Opinie o Lotnicze Pogotowie Ratunkowe w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lotnicze Pogotowie Ratunkowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lotnicze Pogotowie Ratunkowe w Warszawa

Jeszcze
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czemu znikają komentarze, o tej ,,wspaniałej" firmie. Nagle nie ma propozycji dawania d... itp. Ludzie co się dzieje?

Oluś Nowy wpis

interesuje mnie praca jako Specjalista w zespole ds. cyberbezpieczeństwa. jak widać po opisie oferty 3 lata doświadczenia to założone minimum. jeśli ktoś ma więcej czy wpłynie to bezpośrednio na wysokość proponowanej podstawy?

Ile trwa cała rekrutacja na DevOpsa ? W ogóle w ogłoszeniu nie dali żadnych szczegółów, ja niedługo tak sie składa kończę aktualny projekt i będę się rozglądać za czymś jeszcze, ale też żeby to nie było na koniec roku. Jak wygląda ten proces?

Jeszcze Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Z jakich stanowisk na jakie najczęściej dochodzi do wspomnianej wcześniej degradacji? Jak na razie pokazuje mi się tylko oferta na sekretarza oraz referenta, zastanawiam się co natomiast dzieje się z innymi stanowiskami? Dział IT chociażby?

Rozmowę kwalifikacyjną w Lotnicze Pogotowie Ratunkowe masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Sekretarka w Krajowym Centrum Monitorowania Ratownictwa Medycznego?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

Pewnie nikt nie napisze jeśli nie wiadomo w zasadzie o co chodzi? nie skonkretyzujesz wypowiedzi? Bez sensu się domyślać. Teraz tak poza tym poszukują do siebie sekretarki. Czy to właśnie do tego stanowiska nawiązujesz?

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe poszukuje pracownika na DevOps. Czy stanowisko DevOps wymaga nadgodzin?

Eo

Mnie po podpisaniu umowy weryfikował ktoś z działu bezpieczeństwa Zadzwonili parę minut po 8 rano i Pan w słuchawce wypytywał mnie o cały przebieg pracy zawodowej, gdzie pracowałam od kiedy do kiedy itp

Barbara
@Eo

Aha.. No i z czego ostatecznie wynika takie podejście? Jak ta rozmowa zakończyła się ostatecznie i co było potem?

@Barbara

Do końca listopada mam wypowiedzenie wręczone przez Panią Dyrektor, ponieważ kierowniczka uciekła na urlop. Myślę że chciała się mnie pozbyć od dłuższego czasu,w sierpniu miałam trzy kontrolę zlecone przez tą osobę,nie miała wtedy do czego się przyczepić to postanowiła tak po prostu mnie zwolnić.Tym bardziej że od jakiegoś czasu dodawała mi ciągle coraz więcej pracy i zaczęłam zwracać uwagę że mi się to niepodoba. Jak tylko dostanę świadectwo pracy to odwołam się do sądu pracy,jestem w posiadaniu SMS-ów jakie dostawałam od kierowniczki z podziałem pracy dla mnie i zdjęć

ZyGmunt
@Eo

potwierdzam, że centrala a zwłaszcza Administracja to jest dno i 3 metry mułu. Styl zarządzania i atmosfera nie przystają do czasó obecnych niestety dyrekcja i kierownictwo to towarzystwo wzajemnej adoracji. Podsumowując trzymać się z daleka.

Slonko19

Pracowałam tam przez ostatnie 13 miesięcy. Na początku fajna praca i przełożeni,ale po zmianie kierownika ,to jedna wielka porażka. Kierowniczka nic nie wie nie można się dogadać,zawsze na nie. Żebym się sama zwolniła dokładano mi coraz więcej obowiązków,a jak zaczęłam się stawiać to wręczono mi wypowiedzenie. "Pani"kierownik poszła na urlop żeby nie doszło do konfrontacji i wymówienie wręczyła mi Dyrektorka Zamierzam iść do Sądu bo to jest dyskryminacja i nierówne traktowanie pracownika.

Janusz Lotnictwa
@Slonko19

Jaki to dział? Przytocz proszę iniciały nowej kierowniczki, chcę się upewnić czy myślimy o tej samej osobie

@Janusz Lotnictwa

Administracyjno -Techniczny,Aneta .B

Tiffany
@Slonko19

Po opisie wnioskuje, że chodzi o dział administracji, po zmianie na pseudo kierowniczkę i na pseudo dyrektorkę wszystko runęło, tak to jest jak ludzie nie znający się na zarządzaniu biorą się za to co nie powinni. Ciekawe ile jeszcze tak pociągną, ale w sumie tam tak "od zawsze było", więc po co to zmieniać. Był moment kiedy był ktoś kto chciał! ale zbyt długo ludziom pozwalano na nieróbstwo, że bunt przeciwko tej osobie był silniejszy, a spokojna głowa samej góry ważniejsza niż dobra pozycja firmy, a szkoda bo to była dobra droga do sukcesu.

@Tiffany

Zgadza się Poprzednia kierownika które mnie zatrudniała rządziła twardą ręką,ale sprawiedliwie Zdaję sobie sprawę że osoby które "awansowały" na stanowiska kierownicze to towarzystwo wzajemnej adoracji. Pani Dyrektor tego działu dosadnie skomentowała moje argumenty dotyczące zachowania kierowniczki. Mam nadzieję że w sądzie udowodnię swoją rację i to jak się traktuje pracowników którzy nie wchodzą w (usunięte przez administratora) przełożonym

Szkoda czasu na tą patologię za publiczne pieniądze. Pracowałam tam i nie polecam nikomu, kto choć trochę się ceni i szanuję swoją osobę. Ogólnie moja opinia o tym miejscu jest bardzo negatywna. Cała centrala jest przesiąknięta jakąś nieprzyjemną atmosferą zawiści, obłudy i fałszu. Dział w którym pracowałam to grupa wzajemnej adoracji. Kierownictwo niekompetentne. Szkoda czasu na tą patologię za publiczne pieniądze.

@Monika

Zgadzam się z Panią,tak jest do teraz

@Slonko19

Myślę że mieli kogoś na moje miejsce praca była w dogodnym systemie (zadaniowy czas pracy od 15:30 do 19:00-20:00 od poniedziałku do piątku za najniższą krajową) Dlatego mnie zwolnili bo nie usłyszałam żadnej konkretnej odpowiedzi z jakiego powodu wręczają mi wypowiedzenie

Obiektywny

Absolutnie nie zgadzam się z tymi negatywnymi opiniami. Od lat obserwuję LPR. Firma się rozwija, widać to gołym okiem. Nowe statki powietrzne, nowe bazy. Dyrekcja cały czas podejmuje działania propracownicze z dbałością o komfort i bezpieczeństwo pracy. Pokażcie mi inne takie pogotowie!

@Obiektywny

Mnie właśnie zwolniono,bo miałam konflikt z jednym z kierowników,od tak po prostu

Barbara
@Slonko19

Tak po prostu miałaś sobie konflikt? O co chodziło i jak to wyglądało, chyba jakoś trzeba było to obgadać w pierwszej kolejności?

@Barbara

Kilka krotnie z rozmawiałam z nią i chciałam żeby mi wyjaśniła dlaczego traktuje mnie niesprawiedliwie ale zawsze kończyło się tak samo nie patrząc mi w oczy tylko w ekran komputera twierdziła że mi się wydaje i zmieniała temat. Przykład bardzo proszę Robiłam z nią korektę urlopu i prosiłam o wpisanie mi go od czwartku do poniedziałku, usłyszałam że nie może mi dać poniedziałku bo już moja koleżanka wcześniej sobie wpisała,po czym dowiaduję się że jeszcze inna koleżanka poszła do niej poprosiła o urlop na ten właśnie poniedziałek który ją chciałam i bez problemu dostała urlop. Zastępstwa na rejonie których potrafiłam mieć po 3-4 dziennie i na moją prośbę o wysłanie kogoś innego, usłyszałam że ta osoba ma już dwa zastępstwa. Po telefonie do tej osoby , dowiedziałam się że nie ma żadnych dodatkowych rejonów tylko swój. Mój rejon to ok.340 metrów,dodatkowe to ok 120-150 metrów .

Franek

Obiektywny nie wie co mówi. W ciągu ostatnich trzech lat z różnych baz w Polsce jak również z tej zgniłej centrali w Warszawie kilku moich kolegów od tak straciło pracę z dnia na dzień. Także Panie obiektywny radzę zaciągnąć trochę informacji zanim wypisze Pan znów takie bzdury. Jeden z kolegów musiał na L4 uciekać na przeczekanie bo dostał info że się na niego zasadzają. Omijać szerokim łukiem. Patologia za publiczne pieniądze.

Obiektywny
@Franek

Pracuje w LPR kilkanascie lat i wiem, ze nie traci sie tu pracy ot tak

Franek
@Obiektywny

@Obiektywny Właśnie się traci, bo jeśli chcesz wcisnąć swojego przydupasa, masz jakieś plecy i jesteś dobrą wazeliną to się znajduje wyssane z (usunięte przez administratora) haki i daje wybór: dyscyplinarka albo sam piszesz papier o zwolnienie. Takie są realia w tej zgorzkniałej firemce. Mam na myśli tylko i wyłącznie te układziki w centrali. Załogi HEMS robią świetną robotę...brawo dla nich. Ale reszta to (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem.

Mikołaj
@Franek

Nie bardzo w to wierze. Przecież żeby kogoś zwolnić dyscyplinarnie trzeba mieć bardzo mocne powody, a i tak pracownik może się od tego odwołać. Nawet okres wypowiedzenia trwa przynajmniej dwa tygodnie, więc z dnia na dzień nikogo się nie wyrzuci chyba, że pracuje na zleceniu.

@Obiektywny

Największym (usunięte przez administratora)były dyrektor któremu wszyscy dyrektorują jakby to był jego dożywotni tytuł.

Dokładnie tak jest jak tu piszą. W większości to byłe trepostwo kolesiostwo które uciekło do cywila. Jeśli chcecie się rozwijać lub coś osiągnąć to omijajcie szerokim łukiem tą instytucję beton nie do skucia. Nie polecam.

Zdecydowanie nie

ehh

@Monika ajj czyli centrala nie jest za dobrym miejscem do pracy tu?

Lombard. Życie Pod Zastaw

Gęba, aby do młodszego, nie rozmawia, a szuka podejścia na kogoś, żeby dorwać jakąś osobę do zrobienia jej krzywdy poprzez zbliżanie się, napala się... Lombard Życie Pod Zastaw

Zostaw merytoryczną opinię o Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - Warszawa

• Jak się pracuje w Lotnicze Pogotowie Ratunkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Lotnicze Pogotowie Ratunkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lotnicze Pogotowie Ratunkowe?

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Księżycowa 5
    01-934 Warszawa