Opinie o MARAT Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MARAT Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MARAT Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARAT Sp. z o.o. w Rybnik

jareczko

czy ślusarz może liczyć na 3000zł na początek?

Sqiro
@jareczko

Za dwa miesiace

jareczko
@Sqiro

czyli jak myślałem. cały Rybnik powoli zamienia sie w take januszowo gdzie tylko potrzebuja tanich pracowników. Lepiej już w Gliwicach szukać tam już płace rosną.

Patrycja

To, to forum @krzyś, firma Marat rekrutuje teraz na to stanowisko i jeszcze parę innych. Odnośnie stawek to zapewne poznasz je dopiero na rozmowie rekrutacyjnej. Teraz warto zapytać o inne warunki, np. umowę, czas pracy czy socjal. Ktoś wie coś na ten temat?

Patrycja

Stawki dyrektora @OstryLiść to nie główny temat tego forum, najbardziej liczą się informacje dotyczące warunków pracy na innych stanowiskach, np. na stanowisku handlowca, którego teraz poszukują.

Kszyś
@Patrycja

Firma poszukuje Dyrektora Handlowego na Elektromontaż, czy mogę zapytać o stawki? Czy to nie to forum?

Riko

Ile zarabia handlowiec w tej firmie ile jest średnio do podstawy

loom
@Riko

Przyłączam się do prośby, można podać w widełkach.

Aplikowałeś na stanowisko MAGAZYNIER oferowane przez firmę MARAT Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Od Dawna Były

Witajcie moi mili! Co tam słychać w Maracie w tych trudnych czasach kapitalizmu? Wiem, że inne firmy - Hydro.tech, Fam.ur, Kop.ex mają spore problemy związanych z małą ilością zamówień. Jak u was? Mam nadzieję, że sobie radzicie? Czy Franciszek W. odszedł na zasłużoną (od dawna) emeryturę? Co tam u Andrzeja z działu zakupów, planowania produkcji czy jak to się teraz nazywa?

kris

@LudPracującyMiastIWsi może negatywne opinie są pisane po godzinach pracy, bo ten kto pisze pracuje nadal w firmie, wiesz jak jest dobry informatyk cię namierzy (:-)) ale w sumie byłoby to przykre w swoje gniazdo s..ć.

LudPracującyMiastIWsi

Przeglądam to forum i zastanawia mnie dlaczego negatywne opinie są pisane po godzinach pracy a pozytywne w czasie gdy powinno się pracować? No chyba że ktoś ma w obowiązkach wpisane: "kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w mediach elektronicznych". (Teraz czekam na pierwszy pozytywny komentarz napisany w weekend lub po 15tej) ;D

flick

jestem tu od niedawna i pracuje mi się dobrze, kierownik działu wsparcia jest ok. Robi się swoje, godziny pracy są fajne, bo elastyczne i nie ma kłopotu jak zaistnieje potrzeba aby wyjść wcześniej lub przyjść później. Uważam, że pod tym względem nie ma na co narzekać. Pracodawca jest pod wieloma względami elastyczny i niezbyt restrykcyjny. Wynagrodzenie jest na czas i w ustalonej wysokości. Niewiem o co chodzi z tym, że coś nie gra, wg mnie większość rzeczy jest do przyjęcia.

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Pracuje się w porządku, warunki pracy są ok, wynagrodzenie jest na dobrym poziomie. Atmosfera w dziale jest bardzo dobra.

Oszukany

Jest gorzej

S.T.
@Oszukany

Możesz napisać coś więcej? Hajs się nie zgadzał czy obowiązki wykraczały poza stanowisko pracy?

suicidal tendencies

Hej! Może ktoś napisać jak wygląda praca na stanowisku: Specjalista do Działu Wsparcia Sprzedaży? Jakich zarobków można się spodziewać? Jakie są premie od sprzedaży? Jak stabilne są stabilne warunki zatrudnienia?

suicidal tendencies
@suicidal tendencies

Ktoś? Coś? Serio jest tak strasznie jak piszą wcześniej? To dlatego nikt nie odpowiada?

Kerowca

Pytanie do kierowców z Maratu. W ogłoszeniu wymogi są dość wysokie i lekko można nimi obdzielić 3 etaty. Może ktoś napisać jak wygląda praca, płaca i jaki jest stan samochodów?

kierowca
@Kerowca

wymogami nie obdziela się kilku osób, można ewentualnie zakresem obowiązków, poza tym nie wiem czy są wygórowane, wg mnie normalne.

dicky

ja pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu i nie narzekam, jest ok

Niedziela wieczór, jak myślę o tym że jutro znowu idę do pracy w tym miejscu pelnym nienawistnych ludzi patrzących na siebie spod wilka to zaczynam dostawać torsji żolądka.

NaqrwiamTarget

A weź zluzuj, skoro i tak KAŻDEGO prędzej czy później WYWALĄ, to czym się przejmować? Zluzować, szukać pracy po portalach, przykombinować coś na boku, uśmiechać się nieszczerze i ciągnąc kasę jak dają.

pracownik1

dziwię Ci się, że skoro takie masz objawy, że przychodzisz do tej znienawidzonej pracy. Ludzie sami sobie to robicie, skoro tak Ci źle poszukaj czegoś innego. To jest straszne zasypiać i budzić się niezadowolonym i potem są skutki, że gdzieś tą złość trzeba wyrzucić, wyrzuca się na współpracowników a potem pisze na forach, że atmosfera jest zła. Atmosferę tworzą LUDZIE, więc warto zacząć od siebie a potem wymagać od innych.

ghgh

dobrze, że większość kandydatów nie sugeruje się tego typu stronami i opiniami.

wojownik

warto pracować dla siebie, dla rozwoju, dla pieniędzy, dla satysfakcji, jeżeli praca nie daje minimum radości to kiepsko a jeżeli coś robimy wyłącznie aby Właściciel to dostrzegł to już zupełnie beznadziejnie. Owszem fajnie jest kiedy przełożeni zauważają sukcesy ale nie oszukujmy się ile jest takich firm, z reguły zauważa się potknięcia niestety ale te właśnie budują i otwierają na zmiany, nowe pomysły. Także czy w tej firmie czy w innej jeżeli ktoś jest pracowity to taki zostanie a jeżeli nie to będzie brał te pieniądze o których w innym wpisie/

echo23

@ixińska jaka wyszła ci średnia zwolnień na miesiąc? Bo mi 2-3 ale nie wiem co dzieje się we wszystkich działach.

Edek

A co powiecie na wyniki ankiety, jakieś ciekawe spostrzeżenia?

mufel

Gowork @Filemon a cóż w tym złego, że zatrudnia się pracowników o takich samych kwalifikacjach za mniejsze wynagrodzenie. Nie znam pracodawców, którzy spośród kilku kandydatów wybierają tego, który chce najwięcej. Kandydaci, którzy są zainteresowani pracą w Maracie niech składają swoje CV i nie czytają tych głupot, które wypisują osoby hejtujące firmę Marat. Praca i płaca jak w innych firmach, w zależności od stanowiska jedna płaca większa, druga mniejsza i nic w tym nadzwyczajnego.

diki

@nb Zachęcam ludzi do czytania opinii o firmie Marat ale nie sugerowanie się wszystkim tym co się tu pisze. Wyraziłem już swój pogląd na temat tego portalu i uważam, że wpisy dokonują osoby pracujące wiecznie niezadowolone (może tylko z pracy) lub już niepracujące ale, które nie pracowały krótko i teraz aby poprawić swoje samopoczucie tu dokonują swoich osądów. Szkoda, że jak zajmowali stanowiska pracy i pieniądze wpływały na ich konta to było ok. Ciągle zachęcamy do składania swojego CV, mamy do tego prawo, myślę, że inteligentne osoby biorą przez palce "hejty" i będą chcieli zobaczyć jak jest faktycznie a nie rezygnować na podstawie niesprawdzonej opinii. Nie zgadzamy się na szarganie opinii naszej firmy, nigdzie nie jest idealnie ale bez przesady tu się normalnie pracuje i zarabia. Prezesa przepraszam za osądy w jego kierunku ale przecież Ci którzy dokonują wpisów wiedzą wszystko najlepiej, więc wiedzą, że to Pan (na to już nie ma wpływu).

Filemon
@mufel

Hola, hola! Jaki hejt? Dobra rada dla poszukującego pracy, w dodatku potwierdzona pisemnie, na tym forum, przez zarząd, podobnie jak ta o istnieniu limitów do wykonania by otrzymać premię.

poszukiwacz

Opłacają pracownikom prywatną opiekę zdrowotną? To super, możesz napisać coś więcej?

Badd

tu na forum chcesz negocjować? Jakieś żarty ktoś sobie robi, trudno uwierzyć, że dorośli ludzie takie głupoty wypisują. Trzeba było negocjować na rozmowie lub nie przyjmować oferty pracy za proponowane wynagrodzenie.

filemon

Oczywiście że można negocjować, tylko jak już ktoś wcześniej napisał: im mniej chcesz tym pewniejsze zatrudnienie.

Clever

Tak beznadziejnego i niesprawiedliwego systemu wynagradzania to chyba nie ma nigdzie

Nckolas
@Clever

Wiesz jak to mówią: jak pracownicy nie wyrabiają norm to za słabo pracują i premia się nie należy. Jak pracownicy wyrabiają normę to... norma jest ustawiona za nisko.

Bedd
@Nckolas

Wynagrodzenia są wypłacane takie na jakie obie strony umawiają się na rozmowach kwalifikacyjnych i mieszczą się w widełkach zgodnie z wdrożonym systemem wynagradzania i premiowania.

Zostaw merytoryczną opinię o MARAT Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w MARAT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MARAT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARAT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MARAT Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 219 ocen.

MARAT Sp. z o.o.