Opinie o Pol Perfect Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pol Perfect Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pol Perfect Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol Perfect Sp. z o.o. w Warszawa

endriu

Życzę nowemu zarządowi za wrogie i chamskie przejęcie firmy żeby splajtowali , szkoda tylko pracowników.

@endriu

Jak taki pracownik życzy tak pracodawcy to dawno powinien być zwolniony. Praca to praca a pracodawca to pracodawca. Zarząd to zarząd. Ktoś zapytał dlaczego usunięto poprzedniego? Jak w mechanizmie główny tryb który się zepsuł jest zastąpiony przez nowy by dobrze funkcjonować. A podzespoły należy wymieniać częściej.

Chudy

Ja zaczynam się rozglądać za czymś innym, ileż można w brudzie jeść i wdychać ciągle ten kurz

Eryk

Podwyżka to większa kasa a nie nowe miejsce do jedzenia, nie? A tak serio to mają zrobić stołówkę czy nowy pokój socjalny żeby w spokoju odpocząć i zjeść normalnie?

Widzę i internecie informacje, że firma jest tymczasowo zamknięta. Orientujecie się na jak długo? Kiedy planowane jest ponowne otwarcie? No chyba, że to nieprawdziwa informacja? Dajcie znać, bo myślę nad aplikacją w to miejsce.

Trybuna Ludu

OCZYWIŚCIE ZE WSZYSCY BYLI ZADOWOLENI... A TERAZ PISZĄ ŻE ICH POZWALNIALI WYPŁACĄ ODPRAWĘ I NIE DALI 13 TEJ PENSJI ORAZ ZE PRZENIEŚLI CZĘŚĆ DO CENTRALI I KILKU DO SOCHACZEWA...ZADOWOLENIE SIĘGNIE ZENITU JAK WYPŁACĄ ODPRAWĘ Z OSTATNIM DNIEM ZATRUDNIENIA I ZWOLNIENIA ZE ŚWIADCZENIA PRACY WTEDY BĘDZIE SOLIDARNA KUMULACJA ORGAZMÓW

starypiernik

No powinien ale pewnie nie poniesie. I komu to przeszkadzało? Pazernosc jak widac sie nie oplaca i stwarza problemy bylym juz pracownikom firmy. No bo wiadomo nikt teraz nie reanimuje Pol Perfect

Skołowany
@starypiernik

Proszę o odpowiedź. Spółka zlikwidowana bo taką decyzję podjął jej właściciel. Poprzedni zarząd został usunięty decyzją właściciela większościowego spółki, który być może nakłaniał do założenia związków zawodowych dla utrzymania stanowiska? Spółka wypowiedziała umowę pracownikom, którzy nie przyjęli nowych warunków? Sposób zarządzania i podejścia zarządu oraz szczebla kierowniczego jest roszczeniowy? Tak jakby "się należało" prostu nadal piastować stanowiska? Pytam, bo na rynku nie ma odczucia załamania dostaw, a będąc w sklepach obsługiwanej sieci zmian żadnych nie widać. Czyli zmiana była potrzebna a negatywne podejście to frustracja pracowników spółki?

@Skołowany

Zmiana byla zbedna. Firma przynosiła zyski. Społka wypowiedziała umowy ale nikt (np do mnie ) nie przyszedl i nie przedstawił warunków tj. godzin pracy , wynagrodzenia itp. Jakis rok temu nowy zarzad o tej porze przedstawiał nam oferte ubezpieczenia na zycie. Zrobił remont lazienki i stołowke na koniec robiąc impreze integracyjną jak sie okazało potem na do widzenia. W salonach raczej proces nie jest widoczny dla kupujących. Koniec roku i zmian to napewno byly pomyłki w Sochczewie ktore wracały wtedy do PP. I to konkretne pomyłki. Mowi sie trudno. dzis nasze wypowiedzenia sie kończą . Czekamy na kase i dokumenty od PP.

@starypiernik

Empik przynosił zyski

@...

Empik tak, przynosił zyski, ale nie lokuj ich i nie przedkładaj na to, że to PP powinien otrzymywać zyski, bonusy i 13. Obsługa i praca pracowników w Empiku także kosztuje, do tego ochrona, sprzątanie czynsze i dużo innych wydatków. Nie widzisz tego, jak zarządzany jest zysk i co i kogo oszukać na słupkach finansowych???? ta sama zakupiona gazeta dla Ciebie przyniosła zysk i PP i Empikowi? Nie podzielisz tego zysku na całą logistykę i zysk osób niezarobkowych, tj. prezesi, dyrektorzy, managerowie itp? To, że kurnik kupił kurę, a kura zniosła jajko, nie oznacza, że obsługa kurnika zarobiła na tym jajku, bo kurnik zarobi tyle, ile właściciel kurnika mu pozwoli.

Kleks Nowy wpis

O czym ty piszesz Pretensje mas, bo pion handlowy imprezował, że względu na dobre wyniki, impreza na koszt firmy, a inne działy były niezaproszone, lecz wszyscy myślą, na magazynie, że to jest ich zasługa, bo to oni fizycznie zasuwali? Podwyżki? A czy pensja nie była ponad minimalną? Nawet wraz z premią, która jednak zawsze była wypłacana. Inflacja i podwyżki wszystkiego to wina pracodawcy i tylko z tego tytułu powinna być podwyżka?

... Nowy wpis

Wszyscy czyli empik też...bez jego udziału nie byłoby sprzedaży, empik czyli właściciel, empik czyli de facto twój pracodawca...imprezy? No najlepiej 0,2 wypić było w pracy a potem na imprezę i przed walnąć kolejne 0,2 ???? sensowny powód? OPTYMALIZACJA KOSZTÓW! magazyn sobie może stać pusty, empik go nie potrzebuje i nie wynajmuje, na tańszą bazę logistyczną i większe zaplecze w Sochaczewie, dlaczego miałby empik ponosić większe koszty związane z utrzymaniem logistycznym w stolicy? Do tego ma tańszych pracowników w Sochaczewie, powiedzmy , że za minimalną krajową, w PP Emil płacił więcej , może właściciel chcieć ograniczać koszty? Może!, pamiętaj, że to empik sprzedał gazetę, kawę, czy byle zabawkę, nie polpetfect, więc nie gadaj że po na siebie zarabiał, pozwolono komuś zasiąść do sarmackiego stołu, ale właściciel stołu ma prawo od stołu odsunąć, tym bardziej jeśli ktoś zjada mu stół i tyle w temacie

gandalf

Widocznie typ ma z każdego nas jakiś moze procent do wypłaty. Widoczne traktuje każdego nas jak towar. Przykre to bardzo. Rozumiem że jemu pasuje jechać 2 h do pracy i następne 2h z . Widzieć żonę przez chwilę ale nie nam. Cholernie to przykre że podawało się rękę komuś kto okazał się zwykla hiena

naruto ninja

A kto z nich patrząc od górnego szczebla ma jakiekolwiek kwalifikacje, nie oszukujemy się, ani szkoły, ani kursów, ani klasy... Ich prawdomówność sprowadza się do tego, że mówią to co chcemy usłyszeć lub to co im jest wygodne. Szczerze? Jeden drugiemu wbiłby nóż w plecy by tylko zostać na stołku. Podobno to już kolejny raz w tej firmie. Czytając komentarze można odnieść wrażenie, że ktoś tu dobrze przewiduje przyszłość. Chcą wziąć ze sobą jak najwięcej nas, by mieć kim nadal zarządzać (sami przecież nie zaczną pracować), ale będziemy się wykruszać jeden po drugim. I tak to przeszła pora powiedzieć sobie wprost, to koniec, ale też koniec bardzo słabego zarządzania, podpuszczania, knowań oraz niedobrych zachowań dla ujawniania informacji byłemu prezesowi (taka lojalność, robienie kupy we własne gniazdo) zamiast akceptacji nowego zarządu. Zresztą jak popatrzeć, cała rodzina, znajomi, pracownicy którzy przeszli do "zagranicy" z tego okrętu już uciekli. Przypadek?

Mmmmmm
@gandalf

Zwolnienia nawet w nowym miejscu pracy będą kwestia czasu, 3 miesiące? 6? Pamiętacie co było po przejęciu europresu? A z kierowcami? Historia się powtarza. Może nie traktują nas jako towar, ale jako zwykłych roboli, dla których grafik układa się tak, byśmy nie mieli na nic innego czasu, a w szczególności na szukanie pracy.

Klasyk

Szef ciągnie za sobą ludzi tylko tych co im się chce pracować i są coś warci leniom i obibokom nie proponuje Jeśli szef jest niedouczony to ciekawe jak awansował od zwykłego pracownika do szefa Czyżby zazdrość?To brzydka cecha No i skoro całemu szefostwu zaproponowali pracę to jakieś kwalifikacje chyba posiadają Atmosfera w pracy bardzo napięta niektórzy już nie pracują mimo ze nadal obowiązuje ich umowa więc nie dziw się że Ciebie ktoś pomija i nie masz propozycji pracy

Zosia
@Klasyk

Szef awansował, bo jego poprzednik, który pracował w firmie od samego początku, odszedł na emeryturę. Tyle jeśli chodzi o kompetencje.

@Klasyk

Czemu aż tak napięta atmosfera? Chodzi o zwolnienia o których ktoś wspomniał? Nawet jak jeszcze ludzie mają umowę to już nie pracują? Chodzi o okres wypowiedzenia i wtedy nie trzeba już przychodzić do pracy? Normalnie płaca za ten okres?

Starypiernik

3 miesiące i tak na wypowiedzeniu trzeba odrobić. Mogą zwolnić z świadczenia pracy. Tyle że aż tyle. Potem ewentualną odprawa. Atmosfera bedzie należą. Czas pikniku się skończył. Teraz będziemy widzieć jak rozmontowują ta firme dosłownie. Razem z regałami. Tak bogaty jest empik że nawet to zabiera. Wszystko jak najtaniej. Tylko ludzi jak pionki potraktowali.

Deszcz

Jeśli chcecie pracować dalej to ok. Wasz wybór. Ale ich zagranie sprowadza się do tego, że według prawa należy nam się odprawa. Nie podpisujcie nic za porozumieniu stron bo nic nie dostaniecie. To wszystko jest z ich winy, a prawo jest po naszej stronie ????????✌️

Xcxcxc
@Deszcz

Tutaj masz rację, jak będą chcieli zmienić cokolwiek w umowach to nie zgadzać się!!!!! Mogą zwolnić wtedy, ok ale muszą wypłacić odprawę, można zwolnić też się samemu z winy firmy bo nie akceptujesz zmian warunków umowy i też muszą wypłacić. Zastanowić się trzeba, czy nie traktować jako zwolnień grupowych.

@Xcxcxc

Dużo tu własnie piszecie o zwolnieniach. To firma całkowicie się zwija czy tylko redukują etaty? Coś robiliście w tej kwestii, żeby dostać te odprawy?

Opopop

Pp przestanie istnieć. Wina pracodawcy. Ludki na magazynie ładnie pracują i empik już nie ma miejsca bo zapchał się towarem a kolejne palety w drodze. Karma wraca.

UF

Zawija manele, ci co nie zgodzili się na przejście do Sochaczew otrzymają 3 miesięczne wypowiedzenia

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pol Perfect Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

super firma polecam kazdemu super ludzie firma gotowa na dalszy rozwoj

Serio? Ile osób już zwolniono? Jak grupowe to ludzie dostaną odprawy? Likwidacja będzie na koniec roku czy to przeciągnie się do początku przyszłego?

starypiernik

Zwolniono caly magazyn. Przeszlo tylko trzech muszkieterow. Zastepca kierownika i dwoch szefow sekcji. Reszta na bruk. Odprawy dostaniemy na poczatku roku 2024. Wg mnie zrobiono to w strasznym haosie i nie łazie. No ale rozumiem ze komus zalezalo zeby wszystko bylo w sochaczewie za wszelka cene. Zal duzy zal ze tak nas potraktowano. 13 na 99% nie bedzie mimo iz praca byla do listopada

Wera

Jak ta likwidacja wygląda, trwa jeszcze, czy już pracownicy dostali wypowiedzenia i może też odprawy na papa?

Aaa
@Wera

Normalnie, wszystkie środki trafiają tam gdzie właściciel chce by były a z pracownikami podpisuje się warunki albo o zmianie warunków umowy lub wypowiedzenie jeśli się tacy na nie nie zgadzają. Terminy zgodnie z KP oraz odprawy. Słowa dziękuję bym się nie spodziewała. Powitanie kurtuazyjne.

slawko

Ktos chyba zapomnial nam zaplacic wyplaty. Empik pelna kultura

Solidarny

Wszystkie gazety padają niestety,jeszcze parę lat i nic nie będzie ani kiosków ani gazet,branża na wykonczeniu..pol perfekt też sie skończył..nawet garmond press jak był w potrzebie też nie pomógł...o innych lepiej nie wspominać

@Solidarny

DZIWISZ SIĘ ŻE PADAJĄ? A KIEDY KUPIŁEŚ JAKĄŚ GAZETĘ W NORMALNEJ CENIE? TYLKO PO CO SKORO MASZ TO WSZYSTKO NA TELEFONIE W ABONAMENCIE? CENA KUPOWANYCH GAZET PRZEKRACZAŁABY ABONAMENT A LUDZIE CORAZ BARDZIEJ ZWRACAJĄ UWAGĘ NA CENY, OD COVID19 TO JUŻ BARDZO, A OSTANIE INFLACJE TO JUŻ POKŁOSIE RACJONALIZACJI WYDATKÓW, NO I CO Z TYM ECO BYCIEM? MODA NA PRZETWARZANIE SUROWCÓW? GAZETY GENERUJĄ TYLKO, NIKT NIE DRUKUJE NA PAPIERZE TOALETOWYM DO CZEGO SPROWADZA SIE RECYKLING PAPIERU

Człowieku wystarczy przeczytać kilka komentarzy i wiado o co chodzi. Po co te głupie pytanie? Tej firmy już nie ma i nigdy nie będzie. Skończyła się pewna epoka. Tylko proszę nie dzwonić do poprzedniego prezesa i i mu się nie narzucać z ofertą pracy. Pewna osoba nie ma za grosz taktu, a dochodowy biznes z gazetami ciężko porzucić... już ktoś kiedyś załatwił jej tu pracę..a w zamian koleżanka obrabiała (usunięte przez administratora) kłamała, naciąga rzeczywistość dopowiadając nieprawdę byle tylko zrobił się szum. A potem zdziwienie, bo nikt nie chce z nią gadać i pracować. Paskudny charakter.

Królikowski

Drodzy Państwo, takie komentarze jak widać, świadczą o osobach jak i ich wykształceniu oraz wychowaniu i kulturze jaką reprezentują a także o atmosferze wśród pracowników, relacjach jakie panują tu pomiędzy nimi, są chyba tylko odzwierciedleniem nastawienia do kolegów, pracy, przełożonych jak pracodawcy. Wszystkie (usunięte przez administratora) oraz inne epitety jakie tu zamieszczane są, zresztą wszystkie wypowiedzi pejoratywnie nacechowane, wskazują, że takie osoby nie powinny tam być zatrudniane i nie oferują sobą nic atrakcyjnego dla przyszłego pracodawcy.

Żaklina
@Królikowski

Ja czegoś nie rozumiem i może Ty jesteś właściwą osobą do zadania pytania. Czytam tu, że firmy nie ma i nie będzie, a raptem 5 miesięcy temu była nabór na magazynierów. Owszem, w wizytówce google jest zaznaczone "tymczasowo zamknięte", ale chyba każdy wie, że może tam majstrować każdy i często niezadowoleni klienci odhaczają firmom ten status zemsty. Co się zatem dzieje z firmą NAPRAWDĘ?

TK421
@Żaklina

Działa, aplikuj, prężnie się rozwija. Proste, nienawistnicy chcą zniechęcić potencjalną konkurencję.

Królikowski
@Żaklina

Polecam w takim razie lekturę - Monitor sądowy i gospodarczy nr 243 z dnia 15 grudnia 2023 i zapoznanie się z wpisem pod pozycją 59915 gdzie jest mowa o tym iż Zgromadzenie Wspólników Spółki Polperfect uchwałą z dnia 27 listopada 2023 postanowiło rozwiązać spółkę poprzez likwidację. Likwidatorem była pani Iwona Rytel.

KORO
@Królikowski

A PROSZE NAPISAC CZY DOBRZE ROZUMUJE - ODWOLANO PREZESA BO WSPOLNICY NIE BYLI Z NIEGO ZADOWOLENI? CO SIE STALO? CZY MIAL TAKI MALY WPLYW I BYL POSTACIA TZW MARIONETKOWA CZY SA SPRAWY KTORE NIE POWINNY BYC PORUSZANE I DLATEGO SPOLKA ZNALAZLA SIE W LIKWIDACJI ORAZ CZEKAJA DO LUTEGO Z ROSZCZENIAMI?

Seba
@KORO

Ty daj już spokój, nie ośmieszaj się .Jak nie pasowało to trzeba było ,już dawno zmienić miejsce pracy! Nikt nikogo na siłę nie trzymał.A nie teraz pisać bzdury ,kto co ,po co .Szukaj roboty napewno ja znajdziesz !

@Seba

Czyli rozumiem, że te komentarze negatywne to według ciebie pisze osoba, której nie podobało się w firmie i była niezadowolona? I że firma nie jest wcale zamknięta? To może zapytam jeszcze inaczej; czy zatrudniają nadal ludzi i normalnie płacą pieniądze na czas? To mnie interesuje

#mamba

USTAWA z dnia 13 marca 2003 r. o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników reguluje kwestię odpraw i kiedy tylko jeśli chodzi o zwolnienia z przyczyn niedotyczących pracowników. Może warto się zapoznać, a nie pisać bzdury... Art. 8. [Odprawa pieniężna z tytułu rozwiązania stosunku pracy w ramach grupowego zwolnienia] 1. Pracownikowi, w związku z rozwiązaniem stosunku pracy w ramach grupowego zwolnienia, przysługuje odprawa pieniężna w wysokości: 1) jednomiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony u danego pracodawcy krócej niż 2 lata; 2) dwumiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony u danego pracodawcy od 2 do 8 lat; 3) trzymiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony u danego pracodawcy ponad 8 lat. Zwolnienie grupowe, porozumienie, wypowiedzenia... Koniec @Pracodawca Ale jak się okazuje, są równi i równiejsi. Mimo, iż porozumienie dotyczy wszystkich pracowników @Pracodawca , to Likwidator (IR) przyznaje np. premie roczną tzw.13 jednemu sprzedajnemu drektorkowi (TS) , tym samym dyskryminując innych pracowników, którzy przez cały rok sumiennie pracowali, przyczyniając się do osiągnięcia zysku przez @Pracodawca @Starypiernik chociaż Ty piszesz konkretnie:)

Tytyryty
@#mamba

Mieliśmy super panią adwokat ze związków. Złożyliśmy się na jakiś prezent dla niej. Była tak zachwalana i informacja o 13 jej umknęła? Może ta rekompensata 2tys to nasza niby 13 Kto by teraz się spotykał i jeszcze negocjował? Jak kadrowa nawet nie chce udzielić informacji czy wypłaty dalsze i odprawa będzie z premią, a wy chcecie 13? Może ktoś z rady pracowników podejmie próbę spotkania bo nie wiadomo do kiedy kierownik jest na zwolnieniu.

ŻniwiarzDuszEgzekutorIdiotów
@#mamba

A z kim ma podpisana umowę o pracę ? Zacznijmy od tego .

Pola

Wsadz sobie w (usunięte przez administratora) ten artykuł 212,a czy ktoś komuś krzywdę zrobil w tej firmie ? Pracuj pl i olx się kłania

Hdgey

I gdzie tu jest coś o 13? Muszą być czy nie? Bo wychodzi na to że nie

Bo przez to zasiedzenie ludzie sobie pozwolili na więcej. Sianie plotek mijających się z prawdą to niektórych drugie imię. Było postawić skrzynkę w ustronnym miejscu i wrzucać do niej liściki z żalami.

Slodkijasio

A to prawda. Chodzę do szatni dla nie których było jak przerwa żywieniowa. Darmowe integrację też były dla niektórych jak zbawinie. Jakby tylko tam wychodzili. Było minęło. Trzeba teraz szukać nowego zajęcia.i y. Stary prezes raczej nikogo z PP nie przyjmie bo i do czego. Euro to mala firma . Wręcz rodzinna .

Starypiernik

Nikt się nie sprzedał. Odprawa należy się. Tak jak 13 której nie chcą wyplacic. A zespół tyrał na to cały rok. Praca jest inna może i . Nie wiem kto znalazł. Może lubisz zmiany. Moze komuś poprostu tu pasowało. Choćby godziny pracy. Nie wszyscy...... Sprzedali się to Ci co do Sochaczewa poszli. Teraz tyrają z ukraina zapewne. Będąc nad ranem w domu.

ŻniwiarzDuszEgzekutorIdiotów

Dlatego szeregowy pracownik pozostaje szeregowym pracownikiem,a to co przy Sarmackim stole nie należy do jego wiadomości. Pan Skłodowski dokonał pewnych wyborów które doprowadziły go do obecnego stanu na swoje życzenie .

Etui
@Starypiernik

13 w prywatnej firmie? A masz ją zapisaną w umowie, że dostaniesz? Nie? To guzik ci się należy, to nie strefa budżetowa, masz tyle ile na umowie i nic więcej, reszta to tylko dobra wola pracodawcy

Afera

tak? no popatrz, ci przeszli no sochaczew centrala lub inne, nie biorą odprawy, ci co zostało i nie wiedzieli co robić biora odprawy? czyli kto się sprzedał? wszyscy XD

endriu

Tttttt
@endriu

Wrogie? Własność Empiku jest nadal własnością Empiku, nie jakiegoś prezesa, którego można zawsze wymienić co też się stało, jeśli ktoś zaczyna robić pieniądze dla siebie kosztem właściciela to niech się liczy z konsekwencjami, wykorzystywanie by się wzbogacić czyimś kosztem nie świadczy o umiejętnościach tylko o czym innym...

Markiu
@endriu

Wrogie? Chamskie? Do związków zawodowych się zapiszcie:) bo to jedyna metoda nie zwolnienia ... ale tylko szefa związków zawodowych:) i jedyna metoda na pozostanie rodziny w firmie

Opioo
@Tttttt

Dokladnie w punkt

Skop Cap kastrowany baran
@endriu

Przejęcie? Chamskie? Wrogie? Czy posiadając firmę i podmioty realizujące usługi na jej rzecz chciałbyś je mieć scentralizowane czy nie? Wiesz co to jest optymalizacja kosztów? Pracując w takiej branży nie widziałeś zagrożeń typu - digitalizacja, brak popytu, upadek dostawców, inflacja, zmniejszenie zatrudnienia czy chociaż problemy surowcowe i idące za tym kolejne podwyżki? Odsunięcie prezesa, nie jest przejęciem firmy, był tak samo zatrudniony jak i my, ale jego grzechy wynikały z czego innego, pomyśl, sprzedaż z firmy do firmy i dopiero do E.....? Pytanie z magazynu... zawyżanie kosztów w firmie, której się przewodzi i sztuczne zawyżanie cen kolejnej by osiągnąć zyski, a jesteś szefem w obu, czym jest według ciebie? To chyba jest coś jak (usunięte przez administratora) i tu chyba centrala się pochyliła nad kosztami w końcu. Utrzymanie rodziny stało się zbyt kosztowne jak widać...

RobRoy
@Skop Cap kastrowany baran

Idąc takim tropem to i jeszcze jeden prezes powinien zostać usunięty ,koniec końców robi to samo.

@endriu

Ale co jest rozkradane i przez kogo? I czemu nikt na to nie reaguje skoro takie sytuacje mają miejsce? W innej, niedawno dodanej opinii przeczytałem, że firma chyli się ku upadkowi - to prawda?

Rrrrrrr

Tej firmy już nie ma..., wszystko odbywa się z poziomu Sochaczewa/magazynu centralnego, pozostały magazyn pracuje tylko w części zwrotowej

Czy w Pol Perfect Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Koleżanka

A czy komuś nie wydaje się ,że w tej chwili chcą zredukować liczbę pracowników do max 20 os(wiążących nadal umową z PP ,podstawiając pod nos oferty przejścia ..gdzieś tam). Aby uniemożliwić zwolnienia grupowe, i brak odpraw..Ruszcie głową, oni liczą na 55-65%.pozytywnego odzewu ich wspaniałej oferty..na tą chwilę , jeszcze im brakuje ..

Łuki
@Koleżanka

Jakie oferty przejścia dają pod nos? Na inną umowę? W firmie chodzą słuchy że będą zwolnienia grupowe dlatego wykonują takie ruchy?

Klops

Oni myślą że pójdziemy robić do Sochaczewa gdzie od stacji kolejowej trzeba iść 40 min pieszo. Niech dają pieniądze i pa pa. Zwolnienie grupowe przelew i wszyscy zadowoleni. Oni myśleli, że my w podskokach pójdziemy tam pracować ???? bo jesteśmy dobrymi pracownikami. Moili mili nie liczcie na kokosy empiku. A te 1000 zł bonu to jakiś żart. Mam sobie kupić książki i włożyć do gara i się nimi najeść haha

Meme
@Klops

Tak działa zniechęcenie do pracy i redukcja zatrudnienia, chyba nie liczysz na to, że w czymkolwiek pomogą

Sławek

To przenośnia że firma się zamyka? Czy źle cię zrozumiałem? Co takiego się dzieje że tak napisałaś? Jakieś kłopoty finansowe?

Agata

Wow, zatrudniacie mało i rzadko, czyli jak 22 dni temu wygasło ogłoszenie na 2 stanowiska magazynierów, to teraz czekaj tatka latka? Obliczylam, że skoro minimalne zarobki tu są najniższą krajową plus ok. 30 procent, to wychodzi jakieś 4,680 brutto. Magazynier ma tyle, czy jednak więcej?

Chudy

Hayr
@Chudy

Jasne ????

POGODNY
@Chudy

To chyba logiczne żeby się rozglądać, za czymś innym, wystarczy zobaczyc wskaźnik inflacji, wzrost kosztów operacyjnych dla wszystkich producentów, wziąć kalkulator i zobaczyć co ile kosztuje, uposażenia pracownicze jakoś nie wzrosły o wskaźnik inflacji a koszta np mediów poszybowały w górę już chyba dwukrotnie, więc nie dość, że brak pokrycia inflacji z uposażenia to mniej wkładamy w koszyk po cenach które jeszcze będą sondowanie, wystarczy poczekać do sezonu ciepłowniczego, wzrośnie wszystko, od biletów po ceny art papierniczych, więc koszt takiego produktu niech wzrośnie o 50%, a realnie będzie to 70%, koszt wytwórni, materiały, transport, marża etc czyli wszedzie koszty własne typu prąd, ogrzewanie, czy takie firmy będą miały sens? Tu koleżanko i kolego zastawie cię z własną odpowiedzia, zastanów się jaki masz udział w przychodach pracodawcy...jeśli nic nie kupujesz u niego, to żaden, a twoja rodzina i znajomi z portali społecznościowych? Jaki mają udział? Też nic nie kupują? Odpowiedz nasuwa się sama - cyfryzacja ????

Weronika

Kompletnie? A przerwę to gdzie się spędza?

Abc
@Weronika

Na świeżym powietrzu ???? najgorzej jak to interesuje niezatrudnionych bądź tych co już uciekają ????

PROWDA

NIE TRZEBA JESC ZARAZ KOLO KIBLA - NIBY MOZNA POJSC DO KUCHNI W BIURZE ALE WIECIE JAK SIE TAM NA NAS PATRZA

kojjo

O to ida zmiany. Kiedys mozna bylo oberwac sprzetem w czasie godzin pracy. Taki jeden oberwal. Kierownictwo i pewnie nic sobie z tego nie zronbilo. Obrocilo w zart. No bo ten dzial nie z gazetami byl taki dziwny. Zadnej dziewczyny tam nie bylo. Nuda jednym slowem

Eryk

Polski

Ponad 10 lat wstecz, chylło się tu ku upadkowi, że to jeszcze działa to jestem zdumiony, ale raczej upadnie bo ani prasa ani praca na tym magazynie nie ma przyszłości, pewnie pracują te same osoby w większości zbyt stare by zmienić pracę, do tego pewnie nigdy nie docenione za to, że tam pracujatyle lat

Lolo
@Polski

Zmiany na stanowiskach zarządu jeszcze nie dały do myślenia na najniższym szczeblu, ale to tylko kwestia czasu przy weryfikacji kompetencji oraz zakresie obowiązków oraz czasu przeznaczonego na pracę, która można wykonać mniejsza ilością osób, ale źle zarządzany zakład, zawsze ma za dużo pracowników, którzy nie są produktywni, ryba psuje się od głowy

#mamba
@Lolo

Teraz w PP sami kierownicy i dyrektorzy... Oczywiście bez info o rekrutacjach bądź też awansach. Zatrudniane są nowe osoby. Pracownicy, często wieloletni bez szans na awans.... Ehhh....

Hyundai
@#mamba

Bo granie na dwa fronty zawsze było domeną takich "dwóch", jeden się tylko boi a drugi trzęsie portkami i obwinia innych o swe złe decyzje, a długo na stołkach, za długo ... czego wymagać przy zarządzaniu zestarzałym lub w żaden sposób niewykształconym zespołem...tego by się tylko obawiali o jutro, taka panuje tu polityka ze strony takich dwóch

Aleksander
@#mamba

Czyli na lepsze stanowiska przyjmują nowych a nie szukają kogoś wśród ludzi już ze stażem pracy? Nie ma żadnego rozwoju dla ludzi którzy pracują? Na podwyżki teraz też nie ma szans?

Czeko
@Aleksander

Rozwoju? Chyba widzisz ile osób pracuje na tych stanowiskach, w czym byś się chciał rozwinąć? Podwyżki? Kiedyś pewnie będą, na razie każdy walczy indywidualnie lub za dział, kiedyś było trochę inaczej

Zostaw merytoryczną opinię o Pol Perfect Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pol Perfect Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pol Perfect Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol Perfect Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pol Perfect Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 21 ocen.

Pol Perfect Sp. z o.o.