Opinie o Pol Perfect Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pol Perfect Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pol Perfect Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol Perfect Sp. z o.o. w Warszawa

Pogromca

Wspaniała firma która osiąga bardzo wysokie wyniki sprzedażowe ,i z tej okazji pan handlowy wraz ze swoim dzialem idzie to uczcić na koszt firmy, ponieważ jest to tylko ich zasługa. Natomiast podwyżek pensji dla pracowników nie będzie ,choć inflacja skacze i wszystko drożeje ,oraz wzrasta płaca minimalna. Jak się bawić to tylko z handlowym.

Rysiek
@Pogromca

To tylko dział handlowy ma imprezy integracyjne finansowane przez firmę? A inne działy się nie załapują? Od dawna nie było podwyżek? Tylko w tym roku czy tu już trwa dłużej?

Koordynator Orkiestry

Odradzam, rozmowa kwalifikacyjna prowadzona przez jedną osobę, dyrektora handlowego, brak kogokolwiek z hr. Dynamiczny pan zapewniał o dynamiczności firmy i zespołu, brakowało mi tylko owocowych czwartków. Poziom rozmowy niski, pan sprawiał wrażenie miłośnika literatury coachingowej, wtrącane anegdoty pozostawiają niesmak. Jak na tak dużą firmę, tak duże, zapewniane obroty, człowiek ten wysyłał kompletnie sprzeczne sygnały-w moim mniemaniu, mentalnie nie wyrósł z handlu bazarowego, bije od niego całkowity brak kompetencji. Nie był zainteresowany rozmowa ze mną, prowadził głównie monolog. Dziwne, ale branżowych pytań nie było. Pan przez cała rozmowę, próbował mnie zbyt usilnie przekonać do pracy tam, nie pozwalając dojść do głosu.

Qwerty
@Koordynator Orkiestry

Bo u nas nie ma działu HR, ale mamy za to wymyślone prężne związki zawodowe ????????????????????????????????

Tweet
@Koordynator Orkiestry

Ciesz się że nie rozmawiałeś z kierownikiem magazynu to byś dopiero wysłuchał prawd objawionych

Czy pracodawca Pol Perfect Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pol Perfect Sp. z o.o.

Oczywiście, ze tak! Mamy różne formy, które zgromadziliśmy w Regulaminie Wynagrodzeń. Jednak sama motywacja bardzo mocno związana jest z zaangażowaniem pracownika do sumiennego i uczciwego wykonywania swojej pracy. Zaangażowanie to nie może mieć charakteru nacechowanego wykonaniem jednego zadania lecz powinno wiązać się z postawą długofalową. O zadowoleniu świadczy bardzo niska fluktuacja, praktycznie brak wypowiedzeń składanych przez pracowników. Nawet Ci "pozornie" nie zadowoleni nie składają wypowiedzeń i nie szukają innych miejsc na krajowym rynku pracy. Już kilkakrotnie zdarzyło się nam, ze "odchodzący" pracownik powrócił i został ponownie przyjęty.

Aaaaaa

Zapraszamy się przekonać, lub przyjechać i zapytać. Mina pracownika powie sama za siebie.

Dewon
@Aaaaaa

No zasłyszane że prezesa już nie ma Firma obok musi się przenieść Nareszcie nowe rządy

Monia
@Pol Perfect Sp. z o.o.

Czyli udajecie pseudo korpo:( premie związane są z... i nie zależy od zadania, tylko długiego okresu czasu obwarowanego nie wiadomo czym... Typowe, dla wyłudzania czasu pracy pracownika oraz jego zaangażowania

Abcde
@Dewon

To już było, powrót do biur kontenerowych ???? SS coraz szerszy ????

solidna, profesjonalna

PROWDA

BRZYDKO SOBIE ZARTUJESZ

Yeti

Można gdzieś wstawić to zdjęcie stołówki pracowniczej w bezpośredniej powierzchni magazynowej podobno usytuowanej przy toalecie? To będzie hit

Tyt
@Yeti

To akurat jest prawda

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pol Perfect Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa

Na jakie benefity można liczyć w Pol Perfect Sp. z o.o.?

Pol Perfect

Bardzo dużo zależy od zaangażowania pracownika i zajmowanego stanowiska. Firma należy do sektora MSP, a więc ma zróżnicowaną siatkę płacy zasadniczej, nagród oraz premii miesięcznej i rocznej. Najniższe wynagrodzenia wypłacane w firmie są wyższe co najmniej o 30% od krajowej płacy minimalnej. Wraz ze stażem pracy w firmie, płace pracowników są automatycznie dodatkowo podwyższane. O konkurencyjności na rynku pracy świadczy fakt bardzo małej fluktuacji w zatrudnieniu. Bardzo mało i rzadko zdarzają się wolne etaty.

Helena
@Pol Perfect

Czyli stażyści nie zarabiają mniej niż zwykły pracownik? Znaczy wiadomo, że pewnie mniej, ale tą minimalna ma?

Pol Perfect
@Helena

Nie zatrudniamy stażystów i nie mamy wolnych etatów. Jeśli już kogoś zatrudniamy to na warunkach zgodnych z Kodeksem Pracy i naszym Regulaminem Wynagrodzeń takim samym dla wszystkich pracowników.

Justyna
@Pol Perfect

A czemu nie zatrudniacie stażystów? W wielu firmach korzystają z tego, że są studenci, którzy chcą się uczyć i być może potem stawiać swoje pierwsze kroki w firmie.

POGODNY
@Justyna

BO TU SIE SZUKA LUDZI DO KIERATU A NIE DO KARIERY TU SIE TWORZY PRACE TAK ZEBY NIE BYLO CZASU NA SZUKANIE INNEJ

@POGODNY

Co Ty o jakimś kieracie człowieku piszesz? Nie przesadzasz trochę? ;)

Pytana
@Pol Perfect

pytanie o benefity a odpowiedz przeradza się standardowo w bełkot zachwalanie jakiś płac i że są wyższe od czegoś (usunięte przez administratora) logiczne jest, że długość pracy wiąże się z podwyżką - heloł udział premii miesiecznej czy rocznej wskazuje na udział w tych 30% wynagrodzenia co jednak słabo rokuje co widać po wpisie o zróżnicowanej siatce bardzo mało i rzadko? masło maślane, jaka jest średnia wieku w firmie? Kursy, szkolenia, opieka medyczna, wczasy pod grusza, bony świąteczne, paczki dla dzieci, imprezy firmowe, dofinansowanie do studiów czy kursów np językowych, darmowe owoce, zdrowe przekąski, dzień wolny w urodziny, bilety do kina, karty sportowe (darmowe czy trzeba zapłacić), programy kafeteryjne, dodatkowe ubezpieczenie, taka powinna paść odpowiedź Dziękuję

POGODNY
@Weronika

NIC A NIC ROZUMIE ZADOWOLENIE ALE NIE WIEM Z CZEGO

@POGODNY

Ale Twój stosunek nie jest sarkastyczny? ;) Ogólnie to polecasz tutaj wszystko, tak?

@Weronika

No i jak tam? To przypadkiem nie odchodzi pani "dyrektor"? Ja mogę napisać dlaczego, a Ty?

@XYZABC

Niewielki stół w otwartej przestrzeni magazynowej służący do spożywania pokarmów przyniesionych z domu, usytuowany obok toalety z wyziewami, spożywanie w ogólnym hałasie panującym w tej przestrzeni, do tego zwisające zwłoki w stanie rozkładu przylepionych much oraz innego sezonowego robactwa wraz wszechobecnym kurzem, który pochłaniacz przez te 8h, za zapewnienie BHP to kto odpowiada i kto realizuje?

@@POGODNY

A odchodzi? Ja nic nie wiem ale jak chcesz to pisz skoro wiesz i proponujesz

....
@Pol Perfect

Konia z rzędem temu kto udowodni, że podwyżka zawsze była z automatu w zależności od stażu, zapewne być może jest tak po perturbacjach, które zapewne wymusili zatrudnieni, to kto odpisuje na takie tematy, także świadczy o relacjach niekoniecznie dobrze świadczących o firmie, można się wszystkim chwalić, ale czy to prawda? Zapewne należy wyciągnąć z tego wszystkiego wnioski, że ktoś pisze dobrze a ktoś źle, więc wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

logistyk

praca ber rozwoju

nielogistyk
@logistyk

potwierdzam, bez rozwoju, nuda, kierat, na chwilę ok, ludzie bez ambicji

Minch
@nielogistyk

A jakie tam ambicje można mieć, jak żadnej ścieżki rozwoju tu nie ma, a zmiana działu czy stanowiska ze specjalisty na starszego specjalistę przy ciągłym robieniu tego samego to nie rozwój, tylko mydlenie oczu, ale większości to chyba na pasuje, bo do emerytury już blisko

Ryba
@nielogistyk

Monotonia jest w większości tego typu zakładów pracy ważne wtedy żeby atmosfera była dobra, bo jak i tego nie ma to nie warto

XYZABC

ILEZ MOZNA ZNOSIC FOCHY KIEROWNIKA MAGAZYNU, NAPRAWDE PREZESOSTWO NIE ZAUWAZA ?

Qwerty
@XYZABC

no może by go ktoś w koncu zwolnił bo świnie podłoży to każdemu i każdego o wszystko obwini ale on to przecież chodzaca perfekcja w jego mniemaniu w tych samych brudnych spranych spodniach i 2 koszulach jak jakiś brud as

@XYZABC

Rynek pracy jest otwarty.

no perfect
@Pol Perfect Sp. z o.o.

no dokładnie, to co? zmiany juz następują :) teraz stołki trzęsą portkami bo dla nich się rynek kurczy :) wysztkich stołków pozamieniają swoimi

@no perfect

Jakie zmiany masz w sumie na myśli?

@Pol Perfect Sp. z o.o.

To jest oczywiste, podobno z pseudo zebrań nic nie będzie, wnioski są takie, że nic nie wnoszą, będą tylko zmiany i zmiany, nowa miotła w końcu zrobi czystkę, a ci co się boją to tylko palce ślinią...przypominam, że przy takich ruchach zostaje tylko personel wykonawczy, zmienia się zarządzający, coś się zmieni tylko wtedy jeśli hamujących się wymieni

Jurkowy

Ostatnie zmiany to mydlenie oczu bo myślą że mają z idiotami do czynienia co to ma byc na tandetnym chińskim plastiku zarabiać miliony a pracownikowi nic wmawiając że dobrze zarabia!

Edyklamhydnacet
@Jurkowy

Przecież to (usunięte przez administratora) dla gracza od euro, jeden opycha drugiemu a ten z zarobkiem trzeciemu, żadnych czarów tu nie potrzeba by to zobaczyć, jednak są inne schematy, które trawią tą firmę a bierze w nich udział sporo osób, od szczebla kierowniczego do wykonawczego, lub szam wykonawczy przedstawia to zawsze w błędach i stratach, a towar zawsze znajduje nabywców, najgorzej jak się bierze fundusze za odwracanie oczu

Politykier

Czy w związku z w prowadzeniem "Polskiego Ładu" zamienianie premii w stosunku do pensji (płaconej dotychczas jako dodatkowy składnik, co było swoistą bzdurą, mającą na celu obniżanie podatku oraz niewypłacanie przy ewentualnych L4 czy innych absencjach) na wyższą pensję a niższą premię to nie jest wstyd przed pracownikami??? Kiedy będzie wstyd przed samym sobą, dwulicowemu grubemu w to graj, pójdzie do ss się skarżyć a przed innymi będzie udawał pokrzywdzenie

@Politykier

Zarówno wynagrodzenie zasadnicze jak wszelkie wypłacane premie, nagrody są składnikami ozusowanymi i opodatkowanymi. Zgodnie z prawem podatkowym i ustawie o ubezpieczeniach społecznych. Zwiększenie podstawy kosztem dodatku regulowanego jest bardzo korzystnym "zabiegiem" skierowanym do pracownika. -daje gwarancje wyższego wynagrodzenia zasadniczego, które nie zależy od jakości pracy -obniżą poziom ewentualnych restrykcji względem nagród miesięcznych -a konstrukcja regulowania nagrody miesięcznej w trakcie nieobecności jest najkorzystniejszą możliwie dopuszczoną prawnie formą do wypłaty wynagrodzeń chorobowych i zasiłków. Trzeba poznać prawo, mieć wiedzę aby uczciwie informować. W przeciwnym razie to nie informacja, ani przekaz lecz fake zaprzedany przez krytyka, który zaakceptował warunki, podpisał się pod nimi i szerzy ferment.

kawa davi
@Pol Perfect Sp. z o.o.

najlepiej jak się uciekło na emeryturę i nadal się pracuje :DDDDD podziwiamy M. nie tylko od rozwodu :D

Ajoanna

Niestety po latach współpracy, nie jestem zadowolona

msz

Z ciekawości tu jestem, ale niestety muszę w pewnej części potwierdzić zamieszczone komentarze, taki obraz niestety wyłania się, a wiem to z mojej relacji z pracownikami

EbeEbe

Te firmę opisuje jeden kawał Szkolenia? Człowieku na naukę to był czas w szkole! Jakie szkolenia i kto miałby je tu robić????????????

Mnbv

Jasne ????

Zostaw merytoryczną opinię o Pol Perfect Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pol Perfect Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pol Perfect Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol Perfect Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pol Perfect Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 21 ocen.