IHS Global sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o IHS Global sp. z o.o.

Agnieszka

@janueszex dlaczego tak uważasz? Co najbardziej nie podoba Ci się pracując w IHS Global sp. z o.o.? @leon na forum nie możesz nikogo obrażać. Zachęcam, abyś zapoznał się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza.

leon

IHS gdańsk - it - budynek to jakiś barak. rozmowa rekrutacyjna i nie chca podac ile sie zarabia na danych stanowisku. k****a, szukaja pracownika, ale nie chca powiedziec ile sie zarabia u nich, no debile :D

janueszex

nie ma pozytywów

iwan

kursy, wynagrodzenie odpowiedniej wysokości.. nie mówiąc już o prestiżu jaki osiągasz po roku czy dwóch :)

BLEEE

ten portal jest ńędzy, jakiś czas temu wykasowali negatywne opinie o firmach....

mario

programista, a aplikowałeś tam do pracy?

Zostaw opinię o IHS Global sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IHS Global sp. z o.o.