Opinie o P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski

Leon

Powiedzcie czy mam szansę na pracę w firmie? Czy dobrze się pracuje, jakieś dodatki do podstawy?

Men

Firma rozwija się , maja dużo zamówień bo takie ogrodzenia dobrze sie sprzedają, więc weźcie się do pracy.

Pan P.

Firma dziwna. Fakt, rozwijają się cały czas ale to raczej nie ich zasługa tylko potrzeba rynku. Cała branża ogrodzeń się rozwija dynamicznie. Jedyny problem w tej firmie to to że nie funkcjonuje jak normalna firma produkcyjna. Przy takich zyskach żałuję się na dobry system do obsługi produkcji, który znacznie by przyspieszył i ułatwił pracę.(usunięte przez administratora) Kilka lat temu pracował kilka miesięcy jeden kierownik który poukładał ten bałagan ale widocznie nie mógł wytrzymać(usunięte przez administratora) I to jest właśnie główny problem Metpolu. Nie może się tam utrzymać żaden normalny człowiek , który chciał by się skupić na swojej pracy tylko musiał znosić wieczne czepianie się i pretensje. Jeżeli chodzi o płatności to z tym nie ma problemu. Co do stawek to jak ktoś coś umie to może zarobić. Fakt że jest obecnie mało ludzi do pracy i to też jest jakiś efekt tych ciągłych ofert pracy.

Julek

METPOL ma już wypracowaną opinię na rynku i nawet takie dyrdymały pisane na siłę bez konkretnych dowodów nie zmienią nic.

Men

METPOL to spoko firma tylko niektóre osoby mają problem z chęcią do pracy a raczej z jej brakiem! Jestem pracownikiem od dawna i wiem co piszę, na szacunek trzeba zapracować!

adam
@Men 02.04.2017 11:43

to skąd ta rotacja od roku czasu?

Pablo

witam dlaczego od roku czasu oferujecie Państwo prace na tych samych etatach? to az taka rotacja jest ?

Hanna

Chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w firmie? Zachęcam do odwiedzania fanpaga P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski: https://www.facebook.com/metpol.ogrodzenia/

Spawacz

A jak kierownictwo?Rozsądni ludzie czy psychole? Czy atmosfera w pracy jest dobra?Dużo ludzi zatrudniają? Jaka stawka dla spawacza?piszcie.

Natalia

@Rozsądny Nie zgadzam się z Tobą. Firma jest rozwojowa, przybywa nowych kontraktów to i ludzi do pracy potrzeba. Nie jestem właścicielem firmy a tylko pracownikiem i złoszczę się jak piszecie takie dyrdymały,.

Hanna

Zastanawiasz się jakie korzyści płyną ze współpracy z P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski? http://www.metpol-ogrodzenia.pl/dystrybucja/ znajdziesz tu wszelkie niezbędne informacje! Pomocne? ;)

Menio

Przed złożeniem cv postanowiłem poczytać opinie na forum i myślę, że prawda jest po środku. Kto chce pracować jest mu dobrze i firma dla niego jest ok. natomiast ludzie nie zwiazani z firmą widzą same mankamenty.

Kala

Pracuję. Nie narzekam. Umowa o pracę. Terminowo wypłacane wynagrodzenie. Firma się rozbudowuje, poszukują nowych pracowników. Wiadomo, że jak sie komuś nie chce pracować to zawsze będzie mu źle.

Menio

Stabilna i sumienna firma a ja tu pracuje i wiem co piszę. Dziwi tylko, że ludziom nie chce się pracować i jeszcze oskarżają firmę o złe traktowanie pracowników.

Mundzio

Pewnie jest Pan właścicielem albo "kumplem Janosika, tudzież na stanowisku, które znajduje się wyżej od innych... :-) "...jak komuś źle może zawsze zmienić..." no własnie tak sobie myślę, że dużej grupie ludzi już było źle, skoro taka rotacja. Ostatnio obserwuję ogłoszenia z czystej ciekawości -nawet dzisiaj to samo: i na magazyniera i pracownika do obsługi prościarki i zgrzewarki. Non stop, kilka razy w miesiącu. To na pewno nie jest przypadek i ta firma nie żaden rarytas - mówiąc eufemistycznie, Panie Właścicielu :-)

Mundzio

Jeśli to taka dobra firma to dlaczego od dość długiego czasu na Praca.pl dwa razy w miesiącu dają ogłoszenie o rekrutacji na magazyniera, na pracownika do obsługi prościarki do drutu, do obsługi zgrzewarki? Taka dobra, stabilna firma tyle czasu nie może skompletować sensownej załogi? Czy ktoś może mi to racjonalnie wytłumaczyć?

Mentor
@Mundzio 18.01.2017 09:29

@Mentor 23.01.2017 11:54
Pracuję w Metpolu i jestem z pracy bardzo zadowolony. Jak komuś źle może zawsze zmienić i po co to pisanie?...

Mundzio

Fajnie to wszystko brzmi... wygląda na to, że firma zajefajna.... Tylko coś mi tu zgrzyta: jeśli taka fajna i stabilna firma - czemu dwa razy w miesiącu na Praca.pl pojawiają się ogłoszenia o rekrutacji na magazyniera - operatora wózka widłowego i pracownika do obsługi zgrzewarki i do obsługi prościarki do drutu? Jestem na bieżąco ponieważ szukam pracy na produkcji. Czy jest jakieś racjonalne wytłumaczenie takiego braku stabilizacji w tak chwalonej firmie?

krasnal

Powiedzcie czy umowę o pracę dają czy tylko obiecują że będzie?? Mój mąż tam pracuje i co miesiąc na być za miesią. Jak to jest

romek

Może oprócz tego umowa i tak się trafia dla każdego.

kasik

witam a kobiety przyjmują tam?pracują tam jakieś kobiety

sonar

do hgf. kiedyś już o tym pisali. Na takie stanowisko tylko z konkretnym doświadczeniem bo praca w tej firmie szybko zweryfikuje tzw. kierowników. jak siedzisz w tym kilka lat to dasz radę

nana

pracuję w tej firmie i większych zastrzeżeń nie mam, stabilne zatrudnienie, pensja na czas, firma stawia teraz duży nacisk na rozwój, nowe stanowiska, nowe rekrutacje, ogólnie polecam

michał

Dziwi mnie tylko fakt, że praktycznie od kilku już lat co dwa, trzy miesiące pojawia się to ogłoszenie. Ciekawe co za tym się kryje ....?

Ogólnie polecam składaj CV stabilny pracodawca , wiadomo czasem nóż się w kieszeni otwiera ale firma sie rozwija i jest pewność że można podjąć pracę długoterminową za przyzwoitą kasę ogólnie polecam

fuksiarz

do xexo: pracuje w Warszawie, jak masz duże doświadczenie w proszku dawaj do nas nie pożałujesz

fuksiarz

marti: Pracowałem w wielu firmach ale takiego kierownika nie miałem, wie czego chce jest uparty ale zapieprza od samego rana a to podstawa w pracy gdy przełożony szanuje swoich ludzi i możesz z nim o wszystkim porozmawiać w kilka lat taki postęp.... tylko kasa trochę mała

marti

już drugi rok tu pracuje i jest bez większych zastrzeżeń, kierownik wymaga ale jest konkretny, wie czego chce, szefostwo wprowadza coraz większy ład na produkcji, aż miło popatrzeć jak w krótkim czasie firma może się tak bardzo zmienić pod kątem organizacyjnym i to na plus

drugi obecny pracownik

ciągle gdzieś tą firmę obsmarowują na forach chociaż większość to kłamstwa. jest ok kasa na czas pracy dużo i ciągle przybywa ,kierownik czasami daj nam w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale widać że mu zależy porządek musi być,przynajmniej raz w roku są podwyżki więc czego więcej chcieć

Men

Mam inne zdanie i mogę tylko pochwalić firmę !!!!!

obecny pracownik

pracuję w tej firmie kolejny rok i nie ma na co narzekać, wynagrodzenie zawsze na czas, szef wymaga ale to normalne w prywatnych firmach, jak się komuś nie chce pracować i tylko liczy na pensje i premie niech aplikuje do budżetówki, jest dużo zamówień, firma wybudowała nową halę i muszą uzupełnić pracownikami nowe stanowiska stąd te rekrutacje

ziutek

jak nie masz doświadczenia i wiedzy o tej branży to nie startuj na takie stanowisko, znam kierownika z tej firmy z tego co wiem to nadal tam pracuje więc nie wiem dlaczego szukają drugiego, ale słyszałem że mocno się rozwijają

ON

Pracuję już jakiś czas i nie mam większych zastrzeżeń kasa na czas , atmosfera przyzwoita firma ciągle się rozwija oby tak dalej

Zostaw opinię o P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski