak było na izbie przyjęć,byłam tego świadkiem.Szefowa była szczęśliwa że dostała od pracownicy,której matka też pracuje w ORSK,czekoladki i kawusię.Śmiechu warte tak się nisko cenić!!!! A fuuuuj!

@Smiechu warte,tak się nisko cemić!!!!1 13.02.2015 16:26

hej, dzięki za odp. Jeżeli pojawi się kiedyś jakaś oferta(i spełnie wymagania) to wyśle, co mi tam;-) dostałam kiedyś pracę w urzędzie(najmniej ,,lubianym'' przez ludzi.na zastepstwo, bez znajomości -i muszę powiedzieć, że w urzędach stwarza się chociaż pozory(a znam też kilka osób, które dostały się bez znajomości do pracy a adm. publicznej), ale jak chodzi o POZOSTAŁE PANSTWOWE INSTYTUCJE(właśnie np. szpitale, uczelnie, szkoły) to ....eh:( a przecież te podmioty też są finansowane przez podatników:-(

zainteresowana pracą

Nie o to mi chodzilo - ja zastanawiam sie nad aplikowaniem dopiero, a to ze nie jestem leniwa to mialam na mysli ze rzetelnie podchodze do pracy. Nie mam nic wspolnego ze szpitalem. Zastanawia mnie to ze skoro takie sytuacje sa niby na porzadku dziennym i dotyczy to niby tylu osob,ze jeszcze nic nie zostalo z tym zrobione,skoro nie sa to niby pomowienia?

Gal-Anonim

Nie wiem jaka sytuacja była akurat w twoim przypadku ale chciałem tylko zaznaczyć iż wiele osób podobne opisy publikuje w celu tkz. 'ZEMSTY' za uniemożliwienie poprawy stanu na drodze awansu i kariery. W ostatnich czasach jest to plaga internetu traktowana najczęściej jako zwykły SPAM. Ewentualne roszczenia proszę rozwinąć ... ubrać w szczegóły (bądź też prawdziwe sytuacje). Liczy się siła argumentu. Pamiętajmy że nasze NIESPEŁNIONE ambicje często bywają podstawą naszych roszczeń ;-)

zainteresowana pracą

No ja raczej do leniwych osób nie należę. Dziwi mnie to,że skoro niby jest taka sytuacja w szpitalu i tyle osób ją opisuje,to dlaczego nic z tym nie jest robione? Przecież można to gdzieś zgłosić,nie tylko do PIP? I czy konflikt dotyczy pielęgniarek czy tez administracji.

zainteresowana pracą

Dziękuję za odpowiedź,więc może jednak daruję sobie aplikowanie... Myślę że takie wypowiedzi jeśli są obiektywne,to są potrzebne. Dziwne że jeszcze nikt z tym nic nie zrobił.

Gal-Anonim
@zainteresowana pracą 02.02.2015 19:14

Obiektywna ocena to jedno a nie wywiązywanie się z obowiązków służbowych to drugie. Jak ktoś zaczyna sapać bo go zwolnili za 'nic nierobienie' to potem takie świerszczyki na forum wypisuje. Nie ma nic pewniejszego niż przekonać się na własnej skórze ;-)

zainteresowana pracą

czy może wypowiedzieć się ktoś pracujący lub ktoś kto pracował w administracji szpitala?

zgagulka
@zainteresowana pracą 31.01.2015 19:26

Odradzam no chyba że jesteś mobingerem ponieważ tam mobing jest podstawą na co dzień w pracy-poniżanie,obrażanie,ignorowanie,zastraszanie postawne i słowne,życie prywatne to podstawa.Dyrekcja i przełożeni także mobingują swoich pracowników nie dając im żadnej ochrony.A skoro już mowa o ochronie to uważaj szczególnie na ochronę ponieważ tam pracują sami zboczeńcy,ćpuny i alkoholicy a dyrekcja choć o tym wie to nic z tym nie robi bo to jedna klika.Pracuja tam całymi rodzinami a jak ktoś z zewnątrz przyjdzie do pracy to musiał by chodzić w zbroi aby nic mu się nie stało.Dochodzi nawet do szarpaniny z rękoczynem a dyrekcja jak by nie widzi problemu.I co ty na to Pani chętna do pracy w szpitalu Degi???? MOBING...MOBING... I JESZCZE RAZ MOBING i nic nikt z tym nie robi.A może czekają aż w ochronie któregoś na nocce powieszą w parku na gałęzi i uznają że popełnił samobójstwo.Zapewne tak by to było.No bo przeciez problemu nie ma!!!!??? Może ta informacja dojdzie do Dyrektora i coś z tym zrobi ponieważ wszystko jest zamiatane pod dywan a poszkodowaną osobę zwalnia się bez powodu i zatrudnia nowa i tak w kółko.Ciekawe co z tym zrobi PIP ponieważ szykują się na nich od dłuższego czasu.Zaczekamy i powalczymy-NIE ODPUŚCIMY. MOBINGEROM ŻYCZYMY POWODZENIA. NIE ODPUSCIMY -SUCHEJ NITKI NA NICH NIE ZOSTAWIMY. PRACOWNICY ( JESZCZE ) Wiadomo że służba zdrowia jest chora ale tutaj jest ZWYRODNIAŁA.PROSZĘ NIE USUWAĆ MOJEGO WPISU PONIEWAŻ TO CZYSTA PRAWDA A ZA ZŁO UCZYNIONE NALEŻY SIĘ KARA

zainteresowana pracą

hmm czy mogę prosić o jakieś szczegóły? czyżby ostatni komentarz sugerował mobbing? jestem ciekawa opinii osób faktycznie tam zatrudnionych właśnie w dziale administracyjnym, bo opinie pewnie są podzielone jak wszędzie (jak to mówią nie ma pracy idealnej czy idealnego pracodawcy...)

ann

a były ostatnio jakieś ogłoszenia w administracji szpitala? bo nie widziałam na stronie? pozdrawiam

@ann 30.01.2015 11:13

Nie ma i nie będzie !!! Wszystko załatwia się w rodzinie !!!!

zainteresowana pracą

A jakie opinie odnośnie pracy w administracji szpitala? Zarobki,atmosfera?

@zainteresowana pracą 27.01.2015 22:06
A jakie opinie odnośnie pracy w administracji szpitala? Zarobki,atmosfera?

Się zatrudnij to będziesz wiedziała!!!

komu wolno :)

Coś się cicho zrobiło...Czyżby wszyscy odpuścili ? A tam znowu będą potrzebne pielęgniarki na IP , bo się personel wykrusza.... Ktoś chętny do pracy ?

komu wolno
@komu wolno :) 10.12.2014 19:25

Wszyscy odpuścili,znaleźli nową pracę bez stresów.Pracują tam gdzie kontakt z pacjentem jest atutem a nie wadą.Tam gdzie można pomóc pacjentowi np.dźwigając ciężką torbę i nie dostać reprymendy że to obowiązek rodziny.Cóż,tylko nie każdy posiada rodzinę! Dobrze że kierownictwo ma rodzinę która jest w stanie im pomóc w potrzebie! Ps.Będzie potop! Znów potrzebują pielęgniarek do Izby Przyjęć?! Czyżby znów ktoś się wykruszył,nie spełniał poleceń przełożonych?! Proszę nie usuwać tego postu,dziękuję!

ostatni sprawiedliwy

Wszyscy co gadają źle o pracodawcy to gadają bzdury siedzicie w domu bez pracy i żalujecie że już Was nie ma w ORSK bo Was wylali za lenistwo i teraz zazdrościcie.

@Przedostatni obiektywny 01.12.2014 15:20
Ostatni sprawiedliwy -dobre,dobre... Czegoś ty się napił ? W normalnym stanie umysłu nie można pisać takich bzdur.Wszyscy którz...

Zgadzam się w 100% . Szkoda , że tyle czasu zmarnowałam w tym miejscu ....Można było wcześniej "zmykać" , ale miałam nadzieję , że coś "drgnie". Drgnęło , nie w tym rytmie niestety...

ORSK-zdycha
@ostatni sprawiedliwy 23.11.2014 23:18

no widzę, że ORSK PR-owca zatrudniło! Pracuję ponad 5 lat i negatywne opinie są tu i tak delikatne!

ola

Zarobki marne głodowe

Marysia

Stawki płacy dziadowskie , wymagania OLBRZYMIE , socjal pod psem. Poszanowanie pracownika równe ZERU :( Twoja decyzja ;)

Jerzyk

Mam przeciek z samej góry . BĘDZIE POTOP!!

@Jerzyk 19.11.2014 11:51
Mam przeciek z samej góry . BĘDZIE POTOP!!

A wiadomo , kto popłynie ;) ?

sprawiedliwy

cały szpital to jakaś paranoja, mobbing i jeszcze raz mobbing. niektóre oddziałowe to traktują pracowników jak swoją służbę

K.B.

Ja mam ich wszystkich gdzieś ale to wszystko prawda a gotowanie na Izbie to niby co pacjenci czekaja a oni gotuja sobie jedzenie poprostu cyrk. Dyrektor super człowiek.

K.W.
@K.B. 12.11.2014 22:08

Dyrektor super człowiek ? w tej sprawie dużo do powiedzenia mają byli pracownicy (usunięte przez administratora)

Anna

Przykro patrzeć jak dyrektor daje sobą manipulować i to przez kogo, przez kierowniczkę kadr. Gdyby jeszcze coś sobą rrprezentowała, miała klasę. Może więc kiedyś przejrzy na oczy, oby nie za późno!

wacław

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes naszego klubu . Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes, sto lat! (...) To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu..... Na drzwiach kadr :– Trzeba dać napis, żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się.

anna

Ludzie zza drutów -jest nas kilkaset a tych co piszą o obrażaniu innych osób pięciu może sześciu przestraszonych , nielubiących się nawzajem. Zrobili z tego szpitala miejsce gdzie szacunek dla bliźniego i pracy zastąpiła pogarda i fałsz. Ile podłości w wpisach pana Adama czy Zapracowanego. Jeżeli ta strona nie ma służyć do obrażania, używania wulgaryzmów i wyśmiewania ,to dlaczego robią to w szpitalu kadrowa, niektóre oddziałowe oraz dyrekcja. uwikłana w już przegrane i jeszcze aktualne procesy o mobbing. Oni wiedzą, ile mają rozpraw sadowych od osób popisujących się prawdziwym nazwiskiem, do czego tak tęskni na tym forum garstka ludzi hołubiona przez dyrekcję. Piszmy prawdę o tych którzy nigdy nie powinni mieć władzy a rujnują nam życie. Nie było takiego wpisu, nawet najbardziej obraźliwego który mógłby opisać istniejącą prawdę, mentalność omawianych osób i ich postępowanie. Jeżeli dyrekcja będzie dalej ingerować w tą stronę - otworzymy następną i następną-oni bardzo się boją rozgłosu-piszmy więc o tym jak nas traktują.

@anna 09.11.2014 11:04

Przykre to - bo to część naszej rzeczywistości - ale.... Miejsce pracy trochę przypomina obóz karny....Cieszcie się , że wypłata w terminie ???? Nie wiem , czy dostaniesz za "wczasy pod gruszą"? A może zabiorę premię!!! Dlaczego stoisz ??? Dlaczego siedzisz ??? Za dużo mówisz??? Po co rozmawiasz z pacjentem ??? Czy tak zachowuje się godny polecenia przełożony ??? Czy brak odpowiedzi na pisma wysyłane do Dyrekcji , tudzież opieszałość dotycząca tejże samej odpowiedzi na pismo wielkości słonia afrykańskiego jest normą ??? Cieszę się , że tam już nie pracuję :) Ps.Proszę nie usuwać mojego wpisu - nie obrażam nikogo , nie używam imion ani nazwisk !!!Wolno nam w końcu móc się wypowiedzieć !!!Mamy demokrację !!!

anna
@ktoś-coś 17.11.2014 19:05

Skąd to znam? Nie opieraj się o kozetkę,stój na baczność a teraz siadaj,co rozmawiasz z pacjentem! Skąd to znamy??? Nie wiesz co to jest ORSKA??? Nie znasz Dyrekcji? A kto mi ich przedstawił,skąd mam znać jak wygląda Pan Dyrektor????? LUDZIE!!!1

W.B.

Pracodawca godny polecenia. Od 7 lat brak wzrostu wynagrodzeń dla pracowników , ale za to fundusz socjalny palce lizać. Pracownicy ( około 850 osób) razem z rodzinami mogą pływać w basenie o wymiarach 15m x 10m za DARMO !

smutna
@W.B. 07.11.2014 17:24

nawet już tego nie ma w ofercie! darmowy basen nam też zabrali!

do smutnej
@smutna 09.11.2014 17:22
nawet już tego nie ma w ofercie! darmowy basen nam też zabrali!

A niech się całe kierownictwo potopi!

NEO

neo
@kk 10.11.2014 22:10

Ha,ha prawda!

W.W.

Dyrektor cały czas szuka firmy która podejmie się przeprowadzić kurs z kultury osobistej i dobrych manier dla tej pani. Ale na rynku brak jest chyba takiej firmy która sprosta temu zadaniu.

kk

obywatel

słuchajcie Wiara, a kto tutaj wymazuje niewygodne wypowiedzi? Po to tu jesteśmy aby Poznań dowiedział się co zrobiono w ostatnich latach ze szpitalem Degi!

xy
@obywatel 06.11.2014 21:33

No właśnie? Kto usuwa niewygodne wpisy?

gośc5
@xy 08.11.2014 09:32
No właśnie? Kto usuwa niewygodne wpisy?

Gdyby xy o, tobie w sposób obrazajacy wpisano posty,a Ty nie mógłbyś się obronić,poniewaz obraza Ciebie osoba ,która nie podaje swoich danych ,czy tez bys się pytał, kto usuwa posty? Posty obrazajace ,skandaliczne powinny być usuwane , za takie posty powinno się za to ponosić konsekwencje

robotnik

zmartwiony
@robotnik 06.11.2014 21:29
Ja też mam pytanie. Kiedy wreszcie dyrekcja zamontuje długo oczekiwane, kosztowne i nikomu niepotrzebne szlabany?!?!?!...

No właśnie! Gdzie są te szlabany? One to już chyba zgniły!

mariola

Mam pytanie. Czy ktoś w końcu wie czy PANI KADROWA to ma jakieś wykształcenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i pensji, którą otrzymuje?

ada
@mariola 06.11.2014 21:15

Proszę zapytać się pani kadrowej,a nie jak tchórz, anonimowo- na forum

abc
@mariola 06.11.2014 21:15

jest po technikum - chyba budowlanym, czy mechanicznym, pracowała w Impelu i liczyła sprzątaczkom godziny pracy

krysia

Droga Elwiro, dużo to Ty tutaj nie zarobisz. Szpital podobno w nagrodę za szybkie terminy przyjęć płaci karę do funduszu. Pracownicy więc muszą zacisnąć mocno pasa!

gość73

Izba przyjęć to nie jedyna taka komórka . Może napisze ktoś o sekcji sekretarek medycznych...

obserwator 2

ja tez obserwuje wpisy.W żadnej wypowiedzi pisemnej nie zauważyłem straszenia,wyroków.Za to wulgarne wyrazy i obrażanie innych osób,a nie po to jest forum.Popieram wpis pana,,zapracowanego,, opinie i oceny zaczynaj od siebie

@irena 08.11.2014 10:12
To w końcu po co jest to forum?

Forum jest po to aby móc pisemnie ocenić ORSK jako pracodawcę - tak tutaj dotarliśmy :) Nie nasza to wina , że specyficzne miejsca w tym szpitalu nie są godne polecenia - niestety tylko odradzane. Czyja to wina ? Gdyby to był jeden , dwoje pracowników na przełomie kilku lat to rozumiem - winny pracownik , który się nie sprawdza. Ale jeżeli takich pracowników przychodzi i odchodzi kilku rocznie - coś tutaj jest chyba nie tak.... Co jest nie tak - wie każdy były (i obecny )pracownik Izby Przyjęć. Kto temu winien ? Może Kadra zarządzająca nie potrafi lub nie chce mieć dobrych pracowników... Może lepszy pracownik co raz nowy , bo się boi i podlizuje ? Myślę , że ta oto Kadra czyta te posty i może wyciągnie z ich czytania jakieś wnioski . Mam nadzieję , że te lepsze i wprowadzi je w życie.....

do aa
@aa 08.11.2014 14:53
Po co jest forum? Jest to strona w w internecie ,która słuzy do wymiany podlądów,informacji i dyskusji między ludzmi w sposób...

Posty nie mogą niszczyć i obrażać drugiego człowieka ale kierownik na forum pacjentów i współpracowników może???? Zgodnie z powiedzeniem-co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie???? Kierownik może zrujnować komuś życie a on ma siedzieć cicho i nic nikomu nie mówić?

gość

Brawo!!!!

Mm

Najgorszemu wrogowi nie życzę jednego dnia pracy w izbie przyjęć!!!! Skandal,po prostu skandal!!! Co na TO Dyrekcja??????

adam

Sa to wypowiedzi jednostronne,nie wiemy jak było naprawdę.Z reguły narzekają i obrażają osoby konfliktowe,podwazajace decyzje przełożonych,a na zwrócona uwagę na temat żle wykonującej pracy-sa oburzone i podpuszczają inne osoby.Osoba kulturalna -rozmawia,wyjaśnia sytuacje-,a nie wypisuje słowa obrazajace przełożonych. Ciekawy jestem ,opinii o tych osobach ,gdyby ich przełożony odpisał ,jak pracowali,jakimi byli ludzmi? Oby się nie zdziwili,co sa o nich współpracownicy?

adam
@adam 02.11.2014 09:52

Można rozmawiać z kulturalnym przełożonym ale nie z osobą która się za kulturalną tylko uważa a słoma wychodzi ze szpilek.

Małgosia
@adam 02.11.2014 09:52

A co sądzą przełożeni ? Że wałkonie , że niekompetentni , że nie chodzą w szpilkach i na koturnach ???

nieznajoma

Ubawiłam się bardzo czytając te posty.Chyba zgodzę się z częścią opinii moich przedmówców.Przykro to pisać , ale opinie te wcale bardzo nie mijają się z prawdą....

Mm

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w Izbie Przyjęć!!!!!!

Zostaw opinię o ORSK im. W. Degi - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORSK im. W. Degi