V33 Polska Sp. z o.o.

Zakrzewo

Opinie o V33 Polska Sp. z o.o.

Joanna

@Maciej to ważne pracować w firmie z dobrą atmosferą. Wspominasz, że największy minus to brak imprez integracyjnych. Czy w ciągu ostatnich miesięcy zaszły w tej kwestii jakieś zmiany?

ojo

Przedstawiciel handlowy ma zawsze dwuskłądnikowe wynagrodzenie.

Maciej

Praca handlowca wygląda bardzo interesująco. Mały stres, duża samodzielność, towar na dzień dzisiejszy sam się sprzedaje w sieciach marketów budowlanych. Jakość produktów również bardzo wysoka - czyli mała ilość reklamacji a to dla handlowca duży komfort pracy. Niestety aby osiągnąć Target musisz się nachodzić, czyli liczy się "pochodzenie" przy sprzedaży produktów V33. Dla dobrego handlowca ze znajomością branży to żaden problem. Polecam pracę w tej firmie. Atmosfera wśród zespołu handlowego również bardzo przyjemna. Największy minus to brak imprez integracyjnych.

hołhoł

Jedna wielka tragedia co do pracy,kierownictwo co nie szanuję człowieka i żeby 1 osoba dostała tam umowę o pracę musiała wchodzić w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownikowi,a praca z niektórymi osobami jest to wielka tragedia,unikajcie tej firmy jak i pracy w biurze jak i pracy na magazynie.

Arek

V33 Polska to Hurtownia producenta z Francji. Niestety wiekszość tam załatwia się po znajomości...

Aragorn
@Arek 03.06.2015 14:51

To nie hurtownia, a oddział w 100% należący do V33 Francja. Wystarczy zajrzeć w KRS. Co do znajomości - nie wiem jak jest

WEgaS

Dosyć mało informacji jest na temat V33 Polska ale wiem, że są producentami preparatów do drewna takich jak: impregnaty, lazury lakiery różnego typu, nawet jachtowe mają. Oprócz tego jeszcze oleje do powierzchni, bejce. Posiadają również farby przeróżnego rodzaju, niestety nie należa do najaktywniejszych na rynku, Stąd też brak ofert pracy.

maciej

Jeżeli nikt nie zechciał ci pomóc to moja rada brzmi - napisz do nich bezpośrednio, jeżeli będą kogoś poszukiwali to na pewno dadzą ci znać. Jeżeli nie mają na swojej stronie informacji o aktualnym zatrudnieniu to pewnie umieszczają je na różnych portalach. Pytanie tylko jakie warunki oferują i czy rekrutacja jest ciężka.

Mateo

Utrzymują się głównie tym że są związani z Leroy M reszta to dzieło przypadku i luki na rynku. W detalu nie radzą sobie zupełnie ! przeciętne produkty nie na nasz klimat

Kowal

Z tego co wiem to nie jest producent a jedynie importer z Francji, produkty bardzo przeciętne. Wladza bez wyobraźni i pomysłu na biznes. Realia polskie delikatnie mówiąc dla tej firmy nieznane

Mateo

hahah duża samodzielność ? Kreatywność ? Ciekawe. Ale jeżeli ktoś kto zarządza tym dziwnym tworem sam nie jest w stanie nic wymyślić to zgadza się. Nie rozumie różnicy pomiędzy kanałem nowoczesnym i tradycyjnym. Do tego drugiego próbuje sprzedawać oczywiście dużo drożej. A traktowanie "swoich pracowników"? haha nie posiadają nawet adesu @ firmowego ponieważ za duże koszty. Śmiech na sali jak oni isnieją na polskim rynku..

melo

Nie polecam, warunki przeciętne...

Leszek

A ja polecam zarówno pracę w 3V3 oraz współpracę z nią. Dzięki ogromnemu wysiłkowi handlowców osiągnęła sukces na rynku polskim. Zarobki bardzo dobre, praca w tzw. nienormowanym czasie pracy z dużą samodzielnością i kreatywnością. Dla osób bez samodyscypliny oraz braku wyobraźni nie polecam firmy 3V3.

Kris

Dyrektor Handowy w tej firmie to ja przepraszam, ;) więc sami możecie ocenić jak jest w tej firmie.

Marek

Słaba firma zero profesjonalizmu, chciali ze mną negocjować warunki handlowe przez tel a jestem kierownikiem hurtowni. ::))

Maciek

Tez słyszałem że ta firma to taka polska hurtownia. Sami znajomi. Zarobki i warunki pracy raczej słabe. Nikt się niczym nie interesuje ale mając taką osobę na stanowisku trudno żeby było inaczej.

Nikus

Firma V33 to jednym słowe jedna amatorka. Sprzedaz produktów to dzieło przypadku poniewaz dyrektor handlowy nie o tym zielonego pojecia. Do tego wiekszosc proacowników znajomi, znajomi znajomi. Jest w tej firmie kilka naprawde wartosciowych osób, Nie polecam wręcz zdradzam pracy i wspolpracy z tymi amatorami. Zarobki średnio-słabe.

Zostaw opinię o V33 Polska Sp. z o.o. - Zakrzewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie V33 Polska Sp. z o.o.