Teatr Sabat

Opinie o Teatr Sabat

Patrycja

@jestem na nie czy rozmawiałaś o tym z pracodawcą, dlaczego są takie opóźnienia w wypłatach? 3 miesiące to sporo czasu. Czy ktoś z was jeszcze tak samo nie dostał wypłat na czas? Ktoś jeszcze wypowie się na temat pracy w Teatr Sabat?

jestem na nie

Tak wróciły, o ile kiedykolwiek ich nie było. W mojej karierze chyb tylko raz dostałam kasę na czas. Obecnie niektórzy mają zaległości po 3 miesiące.

Nie polecam

Nie polecam tego miejsca. Pracowalam tam kilka lat. Brak szacunku do pracownika, obraźliwe wyzwiska od MP i brak wypłat po kilka tygodni a czasem i msc to tylko czubek góry lodowej. Ogólnie zaplecze techniczne, rekwizyty, kostiumy pamiętają jeszcze czasy teatru powszechnego, który tam miał swoją scenę kameralna. Ogólnie tragedia. Amatroszczyzna i prowizorka. Ogólnie ludzie przychodzą na spektakle i tego nie widzą bo w zaciemnionej sali nie będzie widać poklekonych taśma rzeczy i podartych kurtyn. Co do samej ekipy to wśród załogi istnieje hierarchia. "Najlepsi" to oczywiście artyści. Choć wśród nich artystami mogą nazwać się tylko kilkoro z nich reszta to pseudo artyści. Cała reszta załogi tj. technika, kelnerzy i kuchnia to zło konieczne, któremu MP i jej lesbijska mecenas nawet dzień dobry nie odpowiedzą. Oczywiście tym ostatnim kasa wypłacana jest w ostatniej kolejności lub wcale. MP potrafi naublizac w taki sposób, że śmiem twierdzić że zakrawa to o groźby karalne. Ogólnie trzymajcie się z daleka jeśli macie odrobinę godności. Inaczej zostaniecie z niej obdarci. W tym teatrze dobrze ma tylko MP menadżerowie i Iwo. Dla ciebie nie znajdzie się kasa, która zrobiłaś uczciwie ale dla MP na wakacje w Hiszpanii i nowego merola dla iwa juz tak. Nie wspomnę już o tym ze iwo robi spektakle dla swoich znajomych z których nie ma pieniędzy wiec jak ma być dobrze? Ogólnie pomysł na teatr jest fajny ale wykonanie tragiczne.

ikh

No właśnie przecież jak ktoś chce podjąć pracę w firmie to chyba chce wiedzieć jak najwięcej na ten temat

sknera

biletów najlepiej poszukać w necie, można trafić okazyjne ceny a nie wydawać majątek w kasie :D

sknera
@sknera 07.05.2015 13:26

oczywiście mam na myśli serwisy typu allegro, olx, a nie ebilet, katalog, czy inny prezent, bo tam zdzierstwo jak w kasie

Wanda

Oczywiście Pan (usunięte przez administratora)jest bohaterem mojego wpisu

Wanda

Niedawno znajoma zaprosiła mnie na koncert poświęcony twórczości(usunięte przez administratora) odkąd sięgam pamięciom zachwycałam się głosem i piosenkami tej wybitnej wokalistki. Po pierwszym utworze miała ochotę wyjść. To jest skandal, co osoba przedstawiana i kreowana na gwiazdę wyczynia na scenie. Żenujący głos, fatalne zachowanie podskoki pokrzyki. Jestem głęboko oburzona, że ta osoba jest wpuszczana na tą scenę. Z pewnością nie odwiedzę tego miejsca.

tomek

a ja tam raz byłem,bo moim zdaniem to miejsce ma klimat i faktycznie swojego czasu dobre spektakle tam grali, teraz to wiadomo, ze tylko komercja jest i wydaje mi się, że multikono wszystko przejęło, może to też jest kwestia ceny na przykład? mam nadzieje, ze jednak takie miejsca nie umrą i znajda swoich obecnych zwolenników.

Nie

Szczerze nie polecam tego miejsca. Jest to najgorszy pracodawca, z jakim miałam przyjemność pracować. Jest dużo prawdy w tym, co ludzie pisali już 2 lata temu. Mają problem z wypłacaniem kasy (wstyd!), poza tym atmosfera nie jest rewelacyjna, ludzie są mega obłudni i patrzą wyłącznie na siebe. Nie będę wymieniać imion, ale jest tam taka jedna czarna stara jędza w menadżerce, kłamie i wszystkich w okół siebie podjudza, aż się nie chce do pracy przychodzić! Wstyd, żeby w takim wieku, tak się zachowywać! To nie jest miejsce pracy dla porządnych, uczciwych ludzi. Zdecydowanie nie polecam i nie życzę nikomu pracy w tamtym miejscu!

wojtek

Z tego co widzę, to Teatr Sabat płynnie gra przedstawienia, więc chyba nie ma co się bać, także przestoje pewnie ustały.

Jarek

Oby było już ok, ja mam z teatrem Sabat miłe wspomnienia, ale jako widz, dawno nie byłem, szkoda by było.

joka

Może zamiast grozić zgłoszeniem sprawy do mediów, wystarczyło szczerze pogadać, ale widzę, że komentarze ucichły, to pewnie w Sabat jest już ok.

pinokio

tylko, żeby się zainteresowali to tacy pracownicy musieliby mieć mocne dowody, a nie chwilowe przestoje np.

bomb

Witaj JM - miejsce kojarzy się prestiżowo, to normalne (teatr, centrum Warszawy, znani właściciele), ale nic bardziej mylnego. Teatr już od kilku lat prosperuje coraz gorzej z roku na rok, w chwili obecnej jest chyba najgorzej. Artyści dostają wypłaty zwykle w pierwszej kolejności (choć z tym też różnie bywa), dla pozostałych na ogół nie starcza.

Nie polecam

Nie polecam... brak konsekwencji, konkretów i niepoważne podejście do pracownika...

JM

Witajcie.. ostatnia opinia nieco mnie przygnębiła. Czy naprawdę jest tam tak tragicznie, jeśli chodzi o wypłacalność??? Miejsce wydawałoby się "atrakcyjne" jeśli chodzi o pracę.. czy ktoś z was pracował w tamtejszej restauracji?

bibi

są niewyplacalni

mr 2pc;]

Acha zapomniałem dodać. Nie dają pracownikowi kopii zawieranych umów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W dodatku umowę-zlecenie podpisuje się u księgowej na koniec przepracowanego miesiąca. I od razu widać nieuczciwe zamiary. Jak nie będą mieli kasy na wypłaty, powiedzą Wam, że umowy brak i że w ogóle Was tam nie było. Nic nie dostaniecie ;

mr 2pc;]

Nie polecam. Odgrzewane spektakle, niedobre jedzenie (widziałem już śmierdzące ryby, pływające tiramisu, przypalone ziemniaki i kupne kopytka), palarnia w której dymem można się udusić, na wi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zimno jak diabli. Na pensje czeka się bardzo długo, bywa że nie wypłacają po dwa - trzy miesiące i dłużej. Księgowa umawia się na spotkania żeby osobiście wręczyć pieniądze, bo przelewy są dla niej DROGIE, po czym wychodzi z pracy przed umówioną godziną i nie odbiera telefonu. Raz nie miała dla mnie 200 zł. Żałosne.

szczera

NIE WYPŁACAJĄ PENSJI PRACOWNIKOM !!! Jaki to WSTYD dla takiego miejsca. Pensje wypłacają w ratach, z tygodniowymi albo nawet miesięcznymi spóźnieniami. Ja na swoją czekam od kwietnia. Porażka!

To ja
@szczera 01.11.2012 17:27

Naprawdę jest problem z otrzymaniem zapłaty ja akurat byłem dostawcą zalegają mi kasę od maja i nic dzwoniłem prosiłem aż wkoncu oddałem dług do firmy zajmującej się ściągniem długów Wam też polecam bo inaczej nigdy nie zobaczycie swojej kasy :)

jerzyk
@szczera 01.11.2012 17:27

Była zmiana na lepszę jak prezesem został Leszczyński, pensję wypłacali na czas i skończyli z chaosem, teraz nie stety wraca stare, Potocka wykupiła Leszczyńskiego, chaos wrócił, kłopoty z pensjami pewnie również.

zawiedziony

Nie polecam pracy w tym miejscu !

chaos

Faktycznie widać, że od dawna już Ciebie to nie tyczy :) Te abstrakcyjne sytuacje, o których piszesz może i miały miejsce parę lat temu, ale odkąd Ja tam pracuję (a pracuję już ponad rok), to z czymś takim się nie zetknęłam. Zamiast siać defetyzm zajmij się lepiej swoją nową (i zakładam że lepszą) pracą, o ile jakąś masz :)

jola

fajne miejsce pracowalam tam przez 2 lata b ale to bardzo mi sie podobalo, super atmosfera ludzie klimat, goscie :))))

Zostaw opinię o Teatr Sabat - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teatr Sabat