Opinie o Hotel Kopernik w Ciechocinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Kopernik. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotel Kopernik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Kopernik w Ciechocinek

Olga Nowy wpis

Mam nadzieję, że firma przetrwała czas lockdownu? Podpowie mi ktoś jakie są szanse na pracę?

Małgorzata Nowy wpis

Hotel bardzo przyjazny gościom, właściciele bardzo mili, uśmiechnięci i kontaktowi; personel bardzo uprzejmy i kompetentny; pokoje przestronne, czyściutkie. Łazienka duża, kosmetyki i ręczniki w łazience; śniadania bardzo urozmaicone i obiadokolacje smaczne; bardzo blisko centrum , zaledwie kilka minut do przystanku PKS; mogę powiedzieć - hotel super i polecić go z czystym sumieniem;

Doświadczony

Moje doświadczenia z pracy w Hotelu Kopernik są bardzo dobre. Pracowałem w nim przez ponad 2 lata. Ekipa jest fajna, szefostwo w porządku, aczkolwiek wymagające. Było to dla mnie doskonałe doświadczenie - dzięki pracy w tym hotelu, po przeprowadzce do Warszawy, bez problemu zostałem zatrudniony w hotelu, w którym jestem chwalony za swoje nawyki i przyzwyczajenia, wyniesione właśnie z poprzedniej pracy.

Ambasador Nowy wpis
@Doświadczony

Chyba pomyliło Ci się kolego z Hotelem Kopernik w Toruniu.

Przemysław Nowy wpis

Może ktoś z Was ma informację czy obecnie szukają pracowników i na jaki dział, stanowisko? Na pewno informacja od Was będzie cenna dla innych osób, które szukają obecnie pracy. Dajcie proszę znać, pamiętajcie, ze każda opinia obecnego pracownika jest cenna, o ile będzie poparta merytorycznymi argumentami. @Doświadczony, napisz jak przebiega rekrutacja do Hotel Kopernik?

Firma Hotel Kopernik poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
Strasznie

Nie polecam, byłam jeden dzień... tamtejsza "atmosfera" jest żadna, strasznie sztywno, klimat pracy jest zerowy.

Xxx

Jak czyta się te opinie to odechciewa się tam iść... Karygodne żeby pracownik recepcji wykonywał inne czynności niezwiązane z recepcją... Ale to świadczy o kadrze kierowniczej - dno

Niestety to co mówią poprzednicy to cała prawda. Większość pracowników bez umowy. Na palcach jednej ręki można policzyć te osoby. Za pracę w nocy ta sama stawka, i nawet nie możesz sobie przy świetle w nocy siedzieć, pracujesz po ciemku. Oszczędzanie na każdym kroku było tam widoczne... Byłem tam tylko kilka miesięcy ale ciekawe jak oni sobie tam radzą jak ktoś z tych wybrańców idzie na urlop (o ile dostanie go) lub chorobowe. Grafik potrafił się co chwile zmieniać. Brak rąk do pracy, recepcjonista jest jeszcze kelnerem i barmanem, a jeden tam nawet był jeszcze masażystą. Dostajesz najniższą krajowa, żadnych premii a musisz być tam wszystkim. Jedyna zaleta jest taka że chociaż te wynagrodzenie które i tak było nieadekwatne do wykonywanych obowiązków zawsze dostawało się na czas. Szkoda zawracania sobie głowy, dużo stresu. Nie warto tracić sobie zdrowia, nerwów i zdrowia

Anonimus

Miałem okazję być tam kiedyś na rozmowie i dniu próbnym. Z rozmowy wynikało że będę recepcjonistą, barmanem i kelnerem, chociaż w ogłoszeniu była mowa tylko o recepcji... Ale pomyślałem że zobaczę jak to będzie. Pracownicy nie byli zachwyceni z pracy tam, szefostwo strasznie czepialskie o każdą drobnostkę, nie rozumiem tego. Byłem tam tylko kilka godzin i sobie odpuściłem i z tego co widzę to podjąłem dobrą decyzję.

Zawiedziony

Omijać szerokim łukiem, wyzysk, praca na czarno, wymagana dyspozycyjność 24/7, siedzenie jak na szpilkach, ciągle wszystko nie pasuje mimo dobrze wykonywanych obowiązków, chęć wzięcia urlopu to już szczyt chamstwa, jak można chcieć wziąć wolne... Przekłamywanie na listach obecności... NIE POLECAM

Zniesmaczona..

Najgorszy zakład pracy w jakim przyszło mi pracować... Praca na czarno, o umowie można pomarzyć, większość osób jest na czarno... Szefostwo kłamliwe do szpiku kości, sieją ferment jak tylko się da... Wyzyskują za śmieszne pieniądze a wymagają 1000% wydajności, kantowanie i drażnienie pracowników tam to norma. Nikomu nie polecam tam pracy,nawet jeśli nie macie gdzie iść, stracicie czas i zdrowie...

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Kopernik - Ciechocinek

Hotel Kopernik
3.6/5 Na podstawie 34 ocen.

Hotel Kopernik