Opinie o Zakład Mechaniczny Metaltech Sp. z o.o. w Mirosławiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Mechaniczny Metaltech Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zakład Mechaniczny Metaltech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mechaniczny Metaltech Sp. z o.o. w Mirosławiec

xyz

Mówiąc szczerze praca którą się wykonuje nie jest zła, problemem są tutaj głównie ludzie - fałszywi i zakłamani. Hipokryci, egoiści i karierowicze. Jak pokażesz że jesteś pracowity to cie wykorzystują, nie doceniają starań, wieczne są negatywne uwagi - co wcale nie motywuje do pracy. Uczciwych i dobrych ludzi można policzyć na palcach u jednej ręki. Przede wszystkim pracownicy magazynu powinni tu sie wypowiedzieć - w okresie zimowym brak ogrzewania, nikogo nie interesuje fakt, że to nie są warunki do pracy - kurtka zimowa nie załatwi sprawy;) Biurowiec jak w saunie a magazyn grzeje się grzałka, gdzie tu poszanowanie? Nie można mieć swojego zdania, bo wysoko postawieni tu ludzie traktują to jako atak w ich stronę, ale prawda boli i oni to dobrze wiedzą. Pełno osób narzeka, zwalnia się a zmian jak nie było tak nie ma, jest tylko coraz gorzej. Można tu wymieniać i wymieniać ale każdy wie jak jest, praca tu na dłuższą metę to jeden wielki żart i strata czasu. Zacznijcie szanować ludzi.

@xyz

Wszelkie problemy wynikające podczas pracy na hali produkcyjnej proszę omawiać z Działem HR lub bezpośrednim przełożonym. Każdy pracownik oceniany jest indywidualnie przez kierowników, brygadzistów i przełożonych. Opinię, skargi oraz wnioski również rozpatrywane są w formie pisemnej w biurze zarządu. Zapraszamy do kontaktu, każdy problem można omówić oraz wyjaśnić.

Richard

Piaskarze i lakiernicy bardzo słabiutko zwłaszcza na początku kariery w metaltech, później bardzo przeciętnie, ogólnie radzę podnieść zarobki aby utrzymać pracowników bo plotki krążą że power tech od nowego roku będzie potrzebował wielu nowych pracowników bo rusza z nową halą zwłaszcza lakiernikow i piaskarzy a skądś ich musi wziąć

@Matylda

Zarobki ustalane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej w zależności od stanowiska pracy na jakie się kandyduje. Firma ma otwarte ścieżki kariery i daje możliwości zarobienia pracownikowi dodatkowych pieniędzy. Zapraszamy do składania swojego cv poprzez adres e-mail kariera@metaltech.com.pl lub kontakt z działem HR pod numerem telefonu 721 751 624.

Potencjalny

Pytanie do osób już pracujących w Metaltechu : Czy da się zarobić w tej firmie przynajmniej coś około 4 tys złotych na rękę?

@Potencjalny

Stawka ustalana jest podczas rozmowy kwalifikacyjnej w zależności od stanowiska na jakie się kandyduje, mamy otwartą ścieżkę kariery oraz awansów płacowych i dajemy możliwości pracownikom do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Zapraszamy do składania CV poprzez adres e-mail: kariera@metaltech.com.pl lub bezpośrednio z działem HR pod numerem telefonu 721 751 624.

Administrator Nowy wpis

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Monter w firmie Zakład Mechaniczny Metaltech Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Benek

Ludzie uciekają bo słabo płacą

Metaltech sp.z o.o. Nowy wpis
@Benek

Stawka ustalana jest podczas rozmowy kwalifikacyjnej, nie ma możliwości pracy w naszej firmie za kwotę niższą niż najniższa krajowa. Od 01.01.2024 r. kwota jaka jest proponowana najniżej wynosi 4242,00 zł, od 01.07.2024 r. najniższa stawka będzie wynosiła 4300,00 zł. Jest wiele możliwości zarobienia wyższej kwoty i mamy otwarte ścieżki kariery. Zapraszamy do składania CV poprzez adres e-mail na karierametaltech.com.pl lub kontaktować się z Działem HR pod numerem telefonu 721 751 624.

Zibi Nowy wpis
@Metaltech sp.z o.o.

Cała stawka jest teraz na umowie ? Czy na umowie jest najniższa krajowa a reszta jest w formie premii ? Pytam ponieważ, co z tego że płacicie tzw. setki skoro podstawą ich obliczania byłaby najniższa krajowa. To jest pytanie istotne dla wielu ludzi. Jestem osobą pracowitą i nie boję się ciężkiej pracy ale chcę być za tą pracę uczciwie wynagrodzony. Nie stać mnie w obecnych czasach na pracę za 4000 zł. I dość mam takiej pracy gdzie 70% ludzi to nieroby z biur, którzy mają dobre stawki i o nic się nie martwią a zwykły pracownik od czarnej roboty robi za grosze i w razie małego kryzysu szuka się oszczędności właśnie na nim.

xyz

Metaltech sp.z o.o. Nowy wpis
@xyz

Edyta

Strasznie dużo czasu minęło, odkąd ostatni raz pisaliście cokolwiek na temat pracy w tym zakładzie mechanicznym. Strasznie szkoda, bo im nowsza i bardziej aktualne informacja o pracy, tym bardziej jest oczywiście pomocna. W takim razie zapytam o parę szczegółów i bardzo proszę o odpowiedź. Czy jest możliwość zatrudnienia się w tej firmie bez doświadczenia w zawodzie?

@Edyta

Oferujemy pracę również dla osób bez doświadczenia czy uprawnień, angażujemy się w szkolenia dla pracowników produkcyjnych. Zapraszamy do składania swojego CV poprzez adres e-mail kariera@metaltech.com.pl lub bezpośrednio z działem HR pod numerem telefonu 721 751 624.

Firma Zakład Mechaniczny Metaltech Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Biogened S.A.
Potencjalny

Ktos
@Potencjalny

Da radę jeśli cos Potrafisz i swoje wybiegasz u szefa produkcji albo prezesa kierownicy (usunięte przez administratora) działają tylko się mądrzą co nie oni. Więc najlepiej liczyć na siebie pracuje więc wiem. Pokażesz że coś potrafisz stopniowo to będzie dobrze

Kamila
@Ktos

To na początek na ile można liczyć, jeśli dopiero po jakimś czasie można liczyć na podwyżkę?

Ktos
@Kamila

Na początek pewnie krajowa na okres próbny później coś myślą ale bez kokosów po okresie max 1zl podwyżki

Beata
@Ktos

Ale to przynajmniej raz na rok można się spodziewać podwyższania stawek?

Fm
@Beata

Gdyby ci podnosili tylko raz w roku o 1 zł to by cię najniższa krajowa prześcignęła

Richard

Beata
@Richard

Ukryta reklama konkurencji? ;) To jaka niby jest różnica w płacy między nimi, że ostrzegasz?

@Beata

A no taka że zarobki w Power tech np na spawalni czy tokarkach lub innych maszynach oferuje na początek takie jakie metaltech swoim pracownikom po latach pracy, wypłacaja dodatki za dojazdy do tego setki czy pięćdziesiątki płacone od pełnej kwoty która jest wyszczegolniona na umowie a nie od najniższej krajowej, że tak naprawdę nigdy nie wiesz ile zarobisz ja nie szkaluje, metaltech to firma z potencjałem ale to tyle... Ciągła rotacja zwłaszcza nowych pracowników, dlaczego? Bo w ofertach na OLX i na rozmowie kwalifikacyjnej piszą i mówią o dziwnych stawkach których później przez długi czas nie widzisz, chyba że robisz dużo nadgodzin. Ale kto podaje w ogloszeniu zarobki za 200 czy 250 h ? Więc później przychodzi nowy pracownik nastawiony na jakaś konkretną kwotę i za miesiąc ciężkiej pracy otrzymuje najniższa krajową i jak się okazuje na kwitku wynika ze w tym już jest premia, jak to w ogóle możliwe?

bercik

Artykuł do Extra Wałcza jaki to Power Tech jest cudowny również Ty pisałeś? ????

@bercik

Tak to właśnie ja napisałem, podobał się? Beata pytała jakie są różnice to napisałem, a ty co taki sfrustrowany? Prawda boli czy o co chodzi? Ja mam porównanie a ty?

bercik

też je mam także zycze powodzenia w tym "niebie na ziemi" ;;)

@bercik

Jeżeli np uważasz że coś w mojej wypowiedzi jest nie tak , że to co napisałem jest nieprawdą wskaż proszę gdzie ją napisałem

Matylda
@Richard

Witam jak wyglądają aktualnie zarobki w firmie ? Duża rotacja pracowników ?

@Matylda

Jakiś czas temu firma szukała Tokarza. W ofercie w sieci napisali, że to praca zmianowa. Czy to sa dwie zmiany, czy więcej? I czy jest to też praca w weekendy? A jak tak, to jak płacą za te dni weekendowe?

Tys
@Marta

2 zmiany od pon do piatku, sobota 6h- za sobotę setki

Bobi
@Tys

Ile dają na wejście? To prawda co mówią, że na początek dają na godzinę tyle ,że nie wychodzi z tego najniższa krajowa? Jak to możliwe ? Przecież pracodawca chyba nie może wypłacić ci za cały etat mniej ? Z tego co wiem koledze w tamtym roku dali na start 12 albo 14 zł tak czy siak nijak nie wychodziła najniższa krajowa. Więc o co chodzi? Wyrównują do najniższej krajowej czy jak ?

@Marta

Pracownicy produkcji pracują w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 14:55 i 15:00 - 22:55. Jest też możliwość pracy w soboty od godziny 7:00 do 13:00. Stawka za pracę w weekend wynosi 100% dodatku do stawki podstawowej. Zapraszamy do składania swojego cv poprzez email na kariera@metaltech.com.pl lub bezpośrednio do działu HR pod nr telefonu 721 751 624.

@Bobi

Czy to prawda że firma obecnie kuleje i ma duże problemy ze sprzedażą przyczep co przekłada się na zarobki ? Czy warto aplikować? Jeżeli tak to gdzie ? Metaltech czy BBC ? Jest jakaś różnica? Jeżeli tak to na czym polega ?

Jacek
@Kandydat

W całym przemyśle w Polsce zaczyna się coś niedobrego dziać, zresztą tak jak i w Niemczech. Wiadomo, że to trochę jak naczynia połączone. Co do zatrudnienia w MT a BBC to wiem, że nadal szukają pracowników: spawaczy, osób do obsługi laserów i robotów

@Kandydat

Aktualnie nie mamy problemów ze sprzedażą naszych wyrobów, jak najbardziej poszukujemy nowych pracowników zarówno w Metaltech jak i BBC. Zapraszamy do wysyłania swojego CV na kariera@metaltech.com.pl bądź pod numerem telefonu 721 751 624. Można też przyjść do nas osobiście do działu HR odpowiemy na wszystkie pytania.

Ciekawy

Jak to jest możliwe że koszty pracy w Polsce są mniejsze, podatki niższe niż za granicą a Metaltech ma problem ze sprzedażą przyczep i nie jest w stanie konkurować ceną z zagranicznymi producentami? Czy może ma słabych Handlowców? A może trzeba iść w reklamę która jest dźwignią handlu? Jakie są powody owej sytuacji jak myślicie?

@Ciekawy

Nie jest tajemnicą, że dotacje unijne w istotny sposób wpływają na zakupy nowych maszyn rolniczych. I to nie tylko w Metaltechu. Aktualnie nie mamy problemów ze sprzedażą naszych wyrobów. Zobaczymy, co będzie się działo, kiedy kolejny nabór na wnioski unijne zakończy się. Koniunktura z tym związana może jeszcze potrwać. Później będziemy reagować adekwatnie do sytuacji na rynku. Tymczasem pracujemy nad zwiększeniem produkcji poprzez zmiany w organizacji miejsc pracy, bo tu widzimy możliwości do znacznej poprawy. Polecamy gorąco naszą stronę internetową. Tam można dowiedzieć się wszystkiego, jeśli chodzi o parametry techniczne naszych wyrobów. A oprócz tego pracownicy z Działu Handlowego są do dyspozycji, aby dopowiedzieć oraz wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu.

Ilona

Napisaliście, że zarobki to najniższa krajowa, czy dochodzą do tego jakieś dodatki, socjal? Ktoś wspomniał o nadgodzinach, są płatne więcej niż normalna godzina pracy? Ojciec szuka pracy, ale przypuszczam, że nie zgodzi się na samą pensję w takiej kwocie.

@Ilona

Z tego co słyszałam od znajomych to są premie za normy , za frekwencję, w zależności od działu dodatek szkodliwy i dodatek za nocki setki za soboty, ale pierwsza umowa to jakaś kpina ponoć poniżej najniższej krajowej 12zl netto, później najniższa krajowa plus te dodatki

Pedersen
@Ciekawy

Tak właśnie działają ploty. Z tego co słyszałem ble ble ble. Wiarygodną opinię może przedstawić Ci tylko pracownik a nie kuzyn kuzynki, kolega brata. Do rzeczy: działy produkcyjne pracują w większości na stawce za godzinę, do tego regulaminowa premia 10%, plus premie za wydajność czyli jak wyrobiłeś to co mialeś zrobić to masz w pełnej wysokosci-nie jest trudno o to, plus premie od kierownika i dodatki szkodliwe. Co do pensji to zależy na jakim stanowisku. Najniższą krajową 3010 mają ludzie wykonujący najmniej skomplikowane prace np. Sprzątaczka. Reszta ma pensje wyższe, ja np. na stanowisku spawacza nie zarabiam może kokosów ale 3800 bez nadgodzin wyrabiam na rękę. Z nadgodzinami np. 2 soboty ponad 4200 mam na rękę. Wiem że są zarabiający lepiej ale to z racji doświadczenia, posiadanych uprawnień itp. Jak na okolice -Wałcz, Kalisz POM. to pensje dobre.

@Pedersen

A osoba która widziała kwit z wypłaty? Może czy nie może? A żona lub mąż osoby zatrudnionej ma tę tajemna wiedzę odnośnie stawki? Nigdzie nie napisałem że nie można zarobić więcej ba nawet napisałem że tak jest, po drugie jesteś spawaczem a ja pisałem o montażu i piaskowaniu i nie gadaj głupot że jest inaczej bo taka dostaje umowę świeży pracownik na tych stanowiskach na okres próbny po dodaniu premii i dodatków wychodzi najniższa albo nieco ponadto, po tym okresie jest już normalna umowa i wychodzi więcej. Też nie wierzyłem koledze że można w tych czasach mieć umowę poniżej najniższej krajowej dopóki nie zobaczyłem kwitu.

Zofia
@Ciekawy

A wiesz może ile wynoszą te premie za normy i frekwencję.

Wacek

Z kąd ludzie mają takie dobre opinie na temat tego cyrku przecież tam nic nie jest tak jak powinno być w normalnym zakładzie wypłaty na czas może 2 razy do roku są jak 10 wypadnie w piątek to może we wtorek będą jak łaskawy jaśnie pan .h..j.podpisze przelew na kartkach z wynagr oo szeniem nigdy się nie doliczyc nie da co miesiąc to inna wypłata ludzie odchodzą cały czas jak nowych przyjmują to na 10 jeden może zostanie ale nie na długo nawet Ukraina nie chce robić (usunięte przez administratora) brud smród dopłacają premią do najniższej krajowej ????

Moc

Polecam miła atmosfera w miarę wynagrodzenie

@Js Konkurencja zaczęła inspirować do takich wpisów żeby zaszkodzić?

Js

Żenada kolejny miesiąc bez wypłaty na 10 tego....

Ko
@Js

To słaby bank masz u mnie jest normalnie

Iwo

Generalnie firma jest dobra, dobrze się pracuje choć pewnie znalazłoby się coś do poprawienia.

marek

jest ok są plusy i minusy ale daje rade

jakie tam mają maszyny CNC ? Tokarki jakieś dziękuję za odpowiedź. Piona

Maciek

Firma ok praca nie jest specjalnie ciężka. Dużo możliwych nadgodzin dla chętnych. Zakład solidny

Ehhhhhhhhhhhhhhhhh...
@Maciek

nadgodziny? od jakiej stawki zasadniczego? Pochwal sie, ile zarabiasz haha... od minimalnej?

Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

zero komunikacji, gdzie wy jesteście od 8 do 16, skoro nawet nie odpisujecie? atmosfera, zarobki? źle, tragicznie, czy nie?

Wojtek

Nie jest to firma idealna, ale niektórzy tutaj grubo przesadzają a możliwe że sami coś spartaczyli. Zmiany 7-15 i 15-23, soboty jeżeli ktoś jest chętny lub pojawi się zapotrzebowanie. Spawaczy szukają do pracy w zasadzie cały czas, więc można pytać. Wiadomo że zawsze są jakieś układy co do pracowników (koledzy, znajomości), pytanie w której firmie tak nie jest. Wypłaty na czas. Co do stali to się nie wypowiem, wiem tylko że każda reklamacja jest rozpatrywana.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mechaniczny Metaltech Sp. z o.o. - Mirosławiec

• Jak się pracuje w Zakład Mechaniczny Metaltech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mechaniczny Metaltech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mechaniczny Metaltech Sp. z o.o.?

Zakład Mechaniczny Metaltech Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Orla 6
    78-650 Mirosławiec
  • NIP: 7650011839 KRS: 0000131934

Zakład Mechaniczny Metaltech Sp. z o.o.