Grodno Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Michałów-Grabina

Opinie o Grodno Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

KlientGrodna

Polska firma jakich mało na rynku, tu obowiązują zasady prawdziwie partnerskie - polecam wszystkim współpracę z tą firmą!

wszyscy

jest super

jaśko

Jakimi autami jeżdżą PH, jaki target, jakie narzędzia pracy? Jaką podstawę można wynegocjować jako doświadczony Przedstawiciel Handlowy?

xxc

Grodno sp.z o.o. co to takiego?

Jan

Rzeczywiście w Grodnie jest tak dobrze? (usunięte przez administratora)

ja

napiszę trzy słowa które mówią wszystko: mała rotacja pracowników. ja

Chciałbym sie dowiedzieć jak się pracuje na stanowisku handlowca? Jakie można uzyskać warunki jaka atmosfera zarobki etc? O konkurencji można na tym portalu przeczytać wiele (zazwyczaj nie przychylnych opinii) a jak sprawa wygląda z Grodnem?

producent

Wszyscy wiedzą,że to dobra firma, bardzo mała fluktuacja kadr, awanse wewnętrzne

Zostaw opinię o Grodno Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Michałów-Grabina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grodno Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe