Opinie o Carrefour Polska w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Carrefour Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Gdańsk

lulek z mnichowa

carrefour gdańsk szadółki: powinni wymienić Panią obsługującą dział wędlin na jakiś lepszy model - bez zaprogramowanej funkcji "obsługuję kogo chcę i kiedy chcę" i usunąć wirusa o długiej nazwie "sąsiedzie do czego ta kiełbasa? do kapusty zasmażanej? - to i mi do pracy przynieś - sobie odgrzeję w mikrofali". no chyba że to jakiś limitowany próbny model - to ok, jakoś to przeżyję.

Carrefour Szadółki Przywidzka

Carrefour - super market dla białych murzynów. Dlaczego tak brutalnie ? Już tłumaczę. Będąc na zakupach parokrotnie, to co zobaczyłem stojąc w kolejce do kasy, czekając na numerek przywołujący klienta do danej kasy przyprawiło mnie o zawrót głowy. Kasjerki, które na prawdę ciężko pracują na taśmie mają towar kilku klientów, obsługują w miarę sprawnie i w większości są naprawdę miłe, są poganiane przez kierownika, bądź menadżera, który chodzi za linią kas i krzyczy "Guzik Guzik ! ". Innym razem też jakaś "Pani", która pewnie zajmuje wyższe stanowisko także stoi koło linii kas i skanduje to samo hasło. Tylko bata im brakuje w ręku. Może zamiast tresowania pracowników, których i tak jest mało, warto by było zacząć szanować ludzi i zatrudnić więcej pracowników, żeby ludzie nie pracowali ponad siły. To taka propozycja do przemyślenia dla szefostwa tego marketu. Praca w takich warunkach jest przerażająca i patrząc na nią z pozycji klienta współczuję wszystkim kasjerom i życzę im wytrwałości i poprawy warunków pracy.

Pracuje od kilku lat .Generalnie jest w porzadku , sympatycznie , grupa zgrana ale zarobki tragiczne.Ciagle wszyscy liczą ze Prezes obudzi sie ale z tym kiepsko .Trzeba pracowac za dwie albo trzy osoby a i tak czasu brakuje.Niestety ograniczono zatrudnienie juz dawno i obecnie na prawdę jest ciezko.Wymagania pracodawcy wysokie , mieszanie w grafikach częste zmiany albo praca po godzinach- obecnie szykuje sie rewitalizacja sklepu podobno wszystko maja robic sami pracownicy wiec bedzie jeszcze trudniej.Ogolnie praca w hipermarkecie nie nalezy do lekkich i zatrudniając sie nalezy o tym pamietać ale -wszystko dla ludzi!

Klientka

Bywam często na zakupach w Carrefour że na ul. Rogalinskiej na Ujescisku i wiem ze praca w handlu nie jest lekka bo Sama pracuje ale w innej branży. Personel sklepu jest dosyć miły i sympatyczny. Bardzo dużym minusem jest pracownik ochrony / młody chłopak / który jest bardzo nie miły, arogancki i wrecz bardzo wscibski wobec klientów. Nie ma możliwości w spokoju zrobienia zakupów! Czuje się wręcz traktowana jak (usunięte przez administratora) i szykanowany przez Tego pracownika ochrony.

LALA
@Klientka

".... wiem ze praca w handlu nie jest lekka bo Sama pracuje ale w innej branży" trochę się to kupy nie trzyma , skoro pracuje Pani..... w innej branży .... (sic) Pozdrawiam

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carrefour Polska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Alma

Większość to stek bzdur.Pracuje dłuższy czas to widze jak wyglada praca od środka.Faktycznie praca nie należy do lekkich ale jak ktoś chce odstawiać lipę to po co idzie i zatrudnia sie?Nikt nie lubi za kogoś pracować to chyba normalne?Wymagamy sami pracowitości i nie tolerujemy złodziejstwa i cwaniactwa.Wiec zastanówcie co chcecie robic i gdzie pracować.

Alma

ex-kasjer - Morena

Dobra atmosfera pracy (szczególnie po przepracowaniu kilku tygodni)i jest to opinia generalna o nadzorze kas, biurze liczb oraz na linni kasjer-kasjer czy kasjer-ochrona, kasjer-pracownicy sali sprzedażowej) dużo można zyskac poczuciem humoru, bywały sytuacje gdy krytykowano mnie lub moją pracę (drobne spóźnienie, negatywny wynik wózka testowego, kilkukrotne niezauważenie złego oznakowania towaru na wagę przez klienta co skutkowało zamieszaniem w Punkcie Obsługi Klienta) ale nigdy nie naruszało to zasad dobrego wychowania i zawsze było czytelne co trzeba zmienić/poprawić. Poza tym tradycyjnie - są osoby które zadzierają nosa czy osoby złośliwe ale większość pomocna, wyrozumiała i starająca się wykonywać dobrze swoją robotę Przerwa 15min ale nikt nie zbluzga jeśli potrwa chwilę dłużej, dojście do \"jadalni\" , toalet też w miarę rozsądnej odległości, jest miejsce by zostawić rower pod kluczem Głowne minusy: zimno na kasach przy lodówkach, przy tekstyliach czasem zbyt gorąco brak zamykanych szafek pracowniczych (zdarzają sie kradzieże) zdarza się trafić na zniszczone kszesło ale można wymienić

Carrefour Szadułki ul.Przywidzka

Dziś byłem na zakupach na Przywidzkiej. Stojąc przy kasie, którą obsługiwał jakiś młody chłopak. Musiał wycofać jakiś towar, zadzwonił po kierowniczke. Pani ta przyszła po chwili wydzierając się na kasjera przy ludziach. Tłumaczył się on że pracuje dopiero pierwszy dzień. Robiłem tam zakupy często ale po tym co zobaczyłem chyba rezygnuję i zrobię je obok.

hipermarket jest ok natomiast jest duzo ukladow z pracodawcami na dzialach tj dz.textylia pan kierownik i pracownica PaniSylwia ktora chodzi i cały czas go uwodzi az ochydnie patrzec pracowałam na tym dziale moze cos sie zmienilo

Witam w większej części obsługa tego sklepu jest bardzo wylgarna, O ochronie już nie wspomnę. A nikomu nie życzę robienia zakupów u nich na fakturę z opóżnioną płatnością. Dziękuję bardzo. Nie dojż że towar stał u nich długo po mimo wpłaty na konto to jeszcze nikt niechciał mi go wydać. Dopiero po awanturze którą zrobiłam towar mi wydano ale z wielką łaską. W domu okazało się że stół jest mocno uszkodzony. I nadaje się do wymiany lub oddania. Teraz będę walczyć o stół. Ale nie polecam nikomu tego sklepu. Ceny na półkach też się nie zgadzają z tymi przy kasie.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Gdańsk

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

Carrefour Polska