Opinie o Szpital Sztum w Sztum

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Szpital Sztum. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Szpital Sztum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Sztum w Sztum

Cy Nowy wpis

Lekarz który jest na zmianie o godz 15tej 16.03.2024 na neurologi to jakas pomyłka (usunięte przez administratora)bez empatii(usunięte przez administratora).Pacjentów traktuje jak przedmioty (usunięte przez administratora)może nauczył by się jak podejść do pacjenta i ludzi obecnych pan świata.(usunięte przez administratora)

Jula Nowy wpis

Odział neurologii woła o pomoc warunki tragiczne brud i smród. Nikomu nie polecam ,można dostać depresji.

O ile się nie mylę, szpital szukał kiedyś Specjalisty ds. rozliczeń z NFZ. Może wiecie jak często zdarzają się wolne etaty na tego typu stanowiska czy jak wyglądają widełki płacowe. W ofercie pisali również o rozwoju zawodowym, ciekawi mnie w takim razie czy jest on powiązany z awansem?

Gość Nowy wpis

Panie na sorze nie miłe nie zajmują się pacĵętami wypraszają osoby z rodzin czeka się bardzo długo i lekarze rozmawiają o pacjętach przy innych osobach na sorze

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Szpital Sztum spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

Witam. Robię szkole na rejestratorkę medyczną. Jest ktoś kto mógłby mi powiedzieć czy warto robić praktyki w tym szpitalu czy szukać czegoś prywatnie?chciałabym podejsc rzetelnie do praktyk i czegoś się nauczyć. Zastanawiam się ile Osoba na rejestracji może zarobić w tym szpitalu?

Wiedźma

Jestem tu od paru dni , na chirurgii, leczę ranę pooperacyjna spaprana w innym szpitalu. Najważniejsi są ludzie i tu to widać. Pielęgniarki i obsługa bardzo fachową i empatyczna, dużo troski i delikatności. Dr, Ciosek wymiata. Kompetencja, delikatność i humor, który rozbroił nawet taka kupkę nieszczęścia jak ja. Reszta ok.

Patrycja i Alicja

Bardzo polecam oddział dziecięcy w Sztumie . Alicja czuła się tam prawie jak w domu, jedzenie bardzo dobre, pielęgniarki i lekarze na medal podejście do dzieci w 100% na wysokim poziomie. Super zajęli się moją 2 letnią córką za co bardzo dziękujemy!

Nicco

Bardzo miła i rodzinna atmosfera wystarczy być miłym uśmiechać się zapytać jak się czuja nieraz to jest tyle a innego dnia aż tyle dla pacjentów oni nie przychodzą sobie poleżeć tylko są chorzy pozdrawiam

@Nicco

I pacjenci tutaj nie potrzebują już niczego więcej? Jakie obowiązki są do wykonania?

Niko
@Nicco

Witam panią kierownik jeżeli chodzi o zwolnienie z pracy to proszę się zająć panią salową Beata M z ginekologi może ona też się nie nadaje skoro pół dnia przesiedzi w kuchni bo już nie wiem a może za to jej płacą

Beata
@Niko

To nikt nie weryfikuje pracy itp? Hmm a inni pracownicy jak? Bardziej chętni do wykonywania swoich obowiązków? :P

Nicco
@Beata

P. kierownik musi sama się przejść i zobaczyć po działach kto pracuje solidnie a kto tylko aby godziny odbebnic

@Nicco

I ktoś ma może w planach jej to jakoś zasugerować? Bo skoro twierdzicie, że jest tu tyle do zauważenia....

Pacjent

Brak słów,same nieroby, bród, jedzenie jak w obozie, tak zwany personel medyczny ma odciski od nic nie robienia, wścibskie salowe zwłaszcza jedna nijaka Ela wszystko wiedząca, zamiast zająć się sprzątaniem to patrzy na kartę pacjentów i wypytuje o wszystko zamiast sprzątać oborę.niech wreszcie zamkną to badziewie albo zrobią czystki bo to nie jest placówka medyczna!

@Pacjent

Na pewno piszesz o dobrym szpitalu? Bo ten z tego co tu widzę podobno z rejestru wykreślony jest. To on niby działa?

@Katarzyna

Tak,"działa" jeśli można to tak nazywa, przeszedł pod powiat

@Pacjent

Aaa czyli sporo się zmieniło po tym czy niekoniecznie?

@Pacjent

O jaką salową chodzi bo salowych o imieniu Ela jest kilka,proszę podać z jakiego oddziału jest ta pani Ela

@Pacjent

A z jakiego oddziału jest ta pani Ela salowa bo jest ich kilka .Proszę Pacjenta który to napisał dnia 03 06 2022 roku.I następnym razem proszę pisać także oddział

Pani dyrektor generalny Ela z Dzierzgonia jak mniemam?wszystko wiedzaca salowa.

Dariusz
@Anna

Piszesz o kimś kto tam pracuje? To w końcu jest dyrektorem czy salową? Bo widzę jakiś ukryty sarkazm w twoim komentarzu.

@Dariusz

Dyrektor generalny to sarkazm przecież.znam osobę, mało dobitnie napisane jeszcze

@Piotr

W sumie to troszkę tak, bo co miałbyś więcej o nim do powiedzenia w takim razie?

Daria

Szpital Polski w Sztumie Sp. z o.o. został wykreślony z rejestru przedsiębiorców KRS 18n września 2018 roku

Praca

Tragiczna atmosfera, zarobki: bez komentarza, małomiasteczkowy styl, niekompetentni, ćwiczący swoje ego zarządzający, zdecydowanie nie polecam tego miejsca

Emilia

Praca w szpitalu jak się domyślam nie należy do łatwych i z pewnością nie każdy jest w stanie zaaklimatyzować się w tym miejscu. Co możecie powiedzieć o pracy w Szpitale Polskie w Sztumie? Jaka panuje tam obecnie atmosfera? Czy jest możliwa praca na cześć etatu? Na jakie stanowiska jest w tej chwili największe zapotrzebowanie na pracowników? Czy warto rozważać podjęcie pracy w tym miejscu?

JOANNA

ATMOSFERA NA PIĄTKĘ Z PLUSEM. WYPŁATY RZECZYWIŚCIE NA CZAS.

pielęgniarka

Bardzo miła rodzinna atmosfera, zakres obowiązków jasno określany przez przełożonych. polecam. Jestem bardzo zadowolona.

michał

dobre miejsce pracy

Pieniądze na czas, miła atmosfera. Ja osobiście cieszę się, że tutaj pracuję.

admin

Sądzisz, że masz większą wiedzę niż inni na temat firmy Szpitale Polskie S.A.? W takim razie dodaj komentarz i pokaż innym jak jest naprawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Sztum - Sztum

• Jak się pracuje w Szpital Sztum?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Sztum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Sztum?

Szpital Sztum