Opinie o Carrefour Polska w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Carrefour Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Gdańsk

Zoltar

Czym różni się carrefour szadółki od sortowni śmieci szadółki? Do sortowni trafiają odpadki z całego trójmiasta Do carrefour odpadki z moreny od 1 sierpnia 2017.

Pracownik obsługi klienta
@Zoltar

Niczym się nie różni. Zgadzam się z powyższą opinią.

@Zoltar

Już niedługo odpady z moreny Carrefour będą na stałych posadkach na Factory i tak jak to robili czyli będą pilnować z zawartym nosem swoich ciepłych posadek .Pozdrawiam

TheLastOne
@Gość

Sylwia zajmij sie juz pilnowaniem mebli. Dawno opuscilas ten cyrk...

@TheLastOne

Hm...Drogi osobniku nie wiem z kąd masz takie słabe informacje.Dam tobie dobrą radę zmień informatora he he.W przeciwieństwie do ciebie mam ciekawsze rzeczy do robienia niż to aby wstawiać jakieś opinie. Go work pl.jest to raczej portal do publikowania opini na temat pracodawcy a nie to gdzie kto i czym się zajmuje albo kto jest be a kto jest the Best.Nie interesuje mnie to co się dzieje w Carrefour Factory mam to gdzieś. Nie jestem wiernym fanem portalu Gowork pl i nigdy nie byłam w przeciwieństwie co do niektórych .

Paweł (Fifi ) widzę że nie masz co robić w pracy. Nudzi się tobie. Szef za mało obowiązków ci daje podczas twojej zmiany . Może trzeba to zmienić . Bo jak na razie to przez to że masz za mało pracy na zmianie przychodzą ci głupie pomysły. I wypisywanie bzdur na gowork . Daj se na luz.

Pracownik kas

Pani Monika z recepcji Carrefour Factory nie sympatyczna bardzo nie miła arogancka fu ...A w dodatku zawsze po pracy się czeka aby ta pani ruszyła swój zad i spojrzała w zawartość plecaka bo ważniejszy jest telefon komórkowy a chyba płacą jej za wykonywane obowiązki.

TheLastOne
@Pracownik kas

No sadzac po wygladzie kasjerow z szadolek nie mozna niczego wiecej sie spodziewac jak anonimowy post tutaj. Wygladacie i jestescie cip...ami

@TheLastOne

Patrząc na niektorych pseudo pracowników ochrony z moreny to można wywnioskować jedno -pracownik ochrony z orzeczeniem niepełnosprawności choroba niesprawny umysłowo.Jeżeli jesteś aż taki bohater to dlaczego ty wypisujesz te wszystkie chore opinie na Gowork. Chyba macie za mało obowiązków w pracy że wstawianie jakieś bzdurne opinie.

Człowiek
@Pracownik kas

Panie z recepcji są super........żanet-sziur beznadzieja.

@Człowiek

Panie z recepcji z szadołek to najgorsze pasztety a w dodatku niektóre z nich są wulgarne.Ochrona która tam pracuje to jest jedno wielkie nieporozumienie ale czego można wymagać od pseudo ochrony która przychodzi do pracy aby odbębnić swoje godziny.Jaki szef to i taka załoga czyli do bani.

Minionek
@Pracownik kas

Wielka mi ochrona która nie zna procedur ani zakresu swoich obowiązków. Śmieszne he he ....

Artut
@Minionek

Bądźcie bardziej wyrozumiali, to nic zabawnego gdy ktoś jest opóźniony więc nie śmiejcie się z nowych pracowników. Poprostu MZ ochrony zatrudnia kolegów z ośrodka dla opóźnionych.

Patologia się szerzy na Carrefour Factory.Zaczyna się robić morena nr.2 Moim zdaniem to Pani Menager z ochrony naprawdę może ściągać sobie do pracy kogo chce nawet z Izraela.Ale niech uszanuje pracowników z starej ekipy którzy byli pracowici ,solidni i przeszkoleni w sposób profesjonalny co do zakresu obowiazków w pracy przez swojego byłego menadżera K.Kwiecinskiego .A to co się teraz wyrabia to jest jakieś nienormalne nowi ludzie nie są wogole przeszkoleni na swoje stanowiska pracy.Przykładem tego jest chociażby nowy lider ochrony z moreny oraz nowa dyzurna ochrony oni poza sprawdzaniem zwrotów oraz zabezpieczanie alkoholi nie potrafią nic .Tak przeszkodziła ich Pani menager Ochrony która poza swoim zadem nie widzi nic.Najgorsza decyzja dyrektora w swojej karierze zawodowej na obiekcie Factory była taka iż z literki z moreny zrobił szefową ochrony która kompletnie się nie nadaje .Nie potrafi współpracować z ludźmi a już nie wspomnę o wyszkolenia jakiego kolwiek pracownika na stanowisko pracy.

Były pracownik działu kas
@Gość

Sama byłam świadkiem jak nowa Pani Menager przyszła biura kasowegodo Pani MZ Kasy i powiedziała że wszystkich ze starej ekipy zwolni albo doprowadzi do tego że się będą zwalniać bo nikogo nie chce po byłym szefie ochrony i stworzy sobie swoją ekipę. Nie ma oczyma rozmawiać.

Gosc z moreny
@Gość

Popłacz sie jeszcze w poduszke i zmien pampersa...

@Gosc z moreny

Ty się nie popłacz biedaku z carrefour morena. Tak Ci dobrze że musisz stukać godziny i mz ochrony na factory żeby wyżyć?

@Gosc z moreny

Sam się nie popłacz buedaku z carrefour morena. Tak Ci dobrze że musisz stukać godziny i mz ochrony na factory żeby przeżyć?

Gosc z moreny
@Solid

Nastukalbym coś innego gdyby sie toc cos w koncu ujawnilo. Jestes zerem palo. Bez odbioru

@Gosc z moreny

No nie wątpie...wy z moreny zrobilibyście wszystko dla paru złoty.

Solid2
@Solid

Nie wszystko, pracować nie umieją

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carrefour Polska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Factory

Te wszystkie pozytywne wpisy pisze kolesiostwo z Moreny bo przecież z tej marnej pensji Carrefour by cienko piszczeli. Dlatego przychodzą odbębnić godzinki na Factory i takim sposobem zabierają prace pracownikom którzy tam pracują.Pani menager Ochrony taki układ pasuje bo przecież to są wspaniali pracownicy i to im trzeba zapewnić ciepłe posadki a resztę pracowników traktować jak białych murzynów do pracy.Może zamiast pisać na Go work pracownicy powinni napisać donos wyżej do głównego przełożonego Pani menager hm...zastanówcie się.Pozdrawiam.

@Factory

Za czasów pana Kwiecinskiego ,nadgodziny miały tylko czarne mamby-panowie b.mało mieli godzin.

Krzysztof Kwieciński
@Ktoś

Jeśli któryś z Was chłopcy (bo mężczyzna raczej anonimowo nie płacze w internecie) czuje że był niesprawiedliwie traktowany to zapraszam do rozmowy na żywo. Poświęce swój prywatny czas ale niech nie zapomni wziąść ze sobą spódnicy Mamy żeby mial się za czym chować w trakcie spotkania. W Gdansku jestem prawie codziennie wystarczy napisać do mnie choćby na FB albo na maila: kwiecinski82@gmail.com. Pozdrawiam :)

Michał Szymański
@Krzysztof Kwieciński

Nie sądzę, żeby żalił się ktoś z monitoringu. Liczba zmian była zawsze dzielona po równo z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pracowników. Mówiąc szczerze teraz też tak jest. Jak komuś było mało, musiał dorobić itp. itd. to zawsze mógł dorobić na zabezpieczeniach. Poza tym jak można mówić o nadgodzinach na stanowisku gdzie praca trwa 24h na dobę? Widocznie ktoś uważa, że można wydłużyć dobę :) . Czytając te wszystkie wpisy można wywnioskować, że cały hejt wrzucają tu ludzie którzy nigdy w ochronie nie pracowali, a którym zalazłeś za skórę. Pewnie nie bez przyczyny ;) Reasumując można powiedzieć krótko. Gdyby komuś w ochronie się nie podobało to dawno pier.......nął by drzwiami. Pozdrawiam wszystkich piszących i czytających. Z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy bo to lepsze niż klan czy inne na wspólnej.

@Krzysztof Kwieciński

Uważam że byłam niesprawiedliwie traktowana, zresztą nie tylko ja ale nikt z panem nie chce rozmawiać.

@Sylwia Lis

Dlaczego ktoś podpisuje się moim imieniem oraz nazwiskiem na forum Gowork.Widzę że mnie ktoś bardzo nie lubi. Drogi osobniku nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego iż podpisywanie się nie czyimś imieniem oraz nazwiskiem jest przestępstwem według kodeksu karnego.Grozi pozbawieniem wolności do lat 3 lub kara grzywny.Technika idzie do przodu a nie cofa się.. Dlatego mam do ciebie prośbę jeżeli masz do mnie jakiś problem to zapraszam na rozmowę.Chętnie cie wysłucham.Pozdrawiam.

Małgorzata
@Sylwia Lis

Bardzo dobrze napisałaś. Sylwia ja na twoim miejscu poszłabym z tym fantem na policję a ta ku..a która napisała ten wpis na forum podpisując się twoimi danymi zapamiętała by cię do końca życia. Ludziska ogarnijcie się. Zastanówcie się kilka razy zanim coś napiszecie.

@Sylwia Lis

Ja proponuję dać sobie z tym spokój. Nie ma sensu brudzić sobie rąk. Podejrzewam, że ktoś nie ma życia i dlatego realizuje się na gowork. Jak przestaniemy reagować to tej dziwnej osobie się to znudzi bo nie będzie miała pożywki, że ktoś to dostrzega i się denerwuje. Poza tym chciałbym tylko przypomnieć, że w serwisie gowork powinny być zamieszczane opinie na temat pracodawcy. Dlaczego oczerniane są tu osoby które już tu nie pracują? Chyba administratorzy gowork powinni lepiej przesiewać dodawane wpisy i blokować co niektórych użytkowników. Wartość merytoryczna niektórych wpisów pozostawia wiele do życzenia.

A może mam schizofrenię?

Kto? Ja?

Lilia
@Sylwia Lis

Monika K z recepcji .Ty patole nudzi ci się w pracy. ...

OstatniSprawiedliwy
@Sylwia Lis

Moze to zbieżność nazwisk? Malo jest ludzi tak samo nazywajacych sie?:D poplaczcie sie w poduszke teraz albo migusiem na policje... Co za kabaret. Mam nadzieje ze mi ktos dzis jeszcze odpisze bo popcorn i piwko kupione, czekam na seans.

@Lilia

He he he.....dobre.

Super dziewczyny......Dział mięsny......z tego schabu boki zrywać????

HUra

Za cycka złapać!

Temat pani sztabowej na przywidzkiej.osobiście byłem świadkiem jak pracownik informował panią na temat wykonanej pracy...ciekawa odpowiedź mam to głęboko w (usunięte przez administratora) dla mnie ma być zrobione.ukłon i szacunek.sam się wkoncu do dyrektora wybiore

Ktoś

Kim jest Ta pani sztabowa?

Pracownik Carrefour

Wszyscy są tacy sami włącznie z dyrektorem tego sklepu a kto to taki pani sztabów he he

Widzę że ktoś mnie pomylił z jakąś (usunięte przez administratora).Jak jesteś tak ciekaw kim jestem to zdradzę tobie rombek tajemnicy.Pracuje w firmie zewnętrznej kiedyś GTS teraz Fallwork hm hm często przechodzę koło recepcji w czasie pracy.

Pracownik carrefour

W ciągu 6 miesięcy bardzo dużo zmieniło się na plus. Patologia która panowała za czasów pana kwiecińskiego powoli się wykrusza lub jest wymieniana na normalne osoby. Chyba najlepszą decyzją Dyrektora w ciągu całego 2017 na przywidzkiej była wymiana MZ ochrony na osobę kompetentną i bez skłonności patologicznych.

Była pracownica
@Pracownik carrefour

Nikt nie mówi, że ma skłonności patologiczne. Problemem jest to, że kryterium doboru pracowników jest takie, że jeśli pracował na morenie to jest super cacy. Nawet jeśli przychodzi tylko odwalić swoje kilka godzin. Pomijam fakt, że promuje tylko donosicielstwo. Wystarczy popatrzeć na szybką karierę nowej dyżurnej ochrony. Śmiech na sali jeśli chodzi o doświadczenie i wiedzę potrzebną na tym stanowisku.

Była pracownica
@Pracownik carrefour

Pozytywne opinie wystawiają tylko kolesie z moreny.

Pracownik Carrefour

Witam.Chciałbym się wypowiedzieć na temat nijakiej Pani z ochrony która pracuje jako Pracownik recepcji.Szatynka w dlugich wlosach z aparatem na zębach.Jestem bardzo oburzony Zachowaniem tej Pani co w stosunku do przedstawiciela handlowego.Sam byłem świadkiem jak Pan grzecznie spytał się o jakąś szefową działu a Pani która pracowała na recepcji w arogancki sposób odburknela sobie coś po (usunięte przez administratora) a następnie powiedziała że ona nie pracuje na hali sprzedaży nie ma pojęcia czy jest w pracy trzeba iść na sklep i sobie poszukać.Moim zdaniem taka odpowiedź nie była na miejscu.Nie wiem z kad są brani tacy ludzie chyba z ulicy zero szacunku ani klasy .Tak Pani to się chyba miejsca pracy pomyliły. Bo żadna z niej wizytówka tylko opinie psuje .Zastanawiam się gdzie jest szef tej pracownicy czy on tego nie słyszy? A może nie chce słyszeć bo jest pewnie taki sam.Pracuje już kilka dobrych lat w Carrefour na Factory ale takiej sytuacji jeszcze nie słyszałem po prostu kpiny.

Ktosia
@Pracownik Carrefour

Kpiny to mało powiedziane. Czasami jak wychodzę na fajkę to słyszę jak ona rozmawia z klientami przez telefon. Żenada. Gdybym była klientką na pewno złożyłabym skargę. Pani menedżer taka pracownica widocznie pasuje. Jak odbijałam się na przerwę sama słyszałam jak kabluje na innych pracowników ochrony. Z tego co wiem to mówi szefowej wszystko co usłyszy. Tak samo jak księgowa kabluje wszystko dyrektorowi. Na innych donosi, a sama tylko krzyżówki rozwiązuje i opryskliwie spławia wszystkich interesantów. No ale przecież pracuje na widoku i przełożeni na pewno widzą i słyszą co ona robi. Skoro nie reagują to pewnie im to pasuje i promują takie coś. Taki mamy klimat. Poza tym da się zauważyć, że ten wypłoch z drutami na zębach to jedyna osoba dobrze traktowana przez menedżer. Resztę pracowników solid traktuje z góry jak zwykłych murzynów od czarnej roboty.Dziwne to żeby traktować donosiciela lepiej niż porządnych pracowników.

ROXI
@Ktosia

A może zamiast pisania na Gowork co dzieje się w Carrefour na Factory w ochronie po zmianie managera .Moim zdaniem ktoś mądry który tam pracuje i widzi co się dzieje że ten wredny babsztyl z drutami na zębach która pracuje miesiąc na recepcji pracowniczej w ochronie sprzedaje wszystkich do swojej manager .Napisać donos do SOLID Do centrali w Warszawie napewno ktoś by z tym porządek zrobił .

Gosc
@Pracownik Carrefour

Nikt was na sile tu nie trzyma. Sezon zimowy sie zbliza, mozecie odsniezac bo tylko do tego sie nadajecie. Podludzie...

Gosc
@ROXI

Ujawnisz sie trolu? Nie masz co robic w pracy?

@Gosc

Tak się składa że Carrefour już nie pracuje.Chciałem tylko dodać że w ochrobie nie pracowałem a widziałem i slyszalem bardzo dużo. Pozdrawiam wszystkich nieudaczników życiowych pracujących na Factory.

Paparazzi
@Gosc

Hm.Odwiedź detektywa to może się dowiesz kim jestem jeżeli to Cię aż tak ciekawi.He he .

WITAM.ludzie zajmnicie się swoją praca.pani menadżer jeżeli chce to niech ludzi ciągnie sobie nawet z Warszawy.tez pracuje .znam menadżer.i w inne firmy się nie wciska z butami tak jak wy to robicie.może energię poświęcić na pracę a wiem że większość się obija.jest takie przysłowie.Żeby odwrócić uwagę od siebie to lepiej na kogoś.i to piszą ludzie właśnie tacy.pisze to bo nie lubię chamstwa i wpitalania się w nie swój biznes

Człowiek

Oasoby krytykujące obecną ochronę,to byli pracownicy ochrony.

Pracownik Factory
@Człowiek

Akurat ja nie pracowałam ani nie pracuje w ochronie.Ale pracuje na Factory już ponad 5 lat .I to co się dzieje w ochronie na dzień dzisiejszy to jest jakiś dramat .Pracownicy którzy dobrze pracowali i przykładali się do wykonującej pracy została cząstka ponieważ restakady z nich zostali zwolnieni z obiektu przez Panią Menager Ochrony tylko po to aby móc sobie ściągnąć swoich pracowników czyli z Moreny.Dla mnie to jest chore ale nie ja pracuje w ochronie i moim zdaniem ci co zostali i jeszcze nie zostali wyrzuceni przez Menager powinni odejść na inne obiekty ciekawe co by wtedy zrobiła.

Byly pracownik

Menger ochrony to najwieksza porazka tego obiektu. Ludzi pod soba traktuje z pogardą, nie liczac się z ich potrzebami. Najwazniejsze sa kolezaneczki z ktorymi trzeba pogadac, a normalnie pracujacych ludzi ma się w nosie, albo i jeszcze głębiej Nie pozdrawiam. Przywidzka

Dyzma
@Byly pracownik

Pani menadżer jest ok.Sympatyczna,wstawia się za pracownikami ochrony.Wobec innych też jest obiektywna.

BZDK
@Dyzma

Osoba która napisała że Pani Menadżer z ochrony jest ok i wstawia się za pracownikami to raczej nie pracuje z Panią Menadżer z ochrony i nie wie jakim ona jest człowiekiem. Traktuje ludzi z pogardą.Ściąga na obiekt swoich z moreny i to im zapewnia ciepłe posadki a reszta pracowników jest do czarnej roboty.Pewnie na miejsce Lidera ochrony też będzie pupil z Moreny.Moim zdaniem jest to osoba która chciałaby wszystkich z firmy Solid podporządkować sobie a większość ludzi tam pracujących sobie nie pozwoli bo przecież żyjemy w wolnym kraju .Czas niewolnictwa już dawno się skończył. Życzę Pani Menadżer z ochrony powodzenia w dalszej karierze zawodowej no i oczywiście samych sukcesów z swoimi pracownikami z Moreny. Nie mam zamiaru tu na forum dalej się wypowiadać na temat Menadżer ochrony poprostu trzeba zgłaszać pewne sprawy wyżej i może wkoncu ten cały cyrk w ochronie na Factory się skończy.Pozdrawiam.

Prosty Czlowiek
@BZDK

Dyzma.. (usunięte przez administratora) powiedz to w twarz anonimowy czlowieczku. Gardze podludzmi, sam sie na takiego kreujesz.

Lidia

@Byly pracownik, napisałeś, że pracownicy traktowani są z pogardą. Każde zachowanie budzące zastrzeżenia i utrudniające wykonywanie obowiązków warto chyba zgłaszać kierownictwu. A może ta sytuacja była zgłaszana już? Prosiłabym Cię o podzielenie się informacją na ten temat z innymi użytkownikami forum.

Lidia

Wasze opinie opisują zachowania konkretnych pracowników Carrefour Polska. Jeżeli działania tych osób mają negatywny wpływ na waszą pracę, to może warto swoje uwagi zgłaszać kierownictwu? Na ten moment, chcę Was upomnieć, że forum to służy do wyrażania merytorycznych opinii o firmach jako pracodawcach. Wasze komentarze powinny być cennym źródłem pozyskiwania informacji o pracodawcach przez innych użytkowników.

marian

jaka place oferuje Carrefour na stanowiski lidera???

Ktoś

Bardzo. niemiła!arogancka!pani z działu warzyw.

Przedsiębiorca

Kilka tygodni temu byłem sprawdzić stan konta na karcie Visa Carrefour i przy okazji zapytałem o pożyczkę. Ale blondynka w okularach nie wiedziała nawet na jaki procent bank udziela pożyczek. Po co zatrudniają takich nieuków w takim punkcie jak usługi finansowe? Pani chyba powinna się jeszcze dużo nauczyć bo na klawiaturze też pisała jednym palcem. Gdzie przełożony miał oczy jak ja zatrudniał??!?

Klient Carrefour
@Przedsiębiorca

Faktycznie te dwie blondynki zamiast skupić się na pracy to tylko pilnują kubeczków i ciasteczka konsumują... Zero wiedzy podają niewłaściwe informacje. Chyba nie rozumieją o co dokładnie pyta klient...

Przedsiębiorca

Dodam jeszcze, że pani M. z usług finansowych wcześniej pracowała w pok i gdy trzeba było wystawić fakturę też nie była zbyt uprzejma i wykonywała czynności z wielką łaską i grymasem na twarzy. Jak można w pracy z klientem zatrudniać takie osoby? Niedouczone, nie uprzejme a przede wszystkim nie nadające się do takiej pracy... Gdzie szkolenia????

Oburzony

Praca w Carefour to dramat płaca najniższa krajowa za nadgodziny nie płacą tylko w późniejszym okresie dostaniesz za przepracowane nadgodziny wolne oczywiście jak będziesz pilnować tego .Dyrektor zero poszanowania do pracowników.Klienci często przychodzą z zwrotem towaru bo jest po terminie.Manager ochrony Stara wyjadaczka liderka ochrony z Carrefour morena.Zero szacunku poszanowania do swoich pracowników firmy Solid .Traktuje ich jak białych murzynów do pracy a sama hrzeje (usunięte przez administratora) w ciepłym biurze spędzając czas pracy na plotkach z księgową.Dziwi mnie to że wogóle jeszcze ktoś chce z nią pracować to nie jest osoba na odpowiednim stanowisku pracy.Wszystkich podpiernicza do dyrektora boi się o posadke pewnie .Także nikomu nie polecam pracy w Carrefour Factory .Nie zazdroszczę żadnemu pracownikowi pracujący w tym miejscu jako handlowiec ani jako ochrona .

Pozytywny.pl

Bardzo nieprzyjemna pani z usług finansowych pani Małgosia Wręcz opryskliwa interesuje sie wszystkim tylko nie praca .Obserwowalem jej prace od wielu dni zero pozytywnych wyników.Nie poinformowała mnie o karcie jej warunkach w stanie faktycznym ,moi znajomi tez mieli pretensje .Wszystko sie dowiedziałem po fakcie na infolinii .Ta osoba nie powinna pracować na tym stanowisku ,uważajcie na nią !!!!!

Bartek

witam wybieram sie na rozmowe do Carrefoura na Przywidzka -czy ktos moze powiedziec jakie sa zarobki mniej wiecej na roznych stanowiskach -dziekuje

AnoonyMouse
@Bartek

Prawie na wszystkich stanowiskach najniższa średnia krajowa lub trochę powyżej tej średniej. Cała reszta pozostawia wiele do życzenia. Minusy pracy w tym sklepie to: niskie zarobki, atmosfera w pracy na każdym dziale - dramat, brak szacunku dla pracownika i ogólnie nie polecam.

Anonim Gall
@Bartek

Zarobki są najniższe jak i poziom inteligencji osób tam pracujących. Proszę się zastanowić jak chce się zrównać z ich poziomem...

Menadżer
@AnoonyMouse

Faktycznie atmosfera jak i IQ pracowników ma WIELE do życzenia:) Zamiast liderownia to najpierw powinno się odbyć szkolenie z "ludzkiego poszanowania" i dodatkowo oczywiście kulturalne zwroty grzecznościowe, których zapewne wiele osób pracujących tam z domu nie wyniosło ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Gdańsk

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

Carrefour Polska