Opinie o Euro Styl Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Euro Styl Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Styl Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Styl Sp. z o.o. w Gdańsk

Aleksandra Nowy wpis
Kandydat

członek zarządu ironiczny , rozmowa mało merytoryczna , brak kultury i obycia , brak informacji zwrotnej i poszanowania potencjalnego kandydata , życie jest przewrotne a karma powraca pozdrawiam

TM Nowy wpis
@Aleksandra

W końcu zaczyna się ujawniać prawdziwy obraz tej Pani ,rzadko zdarza się aby osoba o tak skrajnym braku kultury została dopusczona do kontaktu z klientami, kandydatami, przede wszystkim do reprezentacji firmy jako przedstawiciel zarzadu.

Zyta Nowy wpis

@Aleksandra to rozmowa o prace jest z członkiem zarządu tak?

Kacper Nowy wpis

Nie dają wiadomości zwrotnej?

Nicola

@Pan a możesz napisać trochę więcej, o tym co ci się przydarzyło związanego z tą firmą?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

rydz

Wysokie ceny lokali. Sprzedawcy rownie dobrze mogliby stanac w Sopocie na deptaku i sprzedawac obwarzanki krakowskie. Zero kultury, wyksztalcenia, klasy. Sprzedawczyki. Nie kupujcie nieruchomosci z Eurostylu. Skoro obsluga sprzedazy jrst na zenujaco niskim poziomie to strach myslec jakie sa lokale. 11000 zl zaliczki przy rezygnacji. Inne biura biora zaliczke 2000zl tzw."zadatek". Roznica jest. Szkoda ze w zaliczce 11000zl nie ma kultury u sprzedawcow, chca tylko kasy.

Zibi
Klient
@rydz

Nie zgodzę się. Jakość obsługi jest na wysokim poziome. Doradcy dobrze wyszkoleni, trzeba tylko czytać dokumenty i rozumieć, co do Ciebie mówią... A ceny? Zależy od lokalizacji. W Oliwie metry drozsze, na południu Gdańska tańsze... Jak wszędzie. Uważam, że mają dobry stosunek ceny do jakości.

Franek

To forum pracownicze a uwagi kontrahentów lepiej kierować do firmy, dobrze się pracuje ale trzeba robić to dobrze!

Pan

Profesjonaliści w dymaniu na kasę podwykonawców, straciłem dużo zdrowia i pieniędzy, i jeszcze wiele innych firm też.

Mateusz

Jaki rodzaj umowy oferuje ta firma ?

.ja
@Mateusz

Zależy, ja dostałam normalnie umowę o prace ale wiem, ze są tez osoby na działalności.

Bartek

To nie jest forum dla klientów a dla pracowników!!

Rollo

Sprzedawcy nie mają zielonego pojęcia o projektach. W momencie rozmów już widać ,że dalsza współpraca przy zakupie mieszkania będzie trudna. Nie radzę kupować u tego dewelopera . Główny nacisk na wpłacenia zaliczki i stawienie się u notariusza . Jak złapiesz się na haczyk to koniec.

Stefan

Do tej pory pracownicy firmy Euro Styl z Gdańska niezbyt chętnie wypowiadali się na forum - można to jakoś zmienić? Zachęcam osoby zatrudnione w tej firmie do napisania, jak Wam się pracuje w Euro Styl! @admin pytał już o to jakiś czas temu, ale myślę, że warto ponowić pytanie.

Masz doświadczenie w pracy z firmą Euro Styl Sp. z o.o.? Jak wygląda u nich zatrudnienie i proces rekrutacji? Napisz w komentarzu!

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Styl Sp. z o.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Euro Styl Sp. z o.o.