Opinie o Witman Mercedes Benz w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Witman Mercedes Benz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Witman Mercedes Benz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Witman Mercedes Benz w Gdańsk

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Witman Mercedes Benz?

Mercedes-Benz Witman

Dzień dobry. Dziękujemy za cierpliwość. Na każde stanowisko szukamy odpowiedniej i dopasowanej do danego stanowiska osoby. Idealnie gdy, poprzednie doświadczenie kandydat lub kandydatki zapisane w CV, choćby w pewnym stopniu pokrywało się z przyszłymi wyzwaniami z jakimi zmierzy się nasz nowy pracownik. Również i z tego stanowiska można awansować. Pozdrawiamy!

Ania Nowy wpis

W ofercie dla specjalisty ds. części i akcesoriów było napisane, że organizowane są okresowe kontrole stanów magazynowych towarów na ekspozycji. Czy one zdarzają się cyklicznie raz w miesiącu jakoś po godzinach pracy w formie inwentaryzacji?

Administrator Nowy wpis

Witman Mercedes Benz poszukuje kandydatów na stanowisko Księgowa. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

Mercedes-Benz Witman Nowy wpis

My wiemy! :) Pełny zakres obowiązków można znaleźć tutaj https://www.witman.mercedes-benz.pl/passengercars/about-us/career/ksi_gowa-ksi_gowy.html - zapraszamy!

Witam, kiedyś jak widziałam ofertę dla recepcjonisty to było w niej napisane, że praca jest też w soboty. Jak one są płatne? I czy można z nich zrezygnować jeśli ktoś inny zawsze będzie chciał je brać ze zmiany?

Zainteresowana
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Widzę już któryś raz że poszukują kogoś do działu księgowości. Co możecie powiedzieć o pracy w tym dziale?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Witman Mercedes Benz? Czy kandydat na stanowisko Pracownik myjni samochodowej powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.

Jaki jest wkład kierownictwa Witman Mercedes Benz w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Mercedes-Benz Witman

Dziękujemy za pytanie. Kierownictwo w naszej firmie ma znaczny wkład w budowanie dobrej atmosfery. Wskazuje odpowiedni kierunek działań, i pomimo swojej odpowiedzialności, dba o to, aby każdy z członków naszego zespołu czuł się doceniony i mógł pracować w przyjaznej atmosferze. Sami pracownicy również kreują atmosferę, do której chcą wracać. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Mercedes-Benz Witman

@Mercedes-Benz Witman

Element docenienia zainteresował mnie w tej odpowiedzi. Proszę o jego rozwinięcie. Na każdym stanowisku przysługują premie lub też prowizje? Są podobnie naliczane?

@Mercedes-Benz Witman

Jak czytam takie bzdury co wypisuje zespół Mercedesa, że jest tam miła atmosfera i że ludzie się szanują nawzajem to jakbym czytał, propagandę z dyktatorskich krajów. Pracowałem tam i wiem o czym mówię. Człowiek chodzi przez cały czas spięty żeby czasem kierownictwo się do ciebie nie przyczepiło a na pewno to nie wpływa efektywną pracę. Jak jeszcze ten stary pryk to prowadził, to w ogóle tam był kwas. Jak wiemy jabłko nie spada daleko od jabłoni, więc spadkobierczyni kontynuuje politykę starego. POZDRAWIAM JUREK ELEKTRYK

Karolcia

Hejka. :) opowiedzcie mi proszę coś więcej o dziale części i akcesoriów, już widzę ze ktoś przede mną zainteresował się ta ofertą z internetu. mam zamiar aplikować. ciekawa jestem w jakich warunkach prowadzona jest teraz rozmowa? Czy był ktoś z was niedawno?

@Karolcia

Dzień dobry Pani Karolino, wiemy, że pytanie nie jest skierowane do nas ale zdecydowanie polecamy aplikować. Jeśli CV będzie dla nas interesujące wówczas będzie miała Pani okazję spotkać się w przyjaznych warunkach rozmowy z naszym Dyrektorem Mariuszem Pierzchałą odpowiedzialnym za Dział części i akcesoriów. :) Zapraszamy! Zespół Mercedes-Benz Witman

@Pracodawca Dlaczego do ogłoszenia: Specjalista ds części i akcesoriów nie ma dodanej informacji średnich zarobków, tak jak do ogłoszenia np.recepcjonista? Te kwoty 4000-6200 zł to na rękę czy brutto? Bo brutto minimalna pensja wynosi ponad 4000 zł, więc skąd taka kwota? Czy są u Państwa dodatkowe benefity w postaci premii rocznych czy półrocznych? Jeżeli tak, to dla wszystkich czy dla wybranych pracowników? Czy są oferowane do podstawy inne wynagrodzenia jak premie miesięczne, także od czego są zależne? Jest jakaś stała premia do podstawy? Oczywiście dla pracownika, który się nie obija, tylko po prostu robi swoje. Bo jeżeli oferowane kwoty są kwotami brutto, to bez dodatkowego wynagrodzenia ciężko wyżyć za 3 tysiące na miesiąc.

@Nowy

Dziękujemy Nowy za liczne pytania. Poniżej odpisujemy na każde z nich: > Dlaczego do ogłoszenia: Specjalista ds części i akcesoriów nie ma dodanej informacji średnich zarobków, tak jak do ogłoszenia np.recepcjonista? Te kwoty 4000-6200 zł to na rękę czy brutto? Bo brutto minimalna pensja wynosi ponad 4000 zł, więc skąd taka kwota? - Wskazane widełki płacowe w ogłoszeniu o pracę widocznym na portalu gowork.pl (umieszczonym również przez gowork.pl) są podane przez portal gowork.pl jako średnia na tym stanowisku. Nie są to nasze widełki płacowe. Trudno również nam odnieść się skąd pochodzą średnie widełki płacowe na tym stanowisku. W naszym wypadku ostateczną kwotę ustalają kierownicy poszczególnych działów i na każdym stanowisku są to kwoty ustalane indywidualnie. Oczywiście brane pod uwagę są: dotychczasowe doświadczenie kandydata, umiejętności, w zależności od stanowiska wykształcenie oraz zakończone kursy i szkolenia, które mogą być dla nas dodatkowym atutem na danym stanowisku. > Czy są u Państwa dodatkowe benefity w postaci premii rocznych czy półrocznych? Tak, są. > Jeżeli tak, to dla wszystkich czy dla wybranych pracowników? Rodzaj i wysokość premii uzależniona jest od stanowiska. Niemniej jednak, dodatkową świąteczną premię otrzymują wszyscy pracownicy. > Czy są oferowane do podstawy inne wynagrodzenia jak premie miesięczne, także od czego są zależne? - Tak, są oferowane premie miesięczne. Tak jak w większości firm, dodatkowymi premiami nagradzani są pracownicy wyróżniający się zaangażowaniem i dodatkowymi realizacjami. > Jest jakaś stała premia do podstawy? Premia do podstawy występuję na wybranych stanowiskach. Zapraszamy do aplikowania na oferty pracy, które publikujemy regularnie na naszych stronach https://witman.pl/kariera/ lub https://www.witman.mercedes-benz.pl/passengercars/about-us/career.html. Bezpośrednia rozmowa rekrutacyjna jest najlepszą okazją do zadania dodatkowych pytań. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi rekrutacjami i aplikowania. Zespół Mercedes-Benz Witman

Specjalista ds. części i akcesoriów? Czy jest tu może osoba, pracująca na tym stanowisku? od paru dni jest widoczna oferta, chce poznać atmosferę która występuje w zespole oraz średnie potencjalne zarobki. nie widzę także opinii z tego roku, z czego to wynika?

Mercedes-Benz Witman

Dzień dobry, najlepszym sposobem na poznanie atmosfery w naszej firmie, a konkretnie w dziale części i akcesoriów,jest dołączenie do naszego Zespołu! :) Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji poprzez przesłanie swojego CV bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za rekrutację w tym dziale. Prosimy o bezpośrednio kontakt na adres mariusz.pierzchala@witman.mercedes-benz.pl. Serdecznie pozdrawiamy!

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Witman Mercedes Benz?

Mercedes-Benz Witman

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Odpowiedź zamieszczamy poniżej: 1. Cały proces rozpoczynamy od zidentyfikowania potrzeby w danej chwili. Jeśli powiększamy zespół, lub pojawia się wakat na dane stanowisko to rozpoczynamy poszukiwania właściwego kandydata od umieszczenia ogłoszenia na ogólnopolskich jak i w lokalnych serwisach z pracą. 2. Osoby z najciekawszymi CV zapraszamy na rozmowy z Działem HR oraz z Kierownikiem danego działu. 3. Do wybranego kandydata w procesie rekrutacyjnym odzywamy się telefonicznie. Gratulujemy i zapraszamy do spotkania w firmie, aby potwierdzić termin rozpoczęcia pracy w naszej firmie. 5. Z pozostałymi kandydatami, z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się na rozmowach, kontaktujemy się telefonicznie aby podziękować za poświęcony czas. Serdecznie pozdrawiamy!

Obserwator
@Mercedes-Benz Witman

A ile mniej więcej czasu zajmują punkty 1-5? Tzn na ile czekania trzeba być przygotownym od zaaplikowania do rozmowy a potem od rozmowy do telefonu?

J. elektryk
@Obserwator

Już Jesteś tak zdesperowany że chcesz się zatrudnić w tym jakże "najlepszym serwisie w Trójmieście a może i w całej Polsce". Pracuje w tym serwisie bardzo długo i gdybym nie był takim złym człowiekiem, to bym się pewnie zwolnił. A że jest ze mnie kawał skurczybyka, to mi pasuje te miejsce pracy. Zawsze komuś mogę podłożyć świnię, nakręcić jakąś intrygę, generalnie kwas panuje przez cały czas. Takich jak ja Jest tutaj więcej, więc jest ciekawie. Śmiało składaj papiery będzie ciekawie hehe he he .........

@Obserwator

Dzień dobry Obserwatorze, dziękujemy za przesłane pytanie. Kandydatów z najciekawszymi CV zapraszamy na rozmowy w ciągu maksymalnie 2-3 dni od momentu otrzymania zgłoszenia. Jeśli rozmowa kwalfikacyjna pójdzie bardzo dobrze to ponowne zaproszenie do firmy w celu podpisania umowy następuję w ciągu kilku dni. Oczywiście jeśli kandydatów jest więcej to proces wyboru najlepszego z nich natrualnie przedłuża się. Każda rekrutacja jest nieco inna dlatego podchodzimy do każdej z nich w indywidualny sposób. Obecnie rekrutujemy na kilka stanowisk. Zapraszamy do odwiedzenia lokalnego trójmieskiego portalu pracy oraz większych portali z ogłoszeniami. Pozdrawiamy, Mercedes-Benz Witman

@J. elektryk

Drodzy Użytkownicy portalu Gowork.pl, aktualnie i od kilku lat wstecz nie pracuje, ani nie pracował u nas Pan "Jurek elektryk" :) Dziękujemy i życzymy miłego dnia!

Jarek Zegarek
@Mercedes-Benz Witman

W końcu wyzwolił się z tego kieratu, z kapitalistycznego zakładu pracy. Powinien, nosić medal za coś takiego że udało mu się wyrwać. Taka abstrahując do wypowiedzi pani wcześniejszej, że pracownicy pracują u państwa bardzo długo a rotacja jest znikoma to chyba nie jak się ma do tego że ten elektryk który był dobry juz u was nie pracuje. Śmiem podejrzewać że ze starych pracowników zostało tyle co by ich policzył na palcach jednej ręki.

@Mercedes-Benz Witman

Jak należy rozumieć określenie „najciekawsze cv”? teraz widnieje oferta na recepcję i zastanawiam się czy faktycznie na to stanowisko należy się tak bardzo wyróżnić? Zastanawia mnie tez powód przyjęć, to bardziej rotacja czy rozwój? czy na tym stanowisku są swobodne możliwości na awans?

Mercedes-Benz Witman

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Witman Mercedes Benz?

Mercedes-Benz Witman

Dziękujemy za pytanie. Staramy się, aby w firmie panowała towarzyska i przyjacielska atmosfera, gdzie każdy ma chwilę na rozmowę przy kawie, wspólny posiłek oraz organizujemy wyjścia integracyjne i okolicznościowe wydarzenia pracownicze, które spajają zespół i wpływają dodatnio na codzienną pracę i na osiągane wyniki.

Hanna

Do dziś wszystkie te benefity, które zostały na forum wypisane są aktualne czy jakieś nowe zdążyły dołączyć do puli? Chciałabym także dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie bieżącego systemu premiowego. Z tego co widziałam w ogłoszeniu dla doradcy od samochodów używanych przysługuje. Pracę na tym stanowisku jak można aktualnie ocenić? Macie zdanie?

@Hanna

Dzień dobry, tak, nadal są aktualne. Omówienie systemu premiowego może odbyć się podczas rozmowy kwalfikacyjnej z Szefem Sprzedaży. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na te stanowisko ale zachęcamy do przeglądania większych serwisów z ofertami pracy, gdzie od czasu do czasu dodajemy nowe rekrutacje do naszego Zespołu. Serdecznie pozdrawiamy, Mercedes-Benz Witman

Witam serdecznie, chętnie bym się podzielił dobrą opinią na temat tego serwisu. Ale niestety nie mogę, jestem byłem pracownikiem, który tam pracował przez trzy lata. Witman nie szanuje ludzi, traktuje ich jak rzeczy które mają wykonać dany plan, zero sentymentów. Jestem daleki od polecenia tego serwisu komukolwiek. Tam się tylko liczy kasa kasa i tylko kasa są to ludzie bardzo zakłamani i fałszywi. Kto się szanuje to u kapitalisty nie pracuje.

Mercedes-Benz Witman

Dzień dobry, proszę o możliwość udzielenia odpowiedzi i odniesienia się do Pana/Pani opinii. Dowodem na to, że firma dba o swoich pracowników, niech będzie fakt, iż nasza firma opiera się na pracownikach, którzy pozostają z nami od wielu lat, czasami ponad 20 lat. Każdy z Zespołu tworzący Markę Witman realizuje powierzone obowiązki jak najlepiej tylko potrafią. Jak w każdej normalnej i zdrowej organizacji każdy ma swoje zadania i cele do zrealizowania. Tylko w taki sposób obie strony, pracownik jak i firmą, mogą zyskać na tym. Na sentymenty jak i na wspólną kawę, również jest miejsce :) Pracownikom, którzy jednak tęsknią za poprzednim, socjalistycznym ustrojem gospodarczym, musimy podziękować. Stawiamy na uczciwą i rzetelną pracę, aby każdego dnia zarówno Zespół jak i cała firma, była o ten 1% lepsza niż była wczoraj. Serdecznie pozdrawiamy, Mercedes-Benz Witman

@Mercedes-Benz Witman

Jak zaczynałem swoją karierę zawodową u witmana, byłem zachwycony" zuroczony tym miejscem pracy" Ale po tym jak mnie witman potraktował po przech latach pracy. To zmieniłem zdanie na zawszę o tym człowieku, nie jest godny nawet aby jego nazwisko pisać z dużej litery.

Czy można prosic o więcej szczegółów ? Kto i jak złe potraktował ?

Hanna

pytanie wynikało z ciekawości czy ze zdziwienia, że mogłoby dojść do jakichkolwiek nie jasności w podejmowanej współpracy z pracodawcą? podkreślony został trzyletni staż pracy. jakie konsekwencje z takiego okresu czasu wynikają? jest on jakkolwiek respektowany?

Mercedes-Benz Witman

Dzień dobry. Dbamy o każdego pracownika, aby na co dzień mógł czuć się komfortowo w swojej pracy. Dlatego kiedy czytamy o Pana doświadczeniach to tym bardziej chcielibyśmy zrozumieć co dokładnie się wydarzyło oraz co spowodowało, że otrzymaliśmy tak krzywdzącą opinię. Będziemy wdzięczni za szczegółową wiadomość przesłaną drogą elektroniczną na naszą skrzynkę info@witman.mercedes-benz.pl. Serdecznie pozdrawiamy Zespół Mercedes-Benz Witman

Bartek

Najgorszy serwis jaki istnieje! Kompletny brak wiedzy. Chamscy i opryskliwi pracownicy. Za co się nie wezmą to wszystko spartolą. (usunięte przez administratora)

@Bartek

Dzień dobry Panie Bartku, czy moglibyśmy otrzymać nieco więcej informacji dotyczących Pana doświadczenia w dziale serwisu? Jeśli popełniliśmy błąd to tym bardziej prosilibyśmy o kontakt na naszą skrzynkę firmową, którą sprawdzamy codziennie w celu zaadresowania wszystkich negatywnych doświadczeń, jeśli tylko takowe się pojawią. Zapraszamy do kontaktu na info@witman.mercedes-benz.pl Pozdrawiamy!

Justyna
@Bartek

No opinia mocno negatywna. Możesz podać przykład jakiejś sytuacji, gdzie tacy byli?

Sylwester
@Bartek

Ja jestem przeciwnego zdania. Wg mnie to bardzo dobry i kompetentny serwis.

@Bartek

Tak, zgadzam się z tym. Jest to najgorszy serwis Mercedesa w Trójmieście i okolicy, wolę jechać sobie do innych miast swoim samochodem niż serwisować go u witmana. Mało tego Pracowałem tam i wiem jak to wygląda od środka brak szacunku dla pracownika liczy się wynik każda sekunda jest liczona. Czy pracowałeś przy samochodzie, czy byłeś na papierosie, czy też miałeś ręce w kieszeni Kiedyś jeszcze witman mówił że " pozaszywam wam te kieszenie żebyście nie wkładali tam rąk. Nawet najgorszemu wrogowi bym nie polecił tego nie kompetentnego serwisu jakim jest witman.

Ciekawy

A do pracy nie przychodzi się pracować????? Jak ktoś na 8 godzin spala paczkę papierosów to niech się nie dziwi że jest rozliczamy z czasu jaki na nią poświęca ????

@Ciekawy

a jak to jest w ewidencji czasu weryfikowane? ktoś stoi i faktycznie odnotowuje co kto robi? chyba, że na jakiś monitoring tu stawiają ewentualny? w jakich miejscach mogłyby byc umieszczone kamery?

@Ciekawy

@Ciekawy masz rację do pracy chodzimy aby pracować. Ale praca to nie tylko SAM PRACA. W pracy cenie atmosferę i szacunek, a u witmana tego nie uświadczysz. Ryba psuje się od głowy gdyż szef jest (usunięte przez administratora)

@Hanna

Wygląda to następująco. Otrzymujesz zlecenie na naprawę, wówczas jeśli podejmujesz jakiekolwiek czynności z tym związane to odnotowujesz ile czasu spędziłeś: na naprawę, pobieranie części z magazynu, zapoznanie się z instrukcją itp. Idziesz na śniadanie czy za potrzeba, jesteś obserwowany czy czasem nie siciemniasz. @Ciekawy jestem ciekawy czy Ty pracujesz rzetelnie od gwizdka do gwizdka.

Agentka WW

Ja jak pracowałam. Nie narzekałam. Jeżeli umiesz nawiązywać znajomości(potrzebna do wysokiej pozycki w hierarchii) i lubisz mieć możliwość wychodzenia na przerwy kiedy chcesz i na ile chcesz(nikt tego nie kontroluje),masz ochotę iść na zakupy w czasie pracy(nikt tego nie zauważy) czy chcesz zarabiać pieniążki np. Na stanowisku koordynatora recepcji serwisu i zarabiać podobne pieniążki co nie jedna księgowa/y to jest to idealna praca dla Ciebie. A taka osóbka jak ja która siedzi cicho i nie potrafi robić tego co wymienione wyżej tylko się przyglądać to sie nie odnajdziesz :(

@Agentka WW

Dzień dobry Pani Agentko WW, darzymy naszych pracowników zaufaniem oraz nie przyglądamy się im na każdym kroku. Ufamy, że każdy z nich realizuje swoje zadania jak najlepiej, a w wyjątkowych sytuacjach, kiedy tego potrzebują, załatwiają ważne dla siebie sprawy po konsultacji ze swoim przełożonym. Stawiamy w naszej firmie na ludzi samodzielnych, uczciwych i ambitnych. Każdy ma szanse w naszej firmie awansować na wyższe stanowiska. Najczęściej decydują tutaj takie czynniki jak zaangażowanie, jak najlepsze wykonywanie powierzonych obowiązków oraz chęć rozwoju i bycie gotowym na nowe wyzwania. :) Dziękujemy za dotychczasową współpracę oraz bycie częścią naszego zespołu! Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Mercedes-Benz Witman

Na jakie benefity można liczyć w Witman Mercedes Benz?

Mercedes-Benz Witman

Dziękujemy za pytanie :) Nasza firma oferuje naszym pracownikom poniższe benefity: - dofinansowanie do szkoleń i kursów - ubezpieczenie na życie - spotkania integracyjne jak świąteczne spotkania - parking dla pracowników - kawa / herbata

Moge sie podzielić moim doświadczeniem z zakupu nowego mercedesie w salonie. Miałem do wyboru kilka miejsc z trójmiasta i jedynie pozytywne zdanie mogę powiedzieć na temat Witman w Gdańsku. W innych miejscach Witman Gdynia czy Goworowski Gdańsk zachowuja sie tak jakby im za bardzo nie zależało. Rozumię dobrze, że są setki klijentów którzy pytaja by pytać i nie mają najmniejszego zamiaru kupować, ale chyba pracownicy salonów są po to żeby wszystkich klijentów traktować tak samo każdy może się okazać potencjalnym nabuwcą. Gdańsk Witman jeśli chodzi o obsługę w kwestii sprzedaży nowych samochodów osobowych jak najbardziej pozytywne odczucia bardzo miłe profesjonalne podejscie, możliwość testowania kilku aut w tym samym czasie, naprawdę wszystko jak trzeba nasza krótka współpraca zakończyła się podpisaniem umowy. Pozdrawiam pana Jakuba który zajmował się moją sprawą

Czy Witman Mercedes Benz oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Mercedes-Benz Witman

Dzień dobry. Dziękujemy za pytanie. Wszyscy pracownicy są zatrudniani na umowę o pracę. Pozdrawiamy!

Urszula
@Mercedes-Benz Witman

A zatrudniacie praktykantów z technikum? Oni tez mają umowe o prace i czy otrzymują oni pensję za takie praktyki?

@Urszula

Tak, przyjmujemy praktykantów oraz każdą osobę, która chciałaby wnieść wartość do naszej firmy. Warunki na jakich odbywają się praktyki są zawsze ustalane indywidualnie z kierownikami działów. Serdecznie pozdrawiamy, Mercedes-Benz Witman.

@Mercedes-Benz Witman

Dosłownie każdą osobę przyjmujecie? Nie wymagacie żadnego doświadczenia, kwalifikacji, wykształcenia konkretnego, które mogłoby się Wam przydać?

@Anna

Dzień dobry Pani Anno. Każdą spełniająca wymagania stawiane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, które publikujemy na portalach pracy. Pozdrawiamy!

Emilia
@Mercedes-Benz Witman

A jak wygląda rekrutacja? :) Zakładam że osób spełniających oczekiwania jest wiele. To jakiś dłuższy proces czy tylko rozmowa rekrutacyjna?

@Emilia

Dziękuję Pani Emilio za pytanie. Każda rekrutacja jest indywidualnym procesem ale najczęściej polega na spotkaniu i rozmowie kwalifikacyjnej. Nie są to długie procesy. Jeśli kandydat bądź kandydatka spełniają wymagania stawiane na danym stanowisku to zapraszani są na ostatnie spotkanie - na podpisanie umowy z nowym pracodawcą :) Pozdrawiam!

Emilia
@Mercedes-Benz Witman

Dziękuję za merytoryczną odpowiedź :) A umowa o pracę podpisywana jest na czas nieokreślony, czy jest jakiś okres próbny?

@Emilia

Pani Emilio, umowa podpisywana jest na okres próbny najczęściej są to trzy miesiące, a następnie na czas nieokreślony. Aktualnie mamy dwie otwarte rekrutacje na portalu pracuj - zapraszamy do zapoznania się z nimi! Pozdrawiamy!

Polecam serdecznie Serwis Blacharski w Salonie Mercedes Witman, zwłaszcza dziękuję bardzo za pomoc Panu Wojciechowi z Doradztwa Blacharskiego - szybka, fachowa i uprzejma obsługa tuż przed zamknięciem Salonu w okresie przedświątecznym.

@Karolina

Dziękujemy Pani Karolino za budujące słowa! Z przyjemnością przekażemy ją Panu Wojtkowi, dla którego niemożliwe nie istnieje :) Pozdrawiamy!

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Witman Mercedes Benz?

Mercedes-Benz Witman

Dzień dobry. Podstawa wynagrodzenia uzależniona jest od stanowiska pracy oraz niekiedy od doświadczenia samego pracownika. Pozdrawiamy

Slawek055 @ wp.pl

Jestem bardzo niezadowolony z serwisu , będę na wszystkich możliwych forach , negatywnie Was opisywał ! kupiłem Mercedesa S klasa w Norwegii , poprzedniego Mercedesa serwisowalem u Was . nie chciałem mieć podkladek pod tablicę norweskich , podjechałem do Mercedesa Witman , kupić normalne podkladki i Serwisant powiedzial , nie ma takiej możliwośći !!!!!! Szczyt , szczyt , wezmę za darmo z Gdyni i tam bede serwisowal , a Pni Oldze ( byłem radnym w Gdańsku . trochę się znamy , wszystko opowiem ) NIGDY MERCEDES BENZ - GDANSK WITMAN ( tak będę Was reklamował )

mecenas
@Slawek055 @ wp.pl

Szanowny Panie , to samochód zakupił Pan w Norwegii czy Niemczech bo z tej podniety to już kraje się Panu mylą. Wszedłem na forum z ciekawości też chcąc dodać pozytywną opinie po dzisiejszym serwisowaniu mojego GLC który myślę kosztuje więcej niż ta cała Pana flota NIEMIECKO-NORWESKA .. Co do radnego , ja bym się nie szczycił pracując charytatywnie na danej dzielnicy bo to nic specjalnego być sługusem mieszkańców a Panią Olgę to wiele osób zna i ją szanuje nie wykorzystując znajomości z jej osobą - to trzeba już nisko upaść żeby na forum takie rzeczy wypisywać .. Polecam udać się do dobrego psychiatry bo nad emocjami na pewno Pan nie panuje... Polecam się na przyszłość i proszę na mnie nie trafić bo to zle się dla Pana skończy z argumentami :)) Pozdrawiam K.J

Prokurator
@mecenas

A gdzie ty widzisz ze napisał coś o Niemczech??? Kim ty jesteś żeby kogoś oceniać i wysyłać lekarzy, nie strasz nie strasz bo za cienki uszach jesteś żeby tu się wypowiadać ze swoim glc. To że ktoś jest radnym i robi coś dla innych za darmo to nie tak jak ty żeby wszystko szarpać za kasę i słuchać wszem i wobec twojego Pana, który się tobą wysługuje a ty robisz wszystko żeby mieć na te raty na tego glc.

Czytanie ze zrozumieniem.
@Prokurator

Naprawdę. Jest coś takiego

Kam
@Slawek055 @ wp.pl

Service mercedesa w tym miejscu przynosi tylko ujmę marce -szkoda czasu i pieniążków na ten punkt serwisowy jest naprawdę dużo więcej pozadnych serwisów mercedesa mojm glc coupe juz tam na pewno nigdy nie zajadę i odradzam pozostałym właściciela.

@Kam

Dzień dobry Panie Kam. Czy moglibyśmy dowiedzieć się nieco więcej na temat Pana doświadczenia oraz tego co spotkało Pana podczas serwisowania Pana samochodu? Prosimy o kontakt drogą mailową na adres info@witman.mercedes-benz.pl. Chcielibyśmy aby każdy klient wyjeżdżał od nas zadowolony dlatego bylibyśmy wdzięczni za kontakt z Pana strony. Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Witman Mercedes Benz - Gdańsk

• Jak się pracuje w Witman Mercedes Benz?

Zobacz opinie na temat firmy Witman Mercedes Benz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Witman Mercedes Benz?

Witman Mercedes Benz