Opinie o MARAT Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MARAT Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MARAT Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARAT Sp. z o.o. w Rybnik

pracow

Pracownicy odchodzą i to z wieloletnim stażem ,nabyli doświadczenie odchodzą !!!! dlaczego? Atmosfera w Maracie nie ciekawa, dlaczego? Odchodzą dobrzy wykfalifikowani pracownicy a przykładem jest dział przekładni, za chwile padnie, dlaczego? Spawalnia,,,, następna, odejdzie dwóch trzech dobrych spawaczy i leży co się dzieje ? Kierownictwo odpowiada odchodzą dobrzy pracownicy a przychodzą lepsi ?ale którzy to, jakoś ich nie widać. Szukacie ludzi za bramą,,,,,,,, ,,,jest kolejka, jak jedziemy to powoli ,,,,,,,,,by nie przejechać kandydatów do pracy ? To wszystko proste, po prostu,,,, NIE SZANUJECIE TEGO CO POSIADACIE ,,, Nie będzie pracowników do pracy!!! TO NIE BĘDZIE FIRMY chyba ?że.... kierownictwo podwinie rękawy i pokarze jak się robi w Firmie ,a potem otrzyma wynagrodzenie jakie Firma płaci pracownikom ,no i po wykonanej pracy parę słów wszyscy wiedzą jakich ..dlaczego tak długo znowu nadgodziny do wypłaty ITD. Zobaczymy jak będzie za parę miesięcy !!!!!!! Właściciel FIRMY, którą budował przez 20 parę lat wie iż cały trud pójdzie w nie pamięć, a szkoda. Czas aby pomyśleć, by uratować to co ktoś stworzył dbać i pielęgnować i cieszyć się dobrą opinią firmy cenić dobrych pracowników . JAK CENI MNIE PRACODAWCA, TAK JA CENIĘ JEGO .

Nerka

Niestety produkcja i zaopatrzenie dla niej to istny cyrk. Prawdą jest też to, że obecny dyrektor nie ogarnia tematów. Narad jest więcej niż pracy. Dział zakupów to porażka. Kupinie czegokolwiek, narzędzi itp. trwa wiecznie. Płace nie szczególne, wręcz jak dla fachowców marne. Kierownicy nasadzani po to by przytakiwać zarządowi. "Bierny, mierny ale wierny". No i ludzie odchodzą.

Kandydat

Podobno firma szuka kogoś do kontroli jakości. Jakieś opinie warto składać papiery ile można zarobić jakie plusy i minusy.

P.

Witam, pracowałem w firmie Marat przez rok, zwolniłem się z osobistych powodów, zdanie mam bardzo dobre, kierownictwo na produkcji w porządku, ludzie również (wiadomo zawsze znajdzie się jakaś (usunięte przez administratora) pojedyncza) ludzie pomocni, klimat fajny, polecam :) nie jestem ani z biura ani też członkiem rodziny szefa czy dyrektora :) przypuszczam że narzekają tylko nieroby i pesymiści. Wypłaty zawsze na czas, mam nadzieję że nie mam spalonych mostów i w ciężkiej sytuacji kiedyś tam jeszcze wrócę. Pozdrawiam wszystkie działy i kierownictwo. :)

Kandydat

Co jakiś czas robię przegląd ofert pracy lokalnych firm w poszukiwaniu stanowiska które mogłoby mnie zainteresować (na tyle żeby rzucić obecną pracę ;)). O ile w innych firmach pojawiają się nowe ogłoszenia i znikają stare to w Maracie zawsze jest ten sam zestaw ofert. Może ktoś napisać o co chodzi?

Kandydatka
@Kandydat

Zostań "członkiem" grupy marat i wtedy sie dowiesz

pracow Nowy wpis
@Kandydat

Pracowałem ponad 10 lat ,FIRMA NIE DOCENIA PRACOWNIKÓW ,BYŁEM NARZĘDZIEM DO PRACY ,ODRADZAM , NIE POLECAM ,NIECH WŁAŚCICIEL POMYŚLI ,DYREKTORZY OSOBY KTÓRE ZAJMUJĄ STANOWISKA NIE NADAJĄ SIĘ ,WŁICIELOWI FIRMY OPOWIADAJĄ GŁUPOTY BYLE MAJĄ KASĘ I STANOWISKA I TYLE W TEMACIE .Ludzie by pracowali ,ale ........A OGÓLNIE FIRMA MA POTENCJAŁ ALE WŁAŚCICIEL POWINIEN POMYŚLEĆ CZEMU TAK A NIE INACZEJ DZIEJE SIĘ W FIRMIE

Iza Nowy wpis
@pracow

Skoro pracowałeś w firmie już 10 lat to może jednak warto udać się do właściciela i porozmawiać o tym, że jest coś nie tak? Podejrzewam, że pracodawcy zależy na wieloletnich pracownikach i może istnieje szansa na jakąś zmianę...

Bondo Nowy wpis
@Iza

Udaję się do właściciela a on mówi NIE MA OBOWIĄZKU PRACY!!! Także beż takich sugestii bo one nic nie dają i skoro tyle wpisów jest na ten temat i nie ma rezultatów to rozmowy nic nie wniosą.

Mario Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.
Klient

Super zestaw imprez, szef ogłasza imprezę integracyjna bez antyszczepionkowców (za to brawa) w odpowiedzi na to ta mniej inteligentna cześć załogi organizuje swój bal tydzień wcześniej, sześć dni po balu właściwym kierownicy organizują swoją imprezę na kręgielni... Ciekawe jaką imprezę wymyśla w kolejnym tygodniu, tylko czy to jest dalej tylko praca? Czy jakaś forma agencji towarzyskiej?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu MARAT Sp. z o.o.?

Członek
@Pytanie

Członek zespołu MARAT - zabawne. Zespół MARAT i członek Chyba wszyscy domyślamy się kto mógł wprowadzić do życia takie zestawienie.

Pilnik

Fachowcy , spawacze ,uciekajcie od tej firmy jak najdalej .

SpawacZ
@Pilnik

Co za brednie, firma jak każda inna.

Dżolo
@Pilnik

Jestem przerażony jak ktoś tak może (usunięte przez administratora) w swoje gniazdo, pracujecie i takie rzeczy wypisujecie. W kółko tylko źle, niedobrze, nie tak. Wkoło mnóstwo pracodawców a Wy nadal tu w Maracie, no nigdy tego nie pojmę, narzekacie ale pracujecie. Ręce opadają a innym piszecie nie przychodźcie czyli boicie się że mogą być lepsi czy co bo już n Sam nie wiem o co chodzi z tymi komentarzami.

Miłośnik biura
@Dżolo

To zejdź na halę i popytaj nas :) I wyciągnij wreszcie wnioski bo życie upływa

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Spawacz oferowane przez firmę MARAT Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w MARAT Sp. z o.o.?

Jo
@Pytanie

Obiecanki cacanki.

Iza
@Jo

To w końcu jak? :P Można awansować w Maracie, czy nie? Ktoś mógłby wypowiedzieć się szerzej na ten temat? Jak wygląda ścieżka kariery w firmie dla montera lub operatora?

Lucyna
Kandydat

Dzień dobry. Słyszałam że w Maracie można odbyć praktyki zawodowe. Jakieś opinie rodziców? Czy można się czegoś nauczyc? Syn planuje od września zacząć naukę w zawodzie ślusarz.

Monika
@Lucyna

Jak najbardziej. Syn nauczył się zamiatać. Niby nic ale w domu się przydaje. Pomaga mi w porządkach. Można powiedzieć że jest w tym ekspertem. Szkoda ze niedługo egzaminy zawodowe i tu pojawia się problem. Myślałam że to powinno być tak że uczniowie mają opiekunów majstrów prowadzących a to jest tak że rzucają ich gdzie popadnie byle się ich pozbyć. Zawodu nauczą się jak będą się pytać sami od siebie. Nic pozatym.

Gad
@Kandydat

Nie polecam nawet największemu wrogowi totalne (usunięte przez administratora) może firma potencjał ma ale dyrektor i mistrz przekładni totalne zero A zastanawiam sie co pieprzy dyrektor i mistrz przekładni włascielowi czemu ludzie sie zwalniają napewno by ludzie robili tylko (usunięte przez administratora) na stanowiskach szkoda FIRMY bo wstyd przenoszą dyr i mistrz

Elwis
@Kandydat

Te ogloszenie jest jakoś napisane nie dosc ze nie idzie tego przeczytac. Wogule to mam dosc dobry kontakt z chlopami z kontroli i te wynagania co na stronie to sie nie zgadzaja. Kto to wogole pisze te obowiazki chyba ktos kto nie ma pojecia co sie dzieje na firmie. Kontrola w maracie to w sumie ludzie od wszystkiego jak ktos czegos nie wie to idzie do kontroli. Ciagle siedzom po godzinach zeby ogarnac wszystkie pierdoly. Maja obowiazki innych dzialow. W firmie gdzie robilem wczesniej kontrola mierzyla kilka rzeczy z parti wystawiala gwarancje itp a tu nawet ostatnio dawali im do sprawdzenia jakies katowniki uciete prosto z pily. Paranoja. Do tego z tego co wiem to robia jakies weryfikacje starych przekladni co powinien robic mistrz przekladni albo serwis bo sie na tym zna a oni nie ale byle sie pozbyc tematu to im to wcisneli. Ogolnie nie polecam z tego co sie widzi. Chlopaki z kontroli sie nie poskarzom ale to widac ze nie bardzo sa szanowani i cojeden cwaniak sie nimi wysluguje. I tez maja duzo wyjazdow na inne firmy nie raz na koniec polski. No i najlepsze ze cisnom wszystko do kontroli zeby sie pozbyc odpowiedzialnosci bo bedzie ze kontrola to widziala jak cos bedzie nie tak.

Szpok
@Gad

To akurat ni ma tak bo chyba oni nie podlagajom pod dyrektora produkcji ani pod przekladnie i to wieli plus ale z tego co sie widzi to i tak jak powie produkcja i mistrz tak oni tanczom bo mistrz jest najwazniejszy a dyrektor to kumpel prezesa i kazdy mo lotac jak mu sie podobo. Dyrektor ni mo pojecia o robocie to widac bo mo kole siebie technologow zeby yno nie bylo na niego a kiedys byl yno dyrektor i bylo dobrze. on by sie nadol kury macac a nie robic w tyj firmie. Szefowi wszystko jedno byle sie cyferki na kacie zgadzaja a pomalu slychac ze coroz wincyj ludzi chce isc kaj indzij. A co do kontrole to to je tak ze jak chcesz byc dobry kontroler to nie bydziesz miol kolegow a jak bydziesz na cos przymykol oko to zas cie zjedzom ze zes cos przeoczyl abo ze cos nie pasuje. W maracie kazdy yno czeko na blad kontroli i najlepij by zaroz lecieli kapowac .

Kondon
@Kandydat

Pracowałem do niedawna u konkurencji i sluszalem ze szukaja do kontroli ale jak to prawda co tu pisze to to jest jakies nieporozumineie. U nas byla kontrola jakosci ale przede wszystkim byla samokontrola. Kierownicy wierzyli pracownika i brygadzista a jak cos poszlo nie tak bo tak tez sie zdarzy to nikt na nikim nie wieszal psow. bylismy elita i rzaden dyrektor czy kierownik nie nic do gadania ustalac nam co i kiedy robic bo kontrola jest od nikogo nie zalezna. U nas kontrola to byli pomiarowcy. Jak cos bylo wontpliwe albo jakis nowy wyrob to wtedy mierzylismy pierwsza sztuke a tak to brygadzista sprawdzil pracownika zeby nie wypuscic bubla i pasowalo. u nas było tylko 5 pomiarowcow do rzeczy dokładnych z obrobki glownie bo nie ma takich ludzi co sie znaja na wszystkim dlatego sprawdzali prygadzisci dzialow. Jak jakies czesci nie dalo sie zamatowac co przyszly od innych firm to reklamacja i kontrole juz reszta nie obchodzi. A jak ktos cos kupil to zkad mielismy wiedziec czy to jest dobre czy nie jak pierwszy raz to na oczy widzielismy. Tylko sie zerklo czy nic nie porysowane itp. jak lozyska albo uszczelnienia albo olej co stoi już kilka lat to telefon do producenta robily zakupy i bylo jasne czy to sie jeszcze nadaje czy nie Mialo byc dobre i juz chyba ze ktos z zakupow albo produkcja bierze na klate i sobie to wysyla albo pozwala na montaz. Wystawialismy głownie dokumenty gwarancje itp. Też robilismy remonty roznych maszyn ale jak dobrze mysle to te weryfikacje co tu piszom to w maracie robi kontrola i to jakies serwisowe przeciez to jest kpina takie rzeczy robili eksperci co przyjezdzali do nas na firme albo sie do nich wysylalo maszyne. Ciekawe jakim trza byc zdolnym zeby panowac nad tyloma rzeczami. Jest wogole jakas szkola z tym zwiazana? Marat przecież robi i przekladnie i jakies konstrukcje spawane i obrabiaja rozne rzeczy to trzeba byc alfa i omega chyba. W ogloszneiu o tym nic nie bylo. Moze ktos potwierdzic jak to wyglada serio? Bo jak tak to napiszcie ze szukacie kilku ludzi bo dla jednego to chyba za duzo wymagan wiedzy i znajomosci tylu roznych rzeczy. No chyba że wyplata jest jak dla kilku to okej.

@Gad

Rozumiem, że masz negatywną opinie o kadrze zarządzającej w MARAT, napisałeś " totalne zero", wytłumacz proszę dokładniej co masz na myśli. Chodzi o styl zarządzania zespołem, zachowanie?

@Elwis

Cześć @Elwis, napisałeś, że pracownicy Kontroli jakości w MARAT pracują po godzinach- czy są one w takim razie dodatkowo płatne? Co się dzieje, jeżeli ktoś faktycznie któregoś dnia nie może zostać dłużej w pracy?

Bryner
@Dorota

Płatne pewnie tak jak w calym marasie czyli z omijaniem kodeksu pracy. Pierwsza i druga 50 a nastepna powinna byc 100 ale nie w maracie. Jeszcze jak sie nie kapniesz to cie ocyganiom na wyplacie. Paskow brak a przeciez w tych czasach kazdy mo maila to co to za problem. We kontroli dwojka ludzi nie obrobi calej obrobki spawalni przekpadni i jeszcze innych firm. odpowiedz se sama jaki tam musi byc nawal abo ciagle ich nie ma bo sa na wyjazdach. Ty jako dziolcha to nerwy stracisz szkoda zycia na takie stanowisko. A ta kasa co pisze na stronie to pewnie taki wal jak z przekladniami. Synki z przekładni to takij kasy nie widzieli jak zyja. W maracie duzo jest obibokow co zwalaja obowiazki na innych i przewaznie na konrola bo oni musza sie znac na wszystkim. Jak tam robilem to tez jak sie chcieli kierownicy pozbyc tematu odpowiedzialności i nie stracic kasy na speca to do kontroli i juz a oni maja za miekkie serce i oczywiscie zrobia bo i tak lenie bahrate inni sie nie ruszom. Marat oszczedzaja na wszystkim na serwis wysylaja slusarzy spawaczy monterow przekladni kontrole ale serwisantow nie przyjma bo po co ani firmy nie wymajmna bo by im pieniazki uciekly a tak niewolnicy zrobia. Teraz se odpowiedzcie za jakie pieniadze robicie że bardziej niz transport na firme i tam serwis oplaca sie wyslac ekipe ludzi. O narzedzia tez sie cza prosic jakby to dyrektor ze swoij kasy na to dowol. Obrobka to mo jednej sprzety z muzeum ale na pierdoly kasa jest zawsze. U nas jak ktoś nie mogl zostac to i tak po wzroku kieorwnika zostowol. Ich nie obchodzi ze to nie obowiazek yno dobro wola. Nieicza sie i nie szanuja pracownikow. A pracownik nie mo byc posluzny yno mo zrobic swoja robota. Osiem godzin i do dom. Tak jest w normalnych firmach yno ze tam jest wiecej ludzi do roboty.w marasie pewnie yno dyrektor sie zawsze wyrobi bo mo 3 technologow i kierownika pod soba a do tego nikt nie wie za co on jest w sumie odpowiedzialny i jakie mo obowiazki.

blabla
Kandydat

widze ogloszenie do jakosci w przedziale 4-6 brutto to prawda ? jak wyglada praca na tym stanowisku/dziale? ilu zmianowa ?

Anders
@blabla

Od tych wypłat maratowskich to musisz odejmnac trocha. Bydom godac na rozmowie o premiach kwartalnych miesięcznych rocznych itp a to nieprowda teraz niby wirus i tak to tłumaczom ale robota jest ciongle to ciekawe czy robiom jako wolontariat czy co. W kontroli pewnie to samo cyganstwo o zarobkach tym bardzij ze oni nie przynoszom zyskow bo to taki dzial zeby bylo.

Dorota

Hej, przeglądam stronę internetową MARAT i widzę, że szukają pracowników: https://grupamarat.pl/praca/. Chciałam zapytać o zakres obowiązków i godziny pracy na stanowisku Kontrolera Jakości?

Agent07
@Dorota

Pewnie zakres nie taki jak w ogloszeniu bo w maracie kazdy robi cos ponad to co napisane a jedni (usunięte przez administratora) rzucaja tematy na innych. Ludki w biurach nie maja pojecia co kto robi a co do kogo nalezy. Otwieraja nowe dzialy i bierom roboty z roznych dziedin ale tymi samymi ludzmi zamiast przyjac nowych specjalistow od takiej roboty. Tanio objechac u tyle.

Szajbus

Dobry dzien. kto pisze te ogloszenia o robota chyba ktos kto ni mo pojecia co sie dzieje. Takie wyplaty jak w ogloszeniach to chyba za kwartal abo z sobotami niedzielami i nadgodziami. ni z premiom bo tego nie bylo downo widac.nawet paskow ni ma co wyplata trzeba samemu liczyc czy wszystko sie zgadzo abo lazic po biurowcu i sie pytac kpina normalnie. przekladnie tako kasa ciekawe kontrola tez. Z tego co sie godo z chopami to to je cyganstwo jedne niby takie pieniadze dowajom nowym a starzy pracownicy tego nie widzieli na oczy. najlepsze ze w maracie nikt nie wiy co do kogo nalerzy szczegolnie biuro. Kierownicy godaja ze kazdy scisko na kazdego i sami tak robiom. oszczedzaja na narzedziach a wydowajom na glupoty. dobrze ze teraz jest trocha spokoju na hali bo ni ma dyrektora i nikt nie gupnie a kazdy wie co mo robic i wszystko idzie.

@Szajbus

Święta prawda co napisałeś, premii brak, starzy pracownicy się zwalniają a młodym pracownikom obiecują gruszki na wierzbie jakby było tak dobrze to nie szukają ludzi. Zwolnić !! dyrektora bo jak widać jest zbędny docenić ludzi na produkcji , Rozmawiałem z byłymi pracownikami !?odpowiedzieli że nic nie stracili raczej zyskali inne FIRMY doceniają dobrych i wykwalifikowanych pracowników jest premia ,kasa na święta ,kierownik OK ,MISTRZ OK. Z tego wynika że trzeba zmienić FIRME gdzie człowiek robi swoje zapłacą, docenią premią i PEŁEN SZACUNEK DO PRACOWNIKA trzeba(usunięte przez administratora)

Nerka

@Nerka

A co proponujesz zrobić, wprowadzić. Kogo usunąć. Daj nam kilka dobrych porad. Może zarząd wykorzysta

logan
@anonim

Od czasu przyjścia nowego dyrektora odeszło pięć osób.Dwóch pracowników biurowych(zwolnieni).Dwóch tokarzy+cnc(porzucenie pracy).Technolog-programista(3m-ce wypowiedzenie).Dwóch kolejnych chce odejść w tym miesiącu.Może warto spytać tych ludzi kogo usunąć a kogo wprowadzić?

dobrze poinformowany
@Nerka

Wiem że już niedługo wywalą wreszcie dyrektorka.

Zorientowany
@dobrze poinformowany

Jesteś pewien? Skąd masz takie info?

Iza
@logan

A czym było spowodowane odejście tych 5 osób? Dlaczego jedni zostali zwolnieni a inni porzucili pracę? Napiszesz coś więcej na ten temat? Są jakieś konkretne powody? Brak porozumienia z nowym dyrektorem, skoro piszesz, że miało to miejsce odkąd zaszła zmiana?

PatoCoach VIP 2
Kandydat

Ej dzwońcie mi (usunięte przez administratora) bo mi się kasa skończyła i roboty potrzebuję XD

PatoCoach VIP 2
Kandydat

Siemanko ziomeczki i ziomalóweczki. Natrafiłem na portalu (usunięte przez administratora) na ogłoszenie dotyczące pracy na stanowisku śruciarz. Jestem osobą doświadczoną (ponad 8 lat pracy na produkcji i magazynach) , uprawnienia IIS (UDT)- suwnica sterowana z poziomu roboczego, wózki widłowe(wewnątrz zakładowe bez uprawnień UDT). Chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca, jaki system zmianowy, czy weekendy są płatne? Czy opłaca się w to pakować? Czy raczej odpuścić? Pozdrawiam PatoCoach

[[[
@PatoCoach VIP 2

daj sobie spokój

Patocoach VIP 2
@[[[

Dziękuję za odpowiedź.

Szyna
Kandydat

Firma poszukuje na stanowisko montera przekładni. Jakieś opinie? Warto składać papiery?

Szybens
@Szyna

Nie polecam. na przekladniach to robota kijowa ciagle w brudzie smarze a pensja mierna. najgorsze ze przelozony ciagle naciska na terminy o dyrektorze nie wspominajonc. koles nie ma pojecia o niczym chyba naklamal w podaniu o prace. czlowiek nie zna sie doslownie na niczym ale to kolega prezesa. Brygadzista jest kolega szefa i tak to sie kreci.najgorsze sa jednak ciongle wyjazdy za ktore placa chocby wcale. robuszcalymi dniami na wyjazdach ale zaplacic nie ma komu. potem pretensje nadgodziny. robota dobra jak jestes sam i nie masz zycia prywatnego.

solidny
@Szybens

Siemanko. Da się do trójki zarobić? czy raczej olać ogłoszenie ?

Lanca
@solidny

Najnizsza krajowa to tez do trojki. A tak serio to raczej nie ma co liczyć na początek chyba że z nadgodzinami czy weekendami.mydlom oczy ze premia kwartalna polroczna i roczna ale to nie prawda. Teraz zwalaja na kryzys ale to nie przez to. Socjal slaby robota ciezka. Za tom kase lepiej isc na tasme produkcyjnom. Mozg wylaczyc i zrobic swoje.

Problem

Widzisz a nie grzmisz

Dobre. Pracownik młodociany przychodzi do pracy jak mu sie podoba raz na 8 raz na 10 dwa razy machnie młotkiem i musi iść do domu bo pada deszcz. Proponuję OHP i składanie łańcuchów, nikt nikogo na siłę nie trzyma i do niczego nie zmusza. A żeby czegoś sie nauczyć to po pierwsze trzeba chcieć. Podwyżka? Dobre sobie pokaż jeden z drugim ze zasługujecie. Niestety młodzież dzisiejsza każdy by chciał zostać dyrektorem zaraz po szkole a do końca (usunięte przez administratora) nie potrafi podetrzeć. Słabe

xddd
@Widzisz a nie grzmisz

nikt nie przychodzi na 8 bądź na 10 parownicy młodociani mają wyznaczone godziny pracy (aktualnie jest 7-12). Dwa razy machnie młotkiem ? Ale to jak to działa że tutaj w formie szkoły praktyczniej czyli maja się uczyć danego zawodu w formie praktyczniej a nie dostają prac adekwatnych do swojego zawodu np ślusarze dostają segregowanie śrub bądź 3 klasa mycie maszyn. podwyżka ? Chodzi o premie świąteczna wrzucili praktykantom na okres pandemii (marzec-czerwiec) urlop płatny bez ich wiedzy dowiedzieli się o tym dopiero 1 lipca jak przyszli na praktyki i kiedy ponownie nie chodzili przez cały listopad nagle okazuje się że nic nie zapłacą poszczególnym pracownikom młodocianym gdyż jeden dostał 80zl a drugi 170zl więc jak to działa?

Kiepol
@Widzisz a nie grzmisz

Firma dostaje pieniadze za ucznia niewazne czy chodzi dzień czy caly miesiac. Zeby obcinac uczniowi 50 zeta ze i tak smiesznej wyplaty to swiadczy o firmie... To jest bez prawie jak firma dostaje kase tak czy siak a do uczniow ona nie trafia. Z tego co mlodzi gadali kiedys to chodzili caly miesiac w wakacje a dostali okolo 500. To jest okolo 3 na godzine. Na rozdawaniu ulotek by wiecej zarobili. Jedyne czego sie nauczom to zamiatanie i sprzatanie. Malo kiedy jest czas zeby ktos sie nimi zajmowal bo zarobieni wszyscy. Ciekawe jak oni po szkole se poradzom. Najlepiej brac kase ale nie dawac uczniom. Smieszne to jest ze takiej niby powaznej firmy nie stac zeby dac uczniom tym bardziej ze to nie ze swojej kasy tylko z tej co dostanie firma od panstwa. Chcoec sie dorobic na uczniach brawo... Naobiecywac a potem wychodzi ze to sciema

P.

qus12

Marat nie płaci terminowo za zlecone usługi. I się nie przejmuje !!! WSTYD prezesowo !!!

Nowy

Widze ze w firmie dzieje sie zle. (usunięte przez administratora)Firma chyba wyczula moment. Zwalniaja ludzi z doświadczeniem i licza ze przyjda inni za mniejsze pieniondze. Atmosfera nie jest fajna. Zaraz wywalom kogos ze soawalni potem konstruktora kontrolera. Ale biur nie rusza. Ktos niezle miesza. (usunięte przez administratora)

Lana

Czy moglibyście powiedzieć coś więcej o pracy w dziale zakupów? Zastanawiam się czy aplikować

Zostaw merytoryczną opinię o MARAT Sp. z o.o. - Rybnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MARAT Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 184 ocen.
MARAT Sp. z o.o.